Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cutce
13. črc 2009

takze tu nakonec zustanu stejne sama 😀

jak dlouho jste se snazili holky?

moncicak3
13. črc 2009

tak už jsem vás konečně dočetla 🙂
hehenko kontrola naprosto v pořádku, dr říkal, že děložní hrdlo je úplně uzavřený, žádný problém není a přibrala jsem 1kg od minula, celkem teda 8kg 😉
ptala jsem se dr na ty moje bolavý záda, a už vím od čeho mě tolik bolej takhle brzo......je to proto, že mám zakloněnou dělohu dozadu, tzn. jak se mi začala zvětšovat, tak to tlačí na záda proto ty bolesti tak brzo, cvičení na záda ani na míči nepomáhá, ani masáže, ani plavání, holt to budu muset vydržet, je to teda čím dál tím horší ☹ , ale co bych pro našeho Teríska neudělala 😵

jinak manža byl u dr, ta mu řekla, že ten flek po klíštěti je aktivní, je možný, že je to borelióza, nasadila mu antibiotika, vzala krev......má se u ní zastavit příští týden ve čtvrtek po dobrání anibiotik a výsledky krve budou prý tak do 3 týdnů.....jestli se z tohohle nezblázním, tak to bude fakt mazec 😒

amallie
13. črc 2009

monci: když se to brzo podchytí, jde to dobře léčit, neboj 😉

svoja
13. črc 2009

AMAL no to jsem si myslela☹

HEHE to me przi s tim barackem...neklesej na mysli, neco se objevi!!!

tak kde je kurna ta prostej???

angetha
13. črc 2009

Teda Monci, čekat tři týdny 😒
Ahoj Cutce 🙂

svoja
13. črc 2009

MONCI gratuluju ke kontrole...a jak rika AMAL...brzy se to podchytilo u toho manzi, neboj....

CUT vitam te, ahoj...nam to vyslo hned prvni mesic....

amallie
13. črc 2009

svojo: co jsem tak četla a i viděla, tak žádnej med a málo dětí je pak úplně normálních

ale můj otec se narodil v 7. měsíci s váhou 1900 g, což bylo před 55 lety asi dost málo a je naprosto v pořádku, ani brýle nenosí

často ty děti ale blbě viděj, slyšej, nebo maj takový jiný obličeje......

svoja
13. črc 2009

amal asi zalezi i na ty peci potom....ze?

moncicak3
13. črc 2009

amal i když to klíště měl na konci dubna? my jsme to hlídali, flíček po klíštěti zmizel a včera se opět objevil, je takovej podebranej rudej, tak nevím......já doufám, že to není borelioza, protože když mi manža volal, tak hned že bude celej život mrzák, že bude muset celej život brát léky a když jsem mu řekla: Víš co takovejch lidí je, co berou léky celej život? tak se urazil.......říkám si: nojo chlapi, to je jak druhý malý dítě....

svoja
13. črc 2009

holky me se zda, ze me nejak vyrostlo bricho najednou☹

moncicak3
13. črc 2009

anget jj 3 nekonečný týdny 😒

svoji tak vyfoť 🙂

moncicak3
13. črc 2009

holčiny zítra jdu na tu glukozu, se musím dneska pořádně najíst, když tam mám být nalačno 😉

cutce
13. črc 2009

svoja: tak to je skvely, ze Vam to vyslo hned 😀

angheta: ahojky 🙂

svoja
13. črc 2009

MONCI jezisi nee, at nevyvadi!!!

moncicak3
13. črc 2009

ahojky cut 😵

angetha
13. črc 2009

Hehenko a co tohle?
http://www.sreality.cz/domy-a-vily/pronajem/zvo...

