Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

nuki
24. lis 2009

Cat: Ahojky🙂)) taky díky..🙂))

holky žádné novinky co budu Verled a Tádovi psát..🙂)

Amall už by teda mohla mít nějakou novinku...)))

p.e.t.u.l.k.a
24. lis 2009

cat máš krásné bříško a strašně moc se mi líbí pokojíček pro Deniska 😉

luciebx
24. lis 2009

no tak me rekli ze zadna jatra ani pastika pac to ma pry v sobe hodne vitaminu A kterej ma spatnej vliv na plod pac jsou pak nejaky vady no taky sem koukala jak z jara no..

amallie
24. lis 2009

carcul: to by tvůj manža asi koukal vidět velkej pupek 😀

peti: bych tam zavolala, že to máš daleko a že jsi ok........... pěkná židlička 😵

jsem zas usla na gauči, já takhle vytuhávám 😀 😀

amallie
24. lis 2009

luci: no říkaj, že se nemají játra jíst kvůli retinolu, ale já jedla paštiku a dobrý 😉

p.e.t.u.l.k.a
24. lis 2009

amal spi dokud můžeš 🙂 Pak už pořádně nebudeš vědět co je spánek myslím tím přes den. Já jsme spala co mám Vítka tak asi 2krát 😀

luciebx
24. lis 2009

no ja to radsi riskovat nebudu jako vysvetlila mi to tak.. ze pry kdysi davno vsem tehulkam rikali jist jatra jist jatra a najednou nejist jatra nejist jatra pac se v nich vse uchycuje z tela jako ze svinstvo a tak a hlavne ten vitamin A co je nezdravej pro plod takze ted zase jatra zakazali...

carculka
24. lis 2009

luci..jatra by se nemeli..ale myslim ze jednou za cas pastika-se nic nedeje..taky si obcas dam

nuki
24. lis 2009

Luci: Ahojky, no to jsu teda věci, vitamín A, jo ? 😒

luciebx
24. lis 2009

no si myslim ze kdyz se to neprehani ze je to ok... to je jak s alkoholem ze jo.... no ale i tak sme ji v tom tesku nekoupili.. koupila sem si nejaky kolacky cerstvy chleba... a boruvky a maliny a tak... no musim pomalu pac kdyz se prezeru tak je mi pak do druhyho dne zle.. bleeee 🤐 🤐

amallie
24. lis 2009

luci: mají pravdu, nemá se to jíst

peti: tak jo, otáčím se na druhý bok 😀

nuki: kéž by už nepřišla 😵

p.e.t.u.l.k.a
24. lis 2009

amal otoč 😀

hehena
autor
24. lis 2009

holky díky 🙂

NUKI, LUCI ahoooj 🙂

CARCUL no furt se na cvičení odhodlávám, ale normálně jsem líná jak veš... a přitom to tu mám kousek do holmes place. zvažuju gravid jogu - ale jogu jsem nikdy necvičila a pak normální těhu cvíčo... jenže se mi zdá, že tady nezačínají kurzy, že to prostě jede od září a buď se připojíš nebo ne, mi to příde divný no.... uvidíme, ještě jsem tam nevolala...

luciebx
24. lis 2009

jo a taky mi rekli ze tu vydali novej zakon ze od 25tt kazda tehulka dostava jakysi prispevek ve vysi 190 liber coz je skoro 6 tisic na nase.. coz je dobry... aspon na to zakladni zejo.. hadriky a plinky a tak podobne... to se mi libi..

