Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
9. říj 2009

ahoooj VER 😵 jen aby mu to vydrželo 😀

svoja
9. říj 2009

Bre rano, zdravim od snidane🙂
Psychopat? Ehm? Ja? 😀 😀

prosteja
9. říj 2009

zdravím SVOJI 😵

svoja
9. říj 2009

PROSTEJ zkoukla jsem tve plinecky, imse vimse znam, skoro jsme ty pruhovane meli taky, nakonec mame ty zviratkove, i kdyz ty pruhovane maji prijemnejsi povrch na dotek....takze ty chvalim!!!🙂 ostatni osobne neznam🙂

verled
9. říj 2009

svoja:no bodejď s těma hadrama🙂))

cat79
9. říj 2009

Dobré ranko!!!
Tak dneska nám dorazí balíček s povlečením pro Deníska a s těhu svetříkem🙂 už se těším🙂))
Musíme dnes jít cvičit a odpoledne slavíme taťky narozky, tak bude dort a žítra velký obídek🙂)))
Hezký den všem🙂))

prosteja
9. říj 2009

no uvidíme SVOJI, vlastní zkušenost taky nemám.... teda kromě manžela, který do IMSE VIMSE lil vodu 😀 a udržela se, takže snad to bude ok 😉 jinak teda se nechci vidět s těma patentkama na miminku 😀 panenka včera dost trpěla, když jsem to zkoušela 😀

svoja
9. říj 2009

CAT jeee, dortika bych si dala taky, mnam🙂
VER no na tebe teda nemam, kdyz jsem videla na fotce tu hromadu🙂🙂🙂
PROSTEJ jako z ceho mas strach? Ze ho to bude tlacit?

prosteja
9. říj 2009

SVOJI neee, to snad neee, aspoň jsem neslyšela, že by si miminka stěžovali 😅 ale spíš mám strach sama ze sebe, s těma patentkama se hůř manipuluje, ono když je to jen tak jako "ve vzduchu" že si to zkusíš, tak je to pohoda, ale když jsem zkusila navlíct na tu panenku a najednou tam cítila ten odpor jejího těla tak jsem si říkala, no panně to nevadí, že jí přimáčku molitanový břicho, ale co prcek 😅 .... jako myslím hlavně tu manipulaci no, a hlavně u malinkýho miminka, jasně, že se v tom získá asi zručnost..... ale myslím, že třeba manža když bude přebalovat, tak šáhne po suchým zipu, z těch patentek bude mít strach 😖

moncicak3
9. říj 2009

Dobré ráno ženy 😎

Prostejko, to je dobře, že manža takhle všechno zkouší 😉 je vidět, že se těší 🙂

před chvilkou jsem volala do porodky a jsem objednaná na první poradnu příští čtvrtek zrovna na svátek našeho potomka 😵

svoja
9. říj 2009

prostej, vsak kdyz to pricvakavas, tak si to chytnes do ruky i ten spodek ne? neboooj, to vyspekulujes🙂

verled
9. říj 2009

svoja:no a to nejni všechno ještě.,-DDD...no jo ale nejhorší je že je všecko tak krásný a my to snestihnem unosit asi:-/
prostej:ale prosimtě do toho se dostane🙂

prosteja
9. říj 2009

MONCI ahoooj, super, tak doufám, že budou mít pro tebe samý dobrý zprávy 😉

SVOJI no jasně, držíš si to zespodu a jasně, že se v tom získá praxe, jen když jsem vzala tu stejnou plenu a ta byla na suchý zip, tak to bylo šup šup a s těma patentkama jsem se trochu rvala 😀

VER noooooo, suchej zip ok, to zmákne každej, ty patentky asi eeee... s tím nebude chtít mít nic společnýho 😀

moncicak3
9. říj 2009

Prostej ty jsi šikula, za jeden den budeš mít praxi a pak to půjde taky šup šup jako se suchým zipem 😉

prosteja
9. říj 2009

MONCI 😀 😀 😀 jo, chce to asi praxi 😉

orchidei
9. říj 2009

Dobré ránko!
Prostějko kdepak máš ty plenky, ať ti je také zkouknu! Chystám se nakoupit druhou várku! 🙂

prosteja
9. říj 2009

ahooj ORCHI 😵 http://prosteja.rajce.idnes.cz/ tady můžeš mrknout 😉 ale mám zatím jen jeden druh, další jsou na cestě a něco ještě budu přikupovat 😉

hehena
autor
9. říj 2009

ahoooj holky zlatý....

zatím zdravím a za chvíli doběhnu...

verled
9. říj 2009

ahoj hehe

hehena
autor
9. říj 2009

ženy já včera sežrala fazole jo a to jste měli vidět ten pupek... jako večer jsme vypadala jako před porodem 🙂))) 😀 manža se ouplně lekl... a za to mám asi toho Pučmelouda 🙂))

verled
9. říj 2009

hehe:ty jo já si pamatuju jak jsem si dala čočku a pak už jsem si jí nikdy nedala, protože jsemse nafoukla až to bolelo🙂

hehena
autor
9. říj 2009

jo nebylo to příjemný 🙂))) to má člověk pocit, že exploduje 🙂)) fuj tajfl... 😀

hehena
autor
9. říj 2009

mno kde jsou všichni zas... 🙂))

verled
9. říj 2009

hehe:já nevim kde jsou🙂)))

hehena
autor
9. říj 2009

tak co se týče plýn, tak jsem se rozhodla, že si koupím tak 2-3 kusy... a vyzkouším a uvidím, jestli na to mám nerva. každopádně já půjdu v podstatě jakoby do jedhorázovek - all in one.. 🙂

hehena
autor
9. říj 2009

konečně do sebe něco cpu 🙂))

sacvi
9. říj 2009

Ahooj holky,
já mám takovou radost z té mojí berušky že Vám to sem musím napsááát 😀
Nejdřív sem malou ráno přebalila..vykakala se pak napapala a pak jsme si s malou povykládaly a pak sem ju šupla na bříško a poprvé se sama šikulka moje převalila z bříška na zádečka tak mám z té prdelky mojí malé véélikou radost jak je šikovná 😵 A teď poprvé usla přes den v postýlce..jinak sem vždy vozila v kočáře takže to je úplně super. Mám radoost 😵 😵

hehena
autor
9. říj 2009

SACVI gratulaceeee.... 🙂)) máš prostě boží dítě!!!! 🙂 😵 😵 😵

hehena
autor
9. říj 2009

a dám se na modlení - bo chci takyyyy....

sacvi
9. říj 2009

A už nám konečně funguje ten monitor dechu tak sem taky hned klidnější..kolikrát když v noci neslyším esi dýchá tak kouknu esi bliká světýlko a spím klíďo dál..a teď ho mám puštěnej taky.. 🙂