Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
22. lis 2009

hehe tak ji treba jen napis, ze mohla neco rict, nez si to zkopcila, ze sis to vytvorila sama....

luciebx
22. lis 2009

ahoj holky tak sme dojeli zpet od pritelovych rodicu z vecere kde byla i sestra s manzelem a malym a tak sme jim to oznamili... no uplne vsichni dojati.. tak nam tchanovci oznamili ze nam koupi kocarek coz sem fakt rada.. 😀
a to ze musime posunout svatbu tak nam rekli proc si neudelame jen malou oficialni svatbu tu v anglii na urade proste podepsat papiry a je to abysme vsichni meli jedno prijmeni a za ten rok mit velkou svatbu v cr tak jak to planujeme.. takze to musime promyslet ale me se to dost libi.. pac bych chtela mit pritelovo prijmeni kdyz se prcek narodi

hehena
autor
22. lis 2009

LUCI no vidíš to, taky řešení... a platí to pak rovnou i v ČR? 🙂

SVOJI no nejradši bych si zanadávala... :(

hehena
autor
22. lis 2009

Co Amalli? nebyla tu? 😵

luciebx
22. lis 2009

hehena. no ja doufam cece nevim budu se muset optat... ale myslim ze jo.. vsak sme soucasti EU tak proc by to neplatilo.. vyslu mamku se na to optat k nam na matriku... fuj ty blaho ja ani veceri nemohla snist sem rada ze sme jim to rekli pac mi bylo fakt divno.. ale cokoladovy dort sem si dala.. 😀

svoja
22. lis 2009

LUCI to je vyborny napad, do toho bych sla!

kde je fotka ang z prochazky???? nevidim!!!

hehe no vsak!!!

hehena
autor
22. lis 2009

já nevím proč, jen se ptám LUCI, sama netuším...

vím jen přes sestřenici co se brala s přítelem v austrálii, že to platí jen tam... ale tak samozřejmě to je asi něco jinýho...

tak čokoládový dort, bych si dala též 🙂

hehena
autor
22. lis 2009

SVOJI o dvě strany zpět v 16:09

luciebx
22. lis 2009

hehena.. je fakt kazda zeme to ma jinak ale pro jistotu reknu mamce at se opta.. je dobry ze ona 1niho unora sem doleti na tyden.. ale ten vikend zrovna pritelovi rodice jsou pryc takze to budeme muset udelat asi tak ve ctvrtek hihi.. ale co.. vsak je to jen oficialne a pak za rok se to poradne oslavi.. 😀 😀
pritelova mamka rika ze super kocarky jsou silver cross tak sem si to nasla na netu a jako fakt .. teda ne ty staromodni ale ty modernejsi jsou uzasny.. jupiii tak aspon jedna vec je zarizena hihi

hehena
autor
22. lis 2009

Silver Cross zrovna vůbec neznám... tady se právě jako o nejlepším, nejkvalitnějším kočárku mluví o Teutonii, tak proto jsem vybrala ten. a je bezva, že financovat to budou rodiče... je to úleva!

svoja
22. lis 2009

jeee, uz jsem nasla vendulka s tatinkem a pejskovou...ja to hledala tady v albicku...

LUCI ale dyt je to skoro i jedno ne? dulezity je, ze budes mit jeho prijmeni a bude to platit u vas a tady v cechach to pak potvrdite...

hehena
autor
22. lis 2009

SVOJI skoro jedno to je 🙂) já se ptala, že mě to zajímalo...

luciebx
22. lis 2009

svoja.. presne tak.. jeho prijmeni chci mit a kdyz by to bylo jeste pred tim nez se mimi narodi tak by to bylo uplne nej... vsak jim to tam podepisu pujdem si dat neco dobryho k obedu a sup jdeme dom.. 😀 to zase tak neresim

amallie
22. lis 2009

ahoj holky, jsem vás dočetla!

já tu byla přes den, ale vyste se rozkecaly až odpoledne a to už jsem byla fuč, byli jsme u známých na obídku/večeři, žačlo se jíst v 17hod

hehenko: bych jí napsala, ať si to smaže, pipina jedna 😠

amallie
22. lis 2009

no a ještě nerodíme, co mě nenechává v klidu je to, že nemám žádné poslíčky, břicho mi neztvrdlo ještě ani jednou, já snad neporodím ☹

KO v pátek v Motole, ale musím si doma 3xdenně měřit tlak, neb nemám nejlepší krevní výsledky, se mi to zhoršilo za těch 14 dnů, ledviny nestíhají ☹

svoja
22. lis 2009

AMAL neboj, tak to bude rychly....lepsi nez mit tri dny posly a nic z toho!!!!

