Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
30. říj 2009

CAt já to dělala v Digital Photo navigator - Import image, vybrala jsem obráky, klikla na export a tam zadala Multi image...nebo tak nějak, už si to moc nepamatuju
Amal nevím jestli se to nastrouhaný mýdlo rozpustí přímo v pračce..
Lucie na straně toho grafu, to nejde popošoupnout?

luciebx
30. říj 2009

no nevim posoupnout asi ne.. to je dana tabulka ale je to divny... uvidime jak dojde mrcha az tam neco zapisu zda se zmeni udaje...

amallie
30. říj 2009

luci: je tam okýnko i na 39 😉 chyba obsluhy

amallie
30. říj 2009

anget: když mě bolí podbřišek a trochu záda, to je normální?

cat79
30. říj 2009

Ange díky, zkusím🙂))super

luciebx
30. říj 2009

amallie: tak to je super... dekuji ja asi koukala jen na tu predlohu no... tak to jo.. uff 🙂

amallie
30. říj 2009

luci: zadává se to přímo číslem, můžeš napsat třeba 37,55 😉

angetha
30. říj 2009

Amalko jojo je to normální, pro tělo je už bříško velká zátěž..ale nejsou to kontrakce že ne?
No Vendulka se podruhé pořádně pokakala a usnula...no jo no..

luciebx
30. říj 2009

aha,,,,, tak to jo ...diky moc

amallie
30. říj 2009

anget: kontrakce ne, jen to bolí jak čert.......... ale jen podbřišek, nevím, bolí to prvně 😖

amallie
30. říj 2009

uááá, já si holky lehnout, jak mě bolí břuch, sedět se nedá 😲

angetha
30. říj 2009

Amal jen běž, snad ti to pomůže 😕

cat79
30. říj 2009

teeda Amal, abys nám za chvilkuz neodjela do porodky🙂))
Holky mě zlobí trouba☹kouří se z ní jak z lokomotivy, a nevíme proč☹ještě jsem pekla bábovku, pak kuře, to už kouřilo a teď máme plnej byt kouře a já oči☹((takže lux, trouba...co ještě???

angetha
30. říj 2009

Není tam něco připečenýho?

cat79
30. říj 2009

no já jí dokonale vycídila minule, tak to nechápu☹změnila jsem program na gril a přestalo to...divný, ale už jsme volali servisáka a přijde se mi na to mrknout, ať je cukroví extra vypečené.-))hihiihi

amallie
30. říj 2009

holky, už se to zlepšilo, jak jsem si lehla, přestalo to bolet, hurá 😉

tak jdu zpět na gaučík

nuki
30. říj 2009

holky tak v neděli uvidím, jestli už nedorazí, ...kdyjste testily? už před nedoražením ms?

amallie
30. říj 2009

nuki: já den před plánovanou MS a byly tam 😵

nuki
30. říj 2009

amall: díky za info..🙂

cibka
30. říj 2009

ahojky všem,
monci:díky za přivítání
jinak dnes začínám špinit takže zítra to dostanu a pak hurá na clostík a opětovné snažilkování snad se tentokrát zadaří 😝

nuki
30. říj 2009

tak já pádím krásný víkend..🙂

carculka
30. říj 2009

ahooj holky,koukam ze monci ete nerodi...tak snad se Terezce zacne chtit konecne ven...

Tadeasku vse nej k svatku 😉

verled
30. říj 2009

carcul:děkujem🙂
a děkujeme všem ostatnim.-)

omluva za nepřítomnost, připravuju se na mateřskou a na zaučování , tak je tot rochu mazec

carculka
30. říj 2009

ver..a jakpak se mate a co ten tvuj rostak? 😀

nitenka
30. říj 2009

Ahojky holky tak už jsme s Fanouškem doma a jdeme vás pozdravit. Fotečku mám v albíku.Porod byl opravdu těžký, ten můj malej plod jak mám uvedeno v papírech byl pro všechny překvápko 3700kg a 53cm od 9h jsem byla na porodním sale vyvolávačka fungovala měla jsem stahy a bolesti,jenže jsem se otvírala pomalu jsem hodně uzká , pak už ke knonci byly vidět vlásky,ale malej se nemohl prtlačit další hodinu jsem na sále dělala vše možné polohy ,pak malej kolaboval na monitoru a byl rychlej císař až ve 21.45 se Fanda narodil.. bylo to fakt náročný. Malého mi ukázali až druhý den ve 14h po tom co jsem tam brečela,že ho chci vidět.. byl na JIP ale je v pohodě krásnej zdravej a zatím hodnej klučík. papa dočtu vás později... všem děkuji za držení palečku papa

amallie
30. říj 2009

Nitěnko, velká gratulace!!!!!

amallie
30. říj 2009

Fanoušek je nádhernej 😵 😵 😵

Ten těžkej porod je pech, ale odměnu už máš doma největší, krásně jste to zvládli 😵 😵

svoja
30. říj 2009

Cau zeny, tak jsem konecne tu...jdu docist.

Byli jsme dnes v lekarne a koupili bepanthen (275Kc), vlozky, odsavacku na vysavac a teplomer pro mimi.
Jo a delala jsem krapace s hermelinem podle MONCI a byly vynikajici🙂

Koukam, ze se gratuluje k Frantiskovi...tak se pridavam...NIT blahopreju a preju hlavne zdravicko!!!!! Jdu si vas nekde vyhledat🙂

amallie
30. říj 2009

Svoji: ahoj! 275 kc stál 100 gramovej? U nás mají za 305, asi velkoměstkej příplatek 😖 Máš mast, nebo krém???

svoja
30. říj 2009

amal takovou tubu-jak zubni pasta to vypada...nic jinyho me ani nenabizeli...ono jeste neco jinyho existuje?