Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
31. srp 2009

NUKI no už to bylo potřeba udělat, protože nemáme zase tak velký byt a válelo se to tam a za chvíli bychom se neměli kam hnout 😅 takže jsem to trochu přeorganizovala v šatně a vyklidila broučkovi skříň, do které to budu postupně dávat.... taky jsem si to chtěla protřídit zavčasu, abych věděla, co kupovat a co ne, nechci pak mít zbytečně ve skříni desatero stejných oblečků a zjistit, že to prcek stejně neunosil 😉

prosteja
31. srp 2009

MONCI je fakt, že na ty záda trpí hodně těhulek 😖 taky se na to chystám a raději s tím počítám i u porodu 😔 ale co bychom pro ty mimísky naše neudělaly že? 😉 a mrkala jsem na bříško, náááááádhera 😵

moncicak3
31. srp 2009

Prostejko děkujem za pochvalu, roste ze dne na den 😉 počkej, tobě taky fofrem poroste, však už jsi 14 týden 😵 😵 😵

blahovka.cz
31. srp 2009

Ahoj holky,Ondrasek usnul a odpociva,tak mam chvilku se na vas mrknout.

Vikend byl supr jeli jsme vcera k moji babi a dedovi ukazat malyho,byli z nej uplne hotovi 😀

Sobota teda byla horsi - sli jsme na prochazku a ja navrhla,ze zajdeme ke tchanovcum,tak jsem zase byla zla snacha holka,holt chci moc,kdyz necheme s manzou aby nedavala tchyne (stejne jako ostatni)pusu na oblicej a rucicky,protoze tchyne mu za 10min.5krat olibne rucicky a on si je pak strka do pusinky,prijde mi,ze je na to jeste malej a nemusi bojovat s bacilama celyho pribuzenstva

akorat je mi lito manzi,mluvili jsme spolu,je pekne vystresovanej z tchanovcu,ze pokazdy,kdyz jim neco rekneme,tak je ohen na strese,nevic porad pry posloucha,co vsechno delal uz on ve veku Ondraska jak co delali oni,protoze mi ty navstevy prijdou,jako ze na nich jen hledaj co delame spatne a nevim proc ma zazito,ze o problemu se nemluvi,ze tutla

musim si prohlidnout vase fotky,koukala jsem ze tu byla nitenka 😀

blahovka.cz
31. srp 2009

monci a porad jste verny crossu??nebo mate i jiny favority???

prostejko tata tak,debordelizace musi byt a vyklizena skrin po tom nakupu v tescu byla treba ne?? 😀 jo dekuju za typ v patek jsme malymu koupili tam pyzamka a ponozky,a dneska manza koupil v lidlu dve soupravicky teplacky a mikinka,jedna stala 169 a druha 199,protoze malej potrebuje mikinky 😀

prosteja
31. srp 2009

MONCI zatím je to takovej špíček, to moje bříško 😀 ale ať zůstane ještě chvilku takový jaký je, nemusím mít velkej balon na konci těhu 😀

ahooooj BLAHUŠKO 😵 teda vy si s těma tchánovcema užíváte..... no já se na tohle těším taky, tchýně nás uvidí jednou za sto let, ale to bude, jaktože už nezvedá hlavičku a proč tohle děláte takhle a tohle jinak... nejlepší bylo, když tchýně prohlásila, že po porodu k nám musí někdo přijet a všechno mi ukázat, že tam nemůžeme být s mrnětem sami 😲 no já čučela a jen jsem se modlila, aby neřekla, že si vezme dovolenou a přijede ona... bavila jsem se o tom s mamkou a ta říkala, že kdybych třeba chtěla, tak ráda přijede, ale cpát se mi sem sama nebude, že si myslí, že to zmákneme sami, že se to stejnak musíme naučit a nemá cenu, aby nám do toho od prvního dne někdo furt vartoval a učil nás něco, co sami nechceme 😖 má recht, když budu potřebovat pomoct, tak si asi zavolám mamku... no ale taky se na to těším Blahu na podobný poznámky a blbý řeči..... 😖 už jenom jméno, všichni se nás ptali, jestli už jsme se o tom bavili a když jsme řekli před tchýní, že holčička asi Eliška, tak se jí rozzářily očička, že to je krásný jméno a že už se těší, jak jí bude dělat culíčky a tak a jéééééé a hned začala mluvit jen Eliška, Eliška, Eliška.... tak jí s manžou říkáme, že jednak není jistý, že to bude holka a jednak že ani ta Eliška není definitivní, tak nám do toho hned začala kecat, že jo, ať dáme Elišku, že hlavně ať nedáváme Terezku (promiň Monci) a podobný strašný jména 😲 😖

