Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
24. lis 2009

že by? zatím mě jen mírně boloí podbřišek, jinak vůbec nic........... uvidíme

carcul: některé ty věci jde podle mě koupit až po porodu, např. ten ohřívač, páč podle mě je stejně jen nutnej kdyžtak na ohřátí MM, UM uděláš z teplé vody a je to 😉

osušku my máme jen jednu, snad stačí, kdyžtak se použije plena, nebo nějaký náš ručník

svoja
24. lis 2009

Dobre jitro zeny!!!!

p.e.t.u.l.k.a
24. lis 2009

Carcul já mám přesně takový kupoval mi ho M na svátek za 1500 kč ale je super 😉
jinak s ohřívačem neporadím já nemám žádný 😒

p.e.t.u.l.k.a
24. lis 2009

já jsem kojo podprdu kupovala po příjezdu z porodnice 🙂

prosteja
24. lis 2009

CARCUL taky mám takový ten chlupatý "ňuňací" župan 😀 až na zem, i když jak píše PETUL, docela drahej no.... taky jsem ho dostala, před 2 roky k vánocům a nemůžu si ho teda vynachválit 😉 😀

AMAL tak uvidíš, třeba se to tam začíná chystat 😉

ahooj SVOJI 😵

amallie
24. lis 2009

petul: ještě plně kojíš? a neodsáváš a nemrazíš?

p.e.t.u.l.k.a
24. lis 2009

amal právě kojím 🙂 Aneodsávám jen někdy v noci ale nemrazím

svoja
24. lis 2009

Zupan mam triumph plysackovej delsi. Kojo podprdu jednu, prave vyjednavam pres mmb druhou. Na ohrivacku i sterilizator prdim. Kosile mam xl, ale mela jsem vzit L, ale aspon bude pohodlna, i kdyz se do ni budu asi zamotavat.

Vcera jsem navstivila s muzem KIK, kterej nam tady v tom nasem novem nakupnim centru vyrostl a maji tam krasny veci na miminka a maly deti. I ruzny doplnky, deky, zinky, osusky, spaci pytle...vsechno mozny. No a taky tady mame novou hrackarnu...barunce se libily lamaze hracky...no uvidime, pristi tyden ma svatek, ze...

Tyjo AMAL... 😲 dneska by to i slo?

amallie
24. lis 2009

takže nic neskladuješ? že bys odsála a třeba pak dokrmovala?

pak není potřeba ohřívač, já bych ho taky až podle potřeby, myslela jsem třeba, že budu mrazit mlíčko a pak s ním třeba bude krmit manžel, kdybych nebyla doma, nebo tak...............

amallie
24. lis 2009

svoji: no dneska by to i šlo............ sice jsem dala manželovi těhu průkazku na ofocení, ale to nevadí, by pro mě přijel stejnak

ve který porodnici budeš rodit?

my máme nového lamaze slona a lamaze hrajícího slona a takovou clonu do auta, dárky od kamarádky

p.e.t.u.l.k.a
24. lis 2009

amal já to vždycky ztihnu do kojo a když jsme někde dýl tak jsme i s Vítečkem, zatím jsem dokrmováni nepotřebovala

p.e.t.u.l.k.a
24. lis 2009

a včera jsme si byla zažádat o rodičovský příspěvek na 3 roky

svoja
24. lis 2009

Taky jsem zvazovala, ze si ji ofotim...na pamatku a pro srovnani...ale na to mam jeste cas...

My mame lamaze lva, ale urcite jsme tim neskoncili... 😎

Na porodku se ptas me? Ústí nad Orlicí.

carculka
24. lis 2009

holky,ja chci urco ten chlupaty,at si ho muzu uzivat i doma(a nejen naky do porodky),s cenou vyssi pocitam,jen nevim kde ho koupit...

amal..joo tak kopec veci jde dokoupit po porodu,ale chci mit z krku..

prostej..jojo myslela jsem kojici 😀

svoji tak myslis ze mi bude stacit L?dyt zas po porodu uz budem mit bricha splaskly trosku tak by mohla stacit snad

takze kojo podprdu-mesic pred porodem?

amallie
24. lis 2009

Peti: aha aha, no, já si taky nejsem jistá, jak to bude. Koupila jsem odsávačku elektrickou pro sichr, byla za dobrou cenu, tu bych kdyžtak prodala. S tím ohřívačem počkám, třeba taky nebudu nic skladovat. A pak ho nepotřebuju.

Svoji: jo, ptala jsem se tebe 😉 Máš nějaký reference, kdo tam rodil? Je to tam ok? Jak to máš daleko?

