Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
25. čer 2009

🙂)))))))) já se právě trochu probrala.. 🙂)) hurááá... je divný, že po jídle je mi vždycky líp..

prosteja
25. čer 2009

hehe mě už je taky líp 😀 natlačila jsem do sebe housku se sýrem a ujde to 😉 teď čekám až trochu přestane pršet a letím domů 😀

vendelinka1
25. čer 2009

Orchi, já měla ovu taky v pááátek 🙂
Mrcha by mi měla dorazit třetího, tak uvidíme 🙂
Budeš testit od 10 DPO? Nebo počkáš na to, jestli mrcha přijede, nebo ne?

prosteja
25. čer 2009

holky tak už neprší, tak letím domů....mějte se krásně a zítra papa 😵

hehena
autor
25. čer 2009

tak páááááááá PROSTEJí měj se! 🙂 😵 😵 😵

vendelinka1
25. čer 2009

papa Prostej, těhulko 🙂

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

angetha
25. čer 2009

Efi koukám koukám a gratuluju k diplomu 😵 😵

hehena
autor
25. čer 2009

KRISTO díky moc za info.... .) 😵

hehena
autor
25. čer 2009

tý vade za ordinace už začíná bejt dost nechutná........ 😝

papalinka
25. čer 2009

Ahojky Hehe! No já už přestala koukat, úroveň klesá a klesá. ☹

Jak pak je? 🙂

hehena
autor
25. čer 2009

jééé EFI tak ty užs převzala diplooom 🙂 gratuluju!!! 😵 😵 😵

hehena
autor
25. čer 2009

je to hrozný Papali 🙂 já už to taky nesleduju, ale manža na to celkem rád koukal, takže mi to tady pokaždý hraje a už se to nedá ani poslouchat... :(((((( fakt jsou z toho pomalu druhý VKV ...

a je bře 🙂 jen mě teda dneska zase víc bolí břuch pod pupíkem a z toho tlaku se mi na prochajdě hůř dejchalo (ale to asi nemá s těhu nic společnýho)...

co ty? .) 😵 😵 😵

papalinka
25. čer 2009

Manža na to kouká? Tak to moje polovička z toho naprosto šílí, je fakt, že já už teď taky, takže to nepouštíme. 🙂
No jo bolí bříško, to se to tam všechno pěkně připravuje na mimíska! 🙂 Hehe, to je stejně super, nějak pořád ještě vstřebávám, že jsi těhulinka!

No my se chystáme, chystáme, jen ta mrška nějak zlobí. Dneska jsem začala špinit a nevím jak si mám naplánovat IVFko, když mám jednou MS 31 dní a pak zas 24. To je děs. ☹ Jsem v práci poměrně vytížená, tak potřebuju mít aspoň základní plán kdy, ale takhle???

eeefffaaa
25. čer 2009

Ahoj holky!!

jj dneska byl ten slavnej den 😀 bylo to super...ale je mi strasne lito ze uz ta skola skoncila,jak jsem tam chtela odtamtud uz byt pryc,tak se mi ted po tech lidech bude styskat...

a jak vy se mate??jsou tu nejaky novinky??

papalinka
25. čer 2009

Efko, tys to takhle krásně stihla před porodem! Supér! Gratuluji! Co jsi studovala?

eeefffaaa
25. čer 2009

jo a byla jsem dneska na ty OSSZ a rekli,ze teda narok mam ,ale ze musim mit papir ze skoly ze jsem tam ty tri roky studovala,tak jsem jim rekla,ze to maji preci potvrzeny na ty zadosti a ona mi na to normalne rekla,ze to jsem si tam mohla udelat razitko z brambory..to je pristup desnej!!!takze jsme jeli jeste do skoly,ale tam meli zrovna dve hodiny prestavku,takze tam Milan jde zitra zase,byl uz docela vytocenej a myslim,ze jak zase budou chtit neco potvrdit nebo tak neco,ze uz je posle nekam...tyden to uz obehavamae a porad to neni hotovy,protoze oni proste nevedi poradne co a nereknou vam to vsechno najednou 😠

hehena
autor
25. čer 2009

PAPALI mno kouká... ale už u toho teda taky šílí a já se lámu vejpůl... už se to fakt nedá vydejchat... 🙂)))
i já vstřebávám ... začínám se nechutně těšit, tak doufám, že to dopadne všechno dobře... .) je to zvláštní no... šak víš.. dva roky o tom melu a přemejšlím a najednou je to tu!!!
a mám první perličku z natáčení 🙂)) manžu bolí bradavky 🙂))) 🙂)))))))) 😀 😀 😀 tak hlásím prvního chlapa, kterej má těhotenskou autosugesci, či jak to jinak nazvat 🙂)) 😀

