Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

luciebx
12. lis 2009

dobre ranko holky... tak sem si dnes privstala... copak je noveho?

prosteja
12. lis 2009

BLAHU tak nějak si to představuju já s malým mimčem.... přes den bude se mnou bude v obýváku a jak začne mít nějaký takový ten pevnější režim jako že víc vzhůru a pak spaní, tak ho budu dávat asi i přes den do ložnice, ale ze začátku určo ne 😉

prosteja
12. lis 2009

dobré ráno LUCI 😵

luciebx
12. lis 2009

ahojky ahojky.. tak se hlasim ze mi od vcerejsiho vecera tak od 6 je zatim dobre.. takze jen tak dal.... uff.. doufam ze to mam jakoze za sebou hihi

blahovka.cz
12. lis 2009

prosteji tak u nas byla volba jasny,my kosik nemeli 😀 uz jsem to nse dite uspala,trosku fuska ale jeste mam neco pres pul hodky pro sebe,nez se vzbudi,je fakt jako hodinky:vstava pred sedmou se mnou v posteli dospime tak do tech osmi,po snidani se pokadi,do pul desaty uz se mu chce spat,pak vstane a vetsinou nez jde kolem 12 jist,tak si chce lehnout jeste jednou

blahovka.cz
12. lis 2009

ahojky luici.no prala bych ti aby nevolnosti uz dali pokoj,kdyz je zenska v tehu nema,je to nejlepsi 😀

prosteja
12. lis 2009

LUCI no nechci tě nějak děsit, ale jeden den nevolností nemusí být konečný 😅 jsi kratince těhulka, takže to pravé ořechové může teprve přijít 😖

BLAHU tak to je jasný, když ho nemáš v obýváku kam uložit, tak je to pak vyřešený 😅 ...... a jinak máte krásně zaběhnutý režim..... 😉

blahovka.cz
12. lis 2009

jo celkem jo prostejko,po obede pak basti kolem 4 hod a pak uz je spanek jak si rekne,kolem te 18-19 trosku krize,ale posledni dny uz neni a pak ve 19:15 koupani,pak krmeni a do osmi aby byl v postylce v lepsich pripadech v osm spi 😀

luciebx
12. lis 2009

no fuj fuj fuj.. tak abych se pripravila hihi... no budu delat vse proto abych uz byla ok.. pac cely den nemuzu delat vuuuubec nic.. hrozne se tesim na pondeli mame dalsi ultrazvuk a tam bysme uz neco meli videt... a konecne nam reknou neco vice... 😀 😀

prosteja
12. lis 2009

LUCI tak nemusí to být pravidlo, může ti být už teď dobře 😉 jen tě připravuju na to, že to že je ti dneska líp nemusí nutně znamenat, že už ti bude dobře pořád 😅

romik84
12. lis 2009

Ahojte holčiny, hlásim, že ještě nerodím, ale už to začíná být zajímavý. Omlouvám se vám, že sem chodím pomálu, ale pořád něco zařizuju, nebo jsem někde s přáteli a pak raději odpočívám, než bych seděla u pc. Beruška už mě pěkně tlačí do močáku, má už hlavičku úplně dole a maminka tak musí pořád na wc.Jinak je zatím všechno v pohodě. Akorát se mi udělalo kuří oko, bolí to jak čert, tak jdu dneska na kontrolu a odpoledne se jdeme k fotografce fotit s bříškem

blahovka.cz
12. lis 2009

tak jsem zkoukla vsechny videa,trosku mi trvalo nez se to stahlo,orchi super,nadhera,fakt lituju,ze jsem nebyla 😵 😵

romik84
12. lis 2009

nechci tě luci strašit, ale radši to nezakřikni, já zvracela a nemohle jíst do konce pátého měsíce akaždý den jsem se modlila kdy už to skončí, často jsem brečela, když už jsem nemohla

blahovka.cz
12. lis 2009

teeeda romi,tobe se to blizi milovymi kroky jsi v tesnem zavesu hned na ami 😀 to je dobre,ze odpocivas,jestli se na sezeni u pc necitis,je lepsi odpocivat 😉 a co vybavicka,jste komplet?

prosteja
12. lis 2009

ahoooj ROMI 😵 teda za chvíli bude další miminko na světě 😀 tak ať ti ten zbytek rychle uteče a už máš malou u sebe 😉

