Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
30. čer 2009

ANG a kdyz ti rostlo zezacatku....ja jsem tam vzdycky malej spicek mela na tech svalech🙂 chichi....no a ted me prijde, ze se zvetsil jen ten spicek teda...kdyz ho zmacknu (tak jak se vzdycky speky mackaj)...tak me prijde, ze tam snad ani mimi neni...melas to taky tak? nevim, jak bych to presne popsala....je takovy mekoucky jakoby...myslela jsem, ze bude trochu tvrdsi....jezis ja mam vyjadrovani....

verled
30. čer 2009

svoja.jo s dr souhlasim, říká se že s nemocnym mimi si tělo poradí amo už v začátku.....´jeee tak to uvidíš mimouše.-)))ty jo já se teď nedočkam:-/4tejdny🙂.....všechno bude v pohodě.-)jinak s tim pupíklem se klidně mrkni na můj🙂mam to taky tak🙂

prosteja
30. čer 2009

svoji to přijde to tvrdší bříško 😉 jak se ti začne kulatit, tak to přijde s tím 😉

svoja
30. čer 2009

PROSTEJ no to doufam, ze se usmivas, protoze mimi to fakt neciti to tvy nachlazeni, ty se jen zbytecne nervujes!!! kdyby byla horecka, je to jiny, ale to zas muzes paralen, kterej nevadi a zabira....takze zahnat osklivy myslenky!!!! sup sup

No ja jsem zase vzhuru od sesti....a to jsem se tesila jak se vyspim...nejak to neslo....to zas vytuhnu odpol🙂

prosteja
30. čer 2009

svoji a kdy přidáš bříško do alba 😉

prosteja
30. čer 2009

jé holky já vás nechtěla vyděsit, jako že tu šílím, lezu po zdi a stresuju se 😲 😲 😲 to neeeee.... jen jsem tím chtěla říct, že to na mě dneska padlo a najednou jsem pocítila, že se asi trošku bojím k tomu doktorovi, co bude mít za zprávy pro mě 😉

angetha
30. čer 2009

Svoji mě přišlo, že mi bříško roste proto, že děloha vytlačuje ty moje špeky 😎
A tvrdé na dotek ho mám až tak od 20. týdne

angetha
30. čer 2009

Svoji kdyžtak jukni ke mě do alba na 10. a 13. týden..tam je to hezky vidět..já byla tak hubená 😀

verled
30. čer 2009

i když mě už teď ty špeky mizí a mam ho takový jako tuhý....... 😒 no svoji, myslim že je těřžký se vyjádřit🙂
tady sluní krásně svítí škoda bejt v práci🙂

svoja
30. čer 2009

VAR je to teda ulitly se takhle bavit, ale ja to ve svym okoli nemam s kym srovnat....nez jsi otehu, mela jsi uplne plochy brisko? na tech fotkach jsi ho zatahovala a je videt jen to, co uz zatahnout nejde? a jaky je na omak? jde ti to "chytnout se za nej"?...jezis to je trapny---tohle kdyby cetl manzel🙂 😀 😀 😀

PROSTEJ no chystam se, pokukuju pojinejch....chichi....ja teda obvykle chodim s trochu zatazenym brichem (sila zvyku....a to jsem ho mela vzdycky plochy a namakany...ale co ziju s manzou, trochu se rozkydlo 😅 ) a videt to je trosku....tak se potrebuju ujistit🙂....ale nejakou fotecku pridam....

svoja
30. čer 2009

no me to moje prijde proste jen jako spek...a kdyz ho povolim....tak tak cca 6.mesic:-)

svoja
30. čer 2009

VER+ANG na tech fotkach ho mate uplne povoleny? ne zatazeny? ...a uz s tim prestanu, slibuju🙂

angetha
30. čer 2009

Svoji na těch fotkách jsem akorát narovnaná..
A slíbila jsem vám i ty dveře co? 😎
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

svoja
30. čer 2009

No ja ten svuj spek snad budu muset vyfotit....

