Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
30. srp 2009

Holky, kolik mam koupit nasi silvestrovske holcicce zimnich kombinezek? 1 nebo 2??

nitenka
30. srp 2009

svoja tak to bude holčička?? je tichoulince závidím 🙂 ale už bych Fandu nevyměnila 🙂 Ale také jsem si tichounce holčičku přála... taky máš už hezké číslíčko lutíká to rychle, léto mi uteklo neskutečně už je zase brzo tma desný 🙂

nitenka
30. srp 2009

svoja já to taky řeším,protože budu mít malého na zimu... Já koupila jednu podzimní a zimí vyřeším až s malím a koupim v obchodíku novou.. Na tvém místě koupím jednu malou a pak podel potřeby... taky v po vánocích budou slevy tak bych stím nespechala nakupovat to hned..

svoja
30. srp 2009

NIT no snad to bude holcicka....pokud ne, tak to bude chlapecek v ruzovym (viz.album):-) no mam prave dobre nabidky na mimibazaru, jsou to vel.62 a jsou za 100 a 190....tak vaham....

svoja
30. srp 2009

NIT no, Fanda bude uz trosku vetsi, az bude zima, to se ty velikosti spatne odhaduji....to je lepsi az bude na svete....

nitenka
30. srp 2009

svoja hezký 🙂) koukla jsem do albíka 🙂 u nás to bude kluk ten pindík na fotce nejde přehlédnout 🙂) já bych měla šok kdyby to byla holčička 🙂
já mám zatím kombinezku podzimní taky v albíku..zimní už koupíme s Fandou 🙂
podle mě zatu cenu ber 🙂 já koukala v kráme a ty levné jsou kolem 6oo kč a víc
malá bude lednová tak to unosí určitě..

nitenka
30. srp 2009

svoja na tý svatební fotce mi připomínáš sněhurku 🙂 přesně takhle vypadá 🙂)) hezká fotka

svoja
30. srp 2009

NIT jee, diky🙂
tak ja je objednam obe....a co spaci pytel??? budete pouzivat? mam taky objednat?

svoja
30. srp 2009

ANGET to je boziiii ta vendulka v tech pleneckaaaach🙂

svoja
30. srp 2009

NIT koukala jsem na albicka, hrozne ti to slusi s briskem!!!

nitenka
30. srp 2009

svoja spací pytel mám taky ,ale co jsem zjistila tak je moc volný pro malé miminko je lepší ho dát spát v zavinovačce ,mají to prý miminka radeji, Ale taky mám ,ale netuším zda ho použiju to ti poradí maminky 🙂)

nitenka
30. srp 2009

svoja fotila jsem se sama a to človek čimí uplně divně soustředěně 🙂 ale fakt si těhoteství užívám a jsem štastná.Strašně mě to změnilo život, ze zoufalky co nesnášela těhulky a maminky s kočárkama je ze mě zase člověk co je normální.. už jsem fakt obulela každé miminko prostě jsem byla na dně...
najednou je vše jinak hlavně já jsem normální veselá holka, která se směje zase všemu a když vidím těhulku a miminko tak zářím 🙂)
děkuji za pochvalu

svoja
30. srp 2009

no vsak taky se neni cemu divit, kdyz jsi na to cekala tak dlouho....moc ti to preju...konecne to ma stastny konec u nas...teda, vlastne zacatek🙂

nitenka
30. srp 2009

svoja jaký začátek 🙂 jsi za pulkou 🙂))a máš už krásné bříško🙂
my jsme se přestěhovali na domeček a já jsem něměla vůbec čas na internet,furt se něco dělo a taky tu internet blbnul,ale jsem ráda že tady furt jste 🙂) já jsem fakt vykulená z miminek co se zatím narodila všechny je okukuju 🙂) taky se už těším až dám fandu do albíka 🙂) tak dneska už končím ,ale zase mrknu zdravím všechny papa

svoja
30. srp 2009

ja myslela u VAS...jsem se preklapla 😅

moncicak3
31. srp 2009

dobré ranko 🙂 tak opět nemůžu spát, už čumákuju do tmy od půl 5 😒 nojo no lepší to nebude....

maminy naše na spaní v postýlce balíte mimča do zavinovačky nebo ne?

svoja
31. srp 2009

😵 😵 dobre rano prvusky 😵 😵
tak jsem si myslela, ze budu prvni a moncicak tady uz bludickuje v sest 😲 mazej spat🙂 😉

prosteja
31. srp 2009

dobré ránko všem 😵

teda MONCI to ti nezávidím 😖 snad to trochu doženeš přes den......

