Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

moncicak3
15. říj 2009

tak Ordinace skončila, jsem zas tu 🙂

Amal jj bylo to docela bolestivý, můj dr byl takovej jemnej a tenhle zástupce primáře byl docela drsnej 😒 já teda nešpinila, ale moje ségra tam byla taky, taky říkala, že byl surovej a ještě ji prohlížela nějaká doktorka a ta prý byla ještě surovější 😖 tak doufám, že si ji na příští týden taky nepozve na mě 😒
navíc tenhle dr prý hrozně rád dělá Hamiltona po pár dnech přenášení, prý tam byly včera dopoledne dvě maminy, které přenášely dva dny, tak jim udělal Hamiltona a do rána obě porodily 🙂

moncicak3
15. říj 2009

no a nevím teda jestli to stihnu ten porod stejně se ségrou, protože ta se začíná otevírat, takže počítám, že ta porodí brzo, a já myslela, že spolu budeme ležet na pokoji, tak uvidíme jak to dopadne 😉 je to napínavý 😀

moncicak3
15. říj 2009

jdu umýt nádobí, pak hodím sprchu a jdu do cejch...dneska jsem nějaká vyřízená 😔 tak páčko kočky a zítra napísanou 😎
dobrou noc 🙂

amallie
15. říj 2009

svoji: no, to já taky ne 😀 😀 ale ta lektrická aspoň dojí sama, tu manuální musíš ještě mačkat 😀 😀

monci: já myslím, že teď už to bude bolet pokaždé, páč už je to hodně prokrvený a tak, auvajs auvajs 😕 😕 😕

prosteja
16. říj 2009

dobré ránko všem 😵

AMAL a MONCI gratulace ke kontrolám 😉 holkyyy, za chvíli porodíte 😀 paráda.... 😵

a dneska myslím na HEHE a její kontrolu a jsem zvědavá co jí doktor řekne na to otíkání 😉

prosteja
16. říj 2009

já si to včera užila s kámoškou, dva břuchoně na výletě 😀 😀

moncicak3
16. říj 2009

Dobré ráno 😎

Prostej děkujem 😉
jj taky jsem zvědavá na Hehe co ji dr řekne, jestli je to z ukládání vody, tak jí dá prášky na odvodnění, ale přijde mi to brzo, že takhle otéká 😒

prosteja
16. říj 2009

dobré ránko MONCI 😵 😵 😵

nemáte zač, jde vidět, že se to připravuje pomalu ale jistě na porod 😉 tak držím palec, ať je to co nejdříve a ať je všechno rychlé a bezproblémové 😉

na tu HEHE jsem fakt zvědavá, taky mi to přijde hrozně brzo..... jako kdyby byly nějaký šílený vedra, tak jak před pár týdny, tak to pochopím, ale takhle mi to přijde divný no 😖

hehena
autor
16. říj 2009

ženy moje.... 🙂 díky, že na mě myslíte... jen píšu, že za chviličku vyrážíme 🙂
dneska zatím nohy v pohodě bez otoku 🙂 taky jsem si říkala, že žádný vedro není - ale třeba je to tím, že jsme začali topit 😀 😀 😀 to bych mohla na dr. vyzkoušet 🙂)) to by asi koukal, co ze mě vypadlo za moudro 🙂

no nic, zatím se mějte a buď napíšu sms PROSTEJCE, nebo až tady 🙂 ale asi sms, protože pak budeme někde poletovat a to byste se nedočkaly 🙂 😵 😵 😵

ahooooooooooj 🙂

prosteja
16. říj 2009

HEHE ahoooj a tfuj tfuj tfuj 😵 😵 😵 hlavně, ať je všechno ok a těším se na zprávu, hned dám holkám vědět 😉

cat79
16. říj 2009

Dobré ranko všem!!!!
Jé Svoji vy už máte pokojíček, my až zátra🙂
Včera jsme sestavili to vybrační lehátko, je úžasný🙂))

Jinak na kurzu jsme probírali 1. dobu porodní, dýchání, epi-no, masáž hráze, tatínky u porodu, sestup miminka, jak poznat poslíčky a tak...fakt super a byla i prča, jsme tam fajn baby🙂))
Začátkem listopadu jdeme na exkurzi do porodky🙂))

Jinak malej se dneska v 5 ráno rozhodl že bude asi skákat přes pupeční šňůru a blbnul a blbnul asi do 7 než jsme zase usnuli do 9 a v 9 skákal zase...tak jsem vstala a on...usnul...no co byste mu řekli🙂)))))

Hehe mooc držíme palečky, zeptej se na otoky, určo to nebude nic dramatického.....
My jdeme cvičit a pak přestavovat ložnici a mega gruntovat aby se pokojíček zítra stavěl do čistého🙂))

svoja
16. říj 2009

dobry den

jeee, cat ale my nemame pokojicek...to nee...ten nabytek jak jsem psala to bylo do koupelny a do obyvaku. Pro mimi mame je postylku (ta je v loznici), skrin (ta je v budoucim detskem pokoji) a ten stolek jezdici (ten bude vsude, kde bude poteba). Detsky pokojicek udelame v te volne mistnosti (kde je ted skrin a vlastne takova "pracovna") ale az pozdeji, az z toho bue mit Barca rozum...

