Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
7. lis 2009

super, opravdu!!!! a z tech rozdilnych tydnu si nedelej hlavu, ja to mam taky jinak podle posledni MS a podle utz...je to vsechno tak jako orientacni....i kdyz potom ten screening v prvnim trimestru(nevim, v anglii by ho meli taky delat, muj dr ma z londyna nejaky certifikat a kontroluji ho tam) ten je nejpresnejsi, dela se mezi 11-14tt zhruba

luciebx
7. lis 2009

tak to je super.. no na dalsi obrazek jdeme az 16teho.. takze do te doby do me konecne nikdo nebude pichat zadny jehli a brat mi krev..... hihi

svoja
7. lis 2009

no pred tim screeningem se bere krev...ale zas je dobry mit ty odbery podchyceny...z krve se da poznat ledasco

luciebx
7. lis 2009

jj brali mi krev v pondeli ve stredu a vcera... no ale uz tam nejdu az do 16teho... uff...

svoja
7. lis 2009

to ti brali asi na to hcg....jeste te ceka "par" odberu kvuli ruznym vecem...ale neboj, to zvladnes🙂 kvuli mimcu prece 😉

luciebx
7. lis 2009

jj presne tak.. vsechno kvuli mimcu... uz at mam aspon tech 8 tt za sebou

svoja
7. lis 2009

Holky pomooooc, vim, ze jsme to tu uz probiraly, ale co mam koupit do pracky proti tvrde vode? Neco, co sezenu treba v tescu jeste dneska? Jako ja ted zehlim a mam pocit, ze se o ty veci porezu 😖 Prasek pouzivam Persil....mluvily jsme o nejake sode nebo co?

luciebx
7. lis 2009

no a co takhle calgon?

amallie
7. lis 2009

svoji: soda na změkčení vody, nebo pak je z DM ta sůl, ta obsahuje sodu, ale je i na skvrny 😉

amallie
7. lis 2009

jinak já amálku tayk cítím, jak leží, má nalevo nožičky, tam mě kope a napravo nahmatám zadeček a zádíčka a když jí rejpnu, tak se vzdudí a pak mě mlátí dole packama 😀 😀 😀

svoja
7. lis 2009

dik, po necem se podivam....

a ty poznas zadecek a zadicka? ses dobra...ja jen poznam neco tvrdeho a neco netvrdeho🙂 odhaduju zadicka....citim nozicky, ale jen podle nejbolestivejsich kopancu🙂

luciebx
7. lis 2009

holky me je vam dneska nejak soufl od snidane.. ach jo.. doufam ze tu uz nejsou ty nevolnosti 🤐

moncicak3
7. lis 2009

ahojte kočandy 😎
hlásím, že dnes nás pustili dom, tak až budu mít chvilku času, tak se tu ukážu 😉 dnešek a zítřek si užíváme s taťkou jen sami tři poprvé jako rodina 😵

v pondělí se tu snad ukážu a zkusím vás dočíst 😉 zatímky páčko a hezký víkendík 😎

svoja
7. lis 2009

Jeee, MONCICICICICIIII ahooooj 😵 😵 😵 😵
No uz se tesime na tebe!!!! My myslely, ze uz jsi od ctvrtka doma🙂

carculka
7. lis 2009

ahojky holky...

ahooooj nase moncicatka,jsme se na vas tesili..tak pak nam musite holky vypravet co a jak..zatim si pekne s tatinkem uzijte vikend 😉

ange..dekuju za doplneni 😀

cat..kosmetiku Hadek znam..maji ruzny vychytavky..i treba olejicek na mocovy cesty nebo gyn zanety atd..a pak kosmeticky a masazni...no ja koupim asi biodermu nebo weledu,ale tu biodermu mi doporucili...

luci,to jsou super vysoky hodnoty.. 😉

p.e.t.u.l.k.a
7. lis 2009

AHOJKY HOLKY 😉
Tak už jsme doma ze svatby, bylo to prima a Vítka každý obdivoval.Skoro samý Dr ale bylo to sper 😵

Moni rychle jsem se dívala do albíčka a Terezka nikde ☹ Ty nás teda napínáš 🙂

Pěkný večer všem 😉

carculka
7. lis 2009

ahoj petul..jsem taky hledala terezku,ale kdyz je dneska pustili tak chapu ze nema hned cas..urco to napravi 😉

no bodet by toho vaseho vlasatce neobdivovali-je kraaaasnej 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

amallie
7. lis 2009

holky, hlásím, že je doma fusak, olejíček, aviril a indulona proti opruzeninám, líh na pupíček a tamponky a nějaké kapičky proti prdíkům 😉

pro mě vložky, maliník a bepanthen, takže jsme komplet přichystaný, hurrááá

svoji: jo, poznám zádíčka a zadeček, dá se to nahmatat, potvora pěkně kope furt na tom samém místě a dneska teda tak mlátila do močáku, že jsem si zas málem uch.......

