Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
24. srp 2009

Tak jsem byla na poste a ve meste a ani jsem nedosla do obchodu a jsem tak vyrizena...funim jak lokomotiva...a silene me boli brisko...asi mam problemy se zazivanim...jestli to je plynatost, asi jo....mam nekdy pocit, ze exploduju, pritom na velkou chodim normalne...uz jsem to tu psala, ze nemusim ani nejak extra hodne jist, staci se napit a jsem jak balon....au au...a navic ty sileny bolesti zad☹

svoja
24. srp 2009

hehe ja uz jsem presvedcena, ze do nich pujdu...kamaradka ma i obchudek, mrkni:
www.orlickeplinky.cz

hehena
autor
24. srp 2009

SVOJI a jíš denně jogurty??? mě na to dost pomáhá activie... a když už je to děs, tak sežeru prostě bílej jogurt.... no a taky pomáhá mlíko...

tohle jsem měla do toho 11tt, a cítila jsem se kvůli tomu dost hrozně... 😒

hehena
autor
24. srp 2009

no až to holky vyberete, tak si nechám poradit... ANGE už bude mít bohatý zkušenosti za pár týdnů a zas budu chytřejší... já nějak nejsem schopná tohle všechno pročítat a vybírat, ouplně mi z toho pak kape na karbit.... takže objednám to, co pro vás bude nejlepší....

hehena
autor
24. srp 2009

a klidně bych brala z druhý ruky..... jak psala ELI, tak pořizovací cena 5000.- mi příde parádní.... 😵

svoja
24. srp 2009

nee, jogurty obcas....mliko taky...k tomu jeste to tvrdnuti bricha a barca, jak se tam prevaluje....no zuuuzo

jinak ja mam ve ctvrtek schuzku s tou kamaradkou, jdem tam i s manzou, zname se vsichni uz dyl...ta kamoska ma rocni holcinku a ted za chvili rodi....spojime navstevu s prednaskou o plinkach a tesim se, az me to hezky polopate vysvetli a poridime neco overeneho...

hehena
autor
24. srp 2009

no tak si dej jogurt každej den.... mě to teda dost pomáhá...

SVOJI tak se pak poděl o dojmy a pojmy.... 🙂 najdu to pak na netu a hurá do toho 🙂 😵 😵 😵

svoja
24. srp 2009

jj, daji se sehnat i pouzite....nebo koupis vybavu, ktera ti vydrzi na vic deti, muzes dokupovat a odprodavat postupne....myslim, ze se to da. my teda planujem, ze do toho vrazime asi vic...

cat79
24. srp 2009

Ahoooj!!
Tak hlásím že denísek má pokojíček🙂)
Koupili jsme to celé tak jak to je na obrázku i s obrázkama na zeď sloníků a žirafek a tak za 35tis, včetně matrace a poličky..
jsem z toho úplně odvařená, je to nádhera!!!!jupííííí!!

Venku je vedro jak blázen, tak si jdeme dát zmrzku a omrknu co dávají v kině a večer zajdem na kultůru🙂
Od zítřka do pátku makando grando a na víkend na chatu do J.Čech🙂))
Ale budu na příjmu, nebojte🙂)))

svoja
24. srp 2009

hehe zkusim tu activii....je to mazec...jeste me barunka ted kope kolem pupiku a ja jsem na pupik silene citliva, nesnasim, kdyz se ho nekdo dotkne nebo to jen naznaci nebo o nem jen mluvi....a ona me ho ted zevnitr bombarduje....mazlicek

cat jeeee

svoja
24. srp 2009

😠 😠 😠

hehena
autor
24. srp 2009

CAT gratuluju k pokojíku... 😵

SVOJI ještě bys mohla šťávu ze švestkovýho kompotu... je to tedy spíše na zácpu, ale třeba to pomůže i tomu trávení... mě na žáhu funguje hlavně to mlíko, tak třeba i jen to mlíčko by ti ulevilo....

