Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

luciebx
24. lis 2009

lowe: to prijde uvidis.. jako ja 9 let nebrala HA pac mi to nedelalo dobre.. ale i tak sem si zase obzvlast pozor nikdy nedavala a nikdy nic.. a najednou toto.. no uvidime zda vse dopadne dobre.. uz se fakt tesime.. 🙂 🙂

lowe
24. lis 2009

luciebx: já brala HA 11 let, tak to asi taky bude chvilku trvat, sice gyn. říkal, že na to to nemá vliv
budu držet palečky 😉

carculka
24. lis 2009

lowe..brzy se urco zadari 😉

holky a jakou velikost myslite ten zupanek?

svoja
24. lis 2009

Na tu nasi porodku jsem slysela jen pozitiva, je bezvadna, od 2003 komplet nova, moderni. Mame to k ni asi 10min pesky🙂 Ale pry jim tam pocosky kradly, takze veskere potreby pro mimi mame mit vlastni(krom oblecka-to dostane jedno na den), zavinky a kosmetiky.

http://www.porodnice.czechian.net/saly.htm

Akorat jsem si rikala, ze teda mam krasny dve kojici kosile, ale mam strach, ze je zrusim tou krvi, takze mozna koupim tam dve za 150nekde a ty pak vyhodim, kdyz je zprasim...nevim, jak casto me je budou menit v porodce a nez tam bejt v krvavy kosili.... 😒

amallie
24. lis 2009

carcul: jeslti župánek nemáš, tak je to jasný 😉 Já ale právě mám, takže chlupáč mám jako extra 😉 I když, doma ho možná taky nosit budu, nebo na chatě, kde mám ovšem ale župany další dva, mám nějak přežupanováno 😅

odsávačku mám medelu minielektric, koupila jsem jí taky na doporučení kamarádek, až vyzkouším, tak povím
nová stojí 2300 myslím, já jí koupila sice novou, ale od někoho, kdo jí nepotřeboval za 1300, proto jsem jí vzala hned

ten ohřívač farlin má kamarádka, říká, že je dobrej, ale jako z vlastní hlavy to nemám, tak nechci radit

lowe
24. lis 2009

carculka: děkuji

svoja, krásné album

amallie
24. lis 2009

carcul: tak už jsem ho našla na netu, ten, co má ona, je to 2v1 se sterilizátorem a teda neskutečně drahý ☹ 😒 Jeden stojí 3500 a jeden 4500, to přesně nevím, který ona má, vypadá jak kávovar

pak mají ještě bez sterilizátoru za 1600

carculka
24. lis 2009

svoji ,hmm to je fakt,to mi nedoslo ze pak muzeme krvacet dost ze to bude protykat...a zupan si beres ten svuj krasnej chlupatej?

amal a jakou mas tu odsavacku teda?

cat79
24. lis 2009

Ahooj holky🙂
Tak jsme si pospali, to je dobře, jen ať to tu nemoc vyžene🙂)
Už mám rýmu, v krku už dobrý, teď jen vysmrkat ty dutiny a budu mít klid, hlavně ať se to nevrazí na průdušky!!!

Župánek jsem dostala růžovej ňnací pd kámošky na baby párty a od tchýňky froté super savej, ten je víc praktickej, tak mám 2, to je taky super, ne?🙂)

A kdepa je Romi??Neodjela nám nakonec do porordky??
Amal ty až zítra, že jo?:_))))))

amallie
24. lis 2009

svoji: ta porodka vypadá moc hezky 😵 😵 😵

ohledně těch košil, taky jsem na to myslela, ale jsem si říkala, že když to bude hodně horký, tak si oblíknu ústavní a když to nebude tak moc, tak si nechám svou, mám s sebou dvě, jednu fajnovou a jednu lacinou, tak začnu s tou lacinou 😉
krev jde vyprat, sůl z DM na to zabere 😉 chce to ale hned, tak kdyžtak bude prát manžel, mu musím ukázat, jak se zapíná pračka

carcul: ještě jsem si vzpomněla, že maminky to UM ohřívají tak, že buď nosí s sebou teplou vodu v termosce, nebo termoobalu a třeba v letadle jsme jim to ohřívaly v teplé vodě, i ty dětské výživy

svoji: dostala jsem nějakou kašičku od 6. me jako dárek, ty to jíš normálka? že bych to snědla taky, ale bojím se, aby to nebylo hnusný a neměla jsem pak k tomu odpor.........

cat79
24. lis 2009

Svoji u nás snad ani vlastní není dovolená, jen na návštěvy, takže já tam budu nosit erár, dokud budu krvácet, taky je mi líto těch krásnejch košilek
Jinak kojo podprdu mám zatím 1 a dokoupím po porodu, jsem se definitivně rozhodla, páč někomu prsa ještě mega nabydou a někomu se naopak zmenší a já nechci pak mít podprdi co mi nebudou🙂)

Včera už mě poprve pobolívalo bříško jako stahy, myslím, že je to tou nemocí☹a ta žáha!!Jak piju ten čaj se zázvorem, je to strašný!!No noce jsou neklidný☹(((ale už to musí být jen lepší!!!!

