Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
2. říj 2009

hehe 😀 😀 😀

hehena
autor
2. říj 2009

teda ženy, mě to dneska fakt zapaluje, to bych si dala kačku 🙂)) 😀 😉

hehena
autor
2. říj 2009

a konečně mě přestala pálit žáha... 😵

hehena
autor
2. říj 2009

a jdu si na chvíli lehnout, bo mě berou záda... 😵 tak se mějte a brou noc!!!!!!

hezkej víkend .) 😵

svoja
2. říj 2009

Ja taky pujdu...
Se mejte!

svoja
2. říj 2009

Dneska ma nase miminko telocvicny den...cely den cvici, tanci a hybe se....ufff

carculka
2. říj 2009

dobrou holky 😀

nuki
3. říj 2009

Ahojky holky, přeji krásný víkend...já pomalu balím a snad na nic nezapomenu...kdyby Vás něco napadlo, co si mám vzít do letadla, tak budu ráda...já neletěla a manžovi to nesmím moc připomínat, že letíme..🙂))

tak už jsem prodala své svatební šaty...tak snad dále dobře poslouží..🙂))

holky přemýšlím o adopci na dálku...děti z Afriky, aby mohli chodit do školy, docela mě to zaujalo..🙂))

svoja
3. říj 2009

NUKI tak preju kraaaasnou dovcu a poradne si to uzijte se vsim vsudy🙂 😉

svoja
3. říj 2009

MONCICI kraaaasny brisanko🙂

moncicak3
3. říj 2009

Ahoj holčiny 🙂 přeju krásný víkendík 😎

Nuki užijte si dovču pořádně, já vám tááááááááááák závidím 😵 😵 😵

Holky tak dneska jsme vstoupily s Terez do posledního měsíce, tak vsem vyfotila břuchoňa a připravenou komodu 😉 🙂

moncicak3
3. říj 2009

Svoji díííík, však už se sotva valím a tuhle jsem málem brečela že už se do ničeho nevejdu 😀 ale už si žádný věci kupovat nebudu, to už nemá cenu 🙂

svoja
3. říj 2009

Jeee, ty ses prdlous. Mas krasny brisko a nikde nic jinyho...bud rada, nekdo vypada jako almara, ty jsi kocka!

moncicak3
3. říj 2009

já vím Svoji, to mě neva jak je velký břicho, ale mám jen troje kaťata a k tomu jsou dvoje světlý, takže je mám hned jako čuňa a to je pak dilema co na sebe víš 😀
Svoji nevíš náhodou jak mám sundat prstýnek? já to včera zkoušla vodou, mýdlem a nic 😒 a do porodky prý nesmějí být prstýnky ani náramky....to teda nevím jak snubák sundám...

svoja
3. říj 2009

Aha, to jsem nevedela....zkus jeste neco mastneho - olej, maslo nebo tak....a taky ten prst co nejvic ochladit, aby se scvrknul🙂

p.e.t.u.l.k.a
3. říj 2009

Monci krásné bříško 😵 😵 😵 Už se ti to pomalinku ale jistě blíží a budeš mít Terezku u sebe 😉 Dneska mi kámoška psala že nastoupila na MD 😉 a další kámoška v útery 😵 Nouž se těším jak pojedu do porodnice se podívat na malé bobánky 😵 😵

Jiank dočítat to tady nebudu je toho mooooooooooooc 😒

Já dneska chystám věci a jídlo a pití... na zítřejší křtiny. Už se nemůžu dočkat 😵

p.e.t.u.l.k.a
3. říj 2009

Nuki krááááááááááásnou dovolenou a pěkně se snažte 😉

moncicak3
3. říj 2009

Svoji díky za tip 😉 vyzkouším....a když mi sundat nepůjde, tak doufám, že mi ho nebudou chtít přešmiknout, to se teda budu bránit...

Ahooooj Peti, děkuju 😵 jj už se to blíží, jsem zvědavá, jestli se ségrou vydržíme do příští soboty, ona má za týden oslavu 30tiny, tak musíme ještě vydržet 😉 ale sekám latinu, hodně odpočívám, ono už stejnak nejde nic těžkýho dělat, protože buď jsem hned unavená nebo ztvrdne břicho, takže skoro pořád jen odpočívám 🙂 ...tak dvakrát za den si jdu lehnout a prospat se, prostě bych pořád spala....
Teda a jak se přiblížilo ty křtiny viď? 😵 to mi pak musíš poreferovat jaký to bylo 😉

svoja
3. říj 2009

PETUL ceka vas uzasny zazitek-ty krtiny, ze? tak uz se tesim na fotecky....
MONCI to snad neeee

sacvi
3. říj 2009

Ahoj holky,
teda my křtiny taky plánujeme ale termín eště nemáme.
Nuki hezkou dovču taky bych hned jela 😵
monci ty už to máš zapááár 😉

cat79
3. říj 2009

Ahojk holky🙂
Tak jsme dopo vybírali sedačku na chatu pro taťku k narozkám, měli teda krásný věci..jejej🙂
Dneska je tu nádhernej podzimní den, jedeme na obídek k našim na chajdu🙂

