Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
7. srp 2009

a co vy kebul? už bereš léky? 😉

kebule82
7. srp 2009

no minulý týden jsem dobrala Duphaston, MS jsem dostala ukázkově, 3 den od vysazení. Teď jdu zase 17.8. na folíky, jestli rostou a pokud ne, tak bych měla dostat clostil nebo něco podobného

kebule82
7. srp 2009

takže jsme snad na dobré cestě za naším prďolkou 😵

prosteja
7. srp 2009

aha Kebul, já myslela, že už něco na podporu folíků bereš........ tak budu držet palec, aby tam folíky byly... 😉 a když nebudou, tak nebooooj, mě clostík zabral hned napoprvé a úspěšně 😀 takže si vem ze mě příklad 😀 ... a duphaston teď beru taky 😉

j.aja
7. srp 2009

kebule82 - ahojky, máš před sebou první IVF?

j.aja
7. srp 2009

holky měřily jste si teplotu? Kolik je ideální stav? 🙂

kebule82
7. srp 2009

ne, zatím mi na folíky nic nedával, protože jsem neměla skoro žádnou sliznici, tak by to nemělo smysl, protože by se vajíčko stejně nemělo kde uchytit...

j.aja: ahoj, nene, IVF zatím naštěstí nehrozí, zatím stimulujeme ovulaci, doktor říkal, že u mě by se to mělo podařit i bez IVF 🙂 ty už stím nějaké zkušenosti máš?

kebule82
7. srp 2009

já si měřím teplotu jen když si vzpomenu, přiznám se, že teď to trošku flákám 😒 ideální stav se určit nedá... po ovulaci ti teplota stoupne a jestli se drží nahoře a neklesne ani v době očekávané MS, udělej si těhu test a uvidíš... ale každý má teploty jiné...

prosteja
7. srp 2009

Jáji já teplotu měřila, musela jsem..... žádný ideální stav neexistuje 😅 každá žena má teplotu trošku jinak 😉

aha Kebul už tomu rozumím, jsem v obraze.... tak držíííííím, ať jsou folíky pořádný i bez clostíku 😉

j.aja
7. srp 2009

kebule82 - jj mám jedno IVF v olomouci - nepodařené

prosteja
7. srp 2009

Jáji mrkni sem:
http://merenibt.xf.cz/index2.html

je to tu celkem dost dobře popsané 😉

kebule82
7. srp 2009

j.aja tak to mě mrzí to IVF, ale ono se zadaří, neboj... já věřím tomu, že se mimísci k nám cestu najdou dřív nebo později 😉 jen někdo má tu cestu trošku klikatější

prosteja
7. srp 2009

Kebulko přesně tak..... svět je trošku nespravedlivej a někomu se hold nedaří tak lehce 😖 ale o to krásnější a hodnější pak budete mít miminka 😀 😵

kebule82
7. srp 2009

tak to doufám 😀 nic holky, běžím k dr na tetanovku a pak do práce. mějte se krásně a pozdravujte ostatní snažilky, těhulky a maminky 😉

j.aja
7. srp 2009

holky znáte prstýnek? točí se s ním na řetízku na levou dlaní. Já tomu věřím....každému to řekne kolik má dětí a jaké pohlaví....ty narozené...a pak to předpoví jaké dítě čekáte nebo jaké budete mít než otěhotníte. Těm maminkám,které mají děti to vždy vyšlo

j.aja
7. srp 2009

prosteja - díky drahá

prosteja
7. srp 2009

kebul měj se moc krásně a zase nás přijď pozdravit 😉 😵

Jáji nemáš vůbec zač... dobré je, pokud se rozhodneš měřit BT, zapisovat si do grafu, ten ti řekne daleko víc, na té stránce je i popis dvou programů, jak se zaregisrovat a teplotu tam zaznamenávat 😉

jinak prstýnek znám, ale nezkoušela jsem 😉

p.e.t.u.l.k.a
7. srp 2009

Dobré ranko 😉

Včera mi psala Sacvi , že Janička včera spinkala celé odpoledne, tak snad bude nadále tak hodná 😵