Jo přidávám nové pupendo🙂))

carculka
24. lis 2009

amal..a jinak by mela byt dobry i aventka odsavacka,vid?ty jo to je super cena,jak jsi koupila-a to pres net? 😀

cat...jee tak to se mas cat 😉 ...a je dobre ze je lip,ale radsi ete odpocivej 😉

amallie
24. lis 2009

carcul: vždyť píšu, medela minielektric 😉

cat: tak do zítra bych i počkala, ale třeba i dneska by se mi to celkem hodilo, nemám více méně co na práci 😀 😀

svoja
24. lis 2009

lowe: dekuji🙂

car ja mam ten zupan vinovej 😀 😀 😀 😀 a beru ho, jinej nemam a kupovat nebudu 😉

amallie
24. lis 2009

carcul: jo, ta vypadá taky pěkně ta aventka 😉 Jen neznám nikoho, kdo jí má, tak nemůžu komentovat, ale líbí se mi ten klobouček, nějakej masážní to je

jen prej nemáme brát avent sběrač mlíka, protože ten nemá to pítko potom, ten jsem vzala farlin

jo, koupila jsem jí přes net, dobrej kup myslím, nová a o ticku lacinější

carculka
24. lis 2009

holky a jakou mate velikost zupanku?

cat a ty mas ty kosile L,vid?chci na tech strankach taky objednat...

amal..ji musis nejak vystouchat 😀

cat79
24. lis 2009

Župan si vezmu asi ten praktičtější...nevím nevím...ještě to promyslím🙂)

..teď jsem se nasmála, jsem se fotila v kraťáskách co mám i na fotce v 15tt a to je teda rozdíl🙂))

No jak včera dávala Sac tu fotku den před termínem, tak už mi to ani nepřipadá taaak veliký, ale tehdy když jsem ještě bříško neměla tak jsem se až lekla..no a možná že Sac i doženu🙂)

Jééé, a Verled už tu dlouho nebyla, chudinka je bez netu☹((to nám tu bude chybět!!!!
Takže už jsme ofiko na mateřský...to není ani možný🙂)

Venku je taak krásně a já tu ležím jak lemra, ale nechci to podcenit, ve čtvrtek mám kurz a nemůžu tak jít nemocna mezi těhulky!!!!

A zítra si jedem pro kocíííííííííííííííííííííííííííík!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííí!!

carculka
24. lis 2009

amal...coze sberac mlika?to je?

cat79
24. lis 2009

Carcul jojo, mám L...snad to po porodu navlíknu🙂)hihihihi
Já mám tu dárkovou sadu od aventu, s odsavačkou i sterilizátorem do mikrovlnky a je to teda super, jsou tam 4 lahvičky a vložky do podprdy a dudlíky..a za 2200,- to celé!!!!

carculka
24. lis 2009

cat krasny brisko 😵 😵 😵 😵

cat tak musis hned vyfotit 😵 😵

cat79
24. lis 2009

tu sadu???tak až budu fotit ty hadříky, mám to všechno zabalené a nechce se mi to teď štrachat🙂)ale mrkni na net na avent dárkové sady

carculka
24. lis 2009

cat-tu jsem prave chtela taky,ale amal mi nahlodala s tou elektrickou 😀

no tak asi taky objednam L-snad mi bude pak

holky a mate nekdo uz stahovaci pas po porodu?a jakej?

lowe
24. lis 2009

tedy holky nestíhám vás číst, musím zase pracovat, tak zase někdy pa a mějte se

amallie
24. lis 2009

carcul: sběrač mlíka, to je takovej klobouček, kterej si nasadíš na druhý prso, když koujíš z jednoho, aby ti mlíko neteklo po břiše a pak ho můžeš miminku ještě tím pítkem dát do pusinky

sterilizátíor mám taky avent do MW

svoja
24. lis 2009

Ja uz se do te nasi porodky snad i tesim...nedavno tam rodili nasi znami (podruhe) a tak nam to vybasnili... 😵 Ale asi bych radej ten nadstandart, pokud bude volnej, precejen, je to soukromi....uvidime. Ale ty pokoje jsou hezky i ty normalni, jde o to, s kym tam budu, ze....

Jojo, kasicka od 6.mes. jakou znacku mas? Me nejvic chutna sunarka a hipp 😵

CAT abys nam nakonec neporodila🙂 me brisko poboliva casto, ale stahy nepoznam...takze buh vi 😅 😀

cat79
24. lis 2009

Carcul já si pak půjdu koupit ty stahovací kalhotky, ale počkám až si to budu moct vyzkoušet, ale ihned po porodu tam naběhnu, to je jasné🙂))

Lowe ahoooooooooooooj, to víš, my na mateřské a nemocné máme času na klevetění🙂))

Mě ta manuální odsavačka přijde OK, hlavně můžeš odsávat kdekoli a né jen tam kde máš přívod elektriky, ale asi ta elektrická bude snadnější..nevím, neznám

L ti bude storprp Carcul, nebooj

sacvi
24. lis 2009

Ahoj holky,

já na odstříkání mám tu od Aventu ruční a spokojená jsem byla 🙂

Holky já si nemůžu pořád dát pokoj s tím šátkem ach jo 😠 😅 Pořád hledám nějaký info esi jo nebo teda ne ale každej říká něco jinýho..teď sem zase četla že jo ale je potřeba naučit se dobře vázat..kdyby to někoho zajímalo :http://www.babysatky.cz/index.php?option=com_content&v...

Já se eště asi zeptám naší mudry co na to říká ona.. 😨

carculka
24. lis 2009

cat..nene ten kocarek zitra jsem myslela vyfotit 😀

svoja
24. lis 2009

Jezisi....sberac mlika 😀 ...to sou vymozenosti a kraviny proboha 😀 😀 😀

cat79
24. lis 2009

Svoji, to by byl úlet kdybych porodila🙂)ale myslím, že je to spíš z té nemoci jak smrkám, tak se mi napínaly břišáky🙂
nebo je to to tvrdnutí a já to jen blbě popisuju🙂))

..tak jdu marodit, ten komp mě hřeje na nohou🙂))
Tak zatím papa holky, ať si užiju to nic neděláníčko🙂))