Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

romik84
19. lis 2009

ale za jedno jsem kvůli chřipce ráda, zavřeli pro návštěvy nemocnici, takže tchýně nebude moct přijet, asi bych na ni neměla sílu

moncicak3
19. lis 2009

Hehe jasan, ono se to za chvilku srovná 😉

Amal po porodu všechno OK, už i ta kostrč přestala bolet, při porodu se mi krapet nalomil ten ocásek, ale už je to v pořádku 🙂 a šití už vůbec necítím, mě to ale nebolelo ani na porodním sále ani potom v porodce 🙂 mám asi nízký práh bolesti 😀 a neboj zvládneš to 😵 😵 😵

romik84
19. lis 2009

monči Terezka je kouzelná

moncicak3
19. lis 2009

jdu si rychle něco udělat k obědu než se Terez vzbudí tak zatímky holčiny, snad se tu brzo zase ukážu....a přidala jsem pár foteček Terezky 🙂

tak páčko

amallie
19. lis 2009

romik 😀 😀 😀

svoja
19. lis 2009

Terezka je moooc krasna 😵 😵

A hehe pridala brisko koukam...miloucke 😵

prosteja
19. lis 2009

tak jsem zase tu, zdravím všechny, co přišly.....

MONCI Terezka je úchvatná a neboooj, to si brzy zaběhnete a bude to dobrý 😉

HEHE mrkala jsem na bříško, krásný 😵 😵 😵

s tou chřipkou mám spíš hrůzu, že mi pak nepustí manžela ani k porodu 😔

hehena
autor
19. lis 2009

SVOJI miloučké 🙂))) ale velikoučké 🙂)) 😀 😀 😀

PROSEJ díky, taky ti ho chválím 🙂 a též tipuju, že je tam buchtička 🙂)) 😵 😵 😵

romik84
19. lis 2009

neboj prostěj, až budeš rodit, tak už bude po chřipce

prosteja
19. lis 2009

a jinak teda mám strach, že já takhle neunesu svoji babičku 😔 😔 jsme se o tom nedávno bavily s mamčou, jak je to hrozný, jak stárne, tak že je to s ní čím dál horší...... hold naše babička je generál a jak něco není po jejím no jéjej...... ona je hrozně hodná, kupuje nám dárky a tak, ale pak někdy plácne něco tak netaktního, že by ji člověk zabil 😅 a kdoví, jak budu reagovat v šestinedělí 😀

svoja
19. lis 2009

HEHE me se nezda velikoucke🙂 me se zda normalnoucke🙂 a miloucke🙂 😀 koukam tehu rifle....hezky 😉

prosteja
19. lis 2009

HEHE díky..... i za tip 😀 ... já jsem sama zvědavá, co tam nakonec schovávám, tak nějak to pořád necítím 😀 ....

ROMI no jen aby, aby tu nevypukla ta největší epidemie, nedejbože pandemie... nemám strach z toho, že ji dostanu nebo tak..... ale spíš aby pak nezavedli nějaký přísný normy třeba pro ty nemocnice a manžu mi tam kvůli tomu nepustili 😖 jsem dneska četla, že první vlna pořádné epidemie se čeká někdy v lednu 😔

romik84
19. lis 2009

no moje tchýně milá teď když viděla naši berušku na utz ze 30,týdně, tak taky taktně prohlásila, že tam vidí Hitlera, bych jí taky nejradši řekla jak vypadá

luciebx
19. lis 2009

dobre ranko holky... tak se zase hlasim...

romik84
19. lis 2009

hehe máš krásné bříško, až budem mít fotky od fotografky, taky sem přidám

luciebx
19. lis 2009

svoja.. ty woe prat dite v pracce? no to je mozna rychlejsi nez koupanicko ne hihi

zuzka.o
19. lis 2009

HEHE: bříško máš normoš a krásné..... Jsi těhule, tak nemůžeš být jako placka, ne?

ROMIK: hezký názor na chřipka a návštěva tchýně v nemocnici...hihihihi

prosteja
19. lis 2009

ježiš ROMI 😲 😲 😲 ...... no jak říkám, babičku mám hrozně hodnou, má nás moc ráda a já to vím, ale občas je taktní až to hezký není opravdu 😔 .....

ahooj LUCI 😵

SVOJI co to zase čteš? 😀

romik84
19. lis 2009

no k porodu si myslím, že určitě pustí tatínky, ale myslim, že zákaz návštěv je u nás v HK i v porodnicia to i pro tatínky, nic netvrdím, ale myslím si že žádné výjimky prostě nejsou

prosteja
19. lis 2009

ROMI tak zákaz návštěv to bych ještě pobrala..... ty 4 dny bych tam nějak vydržela..... mě by vadilo, kdyby ho nechtěli pustit k porodu, já ho tam chci a on tam chce taky 😉 ale tak to nemá smysl řešit, uvidíme, jak se vůbec chřipajzna vyvine, třeba z toho nic nebude 😉

luciebx
19. lis 2009

prosteja... tak co ptaci? doleteli? pac ja se na to uz muzu vis co.. 😀 😀 oni mi to furt zerou svine jedny 😀 😀

zuzka.o
19. lis 2009

ROMIK: to si děláš srandu.... to je teda tchýně!!!!! Prej Hitlera!!!!!!!!!!!!!!! 😠

prosteja
19. lis 2009

LUCI nedoletěli 😠 😠 😠 si udělám chleba ve vajíčku sama a bude 😀

luciebx
19. lis 2009

no to bude asi nejlepsi.. ja jim asi natrhnu kridla 😀 😀

romik84
19. lis 2009

prostěj ty se opravdu bát nemusíš, máš porod až za tři měsíce, to už bude po prasečí chřipce, ta by měla dost vytlačit tu sezónní chřipku, která se objevuje v lednu únoru, takže by už neměla být v takovém rozsahu

amallie
19. lis 2009

monci: tak to ráda slyším, snad to taky nějak zvládneme 😉

holky, bych přežila, kdyby manžel nemohl k porodu, spíš nechci bejt chorá............

luciebx
19. lis 2009

romik.. tu nam v anglii ta svinska chripka taky udelala caru prez rozpocet.. vsude se o ni mluvi a tak.. no jdu se objednat k obvodakovi na pristi tyden tak se ho na neco optam .. .pry je nejaky ockovani....

prosteja
19. lis 2009

ROMI no uvidíme.... teď to řešit nemá smysl a kdyby ta situace nastala, tak to budu řešit pak 😉

LUCI 😀 😀 😀

luciebx
19. lis 2009

amal.. .taky sem rikala priteli ze ho tam chci horsi je ze on streda ctvrtek patek sobota noc dela.. .on je Dj v nasem mistnim klubu.. tak sem mu rekla ze az se to bude blizit hold tam hodi dlouhe CD rekne to manazerovi a padi domu... mi rekl ze si to asi nejak lehce predstavuji hihi