Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
29. říj 2009

svoji jojo videla a taky jsem si brousila zoubky,jen jsem si rekla ze ete pockam 14dni na to nemecko 😀 jsem se prekonala jelikoz uz jsem to mela skoro v kosiku

carculka
29. říj 2009

no musim ti pochvalit dnesi kup 😉

svoja
29. říj 2009

diky🙂
my jsme na tu soupravicku taky koukali, ale me to prislo takovy jakoby oskubany a ta ruzova takova vybledla....to ta modra se nam libila vic teda....
Nektery vecicky v tescu jsou hezci klucici...jeste tam meli hezkej takovej teplej hnedej kabatek s kapuckou, taky na ty vetsi knofliky, ten se me libil...ale nam by se hneda nehodila vubec k nicemu....

svoja
29. říj 2009

ale uz je taky zlevnena ta soupravka....jako si rikam, ze treba aspon tu cepisku s rukavickama bych mohla 😅 ...nebo tu decku....

carculka
29. říj 2009

me se tam taky vic libi kolikrat klucici,je to milejsi a ne tak preplacany..treba vic nez to chlupaty-ta souprava se mi libila takova ruzova kombinezka,tosku chlupata)neco mezi kombinezkou a teplym overalkem)..a meli taky i v modrym

carculka
29. říj 2009

jakou decku?

svoja
29. říj 2009

no byla k tomu i decka v stejnym designu

jj, tech chlupatych kombinezek tam maji dost....

carculka
29. říj 2009

ale naky kombinezky uz sou fakt moc preplacly co tam maji..

svoja
29. říj 2009

souhlas...stejne tak ty ruzovoucky vecicky preslazeny. jako ja mam ruzovou rada, tesila jsem se, ze mala bude ruzova holcicka, ale co je moc, to je moc....

carculka
29. říj 2009

svoji presne tak..na ty kluciky se mi ted libi o dost vic veci..a nejen v tescu..jsem byla juknout v jednom kramku a takovy krasny bodicka s autama atd a na holky samy bombonovity...ale hezky body ma prince oliver,scamp,jak na kluky tak na holky 😀 a na netu i docela jsou ceny narozdil od kramu

carculka
29. říj 2009

tak jdu do hajan,dobrou svoji a Barunko 😉

svoja
29. říj 2009

jako takovy ty vylozene klucici se me taky nelibi, asi to chce najit kompromis...nekdo oblika dite vylozene jen neutralne, to ja osobne bych treba nedelala....ale zase mit z holcicky preslazenej bonbon a z chlapecka jedno velky autocko...to zas neee....asi budu kombinovat...

carculka
29. říj 2009

svoji tam prave byli jen maly obrazky vis a treba k tomu hezky kalhoty a mikinku,tak super...proste to bylo takov hezky a strizlivy..tak brou 😉 vase holcicka bude kocicka to je jasny

svoja
29. říj 2009

tak brou i vam, holky🙂 jo a uz se tatinek srovnal s vysnenou holcickou??? se chudak tesil na holku, pak na kluka a ted zas holka...chudak🙂

verled
30. říj 2009

aahojky holky, prrrgaaaa.-))))).....všecko nejlepší Tadeáškovi k svátku žeeeee?? 😀 😝

angetha
30. říj 2009

Vy jste mě předběhli Verli 😀
Vše nejlepší Tadíku 🙂 🙂

angetha
30. říj 2009

Svoji mě dr. říkal na každé kontrole, že je Vendulka hodně dole..a pak mi pár dní před porodem odešla hlenová zátka, takže už jsem čekala, kdy TO přijde..

moncicak3
30. říj 2009

Dobré ráno kočandy 😎

tak hlásím, že ještě nerodíme a zatím to na to ani nevypadá, po včerejší kontrole jsem stále zavřená ☹ se fakt nedočkám, chjo....ségra už je otevřená na 2 prsty, řekli jí, že v pondělí má přijít na KO, ale že si myslí, že do pondělí porodí a když ne, tak ve čtvrtek nástup s taškou na vyvolání.....
a já jdu na kontrolu zase ve čtvrtek 😒 no holt jsem si včera pobrečela, protože manža jde od pondělí do práce a já tu budu naprosto sama...tak jsme to nakonec domluvili tak, že budu každý ráno jezdit busem k mamce a manža mě tam po práci bude vyzvedávat, kdyby náhodou....

jdu vás dočítat...