monci: tak šup šup nám povídat a Terezku ukázat!!!!

carculka
7. lis 2009

amal..takze ted jen aby se maly chtelo ven vid🙂

amallie
8. lis 2009

carcul: tak tak, ještě jí vezmu na ten koncert a pak, ať vyleze, potvůrka, neb taky musím píct cukroví a takový věci 😀 😀 😀

dneska jedeme zazimovat zahrádku, se mi bude stejskat, no, ale letos s malou tam na zimu jezdit nemůžeme 😖

angetha
8. lis 2009

Ahojky,
tak koukám, že je už Monci s Terezkou doma, no to jsou ty nejkrásnější chvíle 😵 dáte to miminko do postýlky a koukáte na něj 😵 😵
Luci to jsou krásně vysoké hodnoty hcg 😉 😉
Amal tak ještě zbývá ten koncert a hurá rodit 😉
Petul, bodejť by lidi nechválili takový krásný miminko 🙂
Ahojky Carcul a Sofinko 😉
a jak jsem psala, že se kamarádce narodila holčička tak den na to se dalšímu klukovi ze vsi narodil chlapeček 😵 😵 ještě by měla porodit moje spolužačka 😵
Včera jsme byli navštívit babi a prababi, tak jsme nafasovali plno věcí domů 🙂 a taky mě dnes čeká "úklidový den" už se na to těším 😝

svoja
8. lis 2009

Ahoj hoky, dobre rano 😵

Tak jsem za tuto noc spala asi tri hodiny 😖 Jsem rozlamana a uplne vyrizena....Porad se me hlavou honi spousta veci a ne a ne zabrat, i kdyz jsem unavena.

AMAL tak mas pochvalu za nakupy 😉
Ja si pripadam jako spatna mama kdyz nevim, jak me lezi mala...jako zadicka nebo zadecek tusim, neb to je takove tvrde, ale co je co nevim....a pritom by me to tak zajimalo.... ☹

MONCICICICIIII 😵 😵 😵

svoja
8. lis 2009

PETULI no dyt je to taky krasavec🙂

angetha
8. lis 2009

Svoji jak leží vůbec neřeš 😅 😅 je možný že máš placentu vepředu nebo se Barča prostě nechce ukazovat..rozhodně nejsi špatná máma 😉 a fakt se dá poznat jen ten zadeček a zádíčka..

svoja
8. lis 2009

ANG jsi hodna, dik 😵 ...ja myslim, ze placenta neprekazi, protoze Barcu citim dost zretelne a povrchu...nekdy az moc. Ale silene me znervoznuje, ze jako nevim presne kde co ma....myslis, ze v tomto tydnu se jeste muze hybat nejak vic? Hlavicku mame dole, to uz snad zustane, ale myslim treba nozicky z leva do prava a tak...?

luciebx
8. lis 2009

dobre ranko holky.. jak se mame.... copak delame v nedeli? my se dneska chystame pect krutu obrovskou ma prez 5 kg... haha.. je to nacvik na vanoce.. takze do konce pristiho tydne nebudu jist nic jineho nez krutu a nadivku 😀 😀

p.e.t.u.l.k.a
8. lis 2009

dobré dopoledne 🙂
Holky včera jsem se dozvěděla že bratránek jak byl zapíjet malého Vítka toho 21.7 tak počali mimi no není to krása 😀
svoji vůbec se ničím netrap 😉
My dneska čekáme kamarády tak musím něco nachystat 😒 a venku je překrásně 😎 škoda sedět doma

luciebx
8. lis 2009

no tak to se mate.... tu je docela hnusne a ji zima.. no pravy podzim je tu... my cekame pritelovu sestru s rodinou tak doufam ze to nepripecem pac bysme si museli objednat pizzu hihi...

p.e.t.u.l.k.a
8. lis 2009

Luciebx určitě krůta bude výborná 😉

cat79
8. lis 2009

Ahoooj holky🙂)
Teda krůta ňam!!
Petul, to je úžasný, bratránkovi gratulace🙂)
Svoji to já spím zase asi za tebe včera od 20h do 8.30:-))a dneska 21.00 do 9.00:-)))
Ale večer na mě něco lezlo, tak si jedu pro bioparox, to jste si tu chválily, že?pro jistotu, páč v mladé frontě byla příloha o prasečí chřipce a těhulky ve 3.trimestru jsou riziková skupina☹(tak jsem se vyděsila☹((

Jinak dneska proběhl sexík po dlouhé době a paráda...to je nádhernej pocit🙂)hihihihihhi a vůbec mě nic nebolí a malej taky ok🙂))hihihi
Holky krásnou neděli, Luci, HCG stoupá, tak paráda!!!!!!
Amal, super, už máš všechno, mě toho ještě kopec chybí☹((hlavně do porodky.-)