Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
10. srp 2009

jo jinak hehe, o Motole načtenýho moc nemám, já ho mám daleko, takže jsem ani neuvažovala 😉

no a k tomu Podolí ještě, tak na šestinedělí jsou prý staršný sestry... jedna jak druhá, prý chodí a pravidelně po 3 hodinách budí miminka na kojení a když se ženská nemůže rozkojit, tak jí nadávají, že je to jen a jen její vina 😲 😲 😲 to mě odradilo úplně, kámoška z tama odešla s poporodníma depresema ☹ v Krči mají laktační ligu, je to prý jediná porodka v Praze, co to má a tam s kojením hodně pomáhají 😉 myslím si, že je to důležitější než nevrzající postel 😀

prosteja
10. srp 2009

hehe tak když je Ikem navíc blízko Krče, tak super ne? 😉 jo a jinak jsem se chtěla zeptat, nebude třeba zrovna ten epidurál u tebe problém? já o tom nic moc nevím, ale jestli ho třeba případně můžeš dostat? 😉

miso hodně to holky mají v albíčku, počkej, mrknu, jestli to nemám stažený od někoho 😉

hehena
autor
10. srp 2009

PROSTEJ no tak rozhodně by mě neodradila vrzající postel to je jasný... jako každá mamina bych chtěla lidskej přístup a tím pádem i příjemný prostředí...

ježiš teď mi tak došlo... MAMINA.................. my budeme mít děti... budeme maminky..... ty jooo..... 😲 😲 😲

moncicak3
10. srp 2009

ahojky miso 🙂 tady taky můžeš čerpat http://www.batolatko.cz/Doporucena-vybavicka-pr...

prosteja
10. srp 2009

miso a co přesně chtějí vědět pro tu registraci, když tam budu volat....? to si mě jako zapíšou na datum porodu a pak tam přijdu s tou průkazkou a už si mě zapíšou ofiko jo? 😉

hehena
autor
10. srp 2009

se to nějako blbě vložilo MONCI... 🙂 a jinak tě taky zdravíííím já nezdvořák 🙂 😵 😵 😵

moncicak3
10. srp 2009

jé on ten odkaz nefachá, tak zkus http://www.batolatko.cz/ a v levém menu najdeš doporučenou výbavičku pro miminko 😉

prosteja
10. srp 2009

hehe 😀 😀 😀 ty jsi číslo maminko 😀

verled
10. srp 2009

ahoj holky...takže vim prdku🙂jakmile se na toho pinďu podívá UTZ okamžitě zkříží nožky před sebe a je hotovo!.-))))nic jsme neviděli, to mimi mě ale tejráááááá🙂no ve středu jdu na echo tak třeba tam jinak jsem tam byla asi 9 minut doktor mluvil latinsky, vůbec se se mnou nebavil, takže nevim jako......můžete mi ten zápis přeložit jestli má nědo čas??já mám plno restů a musim makat pak se ozvu až něco popracuju hmmm , takže nemam z velkýho UTZ žádnej zážitek:-/, jdu pracovat....

prosteja
10. srp 2009

ahooooj ver 😵 to je zákon schválnosti...... kdo to chce vědět, tak se mimi většinou schovává, kdo to vědět nechce, tak by se mimi ukázalo hned 😀

misa_1
10. srp 2009

pohyby citim zatim hrozne maloucko, spis takove to simrani, ale byly jsme na 3D a vsechno je v poradku, je to kluk jak buk 😀 😀 😀

jeste k te krci, pokud byste tam sly na velky utz ve 20 tydnu, tak je potreba se tam objenadt fakt brzo, me to muj doktor rekl v 16 tt a uz bylo pozde, meli uplne plno, takze jsem sla do podoli a aspon to spojila rovnou s tim 3D

jinak k tomu kojeni, loni mela kamaradka problemy i v krci, pry ji hrozne nutili a ono to neslo, takze si myslim, ze to je fakt vic o lidech nez o porodnicich. ja mam zase nejbliz motol, ale je mi to tam nakove nesympaticke, tim, ze tam "patrim", tak to mam spojene se vsemi svymi zdravotnimi problemy. ☹

