Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
1. črc 2009

amal ja prvni pohyby citila poradne taky az po 20tt...predtim jsem citila jen takovy simrani,spis jsem myslela ze me bublaji streva,az pak mi to zacalo byt divny ze je to nejak porad 😀 ale poradne jsem teda pohyby citila az tak od toho 21,22tt

prosteja
1. črc 2009

amal jj, to vím, jak odteče voda, tak šupem... to je jasný 😉 no ale právě kámoška měřila kontrakce, měla to po pěti minutách voda nic, tak se začali chystat a kontrakce nikde 😖 tak se v tom pak vyznej.... raději jela, ale řekli jí, že zbytečně brzo....

jo a i tady v Praze si tě nechají....... kámoška přijela do porodky (ona už je starší, tak byla vyplašená 3x víc než my všichni dohromady) a skoro nic ji nebolelo a nechali si ji tam........ "rodila" přes 2 dny 😲

eeefffaaa
1. črc 2009

jj Peti taky si rikam,ze to za to stoji...a uz se nemuzu dockat ty chvili az se prcek vyloupne a ja s Milanem z nej budem uplne hotovy a budeme si ho moct konecne pohladit..Milan rikalze se asi neudrzi a bude brecet 🙂

baeszinka
1. črc 2009

Amal,jak říká Monči,já pohyby taky cítila už někdy od konce 16 týdne,ale na tom cukrovkovým testu semnou byla jedna holčina a ta ještě pohyby necítila a byla ve 24TT a doktor jí říkal,že je to prej ještě na prvorodičku normální a tam asi hrálo i to že měla nějaký to kilčo navíc..
Musíš se na ty pohyby soustředit,lehnout si několikrát za den na záda,dát si na bříško ruce a čekat 😉 Ze zečátku je to jen takový malinkatý ťukáníčko 😵 😵

svoja
1. črc 2009

EFI no a ja totiz ani nevim, jak ty kontrakce vypadaj...myslim, ze pro me to bude jedna velka kontrakce🙂 to bude holky komedie....ja, takovy tele....

AMAL mas cas jeste....kdyby se nehybalo do 21-22 tt, tak bych to asi resila....ted jeste nee...neboj, toho si uzijes....🙂

VER no...zejo...no potesila....po vcerejsim utz a diskuzi tady uz nebudu zatahovat brisko🙂....manzel me na to rrkl..."a tys ho nekdy zatahovala? to jde?".... 😅 blb🙂 😀

verled
1. črc 2009

orchiud:spíš ti závidí🙂)
efi, svoji, proteja: 😲 holkyyyy já myslim že ten správnej okamžik včas poznáme🙂))
amelie:včera tady psala ange, že když je placenta napláclá na přední strně, tak to cítíš až později🙂žádnej strach,hejbe, třeba je jen klidňoučký🙂

moncicak3
1. črc 2009

amal, zbytečně se nestresuj.....jsi v 19 týdnu takže to může být každým dnem.....víš co docela pomáhá? jsem to vyzkoušela a je to pak mazec 😉 večer je prý mimčo nejvíc aktivní, takže dnes večer můžeš vyzkoušet to, že si dáš něco sladkýho, třeba sušenku, nebo tak a sedni si a natáhni si nohy a dej si ruce na bříško.....u mě to je tak, že jakmile sním něco sladkýho tak to je mazec, Terez tam snad dělá přemety 😀 .....ale fakt, sladký je pro prcky v bříšku hoooodně moc energie, takže pak začnou jančit 😉 zkus to...

prosteja
1. črc 2009

verled no maximálně pojedeš příliš brzo 😉 lepší brzo než pak pozdě ne? 😀

svoja
1. črc 2009

no me prekvapilo vcera na tom utz, jak takovej mrnous sebou sije a divim se, ze to necitim....i kdyz je tak malicky, ale precejen....tak jsem se na to ptala a rikal az tak po 20tt....

eeefffaaa
1. črc 2009

verled doufam,ale jako prvorodicka to budu mit asi delsi takze strach ze porodim doma mit asi nemusim 😀

svoji asi tak nejak,u me to bude asi podobny 😀

carculka
1. črc 2009

svoji,je mi blbe a rano jsem do sebe dostala sotva par piskotu...ale co vy?? 😀

orchi...no mi bysme meli mit do mesice vsechny mistnosti uplne nacisto-podlahy jsou vsude,ted daji zbytek dveri a tak,tak pak uz to hned bude lepsejsi 😀 vymalovano taky mame vsude,tak uz to snad nak bude odsypat...no 15??co to je...ty jo,ze to vubec resi..ja pro kamosku jezdila do plzne na druhou stanu plzne a zas ji vozila a nebo jsme davali rychlo kavicky v olympii 😀 ta je kousinecek...akorat jsem si vsimla ze cedule se vzdalenostma neukazujou dobre,ukazujou vic nez to je-do plzne....
jeee tak to se te tesim...a vy uz mate podkrovy zarizeny??no minule jsem sla s psikem na prochazku-nedele,babky tak civeli hruza...

