Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
9. lis 2009

Petu no mozna se na druhy necham ukecat,ale urcite ne do dvou let 😅 tak nejdriv za sest let,chceme si poradne uzit Davidka...ale uvidime...

luciebx
9. lis 2009

no ja bych chtela tak po 3 letech dalsi.. nebo 4.. no uvidime jak to vyjde..

svoja
9. lis 2009

CAT no nektery veci, co jsem treba poridila v MMB davam stranou nebo je prodam, protoze si myslim ze je neupotrebime a nektery nejsou ani moc hezky...takze si necham jen ty nunu peknoucky....zacala jsem asi moc brzo nakupovat a musela jsem mit hned vsechno a takhle to dopadlo🙂

CAR mela jsem pro 3-6mesicu mimi a jeste jednu, ta me zas prisla hodne mala a takova oprana dost....a mela jsem vyhlidnutou v tescu tu chlupatou smetanovou, ale meli jen malickou...a prisla me i takova tezka jako a tvrda...no jeste se porozhlidnu....chtela bych nejakou chlupatou mekkouckou

LUCI hoj, me bylo na zacatku blbe dost, nemohla jsem jist....ale pak se to zlepsilo...asi od ctvrteho-pateho mesice to bylo lepsi uz

carculka
9. lis 2009

ahoj petul 😀

luciebx
9. lis 2009

no tak to mam jeste hoodne dni pred sebou 😒 sice nezvracim ale je mi divne

eeefffaaa
9. lis 2009

ja jsem nad tim prave premyslela a pokud by mimco bylo treba do 4 kil tak bych cisare nechtela kdyby to moje zdravi dovolovalo to je jasny...protoze ten pocit kdyz z vas prcek vyklouzne je tak uzasnej ze se to neda ani popsat..a o to bych nechtela prijit...ja si to snad budu pamatovat nadosmrti...a existuje epiduralka,ktera mi moc pomohla a ulehcila,takze pokud bych nemusela tak do cisare nejdu

carculka
9. lis 2009

svoji..no ja jsem rada ze jsem se stopla vcas s nakupovanim,jeden cas bych vykoupila vsechno a ted nemohla ladit do barvicek..no dneska mam radost z tech zateplenych kalhot-bila se hodi ke vsemu vid?k ruzovy i bezovy

svoji ale v albiku mas jen ty nunu ne?

svoja
9. lis 2009

CAR v albiku nemam zadny hadriky uz...a bily jsou dobry....ja zvazuju, ze tu kombinezku koupim taky bilou...

luciebx
9. lis 2009

no co se tyka boticek na mimiska.. jak sem tu v anglii a jsou tu vsude vyprodeje next a tak podobne tak mam na MMB udelanej profil a prodavam tam boticky.. a kdyz sem zjistila ze sem tehu tak uz sem sup skocila do tasky a vybrala ktery si nechame hihi... no sem blazen takhle brzy ja vim ale neda se nic delat.. aji kocarek sem si vybrala... nadhernej...

amallie
9. lis 2009

cat: tak to jí ovšem nevyšlo 😖 😖 😖 husa jedna 😠

svoji: jaké jsi prodala a co chceš koupit?

peti: já chtěla taky dva roky, ale půjdu asi na tři, přeci jen jsem si říkala, co s prací, když je to u nás v podniku takový nerůžový ...........

holky, máme návštěvu, strejce manžovýho a jako manžel odjel, takže já se o něj musím postarat, to mi jako nevadí
ale: otevřu si krabici s perníčkama a jsou sežraný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 jako a já budu jíst co??? mám ne ně chuť 😠 😠 😠

amallie
9. lis 2009

svoji: a kde to prodáváš???? já vůbec nevím, kde se dá něco případně prodat a komu? na nějaké burze jako?

efi: ta epi, to ti uleví od bolestí jako břicha? ještě v I. době porodní? a pak to odezní? nebála ses, že se spletou a píchnou ti to někam do míchy?

svoja
9. lis 2009

AMAL kombinezy-mela jsem blby velikosti a jedna nebyla moc pekna, druha hezka, ale moc velka, byly z mmb, tak jsem je prodala a chci koupit jednu poradnou...trochu tu vybavu zredukuju, ty nicmoc veci zkusim prodat nebo se jich nejak zbavit (byly za par kc z mimace nebo sekace)...

LUCI tam me posli nejakou chlupatou zimni kombinezku🙂🙂🙂

luciebx
9. lis 2009

ty blaho holky ja bych jako taky neco jedla pac .. ale ja se tak najedla te kruty vcera a mela sem jen trosku k obedu ale furt mi to lezi v zaludku a je mi divne.. a to mame to mit opet k veceri no asi nic nedam.. .pac mi je teplo ale mam husi kuzi a ledove ruce.. ach jo.. tak tohle me ceka .. uff

svoja
9. lis 2009

AMAL tady na bazaru

luciebx
9. lis 2009

no maji tu krasny zimni kombinezky z mothercare.. sem tam byla sice na nase 600 ale je to uzasna takova ta kremova barva aji v bile to maji.. no uchcavala sem z toho jen co sem se toho dotkla...

amallie
9. lis 2009

holky, ještě by mě zajímali ti poslíčci.............. já nic takovýho nemám, ani břicho mi netvrdne, to ze mě to dítě jen tak nepoleze, co? chjo..........

svoja: aha, tobě se nelíbily............

svoja
9. lis 2009

LUCI to me ani nerikej 😵 😵 😵

Ja ma dneska cely den hlad...normalni regulerni hlad 🙄

carculka
9. lis 2009

luci,jakej kocarek??