cat79
16. říj 2009

Aha🙂)tak to joo🙂))
Holky my letíme se protáhnout, dneska to na velký cvičení nevidim po tom nočním extempore🙂))
zatím ppapapapapapa

svoja
16. říj 2009

CAT uzijte si cviceni....u nas cvici jen Barca🙂

Jako kde ste vseci???? Nerikejte, ze pracujete...prostej??

prosteja
16. říj 2009

já jsem tu, ale jen nakukuju 😉 je pátek, takže tradičně nejvíc práce 😠

a navíc tu jukám po jednom serveru, ze kterýho si budu objednávat svetr, tak k tomu budu brát asi i povlečení pro prcka a prostěradla ať už je to větší nákup a vyjde mě to možná i bez poštovnýho 😉

HEHE ještě nenapsala

angetha
16. říj 2009

Ahoj holky, tak včera jsem tu nebyla, manžel měl noťase v práci, naštěstí seděl v kanceláři a zvedal telefony, zbytek hasičů byl neustále v čudu 😖
Tak jsem včera jela nakupvat, říkala jsem si že vemu jen autosedačku a podvozek, ale musela jsem se zastavit u manžela v práci - stříšku k sedačce měl on v autě..Tak jsem malou oblíkla, oblíkla sebe, natahla vše do auta, připásala, otevřela vrata, zavřela vrata, v chumelenici dojela za manžou...no a tam jsem zjistila, že jsem doma nechala podvozek od kočárku 😅 😅 nejsem já kojící matka?? 😀 takže jsem jen šla do drogerky - s autosedačkou v ruce, ale byl to úprk z parkoviště tam i zpátky, dnes mě bolí ruka 😀 a myslím, že podvozek už nezapomenu 😀
Dnes jdeme na kyčle, navíc blbne internet, tak tu moc nebudu..papa jdu vás dočíst

angetha
16. říj 2009

No tu odsávačku jsem dostala obyčejnou pístovou, to mi připomíná, že jdu zítra na svatbu a bez Vendulky, tak musím najít něco na sebe a nechat jí tady papání..
Tu přebalovací podložku mám 72x85 měkou omyvatelnou a je to supr..
tak pa
Prostějko máš krásný bříško 😉 a ta výbavička, to je supr, kolik jste toho koupili
Hehenko na otoky je opravdu brzy..
Monci tak už se ti to těhu chýlí ke konci..to jsem zvědavá, co porod..
Cat gratuluju ke kočárku 🙂 jsem minule zapomněla.
Svoji tak vy už jste taky plně vybavení..

angetha
16. říj 2009

Jo a byla premiéra 😎 😎

prosteja
16. říj 2009

holkyyyyyyyyyyyyyyyy SMS od HEHENKY:

"ahoj všem - jsem 27 cm, 400 g - krásnej zdravej klouček, co na dr. ukazoval parohace" 😀 😀 😀

prosteja
16. říj 2009

ANGE ahooj.. děkuju za pochvalu a gratuluju k premiéře 😀 😀 a co? povídej přeháněj 😀

prosteja
16. říj 2009

a držím palec na kyčlíky 😉

prosteja
16. říj 2009

a HEHENCE velikáááááánská gratulace ke klučíkovi 😵 😵 😵 jsou už ale teda pěkně velcí 😀

svoja
16. říj 2009

ANGET no wow 😎 😎 😎

HEHE jeee, chlapecek 😵 😵

p.e.t.u.l.k.a
16. říj 2009

😵 😵 😵 HEHENKO MOC GRATULUJU K PINDÍKOVI 😵 😵 😵 😵

Angeth a jaká byla premiéra?

angetha
16. říj 2009

Jé Hehenka bude mít chlapečka 😵 😵 😵 😵 😵 je to teda kluk jako buk 🙂 🙂
Co vám budu povídat 😎 vše jak má být 😎 😎

svoja
16. říj 2009

ANG nebolelo to??

prosteja
16. říj 2009

ANGE tak to je super 😉 gratuluju 😵 😀

no jsou velcí.... a HEHE ještě napsala, že je strašně šťastná, že je zdravej a to je nejdůležitější a navíc, že už to věděla.... no málem tam prý začala bulit, ale vydržela to na chodbu 😀 poslední její věta je úžasná: "JÁ BUDU MÍT SYNA! 😀

amallie
16. říj 2009

holky moje, ahoj!

jééé, hehenko, gratulace ke klučíkovi 😵 😵 😵

amallie
16. říj 2009

anget: a je to stejný, jako předtím, nebo jiný??? a nebála ses, že jako tě to bude bolet? z tohodle já mám už teď normálně můru, holky 😖

baeszinka
16. říj 2009

Ahojky Holky jsem tu jen na skok..přišla jsem mkrnout jak dopadla Hehenka....jéééé další chlapeček!!!MOC GRATULUJEM!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Jinak Amal,já mám taky strach jaký to bude po porodu...už jen 14 dní a pak.... 😖 😎