Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

moncicak3
7. říj 2009

Blahu náš rozpočet na dárky bude taky nižší než jindy, se nedá holt nic dělat....ale hrneček s fotkou je krásnej nápad 🙂 díkes za tip 😉 😵 a kde se dá nechat udělat?

moncicak3
7. říj 2009

holky příští neděli máme první termín 😵 😵 😵

blahovka.cz
7. říj 2009

monci zeptej se treba ve fotolabu,ale urcite vim,ze to jde i v DM drogerii 😀 no musi byt mensi,navic v listoparu prechazim na rodicak,si rikam,ze bych si o to taky mela jit uz zazadat,asi to udelam dneska,pojedu do mesta to vyridit,nez me vyzvedne manza 🙂

tak prvni termin,ju,teda to byla rychlost to tehu,co 🙂 takova cesta rychlikem

verled
7. říj 2009

monci:jeee ty se máš já už chci taky🙂

hehena
autor
7. říj 2009

svítíčko sluní.... zpíváčci ptákají.... no není to nádhera? 🙂))) 😀

blahovka.cz
7. říj 2009

holky jdu narkmit Ondraska pa prijdu

moncicak3
7. říj 2009

Blahu díkes, v DM mám tu klubovou kartu, tak půjdu radši tam...ve fotolabu to bude asi drahota 🙂 jj byla to rychlost, sice to mi utíkalo pomalu a teď to už začíná zase letět, pořád přemýšlím co mi ještě zbývá, ale už asi nic 🙂 zbývá mi jenom ležet a čekat 😀

ahoooj Ver, neboj však se taky dočkáš 😉

hehena
autor
7. říj 2009

MONCI pááááni,...... 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

hehena
autor
7. říj 2009

a mě se těhulení líbí... ještě tak tři týdny a mohlo by se to na chvíli zastavit, abych si to užila 🙂))) 😀

moncicak3
7. říj 2009

akorát, že až se nám Terez narodí, tak manža to sem asi nenapíše jako manža Bae....se to holt dozvíte až se vrátím...

hehena
autor
7. říj 2009

MONCI to vůůůbec neva... a nechceš a nám pak někomu poslat textovku??? 🙂 😵

moncicak3
7. říj 2009

Hehe jj taky se mi těhulení líbí, akorát že tenhle poslední měsíc je dost náročnej, už cejtím jak se valím a manža mi to říkal taky, taková ta kachní chůze 😀 😀 😀 jsem pořád unavená, břicho docela dost tvrdne, bolej kyčle a když Téra otáčí hlavičkou, tak to docela bolí až řeže, ale dr říkal, že je to normální....prostě takový normoš těhu bolístky, který si prožije každá 😵 😎 ale je to nářez, hlavně už se na tu naši prdelinku těším 😵 😵 😵

moncicak3
7. říj 2009

Hehe, tak posílám do IP tel. číslo, ať to máte hnedle z první ruky 😉 😵

hehena
autor
7. říj 2009

MONCI jj to je přesně ono, právě proto říkám, že v určitý fázi bych to těhu na chvíli zastavila... kdy má ženská relativně malý bříško, ale už jasně cítí pohyby...

kdy se ti Terezka začala pořádně hejbat???

moncicak3
7. říj 2009

Hehe uloženo 😵
mno já myslím, že tak v tom 21. až 22. týdnu už byla pořádně cítit, ale přesně už to nepamatuju, ze začátku ten první týden pohybů byl takový jako že jo a ne a pak to začalo, to už pak byly docela buchance 🙂

blahovka.cz
7. říj 2009

tak jsem zpet,malej se najedl a spi jako dudek,jeste jsem si stihla umyt hlavu
hehe a kdy jdete na utz?mozna jsi to uz psala a ja nezaregistrovala

moncicak3
7. říj 2009

ve 21. týdnu jsem byla v Gennetu na velkým utz a tam už se mlela pořádně 😎 jsem si vzpoměla 🙂

orchidei
7. říj 2009

Ahoj zlatíčka!

Blahu vy jste teda rychlíci!

