Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
28. lis 2009

holky ale maji tam i jiny popisek trosku,nechapu..myslite ze je dobra?jsem temer stejnou zkousela v kramu a sedela pekne-jen byla o dve kila drazsi 😀 tak prave ted rozhoduji jakou objednam-teda jaky(dve naky)...

jinak my byli dopol s manzilkem,pak prijel tatka se segrou,jsem s nima sla na nakupy a do kina a obidek,manzilek jel na oslavu narozek(jsem byla zvana taky,ale budou resit jen motorky a je to spis ze jen posedi ,daj panaka a pak zasednou v garazi...tak mi tam tatka jen hodil abych vzala auto,pak jsem jela dom a zas pak pro nej pojedu..na me by to tam bylo moc dlouhy..jsem naka ztahana jen z toho odpoledne..no a zitra jdem na rozsviceni stromecku asi a tam si dame naky dobroty 😅

hehe a ty uz si taky naky objednavala?popr.jaky..

svoji a co jste varili dobreho?

hehena
autor
28. lis 2009

SVOJI možná sis včera "jen" namohla děložku, něco natáhla, skřípla... a teď to potřebuje regeneraci.... snad zejtra bude líp 🙂 😉

svoja
28. lis 2009

hehe jezisi to jsou prudici jako!!!!

carculka
28. lis 2009

hehe,ze jo..ta prvni se mi taky hrozne libi..vsude maji jen takovy stany hrozny 😅 ..holky myslite ze to mam risknout?a jakoupak velikost..myslim ze F by byla pak tak vhodna 😅 vetsi teda uz ani nemaj 😀

hehe..a proc jim to vadi?

carculka
28. lis 2009

svoji..tys byla vcera s tema kamoskama vid?a co dobry?

hehena
autor
28. lis 2009

CARCUL ta cos vybrala je krásná, budeš kočka! 🙂 😵
já chci taky odtud objednat kojící košilku, jsou docela levný! ale trošku se bojím toho čísla. PROSTEJ říkala, že i M je jí velká a přitom chtěla kupovat L... já myslím, že dle mých boků, bych taky měla objednávat L, ale nechtěla bych, aby na mě nějak moc plandala... :( to máš jak s těma těhu gatěma z netu... kupovala jsem 42 a byly mi veliký, tak jsem je vracela... pak jsem kupovala 42 v HM a sedly skvěle, jen se trošku vytáhly teda... no a teď mi půjčila kamarádka její těhu rifle a to jsou 38 a jsou mi 🙂)) tož nechápu no... 😨

hehena
autor
28. lis 2009

CARCUL, SVOJI, prý jim tam něco zpomaluje jejich server... oni to musí asi trochu omezovat, aby to tu nebylo zasekaný...

svoja
28. lis 2009

holky ja dnes vyprala radne tu kosili od vietmosu a je k nerozeznani od tech z tech stranek jako....je fakt, ze teda je o chloupek slabsi, ale jako fakt zadnej velkej rozdil....sem cumela docela!!!

hehe snad jo....

zitra nam taky rozsvecujou stromecek, ale prej davaj nakej fotbal v tv, tak nevim nevim....

hehena
autor
28. lis 2009

jinak ty kojící podprsenky bych CARCUL radši asi koupila v nějakým obchodě i když budou dražší... jedna maminka mi doporučila přímo kojo podprdy v HM 🙂)) jsem tam u nich stála a ona mi jen tak mimochodem sdělila, že jsou perfektní, tak uvidíme... 🙂 😀

hehena
autor
28. lis 2009

SVOJI divila bych se, kdybych v Praze u vietmosu sehnala kosilku za 150.- tady jsou dražší a tyhle jsou aspoň kojící a zas mi nepřipadají až tak drahý...

jinak CARCUL já bych chtěla asi tuhle http://www.tehotne.cz/tehotenska-moda-produkty/...
sice bych tam vybrala hezší, ale tahle se mi zdá nejpraktičtější kvůli tomu výstřihu... ale nejsem si samo jistá no 🙂)) asi objednám dvě, jednu tuhle a druhou nějakou jen s tím křížením, cos vybrala ty... 😉

svoja
28. lis 2009

podprdu mam jednu z kramu a jednu jsem objednala odvazne z mmb, uvidime... 😉

hehe tak to nejak uprav no teda...ale skoda 😖

car jojo, bylo to celkem fajn, pak jsem sla jeste na basket a pak domu, bylo toho dost uz....

carculka
28. lis 2009

hehe..no a co myslis mam zkusit jednu od nich objednat?bych se dyztak pak snad domluvila ze by mi ji vymenili treba za nocni kosilku nebo kalhotky..a co myslis F?

jinak jak jsem sem davala tu kosilku-tak v kramu vypadala uuuuplne stejne(nevim jestli je)a M by mi byla pekne a le jak by se mi nalili prsa tak by mi to lezlo,tak jsem zkousela L a ta je v pohode mi prijde...i pani rikala..tak vypadaji stejne tak to budu brat dle toho...zalezi na strihu,firme a taaak no..

svoja
28. lis 2009

ta vietnamska ma knofliky...a to tam maji i na te strance nektery....takze ja mam dve s knoflikama a jednu s tema dirama na koziska....uvidime, co se osvedci....ten vystrih jsem se bala - i ten krizenej, nebot se znam jak spim a probouzela bych se pravidelne s persama venku 😅 😀

carculka
28. lis 2009

svoji prave proto jsem sla do kramu a zkusila jak to zkrizeni sedi,abych pak nelitovala 😀

hehe..no prave ze v kramu se mi zadna nelibi.a tahle mi prijde paradni-no ale bojim se.v kramu-nevadi mi kdyz bude drazsi,ale at je pekna..ale hm -se juknu 😀

svoja
28. lis 2009

jo, hm jsem taky slysela ze dobry!!!!