prosteja
31. srp 2009

BLAHU no bylo to potřeba, za chvíli bychom se v těch věcech brodili 😀 fakt máme hodně věcí po dětech z rodiny a kam bych to dala, že... a když už jsem si dala tu práci a přeprala to a vytřídila podle velikosti, tak jse to rovnou šupla do skříně... a jsem ráda, že jste nakoupili 😉

moncicak3
31. srp 2009

ahojky Blahu, to víš, že jsme věrný crossu 😉 ten vyhrál, ve středu se jedem na něj podívat, aby jsme si ho vyzkoušeli složit, povozit a tak 😵

Prostejko, no uvidíš jak ti břucháček poroste, taky jsem si říkala, že mám malej a teď.... 🙂

holčiny musím se rozloučit, manža si bere noťas, tak páčko 😵

blahovka.cz
31. srp 2009

hmmmmmm tedy prostejko,to je mazec,prijet aby ukazala jak to delat 😀 -oni maji vsichni tendenci pomahat a myslet si,ze kazda maminka proste nezvlada,a tak vis jak,ja jsem odolna a reknu si svoje,ale vzdyt tema kecama odrazujou svyho syna od navstev,jako at se tchyne stavi treba na zadni,ale kdyz na neco rekneme ne,tak,ne

to mi jeste nastvala,ze spita manzovi pri odchodu ze malyho musi prikryt,ze venku fouka,ona titiz predstavu,venku radi vychrice a leze malymu do kocaru 😀no ale to ji jeste reknu,ze nebu furt Ladovi neco bulikovat za mejma zadama

monci ty zada a nezkousela jsi jit plavat,me to moc pomahalo

hehena
autor
31. srp 2009

ahoooj ženy... *********************

číslo 5 žije...

ale málem to tak nebylo, bo mě o víkendu zchvátila šílená migréna, celou noc ze soboty na neděli jsem problula, nakonec ani nebylo co zvracet... obvolali jsme pohotovost, tam nás odkázali na neurologii, z neurologie na gyndu... nikde nevěděli, co s těhotnou, co má takovou migrénu. no nakonec paní na gyndě říkala, že je lepší, když si vezmu prášek, než tenhle stres a zvracení (dokonce mi povolila ibalgin)... věděla jsem, že nejšetrnější je paralen, tak pro něj manža jel k ránu do nonstop lékárny... tak doufám, že to nijak mimoušovi neublíží... dneska mi ještě není ouplně dobře, ale už je to lepší...

hehena
autor
31. srp 2009

jo a taky mám konečně svůj pičítač.... hurááááááá

pán mi ho teda nějako předělal či co, bo se chová celkově jinak... tak si zvykám 🙂)) 😅

blahovka.cz
31. srp 2009

monci n ebuj rozlozit slozit - manipulace je strasne lehka,dokonce i ja to zvladnu 😀

hehenkooooooo 😲 ☹ takove trapeni,neboj paralen mimi neublizi,jako je jasny,ze ladovat se s tim nemuzes,ale jednou za cas,kdyz neni zbyti 😉 ja brala 13 prasku denne v tehu a mylymu taky neublizily,neboj a byli to pekny jedy 😀

hehena
autor
31. srp 2009

PROSTEJKO a koupila jsem si tu mikinku z cherokee 🙂) jsem neodolala a ty dvě bodýčka k ní do setu - všechno to máš v albu... ostatní jsem se rozhodla nechat, až budem vědět, co se v domku schovává... 😉

nuki
31. srp 2009

holky to jsou teda starosti těch okolo...taky si do toho nenechám kecat, leda když budu sama chtít..🙂 no jo myslí si, že to musí umět nejlíp ony....hlavně tchýně, že ? .🙂 holky držte se a nenechejte se odradit..🙂

prosteja
31. srp 2009

ahooooj HEHENKO 😵 😵 😵 téda ty sis užívala, ale asi byly nějaký blbý tlaky, mě v sobotu večer taky pěkně bolela hlava... jenže od gyndaře vím, že raději vzít Paralen než trpět, takže jsem jeden slupla a do půl hodinky mi bylo najednou skvěle, po bolesti ani památky.... kdybych to nechala dotáhnout až na takovou bolest že bych zvracela, tak už by mi to nezastavilo asi nic..... doufám, že už je ti líp 😉

