Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
20. lis 2009

Asi to má zrovna nějaký zásek ☹

prosteja
20. lis 2009

ale mě už to jede ANGE 😉

prosteja
20. lis 2009

ANGE jsem se tě chtěla zeptat, tvůj je hasič, jak jsou na tom se snižováním platů?

cat79
20. lis 2009

Ahooj holky🙂)
Tak klasika, u manželek jsem opět vytuhla🙂)no nic, asi si je budu přát na dvd od ježíška a mám klid🙂)

Ange teda Vendulka je úžasná, já chci taky takové miminko!!!kolik je vlastně malé měsíců???

prosteja
20. lis 2009

ahoooj CAT 😵 já mám pocit, že manželky teď vychází jako příloha nějakých novin, to máš za 40,- 😉

cat79
20. lis 2009

jojo, supeer, ale to už jsem asi pár dílů prošvihla, nebo???na www.iprima.cz se dají objednat🙂

prosteja
20. lis 2009

no CAT nevím, jak dlouho to vychází.... 😅 jen jsem to teď někde viděla, že už snad páté DVD takhle vychází.... ale to se dá většinou v trafikách sehnat 😉 i zpětně jako 😉

cat79
20. lis 2009

tak super, poptám se.-))aby to měl ježíšek snažší🙂))

cat79
20. lis 2009

...tak jsme posnídali🙂holky muluju sušenky BEBE dobré ráno ty zelené, to je úlet!!!!!ňáááááááááááám🙂

prosteja
20. lis 2009

určo se poptej, já taky občas zjistím s křížkem po funuse, že něco vyšlo a pak to sháním v trafikách..... nebo i na aukru to občas prodávají lidi 😉 a ještě levnější než v trafice 😉

amallie
20. lis 2009

dobré ráno, holky 😉

Za chvilku jedu do poradny do Motola, tak jsem zvědavá, co mi tam řeknou 😉 No a samozřejmě nervní z tý mý váhy a tlaku, neb mám zas o 2 kg více a tlak asi taky šílenej, neb už se mi o tom v noci zdálo 😲 😲

Dám vedět, mějte se fajnově, papapa

angetha
20. lis 2009

Snižování platů? Co na to říkají? Jsou nas*aný 😀 😀 fakt děs..
a dnes jsou Vendulce přesně 3 měsíce 🙂

angetha
20. lis 2009

AMal ať ti to dopře dopadne 😉

prosteja
20. lis 2009

AMAL držím palec 😉

ANGE no já spíš myslela, jestli jim to vůbec budou snižovat 😉 se chystají demonstrovat, tak třeba ne 😉

luciebx
20. lis 2009

dobre ranko holky.....

p.e.t.u.l.k.a
20. lis 2009

Dobré ranko 🙂

Angeth teda ty se máš že ti spí vendulka celou noc 😵 Ke 3 měsícům gratuluju nám už budou v sobotu 4 měsíce strašně rychle to letí. A taky už nám rostou dva zoubky 🙂

Hehenko máš nádherné bříško 😵

I prostejka a cat a všechny 😵 😵

U nás je poslední dobou nádherné počasí fakt paráda 😵 😵

luciebx
20. lis 2009

tak se holky snazim snidat ale jde to tezko fakt... 😝

svoja
20. lis 2009

bry den....krasne slunecne rano....

p.e.t.u.l.k.a
20. lis 2009

Monci terezka je krásná i Ema 😵

Hehenko ten kočárek je fakt super

Prostej ty tepláčky co máš v albíku tak ty mám nejraději s tím vyšším pasem mám asi patery 🙂

luciebx
20. lis 2009

tak my v anglii mame pod mrakem 😠

p.e.t.u.l.k.a
20. lis 2009

Svoji vůbec nejsi tlustá jsi krásná 🙂

Já teď začnu cvičit, půjčuju si posilovaci stroje a udělám si doma posilovnu 🙂 Do záři musím schodit 10 kg jdeme na svatbu 😀

luciebx
20. lis 2009

tak ja se prozatim loucim ukazu se tu nekdy odpoledne papa

prosteja
20. lis 2009

ahooj, všechny zdravím....

LUCI neboooj, bude líp 😉

PETUL díky za pochvalu... ty tepláčky s tím vyšším pasem sháním taky ještě nějaké, ta značka je dost drahá, ale hoooodně dobrá, tak sháním sháním, kde se dá 😀

a zdravím i SVOJU, tady taky krásně svítí sluníčko 😵

hehena
autor
20. lis 2009

ahooooooj holky 🙂

PROSTEJKO výbavička parádní... kolik máš vůbec těch plenek?

PETI děkuju ti!!! 😵 😵 😵
koukám PETI, že mi roste bendžíno přibližně jako tobě... toho závěru se docela bojím - dá se ten pupík vůbec unýst?? 😅

svoja
20. lis 2009

PETUL ty jsi hodna, ale vis jak to je.... 😉

svoja
20. lis 2009

K tomu lnenymu semenu: kamoska me rikala, ze se pije ten odvar z toho, ze se ani ty semena jist nemusi, ze si to proste uvarila (a ted si nejsem jista, jestli to nedelala spolecne s tim malinikovym cajem, to fakt nevim) a pila a par tech semen spolkla, ale ze tu kasi z toho jist nemusim....a mela porody jedna basen🙂

prosteja
20. lis 2009

ahoooj HEHE 😵

díky za pochvalu, na malé mimi už mám snad všechno, tak jen kdybych na něco narazila, třeba na tu polodupky ONO, jinak už nic kupovat nebudu a budu muset ještě juknout po větších velikostech 😀

jinak plíny, tak zatím mám 10 ks těch vícevrstvých POPOLIN a pak mám svrchní kalhotky 7 kousků (z toho jedny fleesáčky a dvoje vlňáčky a je to v nejmenších velikostech), pak 5 plenkových kalhotech (na ty jsou potřeba ještě ty svrchňáčky) a 3 plenky AIO (na to už ty svrchní kalhotky dávat nemusím)..... takže už budu dokupovat jen vkládačky, separačky a čtvercové plíny a samozřejmě ještě mrkám po těch kalhotkách, jestli se někde najde něco za rozumnou cenu, tak bych přikoupila i plenkové kalhotky 😉

prosteja
20. lis 2009

jo teď jsi mi SVOJI připomněla, jak jste se tu bavily včera o tom lněným semínku a maliníku, tak hodně poctivě tohle před porodem pila SAC.... myslím, že oboje a taky porodila nádherně a rychle 😉

hehena
autor
20. lis 2009

SVOJI jsem si vzpomněla, že jsi se mě myslím ptala na ty těhu rifle...

tak ty mi půjčila kamarádka... a koupila je na mimibazaru - nový teda... když jsem otěhulila já, tak jsem je taky sháněla, ale už měli bohužel jen velikost 44 a 48 :( a cena byla myslím něco kolem 850.-

hehena
autor
20. lis 2009

jo a je zajímavý, že ty rifle jsou velikost 38 🙂)) a v HM jsem na sebe oblíkla jen 42 ... 😀 😅 😕 🙄