Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
20. říj 2009

aha tak nemotam, ono bje toho víc🙂

moncicak3
20. říj 2009

Ver já si z toho nic nedělám, beďárky jsem měla dost a do 4 měsíce a pak se to začalo zlepšovat a teď mám pleť jak miminko 🙂

Amal v průkajdě to mám popsaný takhle:
naléhající část - klenby prázdné - naléhá - rozvinuje dolní segment
dilatace hrdla - 1,5cm
zkrácení čípku - 0 - 50%
konsistence - tuhá - polotuhá - měkká
směr čípku - sekrálně - medio sekrálně - středem

podle toho dr určuje ty bodíky, první sloupek je 0, druhý 1 a třetí 2

moncicak3
20. říj 2009

holky něco jsem našla http://tehulka.szm.sk/rad/pr04.htm třebas se vám to bude hodit 😉

amallie
20. říj 2009

monci: aha aha, tak to můžu bejt v klidu, já mám jen tu jednu věc 😉 jinak ostatní beze změn

takže nakonec budu přenášet třeba 😲

svoja
20. říj 2009

AMAL no tak za ten koncert to stoji ne🙂 😉

moncicak3
20. říj 2009

Amal třeba přenášet nebudeš 😉 třeba to pak bude rychlý, já teda taky doufám, že nebudu přenášet 😒

amallie
20. říj 2009

svoji: jasně, ten musím vidět 😉

monci: si piš, že to budeme mít rychlý!!!! já právě jak včera byla na té schůzce v porodce, tak mi to všechno vrtá v palici, jak to bude...............

amallie
20. říj 2009

svoji: krásný bříško 😉

toho lva, co máš v albu, toho máte???

angetha
20. říj 2009

Ahoj holky 🙂
Amal já měla to Cervix skore 1 už od začátku 😅 😅 😅 a rodila jsem s 8 body týden před termínem, fakt je to u každé jinak 🙂 myslím, že ten koncert krásně stihneš 😉
Monci podle té fotky co jsi sem dávala jsi asi opravdu hnusná nebo já absolutně slepá...viděla jsem tam jen 3 hezký mladý paní 🙂
Ahoj Verli, Prostěj, Carcul, Cat..

verled
20. říj 2009

svoja:jojo potvrzuju že já teď taky pěkně spim🙂a holky od nás z diskuze taky říkaj že je to lepší, já se ani nebudim na čůrání.-)

angetha
20. říj 2009

Ahoj Svoji 🙂

moncicak3
20. říj 2009

Amal mě to taky vrtalo, když jsem byla na tom kurzu 😉 teď už jenom čekám a čekám, kdy to jako přijde....včera jsme skoro do půl 1 koukali s manžou na filmek a měla jsem pěkný poslíky, pěkně bolestivý a pěkně to řezalo, tak jsem si šla radši lehnout, abych to zaspala 🙂 dneska ráno taky...

prosteja
20. říj 2009

SVOJI hezkej pupoň 😉 😵

AMAL myslím, že koncert stihneš, užiješ si ho a pak hurá na porodní sál 😉

ahoooj ANGE 😵

angetha
20. říj 2009

Monci a když se koukneš k Hehe do tabulky, tak se rodí ve čtvrtek a v pátek, jen Balisek měla císaře v úterý 😉 a většinou se rodí taky přes noc 🙂

amallie
20. říj 2009

anget: aha aha, takže to mám ještě fakt čas

mimochodem, jak včera tam mluvili o klystýru, tys psala, že se to nestihlo......... to jako když se neudělá, tak se po.....??? nebo jako k čemu to je? tam zas říkali, že aby mimino mělo místo.....

monci: a tašku máš???

moncicak3
20. říj 2009

ahoooj Anget 🙂 zatím jenom 2 mladý paní, ta prostřední ségra je svobodná 😉 nu což mindrák z toho nemám z tý spolužačky, ona má svoji pěknou minulost a taky jí neříkám žádný hnusy...ještěže ji vidím jednou za půl roku 😀 😀 😀

moncicak3
20. říj 2009

Anget, že by tenhle čtvrtek nebo pátek 😉 😀 to by bylo fajne, protože manža nastupuje 2.11. do nový práce, tak aby to stihl i zapít 😀

