Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
20. lis 2009

Ahojky tak jsme dnes byly navštivit dědečka, doma jsem Vendulku přemluvila aby spinkala v kočárku, tak jsem poklidila, zítra mi přijede kadeřnice až domů a pak si napatlám na vlasy novou barvu konečně.. 😎
koukám, že jste se bavily o rozmazlování..myslím, že já skoro vůbec nerozmazluju 😅 snažím se jí vychovávat tak aby se nechala hlídat i od někoho jiného, ale jakmile přijde maminka ( já) tak je prostě klid ( nebo aspoň míň řevu) a prostě maminky vědí nejlíp, jak na toho svého drobečka..
ale souhlasím s holkama, že větší děti by si neměly vynucovat, co chtějí k obědu, co chtějí koupit za hračky stylem Já TO chci nebo si tady lehnu a budu ječet..
a kolem 8. měsíce se dítko začíná fixovat na maminku, bojí se cizích lidí, takže pláče když maminka odchází, to je normální..

angetha
20. lis 2009

Jo a spolužačce se narodil chlapeček a švagrové odešla hlenová zátka 😎

sacvi
20. lis 2009

Ahoj angethko, se máš že máš kolem sebe tolik těhulí a miminek. Já Ti to úplně závidím ☹ 🙄

svoja
20. lis 2009

ANGET mas na to dobry pohled...souhlasim....mno uvidime🙂 spoluzacce i svagrove gratuluju🙂🙂

eeefffaaa
20. lis 2009

ahoj holky!!

jak zijete??co deticky a tehulkovani??

u nas je ryma snad na ustupu!!huraaa!!dneska jsme byli na kontrole i s moci a dobry,ale zase mam strach jestli tam neco nechytnul,nastesti nas vzali hned,ale nikdy nevite ze jo

amallie
20. lis 2009

Ahoj prvušky!

právě jsem přišla z poradny.

čekací doba byla 4 hodiny 😲 😲 😲

amallie
20. lis 2009

anget: jsi tu? by mě zajímala ta kauza s těma tamponama................

jako holky, to vyšetření v nemocnci byl humáč!!!!!!!!!!!! normálně do mě ten mudr narval takový obří nástroje a snad celou ruku, já myslela, že to nepřežiju!!!!!!!!!!!!! až mi vytryskly slzy, au au au

a pak mi brali krev a jak jsem doma strhla náplast, tak mi ještě furt teče!!! to byl taky humáč, co za jehlu na to vzali 😲 😲 😲 😲 kriste pane, už tam nechci!!!!!!!!!!!

eeefffaaa
20. lis 2009

ahoj amalky!!! jak to ze jsi cekala takovou dobu??!!!jo nekteri doktori se stim neprdej...a malce se porad nechce ven ani zadny naznaky??

amallie
20. lis 2009

čekala jsem a čekala............... bylo tam lidí jako sviň, když jsem se byla vyptávat, jak je to možné, tak mi bylo odpovězeno, že jsem ve fakultní nemocnici, kde holt berou a musí brát neomezený počet lidí................. plus akutní případy plus riziková těhu. Jsem myslela, že tam zhebnu.

Amálce se ven nechce, prej ještě nerodíme, čípek 1,5 prstu a polotvrdej ☹ Další KO na za týden, zas u toho sadisty 😲 😲 😲

luciebx
20. lis 2009

ahojky holky... .tak sem opet tu.. akorad sme dosli z prochazky s psikem....

eeefffaaa
20. lis 2009

amal to je teda sila!!!misto toho aby te vali kdyz jsi tehu brzy abys treba nechytla nejakou chripku kdyz toho ted je,tak te nechaji cekat 4 hodiny!!!no fakt desny...a treba uz na dalsi kontrolu nepujdes 😉 ale takhle me teda neprohlizeli,asi jen dvakrat a to uz jsem byla v terminu a pak 6 dni po terminu,no a pak kazdy den pri vyvolavacce,ale ze by to nejak bolelo to nevim...jedine ho kopnout do hlavy a treba se mu rozsviti 🙂

svoja
20. lis 2009

AMAL jezis 🤐 Tak ji nejak vytres nebo neco at uz k tomu sadourovi nemusis 😖

Ty tampony me zajimaj taky...

