Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

nitenka
1. črc 2009

hehenko já ani trochu nevěřila že se malé udrží,krvácela jsem hodně a červeně a bolet v břichu a vidíš drří se a jsme ok,ale nutné bylo ležet gyndař mi dal hned neschopenku,přístup tvého lekaře se mi nelíbí

prosteja
1. črc 2009

jinak hehenko mě bříško taky bolí, takže to buď v klidu.... horší je to krvácení 😖

a je dobře, že testovací čárečka je silná, mě se taky objevuje hned po nasáknutí moči a než se vůbec stihne zabarvit ta kontrolní, tak ta testovací už je pěkně silná 😉 takže to je jedině dobře

nitenka
1. črc 2009

prostěj ahojky... také zdravím, oni nevědí proč krvácíme,ale zmé zkušenosti to na začátku dost podcenují mě bylo taky řečeno že bud a nebo že se nedá nic dělat a u jiného gyndaře to bylo jinak...nasadil léky a ještě večer jsem přestala krvácet

prosteja
1. črc 2009

no tak jsem to chtěla říct nitenko.... je mi jasné, že doktor třeba přesně nepozná kde je příčina, ale důležité je, že to řeší a hlavně, že ti nakáže klidový režim.. 😉 víte jak to bylo s blbou ředitelkou v Ulici, možná by se mimi neudrželo ani kdyby ležela poctivě, ale takhle.... zavinila si to z velké části sama podle mě.... takže být hehe, tak ležím, podložím se pěkně polštářem a basta

nitenka
1. črc 2009

hehenko já celé první tři měsíce proležela a mimísek je semnou... já to zažila je to na nervy a člověk už nevěří... vím,já to prožívala špatně protože jsem byla po 5 IVF a konečně jsem se dočkala dvou čárek a pak tohle... myslím na tebe

nitenka
1. črc 2009

hehenko ještě jedna informace ..při prvím krvácení jsem byla na pohotovosti tam byl nalezen hematom pak u mého doktora a ten ho neviděl a říkal že tam hematom už není a mé krvácení je divné a tak leky mi vysadil pak jsem zase jela na pohotovost a byl tam ten samej hematom na stejném místě .. ptala jsem se pak jakto že tam nebyl a zase je a bylo mi řečeno že hematom nemusí lékař na ultrazvuku vždy vidět nechápu,ale prý se to stává že je schovanej... upřímě hlavně lež nic netahej a skoč na neschopenku pokud to jde

angetha
1. črc 2009

Hehenko já bych manželovi vysvětlila, že se na pohotovost s krvácením v těhotenství nejezdí jen tak ☹

moncicak3
1. črc 2009

ahojky nitenko a Fando 😵 tebe jsem tu už dloooouho neviděla 😉

hehenko, je to tak jak říká Nit, ležet, ležet ležet......já jsem to taky poctivě dodržovala......moc a moc držím pěsti, prďolík to zvládne 😉 😵

prosteja
1. črc 2009

tak asi přestaneme hehenku poučovat, ona to určo zvládne 🙂 myslím na tebe hehe.... 😵

no holky, tady je docela slušná hulava 😲 tak se jdu zahrabat pod deku a mrkat na Kriminálku Las Vegas 😉

p.e.t.u.l.k.a
1. črc 2009

Hehenko tak to je dobře a těch 14 dní jenom odpočívej 😉 😵 😵 😵 , byla jsme z tebe úplně vylekaná 😒

Jiank nevím jestli to víte ale Andreasek má Sabinku , takže moc gratuluju má 3470g a 51 cm 😵 😵 😵

nitenka
1. črc 2009

momčičáku jak jsi to udělala že ti hraje v albíku muzika to je hezký 🙂

moncicak3
1. črc 2009

jé první miminko 😵 taky moc a moc gratulujem Andreaskovi a Sabince🙂

moncicak3
1. črc 2009

nit když klikneš v mým albu dole na to free music, tak tě to hodí na nějaký stránky a tam si můžeš vybrat jakou chceš písničku a můžeš si ji taky vložit do albíčka 😉

angetha
1. črc 2009

Gratuluju Andreaskovi i Sabince 🙂 🙂
a já mám další hezkou zprávu, NT srceening mojí švagrové taky dopadl dobře 🙂

moncicak3
1. črc 2009

holky jdu zadělat na pohádkový buchty s mákem, mám na ně šílenou chuť 🙂 tak ahojte a pěkný večer 😎

p.e.t.u.l.k.a
1. črc 2009

Monci taky bych si dala , ale bohužel ☹

Zítra na mě myslete jedu zase do Zlína ńa kontrolu k diabetičce a uvidí se jestli mi dají inzulíín nebo stačí jen dieta jako dposud a snad si mě tam nebudou nechávat (bojím, bojím 😢 )

angetha
1. črc 2009

Petulko budu na tebe s Edíkem myslet.. 😉 a myslím, že to bude dobré..
Zítra jde na kontrolu i Prostějka, Efi, Sacvi i já 🙂 no a Blahu nastupuje do té porodnice

p.e.t.u.l.k.a
1. črc 2009

Angeth taky na vás všechny budu myslet ať dobře všechny dopadnete 😉

lenka_bohousek
1. črc 2009

Hezký večer prvosenky 🙂

Hehenko, odpočívej, nic nedělej, nestresuj se a uvidíš, že to krvácení přejde a do 2 týdnů už uvidíš srdíčko vašeho broučka 🙂

