Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
2. črc 2009

svoji nesmíš mít horkou vanu, ale přiměřeně teplou vodu můžu 😉 já dřív byla schopná ležet v horké vaně skoro hodiny.. 😀 tak to teď samozřejmě néééééé.... mám jen příjemně teploučkou vodu, z které mě to za pár minut vyžene, protože rychle chládne 😉

orchidei
2. črc 2009

svoji jojo to byl nějakej seriál, si to pamatuju - nebyl to doktor z hor?

prosteja
2. črc 2009

jj hehe souhlas 😉 s tou nervozitou 😉

a holky horkouuuuuu neeeeeee 😀 😀 😀

hehena
autor
2. črc 2009

holky jdu záchodkovat, občerstvit se a tak.... za chvíli jsem tu .) 😵

hehena
autor
2. črc 2009

PROSTEJKO kdybys tu už náááádhodou nebyla.... tak držím palcééééééééééééééééééé.... doufám, že tam kam jdeš, mají supr UTZ a už všechno uvidí .) 😵

orchidei
2. črc 2009

hehe je mi to jasný asi budu vystrašená až doporodu! Ale nejdřív musim objevit ty //, No! 😅

svoja
2. črc 2009

ORCHI joooo, byl....jezis to je nahoda, zes to taky videla🙂 me od ty doby co jsem tehu uz hodne lidi reklo at do vany ani nelezu!!!

verled
2. črc 2009

prosteja.ahoooj.-)paráda, gratuluju🙂))
hehenko tsk to je super, hned se mi lépe dýchá, bude to v pohodě🙂jo to je pravda, já měla depky taky, ale spíš mě strašily ty diskuze tady tak jsem holky u nás naučila bejt optimistky a nečísrt všechny bludy🙂a světe div se, ono to momohlo, fakt jsou hjolky teď v pohodě🙂i když se nějakej test nepovede neztráceji naději🙂mě taky dycky testy vyšly blbě, třeba moč a pak to udělaly znova a už to bylo v pořádku🙂
svoja:ale to je zas pravda, že horkou ne, takovou jaká je ti příjemná ne se pařit jako prasátko že?.-)jsem se to musela taky odnaučit🙂miluju vařící🙂

orchidei
2. črc 2009

tak holky 11tá hodina se blíží a já začínám být čím dál víc nervózní! 😅 😅

prosteja
2. črc 2009

hehenko tak na svých stránkách ten doktor má, že má nejmodernější utz...tak uvidíme, jestli to není jen samochvála 😀 😀 😀

svoji tak já se na to právě ptala přímo té doktorky,protože jsem slyšela, že i když chceš otěhulit tak vanu ani omylem a ona se začala smát, že to jsou strašný povídačky......... uškodit může horká vana a to jen v určitém procentu případů........ vůbec prý nemusím mít strach si dát přiměřeně teplou vanu..... 😉

svoja
2. črc 2009

VER tak to ja nee...me se tam vzdycky motala hlava🙂

prosteja
2. črc 2009

verled ahoooj, k čemu mi gratuluješ? 😅 já jdu až v 17:00

jinak k té vaně ještě, holky myslím si, že ta doktorka v CARu je docela kapacita a netvrdila by mi, že si můžu dát vanu, když by mi hrozil z 90 procent potrat 😖

verled
2. črc 2009

orchi:jeee jhá se těšim.-)už aby to bylo, nejradši bych to šla počurat s tebou.-DD

svoja:to mě taky, ale pak je mi fajn, takže jsem se omezila na rychlé spchy.-)

orchidei
2. črc 2009

To je jasný prostěj! Když se tam fakt nebudeš pařit jak v sauně tak ti to udělá jen dobře! Já třeba slyšela že prvorodičky cití první pohyby nejlépe ve vaně a mám to potvrzený od ségry, ta je zezačátku cítila jen když se tam nátahla! 🙂

verled
2. črc 2009

prosteja.no k tomu že se máte dobře.-))))na vyšetření ti držim palečky🙂jinak prosimtě vanu si dávejte holky, jen se nesmíte přehřát, stejný jako se sluníčkem🙂

orchidei
2. črc 2009

Jen aby mi nesplask hřebínek až se tam nic neukáže! Se fakt bojim, jako! 😖

svoja
2. črc 2009

Holky znate to, povida se tolik veci, co by tehule nemely a co by mely....kazdej tvrdi neco jinyho....dokonce kolikrat i kazdej dr tvrdi neco jinyho....asi je lepsi se tim moc nezabyvat a udrzovat se v psychicke pohode, protoze to je pro tehuleni nejlepsi....

ORCHI jeziiis a ja tady nebudu, jdu s kamoskou na obed...i kdyz teda nevim, co tam budu delat, protoze chut k jidlu nemam....tak to tady napis poradne velkym pismem, at me to prasti do oci hned jak prijdu🙂

prosteja
2. črc 2009

jj orchi přesně tak, to stejný se říká o kafi a taky ho doktoři nezakazují, jen třeba omezit..... nemáme prý věřit všemu, co si kde přečteme 😉 😀

prosteja
2. črc 2009

no nic holky, jdu za manžou...ještě se ukážu.... zatím papa 😵

svoja
2. črc 2009

ORCHI ted uz to nezmenis, je to jsny proste....bud jsi nebo ne....a pokud se nic neobjevi, neznamena to, ze nejsi....na to pamatuj!

verled
2. črc 2009

orchi:no nic horšího už se ti stát nemůže, holt se budete snažilkovat další měsíc.-)

svoja
2. črc 2009

PROSTEJ papa

svoja
2. črc 2009

holky ja jdu neco delat....odpol prijdu....zatim se mejte hezky a moc nedrbejte🙂
ORCHI tfujtfujtfuj🙂

verled
2. črc 2009

prosteja:páááá🙂
svoja:paaa
jeee tak orchi já to snad budu vědět prrrga.-)

orchidei
2. črc 2009

pááááááá svojí a prostějí!

nitenka
2. črc 2009

ahojky holky 🙂 hehenko moc na tebe myslím..jak dneska je ? jinak mě napadlo aby jsi byla víc v klidu tak zajít na krev na hcg dělají ho všude v laborce cca za 15O kc a druhý den znova a když Hcg bude stoupat tak se ti moc uleví.... když jsem krvácela tak mi jedne doktor řekl že hodně o uspěchu rozhodner i hlava že to chce být v klidu..

orchidei
2. črc 2009

ver no alospoň že ty jsi tu semnou zůstala! Jinak bych tu asi zkolabovala! 😀 😀 😀
Kdopak by mě tu uklidňoval! 🙂

nitenka
2. črc 2009

orchi moc držím palce 🙂 😉

verled
2. črc 2009

NIT:JASNĚ HLAVNĚ KLID🙂

ORCHI PROČ UKLIDŇOVAL??.-)))nic tragickýho to nebude a mělas to dostat kdy??dneska?? 😉

hehena
autor
2. črc 2009

NITENKO tak vystrašená jsem byla jen včera, po tý kontrole mi bylo už mnohem líp.... jsem tu pak živě diskutovali s manžou, tak to bylo nepříjemný, ale už je všechno OK... do laborky bych šla, ale přiznám se, že radši ten čas věnuju ležení... zase by to byla hodinu cesta tama hodinu zpět.... prostě já opravdu věřím, že to nijak než psychikou teď neovliním... Utrouš mám o Ascorutin poprosím manžu až pojede z práce.... a budu vyčkávat.... a snad za 12 dní uvidím miminko.......