prosteja
10. srp 2009

tak jsem mrkala na stránky té Krče a mají tam fakt i telefonickou registraci 😉 a podávají na tom telefonu i info, takže tam zkusím zavolat asi, jak vypadne kolegyně na oběd 😀

prosteja
10. srp 2009

jé miso, takže víte i pohlaví, no supeeeeeer.... gratulace 😵 😵 😵

jj, souhlasím, že je to vždy o přístupu lidí, všude určo narazíš na blbce, ale obecně jsem slyšela, že v Krči s kojením problémy nejsou 😉 uvidíme no 😉

verled
10. srp 2009

1P, PL, ASPH, HC170=19+5, AC 140=19+3, FL30=19+2, PLOD BEZ HRUBÝCH VVV, PLACENTA NA PS, DOSAH K ÚPONU PLIKY, TYP 0, EFA 19+4, KTI1,26-EUTROFIE.

rozumí tomu někdo??mě ten dr nic neřekl☹

prosteja
10. srp 2009

jo a holky a jsem šílenej tatar 😀 😀 😀 velkej utz ve 20. týdnu..... co to prosím vás je a to dělají jen v porodnicích? 😲

prosteja
10. srp 2009

verled, tak z toho vyčtu, že je to jeden plod.... pak tam jsou různý odhady stáří plodu podle různých měření 😉 zkus si třeba na www.porodnice.cz najít ty zkratky z utz a budeš chytřejší... jinak nemáte vývojové vady a placentu máte na přední stěně....... zbytku nerozumím 😉

verled
10. srp 2009

prostej tam jsem dneska byla,on to kontroluje důkladnějc než v ordinaci.

moncicak3
10. srp 2009

ver ahoj, tak něčemu rozumím...1P je jeden plod, FL je délka stehenní kosti, plod bez hrubých vrozených vývojových vad, placenta na přední stěně, víc nevím...

hehena
autor
10. srp 2009

PROSTEJ jsem našla, že snad ještě před rokem stála anestezie v Krči 3500.-

sacvi
10. srp 2009

Krásný den holky 🙂 Zdravíme spolu s Jaňulinkou 😵

prosteja
10. srp 2009

verled to chápu, že jsi tam dneska byla...... takže prostě když chcete na velký utz tak musíte do porodky, nebo jak???? já se v tom ztrácím 😀

hehe to nevím, vím, že teď to je 5000,- 😉

prosteja
10. srp 2009

ahooooj sac a Janičko 😵 😵 😵

hehena
autor
10. srp 2009

no jsem to našla na jiný diskusi... píšou to tam maminy... 🙂 škoda... o rok dál a o 1500.- navíc chudší :(((( 🙂)))))

moncicak3
10. srp 2009

ahooooj sac s Janičkou 🙂 🙂 🙂 tak povídej jaký byl porod?

hehena
autor
10. srp 2009

jéééééé ahoooooooj holky 🙂 jak se daří.... ??? 🙂 😵 😵 😵

misa_1
10. srp 2009

verled, tak tomu teda nerozumim asi vubec, asi bych mozna ani nepoznala, ze se jedna o popis tehotenstvi 😀 😀 😀

prostej, ja pochopila, ze ten velky utz je asi nejak presnejsi a vyctou z nej vic informaci a myslim, ze je to i povinne kvuli genetice. Mozna na to ma tvuj doktor vybaveni v ordinaci, ale snad vsechny moje kamaradky byly nekde jinde (napr. podoli, gennet, ...)

prosteja
10. srp 2009

hehe ty se na to tak připravuješ a vsadím se, že žádnej epidural nakonec mít nebudeš 😀

sac povídej, přeháněj 😀 😀

prosteja
10. srp 2009

aha miso, no já jsem z toho blbá... a na to tě upozorní doktor? jako že se tam mám objednat a kdy? 😉 nebo to musím si hlídat sama 😉

hehena
autor
10. srp 2009

PROSTEJí jj to je možný 🙂)))))) třeba budu mít takovej krásnej porod jako SAC 🙂 ))) 😉 😉 😉

sacvi
10. srp 2009

Holky to je nadlouho 😀