moncicak3
30. říj 2009

jéééé holky, vy jste tak hodný, že jste na mě myslely 😵 děkujeme 😎

Ver, že Tádovi přejeme s Terez všechno nej 😉

Zuzi mooooc gratuluju ke krásnýmu screeningu 😵 😵 😵 to je dobře, že je všechno v pořádku 😵

a vítám nové snažilky Cib a Luci 🙂 😎

moncicak3
30. říj 2009

Anget, že tu píšeš o tom bříšku, včera mi dr měřila břicho, kleslo o 3 cenťáky, ale říkala, že se třeba stane zázrak a do pondělí porodím, říkala, ať miminku domluvíme, že je sice v bříšku hezký život, ale venku je ještě hezčí 😵 😵 😵

angetha
30. říj 2009

Monci když to tak napíšu tak to chce sex sex sex 😀 😀 😀 😎 ale žádný žudlání 😎 😀
No my jsme fakt myslely, že už třeba rodíš 🙂

moncicak3
30. říj 2009

Anget i to už jsme vyzkoušeli 😀 😀 😀 a prostě nic se neděje....ještě mi kámoška radila sklenku červenýho vínka, ale když mě teď to víno nešmakuje, radši si dám sklenku piva, tak jsem se ještě k tomu vínu neodhodlala, ale dnes to teda zkusím 😉
já jsem se sem včera už nedostala a nemohla jsem vám dát vědět.....

angetha
30. říj 2009

Neboj Monci, ona se na svět dostane 😉 ale vím, že to čekání je hrozný 😒

moncicak3
30. říj 2009

se holt pomalu smiřuju s tím, že budu přenášet no...a když už teda bude mít ten porod začít příští týden, tak ať je to odpoledne nebo v noci, kdy je manža doma, já nechcu jet do porodky sanitouuuuuuuuuuuu ☹

moncicak3
30. říj 2009

Anget, to je právě ta jediná jistota, že nejpozději 12.11. bude na světě 😵 😵 😵 dr mi včera říkala, že nechávají přenášet nejvíc 10 dnů 😉 myslím, že u mě to bude stejný jako u ségry, příští čtvtek kontrola, pak v pondělí kontrola a když pořád nic, tak čtvrtek 12.11. nástup s taškou a vyvolávání....

no nic nebudu se na to tak soustředit, to nemá cenu viď 🙂

jinak manža byl včera podepsat smlouvu, takže už to má jistý 😵 😵 😵

angetha
30. říj 2009

Tak to je krásná zpráva, hlavně aby si ho tam nechali 🙂 🙂
Vendulka ještě pořád chrní...včera ale nechtěla spát, jestli na ní jde zase ten růstový spurt, nebo já nevím..nebo prdíky

blahovka.cz
30. říj 2009

Ahoj holky,tak monci to je skoda,ale vydrz holka,naveky tam nebude,ona vyleze 😉 ale segra te asi predbehne.

ver Tadika pohlad za nas k svatku

no jinak my dneska jedeme na smutnej vylet,vcera volala teta, pres skype se mnou a mamkou a z dedou se to silene zhouplo,ze upustili od chemoterapie,ze nema smysl a babicce rekla,ze ma byt silna,ze to nejblizsi dobe prijde(jeste,ze mamka na tuhle zpravu nebyla sama doma)

tak jsem rekla mamce,at se dneska vysere na nejakou praci a ze po obede mastime do usti nad labem za dedou,jen se modlim,kdyz je to s nim spatny,abysme ho stihli

vite co je husty?jeste pred mesicem mu nic nebylo,je to sileny,uz mu ani nedelali planovany vysetreni,protoze by jim je nevydrzel

moncicak3
30. říj 2009

Anget, ale Vendulka je jinak hodňoučká ne 😉 mě se hrozně líbí jak o ní vyprávíš a pak řekneš "večer jsem krkavčí matka" to mě dostalo 😀 😀 😀 já budu taky taková, to si nemysli, večer ji zamašluju do zavinky a bude to 😉

Blahu to je mi líto s dědou ☹ hlavně, že má tvoje mamina aspoň ve vás podporu....někdy to jde holt rychle....když si vzpomenu na svýho dědu (táta mamky) ten měl rakovinu tlustýho střeva, žil s tím asi 2 roky, chodil na chemoterapie, stejnak mu to nepomohlo, tak se to jak říkáš během jednoho jedinýho dne zhouplo a ....je to hrozný, ale prostě tak život chodí ☹ ☹ ☹

amallie
30. říj 2009

ahoj holky 😵

jééé, monci stále 2v1???? a já už myslela, že je Terezka venku

amallie
30. říj 2009

Holky, tak zatím tady všechny teda rodíte spíše po termínu, chjo, to už vidím, co mě čeká 😖 Teda, kromě anget, ale ta to měla trochu jiný celou dobu ............

blahu: ☹ ☹