Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

luciebx
19. lis 2009

nejsem si jista zda je to on.. .na netu vse vypada jinak ale neco takovyhohle

http://www.mothercare.com/Graco-Quattro-Deluxe-...

hehena
autor
19. lis 2009

mno LUCI ceny tady jsou nehorázný...

pročítala jsem ale diskusi k teutonce a tam psali, že to v Německu zas o tolik levněji nevyjde, navíc u nás je 3letá záruka... takže kočár jsem radši koupili tady... ale některý ty hadříky... to je hnus, jako byla jsem v obchodě na budějovický v to pondělí, jak jsem byla na tom cukru.. tak jsem tam do něčeho vlezla v DBK a normálně kombinézka za 1200.- 😲 😲 😲

luciebx
19. lis 2009

hehena no prave.. ja kdyz to vidim doma ty ceny tak je mi zle... proto si u nas uz nikdy nic nekupuju..
je fakt ze je to lepsi kdyz sem tu a muzu si vse koupit... takze to bude ok..

hehena
autor
19. lis 2009

LUCI vypadá dobře a koukám taky s vložnou taškou 🙂 😉

luciebx
19. lis 2009

no ty kocarky tu maji fakt vsechno.. ty kombinace jsou asi nej.. pac pak kupovat zvlast sedacku do auta.. a tak podobne.. no nevim nevim..

hehena
autor
19. lis 2009

jo tak tady jsou samozřejmě taky kombinace... .) snad už všechny kočárky se dělají v trojkombinaci s hromadou příslušenství. já jsem třeba Teutonia autosedačku nechtěla... a jsem ráda, že s adaptérama jde na ten kočárek ta, co jsme vybrali 🙂

luciebx
19. lis 2009

no nic holky.. loucim se s vami.. jdu neco podelat konecne se prevlict z pyzamka.. 😅 dneska sem spala jak medved zase... vic jak 10 hodin.. ach jo.. jen me rano probudila postacka o 9 a ja si sla zase lehnout.. si rikam ze jen na chvilku a probudim se a je 11 haha... takze papa a ja se tu zase behem dne ukazu

papapaapapapapa

carculka
19. lis 2009

hehe..tak to je fakt hodna kamaradka 🙂 ..no jako ceny sileny...jinak teutonky se pry uz letos cenove srovnavaj,ze tam nebude ani maly rozdil..jinak i taky byly jen maly,podle toho co jsem cetla..jinak u jinych kocarku jsou to fakt hrozny rozdily...

luci..hezkej kocarek 😵 😵 😵 😵

carculka
19. lis 2009

tak paa luci 😀

hehe a proc se nechtela teutonku aut.?

hehena
autor
19. lis 2009

no kamarádka se toho na jednu stranu potřebovala zbavit 🙂 její sestra rodila jen pár měsíců před ní, takže k ní to nešlo a nechtěla to skladovat ve skříni 🙂 k rodičům to též odvézt nešlo, tak byla docela ráda, že se toho dočasně ze skříně zbavila 🙂 ))) taková vzájemná pomoc .) pro nás samozřejmě větší .)

akorát teda nebudu mít co dát ségře, až bude čekat.. jen pár kousků... tak to je mi trošku líto... ale když vidím ty ceny tak jsem samozřejmě ráda mno 🙂

amallie
19. lis 2009

hehenko: ségře něco koupíš pak 😉

svoja
19. lis 2009

Holky ja jsem hrozna. Furt bych se jen poflakovala a hnipala. Potrebuju si udelat nehty, vytrhat oboci, vyrovnat nadobi z mycky...atd atd....jsem fakt hrozna, ale k nicemu se nedokopu....uz at je tady mala, ta me pekne prozene🙂

carculka
19. lis 2009

hehe..tak segre treba da zas nejaka jeji kamaradka-neco..

hehena
autor
19. lis 2009

jen kvůli tý ceně CARCUL... vím, že Cybex sedačky jsou dle testů stejně kvalitní jako Maxi Cosi a stojí ještě míň... používají se stejný adaptéry jako na Maxi Cosi, takže půjdeme do Cybex Aton - vyjde asi na 2700.- - navíc ten design dělají naši známí a tak by mohla být ještě nějaká sleva.

hehena
autor
19. lis 2009

SVOJI já bych uklízela jak divá 🙂)) ale zase jsem furt nemocná, tak to nechci moc pokoušet. ale vysát, vytřík a poklidit to tu potřebuje jako sůl... aúúúúúú a já trpííííím, že nemůžu 🙂))

ale taky si někdy říkám, ať už je tu ten prcek, aby mě prohnal 🙂)) lenora je hrozná nemoc 🙂)

hehena
autor
19. lis 2009

ááá přijela mi čínaaaa... mláááásk... slintááám

amallie
19. lis 2009

já nedělám dneska vůbec nic............... jsem pořád ještě v pyžamu a to mám práce jak kostele, před příchodem Amálky. Ale dnes se mi nechce, no.............. to jsou ty probdělé noci 😠

hehe: mají k těm sedajdám i základny? to mi připadne hodně důležitý nemít jen sedačku, ale i základnu.