svoooji,jakto ze tam uz nemas hadriky?

jo a kde to pak prodat mi taky zajima

amal..to nastve co 😀 😀 a jakto ze odjel??to mi pripomina myho manzu..minule prijela tchyna neohlasene a on delal ze spi (byl po uraze na motorce)😀

jinak amal..ja epi mit asi nebudu ale opichaj mi delozni obaly..je to neco jako epi ale bez vedlejsich ucinku nebo nakych strachu ze se netrefi(se bojim jehel do zad)

amallie
9. lis 2009

svoji: jako, že to vyfotíš a dáš inzerát? a on ti někdo napíše a ty to pošleš poštou? nebo někomu zaneseš?

lucie: no jo, tak v uk se nakupuje jinak, co jsem si dovezla věci na mimíse, to je jiná kvalitka a ceny 😉 to se vyřádíš

my pojedeme v hardách z uk z porodnice, jen jsem je dneska nepřipravila, jak jsem se kasala, tak zítra, no............ ale zítra už jo!!!!

luciebx
9. lis 2009

no to teda.. tu v uk je to uplne neco jinyho treba i obycejne obchody co maji za kvalitu to je super... proste nadhera... jo to se musi anglicanum nechat maji radi jidlo a hadry a boty takze do tohohle vrazi dobrou kvalitku... no uz ted se tesim...
no kocarek tam maji takovou trojkombinaci je v tom aji autosedacka.. a ukazuje to teplotu jak uvnitr kocarku tak i venku.... no a je to na dnesni kurz 8000 korun takze naaadhera...

amallie
9. lis 2009

carcul: jak opíchaj děložní obaly???? co to je? kde to dělají a na co to je??? to mě zajímá

jo, jakto, že odjel, neměl jet a najednou zavolal, že se staví pro trenky čistý a jede pryč, ale to je mi jedno, jen mi přeci nemůže nikdo sežrat perníčky, ne 😠 😠 😠 ten strejc totiž sežere úplně všechno 😠 😠 😠

eeefffaaa
9. lis 2009

amal po epi citis akorat tlak na konecnik,kdyz ti jde kontrakce,teda u me to takhle dobre zabralo a zabralo me to tak na dve hodky ta jedna davka...a to ze mi to pichnou blbe nad tim jsem ani nepremyslela,tak strasne to bolelo,ze jsem nad nicim neuvazovala a pichal mi to anesteziolog,tak jsem myslela ze je to odbornik a ze bude vedet co dela

amallie
9. lis 2009

efi: aha aha a kdy si o to řekneš??? takže když jsi pak tlačila a rodila už, tak jsi cítila jen tlak??? nebo za dvě hodky pak šmitec a bolesti zpět?

carculka
9. lis 2009

amal..a v cem amalka pojede?

amallie
9. lis 2009

já se totiž nebojím až tak bolestí břicha, jako pak pipiny, až budu fakt rodit 😲 😲 😲 jak se bude malá tlačit ven..........

svoja
9. lis 2009

AMAL si mu je nemela nabizet 😀
No, vyfotis, das inzerat, nekdo se ti ozve, posle kacky a ty posles...

Ja bych rada bez epi rodila....

CAR musim to nejak hezky nafotit🙂

carculka
9. lis 2009

luci...se mas s tema nakupama 😅 ja chcu taky..

amal..no ja jdu rodit do soukromna..a tam mi doporucili tohle,pokud netrvam na epi(ja se ho bojim tak sem byla happy)..picha se to dyz si uz trosku otevrena a nemas zadnou hadicku ze zad a ani zadny vedl.ucinky..jen je to pry o malilinko slabsi nez epi ale jen trosku..ale normalne v porodce davaj asi jen epi

amallie
9. lis 2009

carcul: v tomhle https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

je to tričko, kaťata s ťapičkama, kabátek a bryndáček a na to dostane ještě čepičku, možná rukavičky a uvidíme podle počasí, buď už jen deku, nebo ještě jí dáme do takový kombinézky s ouškama

ale já nevím, jestli budu umět takovýho drobka oblíknout, aby se mi při tom procesu nějak nezlomila, nebo tak, tak radši méně a deku, půjdem jenom k autu, kde bude teplo a pak vystoupíme v garáži

luciebx
9. lis 2009

carculka: hihi tak dojet 🙂 kamosky co mi sem litaji tak rikaj.. tak to my az budem tehu tak ti sem dojedem na vikend a vse vykoupime hihi.. no on jeste nikdo nevi ze sme tehu... chceme to rici tak za 3-4 tydny.. pac se lidi zacinaji vyptavat kdy si maji koupit letenku na nasi svatbu atak.. takze prozatim lzeme jak kdyz tiskne.. hihi
mam kamaradku ktera je uplne zoufala ze furt nic.. .no ja byla taky takova.. a to mi sem ve stredu ma doletet na tyden.. a chce jit parit .. no uvidim na co se budu cely tyden vymlouvat hi hi

cat79
9. lis 2009

Holky já si epidurak klíďo nechám dát když bude čas, je to prej úleva a nemá cenu dělat hrdinku..ale kdo ví jak to bude🙂)

Já taky přefotím naše oblečky než je budu prát.
Já asi nic prodávat nebudu, páč u nás se to minimálně ještě 1x otočí, kdyby bylo víc chlapečků tak i 4x🙂))
Jinak ta kamarádka to na něj ušila a tvrdí že si zapomněla vzít 1 nebo 2 prášky..aha🙂)no ale on jí řekl ať si to nechá vzít, má totiž ještě rokk apůl staré dítě s jinou...no kluk je trošku chudák, ale zachoval se teda dost děsně.-(