cat79
20. lis 2009

..tak jsem zpět z nákupu a kafíčka, byli tam 2 mimnka🙂)tak jsem pochytela pár rad co do porodky a tak...no snad nic nezapomenu, ale teda porody oba hnus fialovej☹(((

Svoji, koukám že jdeš do sebe🙂)štrůdlíček..ňam ňam.
Já dala do trouby bábovku, aby bylo co na snídani a zítra bude teda kuř. maso s houbama a smetanou a kuskus se sojovým masem🙂

V intersparu jsem si koupila náramek a náhrdelník z té nadace Terezy maxové-Teribear, navrhla to Klára Nademlýnská a je to mooc krásný a jen náramek 99,- a náhrdelník 149,-..doporučuju!!!!

cat79
20. lis 2009

..jaké tampony???

svoja
20. lis 2009

CAT ptali jsme se ang, jak hodne se to tam dole zmenilo (rikala totiz, ze ji jsou neprijemny tampony)...a ja osobne si neumim predstavit, co budu pouzivat, nebot vlozky nesnasim....jako po porodu je mysleno.

cat79
20. lis 2009

aha, tak to já taky teda vložky nenávidim a ještě jak já pořád sportuju, bych se zbláznila, ale asi je to zase o zvyku, ne??já to prostě budu muset přežít🙂)))))

amallie
20. lis 2009

Jako ony tam čekaly všechny ženské, ale brali to nějak zvláštně, já šla skoro poslední........... A to jsem zdaleka poslední teda nepřišla 😒

Saďour byl moc sympatickej musím říct, příjemnej chlapík, jen ta vyšetřovací metoda 😲 😲 😲 😲 A to mi říkal, že se sním peru a pak je to ještě horší, jenže to jinak nešlo, byla jsem stažená strachy............... Ještě jako ty nástroje, to by člověk pochopil, že to může bolet, ale jako i ruka??? Já myslela, že mě rozpáře 😲 😲 😲 Tak v tom případě se fakt těším na porod, to omdlím už při příjmu, pomoooooooc!!!!!!!

Jo, to já bych jí vytřásla, neb i kvůli tomu tlaku, teď musím doma měřit a když to stoupne, tak přijet, jenže ono stoupne, to vím, páč mi dal nízkej limit 😲 😲 jenže ona nechce, potvůrka. Lákám jí na chutné mlíčko, na hračky, na sluníčko........... a nic a nic. Zas má od včera novou hračku a ani to s ní nehne 😲

amallie
20. lis 2009

holky, mně teda ani tak nevadí, že bych nemohla používat tampony, to bych přežila, ty tenké vložky mi nepřekáží, spíš mě děsí to, že jestli bolí tampon, tak jak to musí tak dole vypadat 😲 Plus teda srovnám-li velikost tamponu a manžela, tak................ 😲 😲 😲 😲 😲 to mě jako děsí

svoja
20. lis 2009

AMAL a co ti to tam teda tema rukama delal? a proc?

Neee, sex bude ok po nejaky dobe!!!! Teda, rika se to...

cat79
20. lis 2009

...holky našla jsem debatu jak jsme se Svojou našly //,úplně mě to dojalo🙂)duben, jaro, léto za dveřma, první příznaky a tak........jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé🙂))

Amal sex je někdy i lepší prej🙂)))a když bude sex, tak budou i tampony🙂))
Jo a holky víte kde teď máme vaječníky???pod prsama🙂)hihi, fakt🙂)včera jedna kamarádka těhulka říkala doktorovi, mě bolí jako tady v tříslech, asi vaječníky a on ji říká..vaječníky ale máte teď tady🙂)a ukázal jí pod prsa...teda a kde máme žaludek a střeva...waw🙂))

cat79
20. lis 2009

A naška jsem tam lenku-bohouška..ta už tu dloouho nebyla, pipinku, no plno holek už se neukázalo☹

Jo a jenvyřizuju od Lilíska, že 17.11 ráno se narodila malá Natálka, jsou obě v pořádku, přesně na termín a porod trval asi hodinku, prý v 5 ráno jí nebylo dobře, v 6 vzbudila manžela a v 8.30 byla malá venku🙂)ideál

svoja
20. lis 2009

CAT jsi me rozesmala 😀 😀 😀 😀 a co nam tam dole zbylo teda??? 😀 😀 v brise jako myslim...

