Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
29. říj 2009

Sac ja myslela ze jsi vykoupala a ted ti bude spinkat...treba do pulnoci..

sacvi
29. říj 2009

Já efi koupu podle toho jak je malá vzhůru a stejně s tím plaváním..když se probudí a má hlad tak by se ve vodě uřvala a po jídle by zase všechno ublinkala takže když je odpolko nějak vzhůru tak toho využiju..uvidím jak bude spinkat ale asi ji dám eště najíst

eeefffaaa
29. říj 2009

no nam ted Davidek krasne spinka a v postylce TUK TUK TUK 🙂 po pul 8 ho jdu uspat a pak se budi mezi pulnoci a druhou na jidlo a pak zase spi az tak do sedmi...takze uz je to parada jen aby mu to zustalo..a taky kdyz ho uspavam tak u neho sedim aby me nevidel a davam mu plinku na muchlani nebo dudlika kdyz mu vypadne a pak prave i pri tomhle vycitky ze ho nehladim a tak jenze on by mi jinak neusnul ☹

cat79
29. říj 2009

Tak jsme zpět z kurzíku, dnes jsme probírali šestinedělí🙂a porodku a sestřičky a co s sebou a pak dýchání🙂)
A 13.11.(pátek) jdeme na exkurzi do porodky, se těším🙂))půjdou i manžové🙂)

Sac teda jsem se nasmála jak umíš přebalovat na 3x🙂)))
Prostějka tu byla ve svém volníčku🙂)gratulace k 1. vyvalenému bříšku🙂))
Holky jdu hajat a relaxovat, dnes byl bussy day, zítra velké ouřadování🙂)
...a pak víkendíček, jupííííí🙂))

eeefffaaa
29. říj 2009

a on je to typickej chlap...on se ani moc mazlit nechce...kdyz se s nim chci mazlit a tulim se k nemu,tak kruci a vzteka se 😀

sacvi
29. říj 2009

efi my chodíme spát podle toho jak po výjde s jídlem mezi 20-22h.usíná a pak se budí kolem 2-3tí ráno a pak mezi 5-6h.a vstáváme kolem 8h.Ale večer usíná krásně..přečtu ji pohádku a u toho ji hladím po hlavičce a pak dám pusinku a řeknu dobrou noc beruško.. zhasnu..pustím kolotoč a jdu pryč..vrátím se akorát se podívat jak usnula nebo dát dudlík když vypadne ale usne brzoučko.-.ťuk,ťuk takže paráda 😉

sacvi
29. říj 2009

to janička je mazel 😵

zuzka.o
29. říj 2009

Ahooooj PRVUŠKY

Tak jsem se vrátila z NT screeningu a obě miminka jsou v pořádku. Obě jsou o trošku větší než na termín, jsou zdravé a bouchá jim srdíčko jako blázen. Prý to vypadá, že nebudou mít žádné vady, projasnění je 1,2 Oddechla jsem si, co vám mám povídat. Uffff... byl tam se mnou manža a byl normálka naměkko! Moc se mu líbilo, jak se mimísci mrskali, to jedno dokonce musel doktor budit, žďouchal mi do břicha, aby se probudilo. No a tak jsme usoudili, že to bude určo kluk - lenoch po manžovi
😀 😀 😀

lucikbx
29. říj 2009

tak to moooc gratuluji..

zuzka.o
29. říj 2009

LUCIK: moc děkujuuuu 😵 😵 😵

lucikbx
29. říj 2009

jsem tu od vcerejska nova a tak jen tak koukam po radach a tak... pac se nedari a nedari... ☹ ale ono to jednou prijit musi 😀 ted planumeme svatbu na leto ale jeste pred bych uz chtela zacit aspon nejake vitaminky a tak podobne...

angetha
29. říj 2009

Zuzi moc vám gratuluju, moc moc moc 😵

Svoji no já od toho 36. týdne čekala a ono až ve 39+0..takže byla jen o chloupek dřív 😀 ale nevytírala jsem, neluxovala, nechala jsem to jen na Vendulce

