Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
13. srp 2009

hehe a nešlo by to tak, že by ti někdo (třeba já) dal svoje přihlašovací údaje a ty jsi udělala tabule u něho? já vím, že ty si nechceš zapráskat album tabulema...... ale já budu stejnak dávat fotky na rajče, tak bych ti klidně 2 místa pro alba uvolnila 😉

svoja
13. srp 2009

Holky ja jsem si ted vyskladala mimi vecicky na postel v loznici a chodim se na to divat...🙂 Sem magor fakt!

JInak, jak jsme se bavily o tech velikostech v tescu, ze to tam maj podle mesicu, tak jsem to porovnavala a 0-3 je veliky cca jako 62 ...a strasne se me libi, ze ty soupravicky maji designove udelany tak, aby se jednotlivy kousky daly kombinovat....supr

svoja
13. srp 2009

nam je 25 a 35

prosteja
13. srp 2009

já taky Lowe přispívám svojí troškou do mlýna.... mě bude příští týden 26 a manželovi letos bylo 28 😉 a snažili jsme se od října 2008 s menšíma problémama a lékama se povedlo v červnu 2009 😉

hehena
autor
13. srp 2009

LOWE teď mrkni.... ale ještě tam u mamin dělám úpravy....

jsem musela vymazat andreaska a Baliska... stejně tady už věčnost nebyly a mě už se to tam prostě nevleze...

tedy klikni::::
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

hehena
autor
13. srp 2009

PROSTEJ spíš asi založím přímo PRVOSENKOVý album... novej nick a tak.. a bude to...

svoja
13. srp 2009

hehe no to bude asi nejlepsi ne? novej nick....

zuzka.o
13. srp 2009

Hihi, PROSTEJ, to je fakt, že se mu krev nahrne jinam......ale vysvětlujte to někomu na smrtelný posteli 😀

To je ale vůl co si to dovoluje k manželce, fuj! Bych ho někam kopla ať vidí, co je to bolest!

LOWE: mi se máme pořád mooooc rádi, prostě jsme na sebe tenkrát kápli a náhoda jako blbec .... a jsme spolu moc šťastní. Samo že to není jako na začátku, to už nikdy nebude, ale milujeme se moooooooc 😵

Heheeeee, néééé, my jsme bez tabulky???? Ty jsi ale šikula a opravíš to 😉

zuzka.o
13. srp 2009

Jojo, to bude nejlepší, novej Nick Prvosenky ...jupííí

LOWE: nám je teď oběma 29, ale v prosinci to u mě bude už "30"

verled
13. srp 2009

svoja:tadeášek říkal, že náramně🙂)))))

prosteja
13. srp 2009

no zuzi to je fakt..... nechtěl poslední pomazání 😀 😀 😀

zuzi to je jeden takovej blb...když ona byla v porodnici, tak vykládal celé ulici, jak by bez něj neporodila, že blbě tlačila a kdyby tam nebyl, tak ona tam byla doteď.... 😠 no a teď takhle mluví před ní a ona je blbá, že mu to žere.... já bych ho poslala někam i před těma lidma....jinak taky vykládal, jak je těžký dítě zplodit, aby mělo oči a ruce a nohy, no asi chtěl bejt vtipnej... a že on tři měsíce jak debil počítal, když můžou vrzat a kdy ne.... normálně to tak řekl 😅 já z něj měla fakt dost 😀

hehe no a nebo novej nick 😉

verled
13. srp 2009

zuzi:jo teď jsem fakt magor🙂jak vim že tam je malej kluk je to uplně jinej pocit.-)
😲

zuzka.o
13. srp 2009

Prostej: fuj, to je nechutný!!!!! Vůl jeden!!!! Bych ho chtěla vidět rodit!!!

