Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
24. lis 2009

petul,tak si ho zas porid 😀 😀 😀 😀

luciebx
24. lis 2009

ja uz chci mit taky brisko.. sice tam mam takovej mini kopecek ale to je spis spek co se dere ven haha... pry v 8 tt je plod velkej velikost nehtu na malicku tak sup sup miminko rosteme rosteme 😀

prosteja
24. lis 2009

CARCUL po tobě asi budu chtít normálně míry v pase přes pupíka 😀 😀 😀 abys věřila konečně tomu, že máš opravdu malinký bříško.... 😉 a to není jako kritika, vždyť je krásný a roste, ale myslím, že jednoznačně nejmenší tady na diskuzi minimálně určitě... 😉

LUCI hmmmmm, tak to já to až tak nekontroluju, dávám si na co mám chuť, nejím teda nivu, ale třeba smažený hermelín už jsem si dala.... 😉 nějak to nehrotím... a jinak zázvor potvrzuju, tady se prodávají zázvorový lízátka proti nevolnostem a mě pomohly 😉

p.e.t.u.l.k.a
24. lis 2009

carcul musím ještě počkat 🙂

luciebx
24. lis 2009

prosteja../ je fakt ze ti doktori reknou delej to a nedelej tamto ale nakonc si to stejne clovek udela takovy jaky to chce mit.. vis co kdybych tu umirala tyden chuti na pastiku tak si ji proste taky koupim ze jo..

p.e.t.u.l.k.a
24. lis 2009

luci tak to je jasné 🙂 😉

hehena
autor
24. lis 2009
prosteja
24. lis 2009

přesně tak LUCI, nic se nemá přehánět 😉 .... no nic holky, já musm vypínat počítat, abych neuhořela 😀 😀 máme tu hromadnou evakuaci a do práce už se nevracím.... tak se mějte krásně, zítra ráno se tu ještě ukážu než povalím k doktorovi..... páčko 😵 😵 😵

luciebx
24. lis 2009

ted tu tak koukam to tech knizecek co sme dostali je tam maji nabidky na ruzny veci pro mimi.. jezisi ja sem se uplne zamilovala do spoustu veci... ach jo.. si hold budu muset pockat par mesicu hihi ...

hehena
autor
24. lis 2009

LUCI jj náš prďola měl v 8 týdnu přesně 11 mm... byla jsem na UTZ 7+1. myslím, že na tom začátku roste víc jak milimetr denně! 😵 😵 😵

luciebx
24. lis 2009

ty blaaaaho to je super... teda mm denne je dost ze? 😀

nuki
24. lis 2009

Hehe: tak to je teda rychlost růstu, když si to člověk uvědomí..🙂))

luciebx
24. lis 2009

holky mrknete na www.vertbaudet.co.uk
maji tam uplne uzasny vecicky na mimi..

hehena
autor
24. lis 2009

ty CARCUL a cvičíte tam všechno? je něco, co vám v kurzu řekli, že se tak cvičit nesmí? bo já už bych pomaličku začla doma a až se vyzdravím, tak to vyzkouším... ale jsem ostuda teda....

carculka
24. lis 2009

ahoooj prostej... 😉

jinak jako jsem se spravila o deset cm pres boky a o deset pres prsa 😖 jsem se ted teda jako zmerila...

hehena
autor
24. lis 2009

CARCUL probůh už se neměř a nevaž....... já myslím, že na nás ostatních sama dobře vidíš, že máme ty pupky ve tvým tt větší, takže můžeš být ráda za svůj minipupíček... holt někam ta vaše prdelka malá musí růst...

carculka
24. lis 2009

hehe..no nam predcvicuje..takze cvicime podle ni..akorat treba tem co uz maji vetsi bricho necha snadnejsi verzi atak..jinak cvicime-bez pomucek s pomuckama-bosu,cinky,mice,svihadla atd...proste vzdy jinak 😀 ..

jo treba nam rika-ne prudky pohyby,a takovyhle veci

luciebx
24. lis 2009

holky od kolikatyho tt se zacina chodit na to tehu cvicenicko?