Včera holky to byl zážitekk, miláček začal mluvit k bříšku a malej ho asi normálně poznal po hlase a ten vyváděl, skákal, obracel se, no strašný divadýlko, to bylo tak nádherný...normálně poznal tatínka🙂))já byla dojatá🙂)))

Přeju všem krásnej víkendík a já budu studovat kočárky a autosedačky🙂)))papapapapa

svoja
3. říj 2009

CAT jeee, se me chce bulit jen si to predstavim🙂

Nam prisel balicek s lehatkem a deckou a tema hrosikama vsema, manzel to rano vyzvedl na poste, kdyz jsem spala a dal ten velkej tezkej balik nahoru na skrin kam nedosahnu a nemuzu to sundat a ted spi po nocni a ja uz to chci rozbaliiiiiiiit...jsem jak dite nateseny🙂 Ja se picnu....

moncicak3
3. říj 2009

tak jsem se teď vzbudila 🙂 jsem normoš usnula 😵

jdu dodělat oběd, co tu mám připravený, uvařit brambůrky a k tomu restovanou rybku a mrkvový salát 😉

tak zatím pá a hezký víkendík 😎

nuki
3. říj 2009

Petul: krásně si užijte křtiny a my zase dovču..🙂)) to budou krásné fotečky, už se na ně pak od Vás těším..🙂

Cat: to musel být opravdu nepopsatelný zážitek, jen si to užívejte holky...🙂))

Monci: moooc Ti to břišánko sluší...jako všem..🙂))

svoja
3. říj 2009

Tak mame vybalenej balicek...tak kraaaasny vecicky!!! Kolotoc uz se toci a hraje v postylce🙂

moncicak3
4. říj 2009

Dobré ráno princezny 🙂
Koukám, že to tu moc nežije....nojooo víkend 😎

Svoji vyfoť kolotoč a všechny věcičky co ti přišly, ať se pokocháme 😵

Dneska se chystám dělat koláčky s mákem z taveného sýra, tak jsem na to zvědavá, jak budou chutnat 😉 nový receptík...

Peti pořádně si užijte křtiny 😵 😵 😵

moncicak3
4. říj 2009

přidala jsem fotečku mě a mých drahých sester 😀 je to fotečka z mojí a manžovi rozlučky se svobodou 😉 😵

cat79
4. říj 2009

Dobré ranko🙂
Tak dneska má denísek tělocvičný den Svoji🙂)od 6ti kope, skáče a blbne, nedá se uklidnit, už nevím🙂)ale co, ať se unaví sám🙂))hiihihihihi

Dneska zazimujeme zahrádku a já dělám kuřátko a slepičí polívčičku, pak se budu věnovat kočárkům...hezkou neděli všem!!
Monči krásný fotečky🙂))

Nuki krásnou dovču přejem!!!ať se zadaří!!tfuj tfuj tfuj!!!

angetha
4. říj 2009

Ahoj holky 🙂
Monci tak tobě už se to přibližuje mílovými kroky 😵 😵
Hehenko nám se Vendulka ve vaničce dost mele..mám jí na stole a hned vedle jí pak osuším a namažu..včera si chudinka lokla vody, tak řvala...já už jí tu hlavu neudržím, jak se mele..

svoja
4. říj 2009

Bry den
Tak jsem pridala ty nase novinky, kolotoc poslouchame porad, chtela jsem spat s hrochama, manzel me to zakazal, prej ze jsou Barunky 😀
...vrhnu se na albicka a trochu si s nima asi zase pohraju....a nebo se pujdu valet....jeste nevim🙂

MONCI tak o tomto receptu jsem jeste neslysela 😕 Ja vcera byla u nasich, mamka pekla a ja sezrala 8 kousku buchty....no comment 🤐

CAT slysela jsem, ze miminka po narozeni se chovaji podobne jako v brisku...pokud jo, budem mit v noci az na par epizod klid, ale ve dne se teda nezastavime🙂