jeeee, vy to mate hezky....co je hotovy je luxusni!!! ta koupelna...a kuchyn...a obyvak...mnam🙂 a dvere- hezka barva🙂

verled
30. čer 2009

svoji🙂mrkni se do alba mam tam i břicho v 5tt a tam jsem plochá🙂........pak jsem měla jen špek, kterej ale nachmatnu i teď samozřejmě, ale už je menší než předtim, mimi mi hodně bere tuku jsem si všimla, i celulititda mi mizne🙂))a když na něj sahnu je to asi jako ty plážový nafukovací míče😀DDje tuhý, ale zmačknout jde lehce🙂ale večír je tvrdý hodně a když ležim už je vidět vystouplá děloha🙂a břicho nezatahuju nikdy, nemá se to, ale zas ho ani nešpulim to taky nemáme dělat😀normálůně🙂

verled
30. čer 2009

svoja🙂vyfoť, je to sranda🙂fakt mrkni do alba tam to všechno uvidíš🙂

verled
30. čer 2009

ang:moooc pěkný🙂

prosteja
30. čer 2009

ange pěkný 😵 😵 😵

svoji ty máš potřebu v těhu zatahovat bříško 😉 to snad neeeee....... 😀

prosteja
30. čer 2009

a kuš s tím špekem... jakej špek prosím tě..... to se vevnitř všechno roztahuje a nech bříško pěkně v klidu, ať se vytáhne kam potřebuje 😉

verled
30. čer 2009

svoji:nejhorší byl asi 9tt🙂)))to jsem vypadal jak špekáček, teď už mam pandírko přad sebou a ne kolem sebe🙂))

svoja
30. čer 2009

no to je desna prdel... 😀 😀 😀 😀 😀

VER kdy je presne 1. den 2. trim.??? na te tve fotce ho mam tak podobne, kdyz ho nezatahnu🙂 me spis zarazi, ze na dotek a kdyz za nej jako chytnu, tak me prijde, ze to je jen spek no....

PROSTEJ no ja ho tak nejak zatahuju-zpevnuju normalne....ja jsem na to tak nejak zvykla, ze tak jako stojim nebo jdu....jezisis....to jsou vety🙂 ponevac ja kdyz treba sedim jo....tak to je normalni lavor....a ja to nikdy nemela, tak me to desi...to mam az co ziju s manzou...me pekne rozezral🙂

misa_1
30. čer 2009

ahojky, zdravim vsechny snazilky, skoromaminy a miminka!
Svoji ja mam taky pocit, ze se zatim klube jen spek a vzdycky se za nej taham a ukazuju manzovi jak jsem tlusta a on krici: pozor, to nedelej, vzdyt mu utrhnes nohu nebo ruku 😀 😀 😀 😀 😀

jinak jsem docitala vcerejsi debatu o pareni za mlada a taky jsem na sebe zvedava, co jednou budu svemu miminku vypravet, ale myslim, ze oproti tomu co budou vyvadet oni, muzeme byt v klidu 😅

svoja
30. čer 2009

😀 😀 😀 holky to jsou hovory....ja se musim normalne smat 😀 😀 😀

svoja
30. čer 2009

MISA jeeee, no konecne me nekdo rozumi 😀 😀 😀 ahoooj

svoja
30. čer 2009

holky, myslite, ze uz dr uvidi pohlavi????

prosteja
30. čer 2009

svoji tak na to jsem si zvykla po hormonech 😖 to mi to břicho tak vylezlo, až to hezký není 😲 mrkala jsem k verdel do alba a jak tam má tu fotečku "oblečené bříško do práce" tak já ho mám ještě o kousek větší 😔 takže asi tak....... taky jsem byla zvyklá bříško zatahovat a tak, ale jakmile jsem začala baštit hormony a šlo to nahoru a hlavně na špek do bříška, tak to neřeším, spíš nosím volný halenky a je to 😉

verled
30. čer 2009

svoji:no jasně🙂))to je přesně 13+0 mam dojem......mě se to tam počítalo samo🙂....však ono se to ještě vystuží neboj🙂jinak s chlapama ženský tloustnou to je normal🙂
misa:ahojky:-)

prosteja
30. čer 2009

ahojky miso 😵

svoji no s tím moc nepočítej 😅

misa_1
30. čer 2009

holky, co jste ted v tom 14 tt, uz nosite tehu veci? me totiz zacinaji normalni kalhoty celkem skrtit, tak si rozepinam knoflik a pak na to vzdycky zapomenu a beham mezi kancelarma s rozeplyma kalhotama 😀
a o vikendu jsem si zkousela letni veci na dovcu a vetsinu jich nezapnu ☹ , tak me popad amok a vyrazili jsme na nakupy, ale moc jsem toho neporidila, navic mi ty tehu veci jsou zase desne velky pres to bricho, tak mi proste prijde trochu uchylny v tom chodit 😖 😖 😖

prosteja
30. čer 2009

obecně se svoji říká, že když je ženská ve vztahu spokojená, tak trošku nabere 😀 tak já jsem asi ta nejšťastnější na světě nebo co 😀 😀 😀