Sac..separačku jsem teda nezapomněla, ale taky občas zapomenu na svrchňáčky 😀 když ty plínky jsou tak hezký 😎

Efi já třeba Vendulku chovám a přistihnu se že zírám do blba..nebo na ní jen koukám, už třeba nemám sílu na ní mluvit..je to náročný
a večer jsem krkavčí máma, zabalím jí do zavinovačky a zastrkávám dudlíka..nechovám, to jen když moc řve 😔

sacvi
29. říj 2009

Mně se nejvíc líbí toto
http://www.rodina.cz/clanek7141.htm

carculka
29. říj 2009

ahojky holky,nestiham docitat..copak noveho?

svoja
29. říj 2009

ANG takze jsi to cekala driv? dr ti rikali, ze to bude driv?

ZUZIII tak to je super!!!! blahopreju!!!!! 😵 😵 😵 Jsem to rikala, vy uz ted budete jen a jen stastni!

carculka
29. říj 2009

jee zuzi,gratulace velika,ohromna,mega...tak at se dal mimca pekne cini a at pekne rostou 😉

carculka
29. říj 2009

ahoj svoji

svoja
29. říj 2009

hoj car...tak co mate novyho pro holcicku???? uz je jiste jmeno???

carculka
29. říj 2009

svoji ete neni,jen to spis vypada na Sifinku..ale sama nevim,ma to rozhodnout manzilek,jen vcera to vyplynulo kdyz jsme to resili..jinak mam zatim jen sukynku s laclikem krasnou 😉 a cekam ete do toho nemecka na nakupy,pak chci neco z nextu a ete mi ma poslat balicek holcina z londyna..maj tam krasny disney veci po euru(je to sklad se zbozim z kramu ktery zkrachovali)

joo a zitra by snad mela prijit postylka a komoda,uz to predali prepravni sluzbe
a jak se mate vy s Barunkou?

amallie
29. říj 2009

ahoj holky 😵

ty jo, tak monci nepsala, to už asi máme další miminko na světě 😵

svoja
29. říj 2009

Splnila jsem si velke prani!!! Mame chlupatou bundicku s kapuckou a ouskama. Je naprosto kouzelna a nunu a ja se s ni mazlim. Miluju ji! Mekoucka, heboucka...mnam mnam🙂

CAR tyyyjo, tak to budou vecicky krasny...

AMAL hoooj Amalky....taky na ne myslim, na holky🙂

carculka
29. říj 2009

svoji a kdepak jsi ji koupila?a ruzovou?a mas ji v albumu?

holky,Monci uz rodi???

svoja
29. říj 2009

Nene, je takova kremova, kremovo-bila...aby se hodila ke vsemu. V albu jeste neni, pridam zitra. Je z Cherokee, zlevnena z 390 na 195!!!...ale to bylo vedlejsi, ja jsem si ji strasne prala...at to stoji co to stoji🙂

carculka
29. říj 2009

ja jsem blbec ne Sifinku ale Sofinku-uz neumim psat 😀

carculka
29. říj 2009

neni to takovy spis kabatek?

svoja
29. říj 2009

no takova bundicka chlupata

carculka
29. říj 2009

no ma to na takovy velky ovalny knoflicky(nebo jak to nazvat)..jsem na to dnes koukala a meli jen vetsi a posl.dve

svoja
29. říj 2009

knoflicky jsou takovy trojuhelnikovy jako vetsi

carculka
29. říj 2009

no je mozny ze trojuhelnikovy 😀 rikam sem na to dnes taky koukala..chlupaty,ouska ,ale meli jen veliky ☹

svoja
29. říj 2009

no ja uz si na nej brousila zuby dyl🙂 a videla jsi takovou soupravicku taky chlupatou-ruzovou nebo modrou meli a meli mikinku, katatka, decku, cepicku, rukavicky a tapicky...?