Me teda boli bricho furt ted.... 😒

hehena
autor
22. lis 2009

AMALLI fakt ti netvrdne vůbec břicho? ty blázne, to je zázrak bych řekla... ale neboj, ona se jen čančá, aby se vám prostě líbila ještě víc než si myslíte, že se vám líbit bude 🙂

dávám jí den 🙂 maximálně dva 🙂)) 😀 úterý je pěknej den 🙂))

SVOJI taky mi často tvrdne a bolí břicho... ale myslím, že do těch 10ti denně to není... takže je to ok 🙂

jo a jinak mám už tři dny furt stejně oteklou pravou nohu 🙂)) levá nic a pravá oteklá 🙂)) už mě ta noha štve 🙂)) 😀

svoja
22. lis 2009

hehe psalas ji?

svoja
22. lis 2009

...prej se canca 😀 😀 😀 😀

svoja
22. lis 2009
amallie
22. lis 2009

hehe: jako ať se čančá, ale zase všeho s mírou, ať kouká vylézt!!!!!!!!!! fakt mi ještě ani jednou neztvrdlo břicho, jen kope a hýbe se

máme už postýlku v ložnici, lejstra do porodky vyplněný, tak už by mohla, ne?

hehena
autor
22. lis 2009

SVOJI jj psala... uvidíme .)

ty jo to je neskutečný ta výbava... 🙂)) 😲 😲 😲 😅 😀

já jsem dneska zjistila, že mám asi 20 bodýček s krátkým rukávem, a jen 4 s dlouhým... ve velikosti 56 mám teda žalostně málo věcí, tak asi budu muset něco dokoupit, ale nevím co 🙂)) 😀

amallie
22. lis 2009

Svoji: ty brďo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kam to dává???? ta bude převlékat 6xdenně, páč jinak to neunosej 😲 😲 😲

hehena
autor
22. lis 2009

jééé no když je postýlka připravená, tak to už je jen otázka pár hodin mámo 🙂)) 😀 😵 😵 😵

amallie
22. lis 2009

celkem prča holky, že jak mám všechny věci z venku, tak nemám ani takové velikosti.............. ono se to jinde čísluje jako novorozenec, pak 3 měsíce, 6 měsíců, 9 a tak a amíci mají ještě vychytávku napsaná kila, resp. libry

takže já vůbec netuším, jak se do čeho vejdeme 😀 😀 😀 ale do něčeho se oblíknem, snad 😉 budu to zkoušet, co a jak.

amallie
22. lis 2009

hehe: no jo, ale nic jako............... a mudr v motole říkal, že se ještě nechystá 😲 i ve právě mám napsáno, že klid a nic 😲

hehena
autor
22. lis 2009

jo tak takových hader mám většinu AMALLI.... libry a kila 🙂)) a vůbev netuším co s tím 🙂))

no a pak tesco věci 0-3 měsíce 😀 😀 😀
od novorozence mám asi 5 body s krátkým rukávem... 😀

hehena
autor
22. lis 2009

možná je to i tím magnézkem AMALLI...
třeba budeš fatk jedna z těch šťastných u kterých se to rozjede nečekaně a rychle... 😉 držím paluchy!!!

hehena
autor
22. lis 2009

mno nic ženy, jdu asi od kompu, bolí mě zas záda... jako můžu uklízet, vysávat, plazit se po zemi, hodiny chodit, ale fakt chvíli sedím u počítače a konec, to je hnus :(((

ale možná se ještě ukážu, furt na netu řeším ty svoje látkovky 🙂)) 😀

svoja
22. lis 2009

hehe tak zkus bezplenkovou metodu 😀 😀 😀