a jinak ještě uvidíme, kolik do plenek vrazíme, já bych to nejradši pořídila co nejlevněji, použitý by mi nevadily, nebo část použitých a k tomu něco málo novýho... nikdy neříkám nikdy, a člověk neví, co ho za pár týdnů popadne viď.... mě zas není líto koupit si nějaký to těhu oblečení... taky si říkám, že ho pak kdyžtak prodám, navíc ta těhu mikina je tak pěkná, že tu budu nosit i pak....

já o pálení žáhy a už je to zase tu.... :(((((

hehena
autor
24. srp 2009

my bysme večer taky chtěli jít do kina na Vzhůru do oblak.. v pondělí je tu kino za polovinu 🙂)))) 😵 😵 😵
a teď jdem na čínu, manža má chuť na tu jejich voňavou kachnu 🙂

tak se zatím mějte... ahoooooooooooooj 🙂

cat79
24. srp 2009

Hehe já jsem taky na čerňáku, kiné je za půlku?
A jaké to má být to vzhůru do oblak?
Já chtěla na muži v říji nebo na veni vidi vici, ale všechno to budou asi koniny🙂))

Svoji mrňous kope taky jak o závod, ale víc ráno a večer, přes den je hodnej🙂))

amallie
24. srp 2009

hehe: já mám taky látkové plíny, něco ještě dokoupím

ale pro mimi je to mnohem lepší a ostatně, když koupíš ty, co jsou vše v 1, tak to jen sundáš, vyhodíš tu separační plenku do záchoda a pak jednou za dva tři dny zapneš pračku 😉

cat79
24. srp 2009

Amal do záchoda?To snad proboha ne?
Já myslela že ty látkovky chcete používat kvůli životnímu prostředí......
Už jenom těch praček co se napere...myslím, že je to fifty fifty verzus papírové pleny🙂

svoja
24. srp 2009

AMAL moje rec....

prosteja
24. srp 2009

zdravím a posílám vám konečně ten odkaz na fotečky....
http://prosteja.rajce.idnes.cz/

tak můžete juknout na prcka a na pupíno...... a hezký večer 😵

amallie
24. srp 2009

cat: hajzlpapír se taky splachuje do záchoda, to máš skoro stejný 😉
praček nenapereš, podle mě se jich do pračky vejde hodně a jeden load stojí co já vím, 5 kč plus prášek 😉

svoja
24. srp 2009

prostej no to je dost🙂 jeeeeee mimineeeek

svoja
24. srp 2009

ja jsem se teda drze koukla i na tu kuchyn a je nadherna

amallie
24. srp 2009

prostej: pupendo super, už se nedá přehlídnout 😉

svoja
24. srp 2009

amalko a kdy ty pridas nejake fotecky?

amallie
24. srp 2009

svoji: no............. já se stydím, jsem strašně tlustá, že z toho až mám depky ☹ takže pupek až najdu odvahu

a ty oblečky a věcičky vyfotím a přidám, my se ale stěhujeme a já je mám už v novém bytě

amallie
24. srp 2009

jako a poměrně mě s..., že jsem tři měsíce doma a ještě jsem nedostala nemocenskou, ani cent 😠

larri
24. srp 2009

Amalko ahj,jdu te tady jenom pozdravit.To neni ani mozne,ze uz si tak vysoko.Jeste nedavno jsme si psaly,ze se chces objednat do CAR a ty budes za chvili rodit. 😉

Casto na tebe myslim,i kdyz ti nepisu.Mej se moc fajn,at se ti v novem bytecku libi.

amallie
24. srp 2009

Larri: díky díky a tobě palečky všechny, ať se smůla prolomí!!!

carculka
24. srp 2009

😀 😀 ahoooj holky 😀 😀 😀 😀 😀 tak po tydnu doma

amal,tak vyhrala teutonie 😀 😀 😀

svoja
24. srp 2009

AMAL jaaj...sebevedomi dostava pekne na frak behem tehu, to me nemusis povidat....a na fotky vecicek se tesim, musi byt SVETOVE, kdyz pro ne maminka letela pres pul zemekoule🙂 😀 😉

CAR ahoooj, jak jako po tydnu doma? nechapu

carculka
24. srp 2009

svoji ja byla tyden pryc s tatou a segrou a kdyz jsem sem zabehla(asi 3x)tak jen z netu na recepci,vis