eeefffaaa
1. črc 2009

holky jdu neco delat...ale teda vubec se mi od vas nechce...v sobotu prijede na navstevu tchorka,takze musim trochu aspon poklidit,aby me nepomluvila 😀

moncicak3
1. črc 2009

peti no já ti nevím, jestli to dopadne OK, babičce je 83 ale je to čiperka, dědovi je 84 a ten je taky čipernej....ono mrtvice v tomhle věku je asi mazec pro to tělo, navíc má babička zánět průdušek a teploty, takže jí dávají nějaký léky na rozpouštění hlenu v průduškách, protože si sama neodkašle.....snad to v rámci možností dopadne dobře a pustí jí domů........jdu teď na návštěvu ke tchýni, tak snad se dozvím víc

zatímky holčiny páčko, za chvíli jsem tu 🙂

svoja
1. črc 2009

EFI tak paaaa a zas prijd...prvorodicko🙂...a pamatuj...az pod tebou bude rybnik, tak to uz se prej ma jet🙂 😀 😀 😀

verled
1. črc 2009

svoji:tak to je frajer🙂))))ale já jsem taky vždycky byla zvyklá zatahovat břicho,i teď to nevědomky někdy dělam.-)

amallie
1. črc 2009

prostej: když zmizej, tak zuase čekáš, říkali, že musej bejt pravidelný a silný a to už se pak spíš nezastaví a když cestou, tak uvidíš, co tam
jo, pokud zrovna měli volno, tak asi jo, ale tady podle mě volno není nikde............
jako kamarádka moje, ta vyrazila kolem 16. odpoledne a v 19. byla malá venku, ty jo, to bych taky chtěla, ale prej je to u prvorodiček spíš na celej den, než na pár hodin
cca za týden bude rodit sousedka, tak jsem zvědavá 😲

monci: sladký jím pořád a dítě nic 😲

ale vyčkám, no.............a co já vím, kde mám placentu, to mi nikdo neřekl................ 😠

svoja
1. črc 2009

MONCICAKU paaaa a honem zase za nama

eeefffaaa
1. črc 2009

tak ahoj holky,snad se jeste ukazu,kdyz neusnu 😀

svoji 😀 😀 😀

svoja
1. črc 2009

VER no von si ze me porad dela prdel🙂 ... ale pak me rekne...!no dyt ty muzes bejt tlusta, dyt ses tehotna"....sranda...a pak kdyz mam depky, ze jsem tlusta, tak me nadava, ze tlusta nejsem a ze jsem pitoma...no tak si vyber🙂 😀 😀

baeszinka
1. črc 2009

Holky já taky mizííím,už tu mám kamarádky a bude drbárna,júúú 🙂 😀 .Tak papa a přeji hezký den 😉

svoja
1. črc 2009

MONCI taky jsme meli dedu po mrtvici, vim jaky to je....drzte se!!!!

svoja
1. črc 2009

BAE no tos nam toho moc nerekla teda🙂

verled
1. črc 2009

paaaa odcházející🙂

holky já jim sladký taky a to jsem ho před těhu vůbec skoro nejedla.-)

svoja
1. črc 2009

CARCUL nojo, nevolnosti....to jsem taky mela, ted uz je to lepsi a je me blbe jen obcas a konecne muzu jist...i kdyz ne vsechno teda jeste....ale prejde to, neboj!!!

svoja
1. črc 2009

AMAL no moje mamka me, sve prvni dite, porodila do dvou hodin od prasknuti vody....🙂 snad nekeca🙂

carculka
1. črc 2009

paaa bae a at manza nezlobi..

svoji..no snad 😅 ,svoji ja mela vcera depresy-meli krasny plavky ale prisla jsem si v nich hrozne(uz takhle na zacatku jsem pribrala,den predtim mi byli tesnyy jedny dziny-jsou i normalne obtazeny),pak jsem shanela podprdy-nemeli(velky kosicky,malej objem,nic nesedelo,samy blee) tak jsem si sla lecit depresy(krasnyma drevackama-podpatek jak k...., a dvoje zabicky

verled
1. črc 2009

svoja:typickej chlap🙂

orchidei
1. črc 2009

carkul my máme hotový podkroví ale chybí schody! Ale už se blízká na lepší časy v sobotu přijede strejda na grilčo a vyměří si schůdky a dokonce říkal že na ně teď bude mít i čas takže by jsme mohli jít zachvíli nahoru a začít bydlet v čistu! Ten prach a bordel mě ničí!

verled jo asi máš pravdu s tím záviděním! Minulý týden jsem pozvala na grilčo a ona napsala že nemůžou protože musí šetřit a přitom jezdí každej víkend do plzně do kina a za hadry utrácej taky hrozně! Oni by totiž na sbe nevzali nic co nemá značnu nike! Pak si ti ztežujou jak nemaj peníze! No radši se nebudu rozčilovat! 🙂

svoja
1. črc 2009

CAR dobra lecba...a zabira🙂...to znam...podprdu jsem musela uz taky vymenit za vetsi....

ORCHI ja vam to hnizdecko uplne zavidim....a vubec by me nevadila vesnice, naopak....

svoja
1. črc 2009

VER nojo...co nadelam...nasteti nesnasi vychrtliny🙂