PAPALi a v CAR ti neporadí??? moc na tebe myslím a pevně věřím, že všechno klapne!

hehena
autor
25. čer 2009

EFI zlatá, šikovnice šikovná!!! ale ulevilo se ti ne??? už můžeš zaslouženě odpočívat .) 😵 😵 😵

eeefffaaa
25. čer 2009

papalinko no nastesti jsme to stihli 😀 jeste ze prcek nechtel jit driv ven...studovala jsem vosku obor socialni prace..jeste jsem te tu ani neprivitala,ja tu ted moc nejsem ☹ takze doufam,ze se vam brzy zadari a vsechno pujde tak jak ma 😉

hehena
autor
25. čer 2009

EFI nemám slov!!!!!!!!!!! razítko z brambory... ty máš potvrzení a ono to nestačí? co teda po tobě chtějí? úředně ověřenej dokument nebo co???

eeefffaaa
25. čer 2009

no hehe ulevilo...jj to ja uz odpocivam od minuly stredy co jsem to udelala..porad jen spim nebo pripravuju veci pro prcka...vlastne cely dny nic nedelam 😀 zitra nam ma prijit vajicko,obejdnali jsme ho z mimibazaru ,protoze novy nema cenu kupovat kdyz z toho za chvili vyroste

papalinka
25. čer 2009

Jé, tak manža je taky těhule! 😀 Hehe, pokud máš pocit, že vše bude OK, tak taky bude! Budete mít krásné Heheňátko. 🙂

No uvidím, přes léto bude v práci trochu volněji, prostě doufám, že nejdýl v září na to hupnem. 🙂

eeefffaaa
25. čer 2009

no hehe pry musim zase do skoly aby me napsali papir,ze jsem tam ty roky fakt studovala,chteji presne od kdy do kdy..a Milan jak byl uz nastvanej tak jim rekl,ale tam si taky muzem dat razitko z brambory,to mate uplne stejny...nevim proc jim to nestaci na ty zadosti,asi aby to nebylo pro me tak jednoduchy

eeefffaaa
25. čer 2009

hehe a to s tvym manzou je dobry 😀 je dobre ze to proziva s tebou,aby to nakonec neprozival jeste vic 😀

hehena
autor
25. čer 2009

jo tááák PAPALI... jjá myslela, že už teď začneš stimulovat... snad ti to rychle uteče...

jinak se snažím nad tím nepřemejšlet... ani se nesnažím vypozorovat jakej mám vlastně pocit, ale teda spíše dobrej, to je fakt... .))) nejsem netrpělivá, na utz si počkám, ale teda co je horší je ta zvědavost... to je pro mě teď to správný slovo... jsem tak zvědavá, co se uvnitř asi děje... a nejvíc jsem zvědavá na ten první pohled na UTZ... už bych měla být 7+ něco, takže toho asi uvidím dost... 🙂 😵

papalinka
25. čer 2009

No já se picnu, kde nabírají ty lidi, co dělají na úřadech? To je nějký zvláštní druh, ne? 😀 😀 😀
Když jsem byla kdysi po škole na úřadu práce, tak tam se mnou napřed paní jednala jak s kusem hadru a když jsem si sama sehnala místo, tak se mě zeptala, jestli bych jí v té firmě taky nedohodila práci! No chápete to??? 😀

eeefffaaa
25. čer 2009

hehe ja si to tehu od zacatku nejak neuvedomovala i kdyz mi bylo zle,tak mi to porad nejak nedochazelo...zacala jsem si to poradne az uvedomovat kdyz malej zacal kopat...jinak me to fakt vubec neprislo,nemohla jsem si porad na to zvyknout 😀 a taaak strasne rychle to uteklo,ze ho za chvili uz vyprdnu..jo a zacinam se docela bat porodu...vzdyt uz to muze prijit kazdym dnem 😅

hehena
autor
25. čer 2009

no je bře EFI, že je Milan takhle s tebou a vyjadřuje se k tomu.... já bych z nich sama asi padla na hubu... ale chápu, že potřebují mít napsáno od kdy do kdy, horší je, že to sdělujou po částech... ovšem tu poznámku o razítku nechápu...

papalinka
25. čer 2009

Hehe, však se dočkáš, 14 dní uteče jako voda, uvidíš a pak poletí týdny a až porodíš, tak se budeš divit, jak to rychle ulítlo. 🙂 Já myslím, že to bude kluk! 😉