hehena
autor
28. lis 2009

**************************************

POZOR POZOR - - - HLÁŠENÍ MÍSTNÍHO ROZHLASU:::

z rozhodnutí ADMINA můžeme mít v albu PROVOSENEK pouze dvě tabulky.... a nesmí tam být žádné jiné pohyblivé obrázky - gify...

tímto se omlouvám SNAŽILKÁM, ale jelikož už mezi vás nepatřím a navíc vás rapidně ubylo, vymazala jsem snažilkovskou... zdrojový kod jsem uložila, takže kdyby se toho některá snažilka chtěla ujmout, ráda předám....

TĚHULKY, MAMINKY... asi je čas přesunout se do Těhu diskuse, abysme tu neodrazovaly další příchozí snažilky tím, že je tu právě už samá těhule nebo mamina a ony nemají s kým klábosit... třeba se k NUKI a ostatním přidají brzo další Prvosenky, když uvolníme místo...

CO VY NA TO? ***

KONEC HLÁŠENÍ....

**************************************

carculka
28. lis 2009

svoji a na co ze dobry?

hehena
autor
28. lis 2009

SVOJI a koukala na tu KOJO košilku, co jsem vybrala já... ta tam má ve výstřihu ještě takovou vložku... takže z toho koziska nevypadnou...

takže CARCUL myslíš, že bych měla též objednat L? .... ☹ achjo... to je děs... 😀

hehena
autor
28. lis 2009

CARCUL no dobrý ty KOJO podprdy v H&M 🙂 😉

carculka
28. lis 2009

hehe..jen rikam co budu brat ja..jelikoz to podstrizeni by mi nesedelo pak pod prsama...ale jako se muze stat ze se jen tvari stejne a bude sedet jinak...ale risknu to...

jinak s presunutim souhlasim

carculka
28. lis 2009

svoji jakou mas velikost koj podprdy?

hehena
autor
28. lis 2009

tak já bych kojo podprdu chtěla nějakou takovouhle... sice není tak sexy, ale bez kostic bude pro mě pohodlnější .)
http://www.tehotne.cz/tehotenska-moda-produkty/...

carculka
28. lis 2009

hehe,takovou nakou vemu na spani nebo valeni ale jinak chci s kosticema

hehena
autor
28. lis 2009

mno vidíš CARCUL... to by mě taky zajímalo jakou koupit kojo podprdu, jak moc se ty prsiska vlastně nalejou 😅
normálně kupuju 75-80 C s kosticema D...

svoja
28. lis 2009

HaM podprdy ze dobry se rika CAR...ja mam Ccko.

Jinak kostice uz ted taky nesnesu a pochybuju, ze pri kojeni je snesu...a to jsem myslela, ze budu vybirat kosticovy...prd.

HEHE souhlasim

Holky, vim, ze se to uz resilo, opet se zeptam...perete mantinely??? Pripravuju se na prani a decky fleesovy a zavinky fleesovy a chlupatky se me nechteji davat na moc stupnu....vyperu to jakoze na vlnu, to bude stacit ne? A oblecky na kolik st.?

svoja
28. lis 2009

...a capacky latkovy perete?

carculka
28. lis 2009

svoji,ty chlupatky dej urco na malo..jinak mantinely nevim 😖 a capacky bych vyprala jestli jsou to jen ty latkovy..ale kdyz ne tak myslim ze se nic nestane

carculka
28. lis 2009

jinak hehe normalne mam kost.podprdy a taky D..tak prave netusim velikost kojo pod....no a td mi taky zacinaj vdit kostice jak roste bricho i nahore..ale po porodu preci zas splaskne 😅

hehena
autor
28. lis 2009

********************************************

další HLÁŠENÍ místního rozhlasu....

zde jest naše diskuse už v sekci TĚHOTENSTVÍ::: https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

TAK TĚHULKY, MAMINKY, POJĎTE TAM... ať se sem můžou zase navalit SNAŽILKY a rozproudit to tu trochu 🙂

a SNAŽILKY, budoucí těhulky - těšíme se na vás V PRVOSENKÁCH TĚHULKÁCH !!! 🙂 doufám, že vás bude brzo kopec - HODNĚ ŠTĚSTÍ! ! ! ! ! 😵 😵 😵 😵 😵

********************************************

TAK TĚHULE, MAMKY, POJĎTE... https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

svoja
28. lis 2009

CAR ono to cislovani u kojopodrpr je leckdy trochu jinaci, chce to fakt zkusit....ja si treba zkousela jednu krasnou, ale byla me uplne akorat a toho jsem se bala, tak jsem ji nevzala, kdyby se prsa nalily, jakoze se urcite nalejou...pak jsem si zkousela jednu, ktera me byla naopak velka...pani v krame me rikala, ze se casto i trochu vytahnou ty kosicky a ze i s tamponem se ti tam prsa vejdou, kdyz ti je pri zkouseni dobre (ale nesmi nikde prsa pretikat)....ja nevim taky jestlis byla zvykla na vyztuzeny podprdy, ja treba jo a takovy by se tezko vytahly...tyhlety celobavlneny nebo z mikrovlakna se vytahnou vetsinou