mrkala a jsem a trošku dočítala, že tu byla snad zase nějaká šmírajda, ach jo 😖 a taky že HEHENKA se zaregistrovala v porodce, tak gratuluju HEHE, teď už budeme mít až do porodu klid 😀

a SVOJI mrkala jsem na fotečky věcičky, paráda moooooc hezký 😉

a letím makat, mám tu nějakou poštu ☹

nuki
31. srp 2009

Ahojky holky, krásný den všem...víkend s holkama jsme se skvěle užily...byla jsem s nevěstama co jsme se v červnu vdávaly..🙂 a stále jsme v kontaktu...🙂))
Hehe: tak to grtuluji k zápisu do porodky, co nového o víkendu? 🙂)))

prosteja
31. srp 2009

ahooooj NUKI 😵 to je dobře, že víkend jste si s holkama užily 😉 a kdy vlastně (ne)čekáš mrchu 😉

nuki
31. srp 2009

prosteja: Ahooooj nečekám ji až v neděli...🙂))

prosteja
31. srp 2009

jinak jsem ještě dočítala, takže díky ANGE za odpověď jak skladuje plenky 😉 a SVOJI určo je výhoda v těch kalhotkách v tom, že to nemusíš žehlit ani skládat 😉 to souhlas 😉 taky budu postupně ve větších velikostech nakupovat takové kalhotky, ale až pro trošku větší mimi 😉 jinak VENDULKA v těch plenečkách vypadá úchvatně a když vidím, jak jí to krásně drží nožičky od sebe, to mi za ten čas trávený nad praním stojí 😉

nuki
31. srp 2009

prosteja: taky o tom pořád přemýšlím a ráda bych do toho pak také šla..🙂

moncicak3
31. srp 2009

ještě jednou ahojky princezny 🙂

svoji, počkej taky tě to čeká 😀 😀 😀 ty bolesti zad jsou šílený fakt, ale holt co bych pro Teríska neudělala, lehnu si chvilku odpolko no
tak když jsem nemohla spát, hodila jsem do pračky další várku prádla, pověsila a taky jsem vyžehlila prádlo ze včera....asi se půjdu podruhý nasnídat s manžou a nevím co budu dělat, zkusím si chvilku lehnout zase....

prosteja
31. srp 2009

NUKI tak to držííííííím všechno co mám 😉 aby se vyhla velkým obloukem 😉

jinak já si víkend užila odpočinkově i pracovně, trošku jsem poklidila a vyprala jsem si tu velkou hromadu prádýlka na mimi a vytřídila to, zjistila jsem, že některé věci byly trošku zažloutlé a nevypraly se, tak letěly zpátky do krabice, ale bylo to minimum..... jsem naprosto nadšená, hodně věcí mám ve velikosti 62, ale jsou to klasické dupky a k tomu mám fůru bodyček, takže na doma může děťátko blindit a kakat, budeme mít do čeho převlíkat 😀 jsem za to hrozně ráda, protože když vidím, co věci dnes stojí v obchodech a že se mimi musí kvůli takové nehodě několikrát denně převlíct, to bych ty nový věcičky hned zničila 😖 no a vyklidila jsem zrovna prckovi skříň.... 😉

prosteja
31. srp 2009

NUKI to už tu bude hodně zkušenejch maminek, tak i poradí co a jak 😉 taky si myslím, že je to lepší než jednorázové plenky 😉

MONCI ty bolesti zad ti nezávidím 😖 no jo, ale co se dá dělat... nějaké cvíčo na to nepomáhá? 😉

nuki
31. srp 2009

proteja: no Ty jsi teda šikulka šikovná...🙂))

moncicak3
31. srp 2009

Prostejko nepomáhá, zkoušela jsem cviky na míči a vůbec v těhu na záda a nic, dr mi řekl, že to může být i tím, že mám dělohu zakloněnou dozadu......tak do sebe holt dopuju hodně vápníku, protože teď mi ho Terez bude brát dvakrát tolik 😉 ale myslím si, že bolestma zad trpí každá těhulka, když dlouho sedím tak taky, ale už jsem si na to zvykla, však už takhle trpím asi 2 měsíce, sice ne v takový míře jako teď, ale já to vydržím 😵

Nuki taky moooooc držím pěsti 😉 😵

nuki
31. srp 2009

holky oběma moc děkuji..🙂

moncicak3
31. srp 2009

jo a ve středu se koooonečně jedem podívat na kočárek 😵 😵 😵 se tááák těším 😵