Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
27. črc 2009

ano katrin:??.-))) 😉

katrin111
27. črc 2009

kde zase jsi?????????????????????????? 😠

hehena
autor
27. črc 2009

VER 😵 😵 😵 určitě ti to prcek vynahradí.... 😵

a stává se to no... moje ségra se teď rozvádí - šak sem tu ten příběh psala... a't ho řeknu komukoliv, tak nikdo nevěří... naštěstí se jim nepodařilo škvrně... ale zase na druhou stranu, ségra už by si dítě fakt přála a štve, že nemá fungující vztah, bo už by dávno měli dítě... a byli spolu 5 let a taky má pocit, že žila úplně s někým jiným... je to děsivý!

VENY ahoooj 🙂

jo a add ten fofr... můj strejda se taky po X letech rozvádí... je mu přes 50, našel si o 17 let mladší ženu se dvěma dětmi a už na ní přepsal auto, prodá kvůli ní byt, kterej koupil svý dceři, protože s ní chce stavět... všude po příbuzných ukazuje její fotku a mluví o ní v superlativech a to se neznají ani 3 měsíce a celej jeho dosavadní život je fuč...

hehena
autor
27. črc 2009

KATRIN tak se nezlob na zběha 🙂))) ona mi tu dělá společnost... 😉 😵 😵 😵

katrin111
27. črc 2009

tak se hehe pridej k nam...verus je dobra spolecnice 🙂

hehena
autor
27. črc 2009

no já jsem tu ouplnej domorodec... jsem v týhle diskusi už skoro rok... si nedovedu normálně představit, že jdu jinam.... to sem ale nepřizpůsobivec 🙂)) 😅 🙄

ale moooc děkuji za pozvání, třeba ho přeci jen využiju 🙂 😉 😉 😉 😵

katrin111
27. črc 2009

jj neni zac 🙂 🙂 🙂 🙂

cat79
27. črc 2009

Ahooj, tak koukám že tady je mrtvo..teda skoro🙂)
Venys to je mi líto, ale jak říkaj holky , 2 měsíce snažení ještě nic není..určo se zadaří napotřetí, buď ráda, že po vysazení HA máš pravidelné cykly a ono se tělíčko srovná a budeš brzo těhulka🙂))

Já se opaluju v polostínu na zahrádce, miminko se v bříšku ořevaluje, občas to cítím zcela zřetelně🙂))
Dáme si melounka a ještě tu něco popracuju a zase se ukážu..

Hehe neboj, až budeš ve 2. trimestru, tak se budeš cítit jinak, zatím ti to spíš nedochází, ale až ti poroste bříško a ucítíš poprvé pohyby, budeš nej happy na světě, to ti slibuju...a až pak to prtě budeš držet v náručí, psk to teprve nabere ty správný grááády🙂))

p.e.t.u.l.k.a
27. črc 2009

Ahojky holky tak jak se vede? A co Sacvi a Ef už rodíte?

angetha
27. črc 2009

Ahoj Peti, tak co vy?

angetha
27. črc 2009

No koukám, že Zubaj bude testit, to jsem zvědavá 😵 😵
Jinak monitor dnes v pořádku, už bylo znát i tvrdnutí bříška..tak kdyby to bylo pravidelné tak jet do nemocnice 😅 Vendulka už se prý pěkně tlačí dolů - Cervix skore 7..
Efi a Sac tak si pospěšte 😎 😎

p.e.t.u.l.k.a
27. črc 2009

Ahojky Angeth a Vendulko , tak když už jsi v 36 tt tak to už můžeš s klidnou dušičkou rodit 😉

p.e.t.u.l.k.a
27. črc 2009

Vidím,že poctivě pereš 🙂 Já když jsem prala oblečeníčko tak jsem si myslela, jak není malinké a nakonec je všechno táááááááááááák velké. Dneska jsem lítala po městě na rychlo a hledala nějaké menší oblečeníčko ale moc jsem neuspěla, všechno velké , jinak přes den oblíkám Vítka do ´bodyčka MILUJU TAŤKU

angetha
27. črc 2009

Petulko já ti moc moc gratuluju k Vítkovi, podle fotky je to velký fešák 🙂 🙂
Jak je teď vůbec velký?

eeefffaaa
27. črc 2009

jeee ahoj Petu a anegth!!

tak Petu napis jakej byl porod a co Vitek??jaky je to pocit 🙂 vsechno me zajima 😅

jako angeth to neni fer 36tt a CS 7!!!ja mam ted 4 ☹ jsem zvedava co mi zitra rekne mudr...jinak u me to na porod asi zatim nevypada..boli me sice porad podbrisek a pripadam si jako kdyz mam dostat MS,ale to uz trva dyl a jeste dlouho muze 😖

sacvi
27. črc 2009

Jéé ahoj holky, efi už sem myslela že konečně rodíš 😀 Víš že su po tobě tak šup s tím něco dělej a ty angethko už si to předbíhání nech 😠 😀 Efi šak zítra jdeš na kontrolu tak dej určo vědět..budu na vás mooc myslet..

peti tak co Vííteček?? 😵

hehena
autor
27. črc 2009

PETI ahooooooooooooj.... musíš nám vyprávět... popisovat porod, prožitky, požitky... prostě všechno. sem s tím!!!