BLAHU a manžel tenkrát nechtěl jít? já už si to u vás nepamatuju 😅

luciebx
12. lis 2009

romik no jejda.. no ja vim kazda to mame jinak ale je fakt ze moje mamka zvracela taky dlouho a nemohla nic jineho nez sifon cely den... no doufam ze to nebudu mit po ni hihi
no nic holky jdu ven... takze se dojdu ukazat zase navecer

papa

blahovka.cz
12. lis 2009

prostejko manza tenkrat nechtel jit,ze to neni ostrej obraz,jako,ze mu to prislo divny a nechtel za to davat penize a ja jsem teda rekla,ze teda sama nepujdu 🙂

prosteja
12. lis 2009

LUCI papa 😵

BLAHU u nás to bylo obráceně 😀 já taky prva nechtěla jít, ale manža mě přemluvil 😀 a teď když vidím ty fotky a videa z utz, tak chci jít i sama, ale na začátku těhu jsem nechtěla 😅

svoja
12. lis 2009

dobre rano 😉

prosteja
12. lis 2009

dobré ráno SVOJI 😉 teda pro mě spíš poledne za chvíli 😅

blahovka.cz
12. lis 2009

ahojky svoji,prej rano 😀 😀 😀 😀 vtipna

tak ja dneska pojedu do frantaku k nasim,manaz s tchanem budou tady vrtat nasi novou predsin,tak aby mel malej klid,sice prijde i tchyne,ale tak to ma smulu,ja uz mela v planu frantaky s nasima a tak ja prijedu doma az na koupani,tak alespon to koukani treba uvidi,nebo si vykoupe,to nevim,prej ma neco s rukou,tak nevim jestli to ma uz dobry,ale jsem zvedava jak se bude tvarit,protoze jsem jim odmitla tu kondolenci,to jsem si asi neco dovolila,ale tak prat soustrast vnucce mi prijde uz vzdaleny,my ty tcyni taky neprali,kdyz ji umrela jeji babicka,tak by to bylo blby

svoja
12. lis 2009

No a to me vytahl tatka z postele pred desatou, jinak bych asi jeste lezela 😉 chichi

Sem vas docetla a uz jsem to zapomnela 😅 Asi si to budu muset psat 😎

Dnes me ceka obidek s kamoskou a vylet k ni do domecku, uz se tesim 😵 Ale nechce se me z pyjama 😅

cat79
12. lis 2009

Jéé, jsem se zasekla, dělám pozvánky na mé narozky a baby večírek, ať si to hezky s kočkama oslavím ještě než porodím🙂)))
Ahoj Romi!!teda ty už to máš taky za pár🙂
svojenka se dneska asi konečně vyspinkala,co?🙂))))
Blahu máš na frantovky nádherný počásko!!!taky teda sluní svítíčko🙂)

svoja
12. lis 2009

No kupodivu jsem i spala no....divny 😒 😀 Asi pujdu omrknout ty podprdy dnes....

blahovka.cz
12. lis 2009

svoji tak z nej nechod a prevlikni se az do vyletniho 😀

cat,no jste nam ho ve varech vzali,tady taky svitilo,ale uz je zase fuc,ale tak hlavne ze neprsi,tak se da jit porad krasne ven

ty budes mit baby vecirek,to je hezky nekdo treba rika,ze jsou to takovy americky svatky jako valentyn a tak,ale me to libi stejne jako se mi libi ty baby vecirky,rozlucka se svobodou pred svatbou je taky dobra,proc to neprevzit 😀

svoja
12. lis 2009

blahu si pis 😉

amallie
12. lis 2009

ahoj holky, jsme z5 z poradny 😉

zuzka.o
12. lis 2009

Ahooj PRVUŠKY ...japa je? 😵

verled
12. lis 2009

svoji:nazdar krasavice🙂tak to máš dneska perný já teda nespala opět mi v noci tvrdlo panděro:-//fakt mě to otravuje uuuuuž..........jiank hlásim nový fotky v albech🙂a míru přes pupek 104cm😀DDDmazeeeeec.....
cat:my máme babyvečírek zejtra🙂v práci jako na odchod, aby tu byli všichni páč v pondělí a úterý máme volno a ve středu budou na školená, tak zejta máme rozlučku tak dneska budu péééct 4slaný štrůdly a 2plecha ďáblova žrádla to je mňamka🙂
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=13986
a koupila jsem dvoje rychlý špunty😀Dabysme si měli čim ťuknout🙂

se těšim dostanu dárečky, vybrali hodně penízek, mam hodný kolegy.-)........tak za to budu mít Hipp krémíčky a zásobu plín🙂

svoja
12. lis 2009

AMAL a?

Holky, jak muze kocarek vylecit miminko z prdiku?????????? V bazaru jeden takovy je....nechapu 😒