Tý jo monči ty už taky můžeš rodit každým dnem co! 🙂

blahovka.cz
7. říj 2009

ahojky orchi!!!!!!!kde mas ikonku????snad ti ji taky nesmazli admini??? 🙂

moncicak3
7. říj 2009

ahoooj Orchi 🙂 no jo, kdepak máš ikonku?

orchidei
7. říj 2009

jojo v pondělí mi jí smázli! 😠 Musím vybrat něco nového!

zuzka.o
7. říj 2009

Ahooooj PRVUŠKY 😵

Nějak nestíhám...japa se všechny máte?

zuzka.o
7. říj 2009

MONCI: jak jako zapečenej sýr v hrnku? To bych vyzkoušela...jak se to dělá??? 😕

blahovka.cz
7. říj 2009

aaaa prisla se na nas podivat zuzka 3v1 😀 tak to jeste porad te trapi nevolnosti??? 😀

orchi me ji taky smazli i svoje,maji asi roupy,tak mazou ikony 😒 jukla jsem do alba na rajce,ale nemas tam nove briskooo 🙂

orchidei
7. říj 2009

Je ahoj těhulko 3v1! 😀 Z tebe mám hroznou radost! Jakpak se všichni tři máte? 🙂

zuzka.o
7. říj 2009

Ahooooj.....vy zlobilky 😀 Máme se (doufám) všichni tři dobře, v pátek jdu na kontrolu, tak už počítám hodiny a jsem strašně nervózní, protože už jsem si zvykla, že čekám 2miminka a nechtěla bych o jedno přijít. Vím, že s tím nic neudělám, ale prostě doufám, že všechnu smůlu jsem si už vybrala a že teď už bude vše na 100%.

Blbě mi už vlastně ani není, jenom když se nenajím....ráno to musím stihnout do půl hodiny po probuzení, jinak je zle. A dneska už jsem teda měla namále. Manža odjel brzo ráno a já jsem v 7 musela s pejskovou....no, chudinka, popoháněla jsem jí, ať už se vyčůrá...... a najednou to na mě přišlo, trhla jsem vodítkem a letěly jsme domů...... bylo to tip ťop 😀

verled
7. říj 2009

ahoj orchi a zuzu🙂)))

verled
7. říj 2009

hehe.no mě to taky bavilo, ale hlavně bych už chtěla ulevit od těch bolestí 😢

moncicak3
7. říj 2009

Orchi mě zas poslali upozornění, že podle pravidel může být v albu nejvíce 2 bannery, muzika nebo tak, takže jsem tu písničku, co jsem tam měla musela taky smáznout 😠

ahooooj Zuzi 3v1 😵 tak jakpak užíváš těhu? kdy jdeš na kontrolu?
tady je receptík na ten smažený nesmažený sýr 😉
150 g tvrdého sýra
200 g šunky
4 celá vejce
4 čajové šálky
tuk a strouhanka na vymaštění hrnečků

Toto je tip na výbornou a rychlou večeři, přičemž odpadá obalování sýra v trojobale. Není to tak tučné a sýr nevytéká na pánev. Postup je velmi jednoduchý.....

Sýr nastrouháme a šunku najemno nasekáme na malé kousky.Hrnky řádně vymastíme, vysypeme strouhankou a naplníme. Začínáme vrstvou strouhaného sýra, na sýr následuje nasekaná šunka, na šunku rozklepneme vajíčko, na vajíčko opět navrstvíme šunku a poslední vrstva je opět sýr.
Naplněné hrnky vložíme do vyššího plechu, nebo pekáčku, který zalijeme vroucí vodou, tak do ½ výšky hrnečků. Pak vložíme do rozpálené trouby a pečeme při vysoké teplotě - cca 230 st. C po dobu cca 20 minut do zlatohnědé barvy. Podáváme s vařenými či opečenými bramborami a tatarskou omáčkou.

Tak jsem na to zvědavá, dneska to budu dělat k obídku 🙂

zuzka.o
7. říj 2009

Jenom teda dneska jsem moc smutná, kamarádka z disk.o mimoni v pondělí přišla o druhý vejcovod....teď už jí zbývá jenom umělko...... všechno jsme prožívaly spolu, byla na laparce o týden dřív, v červnu prodělala potrat....a teď tohle...je mi jí moc líto 😢