CAT díky... 🙂))) to mě potěšilo!!!! 🙂 😵 tak když slibuješ, tak to tak určitě bude... snad si budu připadat i krapet hezčí, než teď... 🙂 😉 jinak hezky si to počasí užíváte... mě je tu dusno a vedro a hnusno a fuj... 🙂))

EFI už to musí přijííít... 😉 😉 😉

eeefffaaa
27. črc 2009

sac keeez bys mela pravdu,ani nevis jak rada bych do ty porodnice jela 😀 a jestli to zase bude zitra stejny jako poslednich 14 dni tak uz se fakt zblaznim 😖 taky cekam az peta napise zazitky z porodu a jaky je to byt maminkou,ale asi se ted stara o prcka 😵 😒

sacvi
27. črc 2009

Já bych už taky jela 😝 😀 Už to vidím že to příjde o víkendu dyž mají být ty vedra 😲

eeefffaaa
27. črc 2009

hehe mam pocit ze uz to sand nikdy neprijde...jak me boli a pali podbrisek tak uz skoro ani nemuzu chodit,chodim jak tucnak,ale proste porad nic...jen se to porad pripravuje,ale nic nic a Davidek se porad nekde bouli,ale smerem dolu se mu boulit nejak nechce 🙂

eeefffaaa
27. črc 2009

sac me uz je to i jedno kdyz budu rodit ve vedru,hlavne ze uz budu rodit,byla jsem z porodu nervozni,ale ted uz mi to je celkem i jedno,hlavne at uz to prijde

sacvi
27. črc 2009

efi ty píšeš úplně moje myšlenky 😅

Akorát mně se teda mimi vrtí úúplně dole že nechápu kde až tak dole může být 😕 😀

Efi a tvrdne břicho občas??

cat79
27. črc 2009

Jéé, ahoj Petulko a Vítku🙂))
jé, vy jste tak malinký🙂))a kolik jsi Petul kuovala ty nejmenší oblečky?A kolik to bodýčko miluju tatku??🙂)
A vyprávěj o porodu a tááák, jsem celá natěšená🙂)
A jak dlouho jste byli v porodce?Co sestřičky a první pocity...vyprávěj a přeháněj🙂)))

sacvi
27. črc 2009

Holky my se s mužem šli po obědě chvilku natáhnout..mimi kopalo úplně moc a pak nachvilku přestalo a já usla..a najednou se probudím pře muž se směje a já samo nechápu 😀 A mimi prý kopalo nožičkou tak dal na to místo mobil jakože nožičku zatěžká (chudák mimi 😲 😀 ) a ono dvakrát koplo a napotřetí taková rana prej až mobil úplně odletěl 😀 A já spala a o ničem nevím 😀

eeefffaaa
27. črc 2009

jo ted mi tvrdne porad...jj to mi povidek,ja kdyz si sednu a bricho mam na nohach uplne ho tam citim jak tam lezi 😀 a kdyz se vrti tak se nejradsi vrti utrisel,kde me to samozrejme nejvic boli...a uplne ho citim jako kdyz se me uz klube z pipky 😀 ,takovy to jsou pohyby,ale je to jen bohuzel hodne nizko

sacvi
27. črc 2009

efi tak aspoň že tvrdne..to je dobrý znamení..mně netvrdne nic..no jo ale já mám eště hromadu dnů do termínu..zítra 7 😀

eeefffaaa
27. črc 2009

sac to je dobry 😀 ja kdyz se ted hybe tak uz je tam tak namcklej ze citim kazdou jeho kost,paticky,kolinko,proste vsechny ty kosti,to je neco,ja uz ho tak chci muchlat

eeefffaaa
27. črc 2009

no ja myslim,ze budu mit za chvili minusovy dny 😀

sacvi
27. črc 2009

efi já taky mimi tak cítím..úplně se tam mačká ale ven nepůjde a nepůjde 😀 A já poslední měsíc beru vitamíny tak doufám že to mimi nepomůže k nějaké eště větší váze než se předpokládá.. 😅

sacvi
27. črc 2009

efi to snad nééé 😉 Třeba ti zítra řeknou..paníí dyť vy už skoro rodííte 😉 😀