Jeee, super porod...taky chci...a taky to tak budeme mit, vsechny!!! 😎

cat79
20. lis 2009

jen mmiminko🙂)
ale když si najdeš na netu anatomii těhulky, tak uvidíš, je to celkem sranda jak všechno jako tomu miminku uhnulo🙂))

Jinak jsem vyndala bábovku z trouby a asi budu muset dneska zhřešit a ochutnat, protože tu strašně voníííí🙂)ňááááááááááááááááááááám
Jojo, porod bych chtěla taky takovej..kéž by, ale když v to budem věřit, ono to tak bude🙂)))

svoja
20. lis 2009

ja uz teda strudlik ochutnala 😅

to je stejnak zajimavy, ja se nam to tam uvnitr promichalo co??

lillisek
20. lis 2009

ahojky všem 🙂

cat79 : ahojky, koukám,že Kamča referovala 🙂)))) no byla to prostě pohoda, bohužel tedy to krvácení následkem mé špatné srážlivosti krve se ovlivnit nedalo,ale musím říct,že samotný porod bych pomalu nazvala procházkou sadem 🙂))))))

mrkni na fotečky:

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

no a jak je Vám,už se to blíží co?

cat79
20. lis 2009

Ahoooooooooooooooooj Lilísku🙂)
Tak to jsem mega ráda že už jsi v pořádku!!
hned omrknu fotečky Natálky🙂))
Teda holka, tyse máš, že to máš za sebou, a ještě taková pohodička🙂)
snad i s tou krví to bude už OK, to mě tě bylo líto, to víš, kamča hned referovala a já to řekla i na těhu kurzíku.-)))
Gratuluju k malé!!Kdy budeš doma?
Já mám zítra tu baby párty, ale to asi ještě nedorazíš,co?🙂

carculka
20. lis 2009

ahojky holky....

zuzi,gratuluju k super vysledkum 😉

mnam strudl,babovka,mnam mnam...asi taky neco udelam,ale az pristi tyden..mam toho nak dost ted,moc nestiham a zitra cely den skola

amalky,copak vam to delali..teda..chudinky..no beztak jeste malou vylekali a pak se ji ma chtit ven...ale snad ji nalakas 😉

ange..ty tampony me taky zajimaji 😅 a jak jsou velky zmeny dole

holky a kolik se pije toho semena a maliniku denne?pred tim porodem

jinak cat,jsem taky strelkyne
😀 a jako tchyne taky nabizela pomoct a tak,by me siblo..musime to zvladnout sami..chci mit klid 😀

cat..ty jsi ale pilna a sikovna..si to zitra pekne uzijte..

no ja dnes cely den litala jak hadr na holi..a pak bylo tehu cvico...a co vy jak se mate?

luciebx
20. lis 2009

ahoj lilisek ja sem nova tehulka a tak ti mooocinko moc gratuluji k malicke.. je uzasna... 🙂

cat79
20. lis 2009

No tak Natálka je přenádherná!!A zdá se mi, že je to celá maminka!!!fakt!!!!
No budeš pak vyprávět, akorát řeším co s sebou do porodky a tak..takže ti budu vděčná za každou radu🙂))
Opatrujte se a až to půjde dorazíme s kamčou na návštěvu...bydlíš přece ve stejném baráku jako tchýňka,ne?🙂)

cat79
20. lis 2009

Zdar carcul, ty jsi taky střelkyně, jo??no tak tom je hustý🙂)máme dost společnýho, ty naše hadříky a barvičky a cvíčo a akční život, viď???

Dneks ajsem tu taky moc nebyla, uklízela jsem asi 3h celý byt a to komplet.ještě záclony a okna a pak udělám výzdobičku a oůjdu v klidu rodit🙂)jako lilisek...doufám🙂))

Luci zdarec z procházky, jakýho máte pejska???Já chtěla strašně jack russela terriera, ale od té doby co jsem těhu už psa nechci, až na barák pak velkýho asi labradora nebo retrievra...uvidíme🙂)))