cat79
24. lis 2009

..já teď strouhám a vařím zázvorovej čaj na to moje nachlazení, ale strašně z toho pálí žáha..takže nic moc, ale je desinfeční....
Jinak já teda během těhu jednou játra měla, myslím v říjnu, takže asi v 7. měsíci, no a paštiku asi taky párkrát, ptala jsem se na to a bylo mi řečeno že když se tim necpu denně nevadí to stejně jako občas ten sýr, víno, pivo nebo tak..ale už to radši jíst nebudu...
Těch věcí je tooolik☹(tatarák, sushi, niva, játra, .........ale nikdo vám to přesně předem neřekne, co🙂)

Teda Luci to je super že od 25tt dostáváš ňáké ty penízky..ale zase je v anglii strašně krátká ta mateřská, viď?
Jo a při porodu dávají rajskej plyn..teď tam kámoška rodila a prej si z toho ani moc nepamatuje,že byla total sjetá🙂))to je divný, že jo???🙂))

Petulko děkuju za pochvalu🙂)
hehe gratulace k cukru🙂

nuki
24. lis 2009

carcul: kde máš fotečky, nějak nemůžu najít tu adersu..🙂) díky🙂

carculka
24. lis 2009

hehe,no ale jako pres deset cm pres boky je dost teda,bych to radsi mela v brisku...

luci,u nas se zacina od 14tt

hehe a zkusi to cvico a nebo doma?

nuki
24. lis 2009

holky, tohle vypadá zajímavě...ikdyž ta cena..🙂

http://www.eshopkarlik.cz/inshop/hracky-pro-nej...

luciebx
24. lis 2009

cat... jojo s tim rajskym plynem.. kamoska taky rodila a rikala ze si skoro nic nepamatuje takze jako ani tu bolest a tak... jako ze clovek je pri vedomi vnima ale je ti tak jakoze skoro vsechno jedno haha.. je fakt ze ja bych chtela rodit do vody takze si myslim ze to mi dychat asi nedaji bych se jim tam mohla utopit haha...

no ta materska.. ja vubec nevim jak to tu je.. musim se optat kamaradky je taky ceska.. tak uvidime co ona ma.. .

p.e.t.u.l.k.a
24. lis 2009

luci krásné věci 😉
už kojím miláčka 😵

cat79
24. lis 2009

Luci doporučuje se od 14tt jakmile už ti není blbě...ale je to jedno, čím dřív tím líp, já chodila od začátku🙂))
Taky cvičime pokaždé jinak, gumičky, bosu, míče, činky, tyče, overball.......

luciebx
24. lis 2009

nuki docela dobra vec si myslim ten pasek na hadry.. vsak kdo nechce zbytecne utracet za kalhoty a tak podobne tak toto nasadi a je to..

carculka
24. lis 2009

holky ten rajskej plyn je mazec..
jooo a jinak uz se v nekterych porodkach dava spis nez epi-analgetika do prdele a ted ete neco novyho-mezi analgetikama a opiatama-a to prej taky pekne oblbne 😀

luciebx
24. lis 2009

no my ted cekame na ultrazvuk ja budu ve 12 tt a pak se vse odviji od toho pry.. takze nas sestra objednala.. a cekame na dopis z nemocnice kdy mame dojit.. no bude to asi po vanocich pocitam... ze udelaji aji testy na daunuv syndrom ci jak se to pise.. a takovy podobny zalezitosti..

cat79
24. lis 2009

Luci a přečetla sis všechno o tom porodu do vody?Tady se od toho už hodně upustilo, je to teda dost nechutný, co všechno z tebe pak v tý vodě plave, nesmí na tebe u toho nikdo sahat a protože se u toho nedá dělat nástřih, strašně se ty ženské roztrhnou....rozmysli si to..my se akorát o tom bavily na kurzu a shodly jsme se na tom že je teda lepší na suchu s nástřihem a možností rychlereagovat při komplikacích.....

hehena
autor
24. lis 2009

CAT krásný bříško!! a furt maličkatý!

jinak já tady vyčetla, že na těhu cvíčo se může chodit od ukončenýho 14. týdne myslím, u některých kurzů dokonce až od 17. týdne...