Amal tašku už mám připravenou už víc jak měsíc 😀 jinak v některý nemocnici klystýr prý dělají a nebo dr v poradně napíše ten Yal, já se teď budu ve čtvrtek ptát dr, jak to bude, jestli klystýr nebo jestli mi napíše ten Yal gel....

angetha
20. říj 2009

Amal..no nestihnul se a ani nebyl třeba, já byla na záchodě doma..snad to stačilo, já si tam dolů nekoukala 😎 a od večera do rána jsem nic nejedla, tak jsem byla úplně prázdná

moncicak3
20. říj 2009

Svoji krááááásný pupoň 😵 😵 😵

moncicak3
20. říj 2009

Anget, prý taky porod začíná průjmem, je to pravda?

amallie
20. říj 2009

Anget: aha, tak to mě trochu uklidnilo........ bych z toho měla strach, že se jako při tlačení po...... Mě už te%d trápěj "prdy" kedyž dlouho sedím a se třeba bojím u gyndaře, abych si....... nebo když se mi chce čůrat, abych.......

monci: yal je co? o tom mluvili včera, ale já to slyšela prvně.....

svoja
20. říj 2009

Holky diky...uz je pupik pekne velkej, takhle z profilu to ani nevynikne.

VER ja jsem rada, ze se budim na curani, horsi by bylo, kdybych curala a nevzbudila se 😀 😀 😀 😀 😀

Jinak muzu potvrdit, ze na zadech a pravem bohu se me fakt blbe dycha, takze na tom jak se rika o te dute zile neco fakt je...ale asi to neciti kazda.

MONCICICI jeee, ty se maaas 😵 😵 Uz to budeee 😵 😵 A jsi krasna, ty kecy neposlouchej...ale ty jsi rozumna a neposlouchas je!🙂 😉

ANG to jsem uz taky slysela...nektery maminy maji pred porodem silenej prujem, ze pak ani ten klystyr neni treba. moji mamce ho taky nestihli udelat🙂

svoja
20. říj 2009

AMAL..."abych..." 😀 😀 😀 Tos me rozesmala 😀 😀 😀

Ja jsem nekde cetla, kdyz se diskutovalo klystyr ano ci ne, tak ze po klystyru jde z tebe jakoby voda, jakoze to je ridky a casto to ani nestihne vyjit vsechno a je mozny, ze pri porodu nahodis jeste doktorovi brejle 😀 😀 A ze kdyz klystyr neni, tak treba neco vytlacis, ale zas to neni ridky a jen se to decentne prikreje 😀 😀 😀 Fuuuuuj, ja jsem jedlaaa

moncicak3
20. říj 2009

Amal Yal gel je takový domácí klystýr 😉 je to podobný jako klasický klystýr, u klasickýho klystýru ti strčej do kakaový dírky hadičku a napustí tě teplou vodu a musíš to v sobě alespoň půl hoďky udržet a ten Yal gel je taková trubička, která se opět strčí do kakaový dírky, pustí se tam ten gel, který to v tobě rozpouští a opět to musíš v sobě alespoň půl hoďky udržet....líp to popsat nedokážu 😅

amallie
20. říj 2009

no, holky, já spím zas výhradně na pravém boku a na zádech, na levým ležet nemůžu, to je mi nepříjemný 😲 😲

svoja
20. říj 2009

AMAL jinak to "abych si" a "abych" me trapi taky 😀 😀 😀 uz!

svoja
20. říj 2009

Uz se vidim jak to pul hodiny drzim....se poseru v posteli 😎

moncicak3
20. říj 2009

a co ještě vím o tom Yal gelu, je jen na předpis, ale platí si ho člověk sám a stojí cca 170,- záleží na lékárně asi 😉

moncicak3
20. říj 2009

Svoji viď já bych to taky asi půl hodiny nevydržela 😀 😀 😀

verled
20. říj 2009

amall😀DDD já se po...z tebe🙂