Lev je super, toho budeme chtít k vánocům, nebo ho koupíme sami, je to fešák 😉

prosteja
24. lis 2009

CARCUL tak mě říkali, že tu kojo podprdu je nejlepší měsíc před porodem 😉

ten župan doporučuju jako SVOJA zajít do Triumph, já jsem s ním spokojená 😉

p.e.t.u.l.k.a
24. lis 2009

amal s tím si nedělej těžkou hlavu , třeba ty budeš zamrazovat to uvidíš po porodu 😉

p.e.t.u.l.k.a
24. lis 2009

Holky tak se zatím mějte pěkně jdu si hrát s Vítkem ještě když tak nakouknu 😉

luciebx
24. lis 2009

ahoj holky... tak koukam ze tu resite hunate zupanky.. tak ja se ted v jednom prave velebim na sedacce...
dneska jdeme zase k doktorovi teda spis jen k sestre nevim sice proc.... asi jen bezna kontrola...

amallie
24. lis 2009

carcul: já mám ten chlupáč z Marks and Spencers 😉 Růžovej 😵 😵 😵

Ale nejradši mám jinej, se srdíčkama z Etamu, ten je hebounkej a boží, jenže ho nedopnu

amallie
24. lis 2009

Peti: nedělám, to jde koupit ihned, když bude potřeba..........

lowe
24. lis 2009

Ahoj holky, jsem tu zase na skok, koukám, že tu jsou snad už samé těhulky nebo maminy ☹

kontrola dopadla v pořádku, ještě tedy čekám na výsledky z odběrů, ale snad to bude ok
ty jo můj gynekolog má dvojčátka klučíky, rozkošný v lednu jim bude rok a to mu je už hodně přes 50, no láska kvete v každém věku 😉

carculka
24. lis 2009

amal..ja ohrivac chci stejne,kdyztak ho uzijem pak na prikrmy (hlavne chci kdyz nekam pojedem a nebo dovoleny a kdyz uz bude tak ho treba pouziju i doma)a ikdyz nekojis pak vetsi tak si casto mlicko ete davaj-tak na dovce se treba bude hodit...jen vubec nevim jaky,sac rikala ze avent je hroznej..

tak holky dojdu juknout na ten zupanek 😀

amal..jakou mas odsavacku?se chystam na aventku,ale asi pakovou(pry je super),elektricka je uplne stejna,jen ze zmacknes jakou chces intenzitu a pak jede sama

luciebx
24. lis 2009

holky ja tak vzpominam na to kdyz sem furt chtela to mimco ne.. pri kazdym sexiku sem si v duchu rikala prosim boze at to vyjde at to vyjde a nikdy nic.. kazdej mi rika ze na to nemam myslet.. no ale reknite to nekomu kdo chce tak moc mimiska.. no a co se nestalo v srpnu sme se zasnoubili a ja hrozne zacala planovat svatbu.. na mimi ani pomysleni a do 2 mesicu to tu bylo.. uplne sem nechapala... sem litala tolik roku po doktorech a kteri mi jen rikali ze jsem ok proste to chce cas... no je toto mozny... 😀 😀 😀

carculka
24. lis 2009

amal..v etamu,ju?
jinak stejne myslim ze po porodu uz ti bude i v porodce,dyt tam se prijede,mas stejne jejich kosili a zupan asi bude to posledni,a pa snad uz bude 😀 me se totiz nechce kupovat zas mega zupan v kterym pak budu plavat-tak takovy akorat a budu doufat ze brisko trosku po zplaskne 😀

pap peti..

amallie
24. lis 2009

carcul: mně právě kamarádky a i ta laktační poradkyně doporučily eletrickou, je to i v knížce, že s ní odsaješ za 8-1é min, kdyžto s ruční za 20-30 min

jo, sac říkala, že avent nebrat

já jsem se dívala na ty ohřívače, stojí kolem 600 kč, ale taky neskutečně moc, to je asi zbytečné..... mají i do auta
mlíčko dáváš i když nekojíš, ale to jde ohřívat v mw, stejně tak příkrmy, jen to MM se nesmí v mw, ale proč, to nevím
jedna kamarádka má farlin ohřívač, ale ten je podle mě drahej

amallie
24. lis 2009

carcul: já ten huňáč získala tak, že jsem ho koupila babičce do nemocnice, jenže ona zemřela ještě než ho stihla nosit, tak jsem si ho vzala no a je to její velikost, takže tak............ jinak bych ho asi nekupovala velikej, vzala bych si manželův, ten ho má ještě po svým dědovi 😀 na tři dnyx v porodce je mi to jedno, parádu s tím dělat nehodlám

a ten z Etamu bych si tam stopro nevzala, to byl dárek od muže, takovej krásnej kousek, ten do nemocnice nepatří

já si beru i bačkory, co tam pak vyhodím, nechci si to tahat zpět domů

carculka
24. lis 2009

amal..ano kdyz budu doma ohreju to v poho,ale jinak s sebou mit mikrovlnku nebudu 😀 a ten farlin je dobrej?klidne si zaplatim ale ne abych koupila nakej sice za petset a na nic a nebo ete hur drahej a na nic..proste cena umerne kvalite...no a jakou znacku teda mas?nebo jaka je dobra ta el.odsavacka?a kolik te stala?

lowe
24. lis 2009

luciebx: tak to je taky hezký příběh, my už máme po svatbě, tak jsem na nás zvědavá jak nám to vyjde

carculka
24. lis 2009

amal..no ja prave myslela ze si koupim nakej peknej zupanek abych ho uzila i doma-protoze jsem ho stejne chtela koupit(ten chlupatej proste chci)..a ikdyz je fakt ze do nem.staci obyc,tak je zbytecny kupovat dva a nebo jeden a ten uz pak nikdy nepouzit(a byt bez chlupace)