carculka
19. lis 2009

hehe..dobrou chut 😉

svoji...no taky jsem cimdaltim vic linejsi..mala te prozene ,ale treba to co neudelas ted pak uz vubec ne a nezastavis se...ale Barunka urco bude hodna a stihnes vsechno 😉

hehena
autor
19. lis 2009

AMALLI to netuším... to teprva zjistíme a pak se ještě rozhodneme, jesti nevezemem Maxi Cosi - klidně z druhý ruky... isofix v autě je... ale mě to teda příde všechno drahý jako prdel... ale jinak si myslím, že vajíčko je dost bezpečný i bez základny...

carculka
19. lis 2009

amal...kdyz si unavena,odpocivej,kdyztak zaprahnes muze 😉

svoja
19. lis 2009

AMAL ja jsem teda taky v pyjamu...ale uz jsem se aspon umyla🙂 a co treba cely den tak delas? me se porad kazdy pta a ja uz nevim, co mam odpovidat...ze nedelam nic a jsem lemra lina🙂

HEHE tak to ja kdyz potrebuju uklidit, tak uklizim i nemocna, protoze neporadek nesnesu...musi se me do toho ale chtit🙂

S tema vecma od kamaradky...je to urcite dobra pomoc, nemusis to kupovat...ja bych se ale docela bala, ze to treba znicim, nebo ze se to sepere nebo tak....

carculka
19. lis 2009

hehe,si myslim co amal..ale kazdyho rozhodnuti..

svoja
19. lis 2009

ja bych teda do bezpecnosti investovala....mame vejce s tou bazi...ze mame v aute isofix me doslo az kdyz byla sedacka koupena...ale mame aspon tu bazi.

amallie
19. lis 2009

hehe: se základnou je o moc bezpečnější a to ať je to na isofix, nebo na pásy. Nehne se to ale, má to nohu. Vajíčko se ti hne, pásy ho chytí až při prudkým nárazu a to se zpožděním. Tak to promysli.

Svoji: takže například dnes jsem v noci nespala, zabrala asi v šest, takže jsem byla až do 12 cca v posteli. Pak jsem uklidila do šatny dva štosy povlečení a snědla oběd - osmahla jsem si maso, udělala salát a brambory ohřála. Pak jsem sežrala zbytek čokolády, banánek v čokoládě a dvě jabka. Nádobí je nechané na kuchyni. No a teď jsem se přesunula z postele na gauč, zapla tv a nedělám zas nic. Možná odpoledne uklidím nádobí do myčky a seberu obaoly od čokolády, ale teď ne..............

Mám hrozně nateklý nohy a hlavně nárty, úplně to bolí, au au

carculka
19. lis 2009

holky nechapu- https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer... a zavidim(v obrym)

amal..chudinko nase ☹

cat79
19. lis 2009

ahooj ženy...teeeeeeeeda vy jste toho naklevetily🙂)hihihihi
Asi to nestihnu dočíst☹copa nového??
My byli cvičit, malej byl hodnej🙂))a pak v bankách a teď papkáme a ve 4 máme kurzík těhotenský🙂)prý ale doktorka bude až za týden☹(

Jinak já mám teda postýllu už povlečenou, asi měsíc, ale protože jsem to fakt nemohla vydržet, myslíte že to pak mám ještě přeprat jednou????

svoja
19. lis 2009

AMAL vyborne...tak v tom pripade nase dny probihaji velmi podobne a dost jsi me uklidnila 😉

Jaj, ty nohy to je hruza...ja teda tuktuk nic...zkousela jsi chladit nebo treba francovku?...ne vypit, ale namazat ty nohy?

carculka
19. lis 2009

cat ahooj..a ty chodis jak casto na kurzik?a co mate dobreho?jinak myslim ze nic zasadniho,zes tu rano byla,tak vetsinu vic(monci terezka-novy fotecky-jsi asi videla,prostejky brisko,jooo vlastne hehe pridala brisko 😵 😵 ,no a pak se tu jen tak kecalo)

amallie
19. lis 2009

cat: no, možná bych přeprala aspoň ten spací pytel a peřinku

mantinel asi ne ani nebesa

carculka
19. lis 2009

jeee to je ta holka jak jsem se divila uz minule...jsem blba no..jsem jukala na dnesni albicka a nedoslo mi to 😅