A moooc gratuluji Andreaskovi k Sabince a přeju jim, ať jsou obě zdravé a šťastné 🙂

Mějte se fajn a zítra pa 🙂

hehena
autor
1. črc 2009

holky zrovna dneska mám práci jak na kostele.... bohužel se to zítra ráno předává klientovi a není kdo by to dodělal... manža ještě jede někam do letohradu nebo co a vrátí se v noci... já nemám slov no...

add to krvácení a gyndař... já myslím, že není pravda, že by vždycky přišli na to, proč žena krvácí.... navíc si ještě myslím, že na tu příčinu naopak přídou málokdy... u NITENKY to asi víc řešily protože krvácela opravdu hodně....

teď jsem tady navíc ještě lítala kolem dědy že jo... bo přišel ouplně promoklej, takže věci do sušičky, něco k jídlu, a můj drahý si celou dobu telefonuje - abych mu nekřivdila - řeší nějak průšvih... no prostě to máte tak, když máte vlastní firmu.... nikoho nic nezajímá, makat musíš...

hehena
autor
1. črc 2009

jéééé a SABINKA už je na světě??? gratulujuuuuuuuuuu a přeju hooodně zdraví... 😵 😵 😵 😵 😵

angetha
1. črc 2009

To máš pravdu Hehenko, ale jakmile to půjde tak si lehni..

cat79
1. črc 2009

Ahoj holky, pardon, jela jsem ještě na nehty...
Hehenko nemyslela jsem na nic jiného...tak hezky hajej, nenervuj se a na manžela nedej, on je asi ve stresu..jinak si jeho chování nedokážu vysvětlit☹((to má u mě černý puntík☹((

Ale vše určo dopadne dobře, ještě žes tam jela, kdyby cokoli, hned jeď!!!!jinak dostaneš nabacáno!!!

Gratuluju Andreaskovi, to je supeer🙂 1. mimi prvosenkovic🙂))krása🙂)a v pátek Blahuška..jupííí

Holky jdu ještě dodělat co jsem nestihla, mimísek se po tom vyšetření nák bouří, asi budem muset brzy do hajan🙂))tak papappa a mooc držím hehe palečky, určo dávej vědět!!jsme s tebou!!!

Prostějko ať ti to zítra krásně dopadne, ať vidíš mimísečka🙂))) a Peťulko ty taky, snad si vás tam nenechají, ale věřím, že neee🙂)

...jé teď koukám, že mají komtrolu i Efi, Sac a Ange, takže zítra bude důležitý den🙂Ale 2.7. dává součet 9...štěstíčko🙂)))

Tak hezký večer všeem....papapapappapappa

svoja
1. črc 2009

NIT ahojky...tys to teda mela tezky koukam....ale hlavne, ze jste v poradku ted!!!

HEHE to ten manzel me teda prekvapil...cekala bych taky vic byt tebou....pro samou praci tak nejak asi nevnima nic kolem....skoda...velka skoda....mmch letohrad je kousek od nas....tak ho posli, ja mu to vysvetlim🙂

SABINKA a ANDREASEK....hura hura hura!!!! Hodne zdravicka hlavne!!!!

svoja
1. črc 2009

PETUL bude to bry....urcite!!!!

svoja
1. črc 2009

Holky, taky se loucim a preju hezky vecer...zitra pa

hehena
autor
1. črc 2009

holky mě manžel taky překvapil............ a to hodně.... on si asi vůbec neuvědomil možnou vážnost situace, já se asi i v první chvíli tvářila, že je to OK... ale i tak, jako trošku ten mozek zapojit to ne... takhle se mi zdá, že je mu všechno ouplně jedno....

angetha
1. črc 2009

Chlapi jsou někdy bohužel trubky 😒

hehena
autor
1. črc 2009

jo, to bude nejlepší vysvětlení i pro klid duše... je to prostě trubka........ a basta... 😉

hehena
autor
1. črc 2009

holky jinak moc všem děkuju...... je neskutečně fajn mít někoho, komu tohle můžu říct, s kým to prožít, když je manžel totální trubka.... 😉