Hele holky, co vůbec HYPO? Jak se jí daří, nemáte zprávičky????

svoja
13. srp 2009

VER no Barce se taky Tada libi🙂

Holky je mozny, ze uz takhle brzo se me bouli brocho k jedne strane chvilema nebo to je to tvrdnuti spis?

zuzka.o
13. srp 2009

Ver: vůbec se ti nedivím, že jsi z toho paf! Taky bych byla.... počkejte na mě, až tady budu řešit svý těhu, to si všechny užijete 😀 😀 😀 A jak nákupy, už máš rifličky a polokošilku? Oni ty chlapečci jsou v tom tak roztomilíííí... a ještě když mají šátek na piráta .....bych je sežrala! 😵 😵 😵

svoja
13. srp 2009

VER a co vubec ty tehu katata?

prosteja
13. srp 2009

zuzi je to debil a ona je ještě větší že s ním zůstává 😖 jako na těhulku asi v 5. měsíci na ni řval neskutečně v noci, hrozně se hádali, on jí sprostě nadával.... no hnus fakt 😖

svoja
13. srp 2009

ZUZI chichi...a co byste si prali vy?

svoja
13. srp 2009

PROSTEJ debil

hehena
autor
13. srp 2009

tak huš jsem to opravila... a musím makat... zatím pááá 🙂 😵 😵 😵

zuzka.o
13. srp 2009

Prostej: a takovej vůl si zaslouží být otcem? Hnus!!!!!

Svoji: no, já bych chtěla holčičku 😵 A manžílkovi je to jedno. Prý na motorce už jezdí i holky.... 😀 (mu to zatrhnu!!!)

zuzka.o
13. srp 2009

Pááááá Heheeeee 🙂

amallie
13. srp 2009

dobre dopoledne, holky!

jenom nakukuju a obcas neco doctu, abych nebyla mimo misu, ale nakecate toho moc 😀

hlasim, ze jsem ulovila zimni fusak a pletenej oblecek, taky mame rukavicky a cepicku 😵 😵 😵

mam radost z efi, ze uz to ma za sebou, ale to je blby, ty depky, snad ji to rychle prejde, drzime s amalinkou palecky 😉

tak papa, ja zase nakouknu

svoja
13. srp 2009

ZUZI jaaj...tak motorka by u nas neprosla teda....🙂 manzel me vcera povida....no ale me doslo, ze za ni budou chodit kluci az bude velka, to abych si poridil nejakou zbran...🙂

zuzka.o
13. srp 2009

svoji : 😀 😀 😀

zuzka.o
13. srp 2009

Ahoj Amalliii: gratuluju k nákupům 🙂

lowe
13. srp 2009

holky, tak to jsme tak skoro ve stejném věku
my jsme hlavně oba chtěli mimi až budeme mít vlastní bydlení a nyní je už super zařízené, takže nám nic nebrání se snažit

tedy ale chvilku jsem tu nebyla a vy jste toho napsaly

Hehe, tak toto je ta tabulka 😉

hehena
autor
13. srp 2009

LOWE my pořád bydlíme z jistých důvodů v podnájmu a zatím do vlastního nespěcháme... dlouho jsem chtěla, ale najednou se něco zlomilo a já se toho závazku bojím... navíc zatím vůbec nevím, kde bysme chtěli bydlet a to je asi největší kámen úrazu...

hehena
autor
13. srp 2009

holky já už se musím objednat na to kardio.... a jsem z toho nějak strašně nervozní... vůbec se mi tam nechce volat, vůbec to nechci řešit... :(

lowe
13. srp 2009

hehe: tak to já jsem skoromanžu vlastně donutila jít do vlastního 3+1 byli jsem v podnájmu 6 let 1+1 a já jsem se tam hrozně dusila, taky se bál, že to nezvádneme neutáhneme a tak, ale risk se vyplatil, nejhořších 2,5 roku je za náma, to bylo hrozně placení a vyšlo to, ještě budeme platit 8 let/5 tis. měs. a bude to
no a pak chceme stavět dům, máme velkou zahradu, takže pozemek máme

zase je pravda, že se nedají srovnat ceny bytů v Praze a u nás