p.e.t.u.l.k.a
24. lis 2009

holky nemáte někdo zkušenost s tímto? www.inau.cz

luciebx
24. lis 2009

jojo divny vitam A no ... uvidime co se zmeni haha... ale mam to i v prirucce.. vajicka by se mela delat jen hodne uvarena jako na tvrdo a tak.. zadny tekuty zloudek.. kterej ja zrovna taaaak miluju.. .no jako hruuza.. sakra.. a pry jes co chces haha.. a pak clovek cte a tohle nemuzes tohle taky ne.. 😀 😀

hehena.. ahojky

luciebx
24. lis 2009

petulka.. ne nemam s tim zkusenosti ale takhle na ebaju a tak podbne nakupuju furt si myslim ze ty aukce jsou nej... vubec bych se toho nebala

p.e.t.u.l.k.a
24. lis 2009

já nakupuju na mimimiaukci a na aukru ale toto ještě asi moc lidí nezná 😒

carculka
24. lis 2009

cat..no to tezko..fakt na tej fotce se mi zda malinky podle toho co tu vidim ja kazdy vecer kdyz uleham 😀 ¨

amal..ale ty holky fakt meli malinkaty,jsem uuplne cumela

hehe..my na tehu cvicime pokazdy s necim jinym a taky se priavaj tehule..a je to supr...

prosteja
24. lis 2009

tak jsem to tu všechno oběhla a za chvíli nás vyhodí kvůli tomu cvičení 😀 tak zrovna budu odcházet, zajdu do banky a na nákup 😉

HEHE takže ses nakonec rozhodla pro ten 4D? 😀 paráda, gratuluju...... já už přemlouvám prcka na zítřek, aby nestávkoval a pěkně se ukázal 😀

zdravím NUKI a držím palec, aby mrcha už nechodila 😵

LUCI zdravím taky, super s tím příspěvkem a ty játra mě teda taky udivily..... jako že ani paštiky ne a tak... 😖 no což, si to budeš muset odpustit 😀

CARCUL jsem omrkla bříško, tý jo, kam ty tu holčičku dáváš CARCUL 😀 krásný malý bříšánko, chci tě vidět před porodem 😵

a PETUL ty stránky neznám 😕

hehena
autor
24. lis 2009

mno CARCUL tak se podívej na můj, já už ho mám před prsama nějakou dobu.... prostě mi tak roste!

prosteja
24. lis 2009

CARCUL tak bříško někdy vyfoť pěkně večer 😉 já taky fotím večer, ráno když si lehnu na záda, tak tam nemám vůbec nic 😀

prosteja
24. lis 2009

a HEHE ještě dodatečně gratuluju k výsledkům těch testů na cukrovku 😉 já se to dozvím zítra....

carculka
24. lis 2009

prostej,no je tam,fak uz pekne videt...ale ty fotky zkreslujou a ete jsem nebyla napapana 😀

luciebx
24. lis 2009

prosteja.. jojo divny no pry ani parky kde by mohli byt jatra.. no jako mozna prehani ale vsak doktori vi asi nejlip ne..
tak sem si nalila brusinkovy dzusik.. no uvidime zda mi toto pomuze.. nejak nemuzu pit...

jo a taky holky zda vam byva blbe pry pomaha ginger .. susenky nebo piti.. no v prekladu je to snad zazvor.. ale mozna u nas se taky rika ginger nejak nevim.. to je proti tomu aby bylo spatne od zaludku a zvraceni...
no samozrejme vse sme nakoupili v tesku jen ty blby susenky sme zapomeli.. grr... ale koupila sem hovezi na gulas a zitra budu delat gulas.... mam na nej hroznou chut.. .mnam

carculka
24. lis 2009

prostej,tak jinak ty ostatni fotky z posl.tydnu jsou z vecera...ale dnes jsem cvakla rano..vecer budu fuc

p.e.t.u.l.k.a
24. lis 2009

carcul dívala jsem se na tvoje bříško a kde schováváš to miminko ?

p.e.t.u.l.k.a
24. lis 2009

teď jsem se dívala na moje bříško holky fakt je vám zavidím to bříško je fakt super věc 😎

hehena
autor
24. lis 2009

jj zázvor LUCI 🙂 prodává se tu si sušenej... já ho někdy přidávám i do jídla, je výbornej na trávení stejně jako kmín...

p.e.t.u.l.k.a
24. lis 2009

Tak Vítek se měl vzbudit ve 13:00 hod a ještě teď spinká bobek , já už se nemůžu dočkat až se probudí miláček můj 😵 😵