Můj táta se vlastně taky narodil předčasně, dlouho jsem to nevěděla 😕 vážil asi jen 1600g a tehdejší inkubátor mu zničil oči, takže musí nosit brýle, jinak nějaký velký problémy neměl.. ( rok 1964)

moncicak3
13. črc 2009

svoji no to jsem mu říkala taky, vždyť mu ještě ani doktorka nepotvrdila žádnou boreliozu, jenomže on je takovej, že se pořád bude pozorovat, jsem mu říkala, ať o tom pořád nepřemýšlí, že stejně bude vědět výsledek až za 3 týdny do tý doby nemá cenu mít černý myšlenky.......

svoja
13. črc 2009

MONCI a neni to nejakej vred nebo pupinek??

angetha
13. črc 2009

Svoji proč máš smutnýho smajlíka za větou, že ti vyrostlo bříško?

amallie
13. črc 2009

monci: kamarádka se vyléčila z boreliozny i po peti letech, takze konec dubna je uplne ok a jeste nema nic prokazane, klid 😉

svojo: myslím, že ani ta nejlepší péče někdy nepomůže a můj osobní názor je, že je někdy až na škodu, protože zachraňovat 500g plod je na hranici etiky a jako nechtěla bych v té situaci být...... 7, 8. měsíc je fajn, ale ti extrémní nedonošenci, to je podle mě průser akorát

angetha
13. črc 2009

No někdy to příroda vyřeší sama i přes veškerou péči doktorů 😔

amallie
13. črc 2009

anget: zvole je díra ale............ 😖

amallie
13. črc 2009

právě, že příroda to často řešit má, protože .................. já kdybych si měla vybrat, tak než bejt mrzák, radši nebejt

amallie
13. črc 2009

holky, já včera vlezla do mothercare a koupila jsem špuntovi manžestráky a džíny 😵 😵 😵 😵

hehena
autor
13. črc 2009

ANGE díky... to už je ZVOLE... ten dům co jsme chtěli předtím byl jednu zastávku busem od metra... takže i pěšky to šlo... paní říkala že to chodí 10-15minut.... a byl jen o tisícovku dražší než tohle... 😖 achjo achjo...

MONCI držím palce.... fakt moc!!!! snad to bude s manžou v pořádku!!!!

angetha
13. črc 2009

Já nevím kde je Zvole, tak proto 😎

hehena
autor
13. črc 2009

sice je to větší ANGE, ale furt bych brala ten předchozí domeček... aúúúúú

manža zkusil nadhodit, jestli by do toho nešli za ten náš současnej nájem, tak se zítra uvidí.... ale mě už se do toho nechce... pán to prostě nechce přiznávat, a chce mít nájem načerno... no :(((

svoja
13. črc 2009

amal to je tezky tohle no...nechtela bych se nikdy takhle rozhodovat...asi by zalezelo kdy...ale je fakt...nez bejt mrzak....fuj, to je hnusny tema...

ANG jsem cekala, ze se nekdo ozve na toho smajlika...ja jsem vlastne ani nevedela jkyho tam udelat...nekdy si rikam, ze to brisko mam strasne veliky a jak bude asi vypadat za par tydnu☹...je fakt, ze kdyz se najim nebo vecer ci odpol je vetsi nez rano, to je asi jasny...ale i tak...dlouho nic a ted....neni brzo?

moncicak3
13. črc 2009

svoji vypadá to jako když se opaříš, jako podlitý puchýř......

amal, copak já, já jsem ještě celkem v klidu, ale když z jedný strany brečí tchyně kvůli babičce (její maminka), teď do toho ten děda a z další strany manža, se mi ani dneska nechtělo domů 😒 už je toho asi na mě moc no... 😖

svoji neboj říká se, že po prvním děcku jde váha rychle do původní váhy 😉 já teda teď váhu moc neřeším, akorát mám problém se do něčeho vejít.....z velikosti 38 jsem se přešoupla do velikosti 42 😀

amallie
13. črc 2009

anget: zvole praha západ, vedle břežan, ale už to není praha, je to vesnice, bus tam jede v úterý a na Vánoce a metro ani náhodou