Jinak zdravím nové snažilky a snad brzo těhulky 😉

Moc nestíhám dočítat ☹

Ale musám strašně moc myslet na Ef, e se ještě neozvala

prosteja
7. srp 2009

ahoooj Petul 😉 😵 mě teď psala Blahu.... chtěla info o Sac a Efi.... a poslala mi fotku Ondráška, jak si hraje v lahátku, už mají 5 týdnů, odpolko zase vložím fotečku do albíčka, ať ho vidíte, chlapáka jednoho 😀

p.e.t.u.l.k.a
7. srp 2009

j.aja prstýnek znám ,a le nevěřím tomu, nám to teda nevyšlo, ukazovalo nám to dvě holky a máme teď kluka 😀 a nejsem právě jediná

romik84
7. srp 2009

ahoj holky, moc gratuluju Sac k Janičce, je nádherná. taky se už těším na tu naši holčičku. hlásím, že jsem konečně ukončila zvracení a krom toho, že jsem nadmutá, tak se cítím dobře. Bohužel se teď musím soustředit na učení, takže si začnu užívat až za měsíc.

prosteja
7. srp 2009

jinak Petu na Efi mám kontakt už i já, včera se neozvala, nechtěla jsem ji už rušit, ale teď jí asi napíšu, jak to s ní vypadá, že na ni moooooc myslíme a na Davídka se těšíme a voláme ho mezi nás....... tak kdyby mi odepsala, tak dám určo vědět 😉

p.e.t.u.l.k.a
7. srp 2009

prostej tak to se moc těším 😵 😵 😵 😵

Já teď snídám, málý si něco zatím pobrukuje a za chvíli vyrážíme do poradny s malým, snad bude všechno OK

j.aja
7. srp 2009

p.e.t.u.l.k.a - ahojda, no já za sebe můžu říct, že co jsem to dělala holká, co už měli děti, tak to vyšlo. No nevím. Třeba to vyjde i mně...vycházela mi holčička...tak snad jednou příjde

angetha
7. srp 2009

Ahoj holky, jen zdravím a běžím uklízet 😉

prosteja
7. srp 2009

ahoooj romi 😉 jéééé vy čekáte holčičku? to ani nevím.... hlavně, že už nezvracíš 😉

petul, už jsem efi napsala..... a fotku Ondráška vložím odpoledne 😉 v poradně bude snad všechno ok, pak nám přijď říct 😉

prosteja
7. srp 2009

holky čerstvé zprávy od Efulky:

"JEEE AHOJKY. NO ZATÍM SE NEDEJE POŘÁD NIC ☹ . DNESKA RÁNO MI DALI DRUHOU TABLETKU NA VYVOLÁNÍ A TED ZAČÍNÁM MÍT KONTRAKCE. ALE TY JSEM MĚLA I VČERA CELÝ DEN A STEJNĚ NIC. DOKTORKA ŘÍKALA, ŽE NÁLEZ JE LEPŠÍ JAK VČERA, ŽE BY TO UŽ MOHLO JÍT, ALE UŽ TOMU MOC NEVĚŘÍM. JSEM UŽ HROZNĚ VYČERPANÁ A PSYCHICKY NA TOM TAKY NEJSEM ZROVNA FAJN. JSTE HODNY, ŽE NA NÁS MYSLÍTE. POZDRAVUJ VŠECHNY TETKY 😉 "

takže vás tímto zdravím 😀

prosteja
7. srp 2009

holky mám na vás dotaz.... příští týden jedu na Moravu a zašla bych si k holiči..... můžu se barvit?

prosteja
7. srp 2009

vím, že se to tady už řešilo, já v tom problém nevidím, jen se ptám na názor 😉

j.aja
7. srp 2009

Nějak to tady utichlo co?