BLAHU no asi tak nějak.... ale mě zaráží, že moje vlastní maminka řekne, když budeš potřebovat, však si zavoláš, já se ti tam cpát nebudu a tchýně je hned akční a všechno by mi zorganizovala....... jediný štěstí fakt, že chodí do práce a ještě nějakej ten rok bude chodit a že bydlí takhle daleko, jinak ji mám fakt každej víkend doma a to bych asi nevydržela 😔

hehena
autor
31. srp 2009

BLAHUško taky jsem si říkala, že doteď jsem brala hipres a taky to asi není ouplně košér a že je hodně těhulek, co holt léky užívat musí, tak snad je ten paralen ok...

no neblinkala jsem doteď, tak jsem si to asi měla užít nebo co... ale už bych teda nechtěla, aby se to opakovalo. musím začít chodit cvičit, aspoň trochu tomu zabránit... bo to máš fakt pocit, že skočíš do zdi... trvalo to od sobotního odpoledne, v podstatě do dneška do rána a ještě furt mi není dobře... v tom zvracení jsem si říkala, no to už bych snad i stihla porodit, když jsem k ránu zvracela vodu...

prosteja
31. srp 2009

HEHENKO myslíš přesně to, co mám v albíčku? tu mikinku a ty 2 bodýčka? ty jsou úžasný že? tak pak budeme muset s miminama někam vyrazit, budou jak dvojčátka 😀 😀 😀 je mi jasné, že teď počkáte, až co to bude, to my nemusíme 😀

NUKI no hlavně tchýně 😀 nejhorší je, že doba se trošku změnila, ona má 2 dospělí syny a dítě nechovala a nestarala se o maličké už víc jak 20 let.. nechci tím říct, že by to nezvládala nebo neuměla, to ne, ale já si to asi budu chtít jako každá maminka udělat po svým.....

prosteja
31. srp 2009

HEHENKO to je mi fakt líto ☹ ale vím přesně, jak jsi se cítila.... tak snad už to bude ok a tohle tě nepotká 😉

hehena
autor
31. srp 2009

PROSTEJKO mě to asi moc ani nezabralo... nejvíc mi pomohl polštář ve vývýšený poloze, protože to krev v tý hlavě tak netepe.... jako jsou bolesti hlavy a pak je migréna... takovou jsem měla často na gymplu... a od tý doby nic, maximálně to bolení hlavy... a paraleny jsem sežrala nakonec tři... jeden asi v šest ráno, druhej kolem 1 a třeba včera ve dvě v noci... a to mě manža ještě neustále nahříval takovej ten polštářek na bolesti svalů a to jsem furt měla na krku a zádech (je tak dobře tvarovanej) a stejně to trvalo než mě to pustilo..... :(

prosteja
31. srp 2009

jj HEHE taky jsem takový stavy mívala, ale musím zaklepat, že už dlooooooouho mě tohle nepotkalo a jak mě začala bolet hlava v sobotu, tak okamžitě mi začalo blikat varovný světýlko pozor, tohle se rozrůstá v něco většího, okamžitě jsem zvýšila příjem tekutin, lehla si a vzala si raději ten paralen... ten ti neublíží hehe 😉

hehena
autor
31. srp 2009

PROSTEJ já se hrozně bojím, že je to i z toho, jak ta děloha roste, svaly se napínají, tlak na páteř roste a že to budu mít častěji, bo naposled jsem mě dost bolela hlava 15. sprna - si to pamatuju přesně... a neuběhne ani 14 dní a jsem zase sesypaná.... :(((( 😔

hehena
autor
31. srp 2009

tak jo... radši si vždycky preventivně lupnu paralen než tohle... :(

hehena
autor
31. srp 2009

jééé NITĚNKA tu včera byla.... no to už je krásný bříšenko... 😵 😵 😵

prosteja
31. srp 2009

no HEHE tak je možný to co popisuješ... je fakt, že tlak na páteř a všechny ostatní orgány bude teď zesilovat a budeš na tohle třeba náchylnější 😖 .... ale fakt já se o tom bavila s doktorem a on mi říká, že už to asi poznám, když hlava bolí a bolet prostě nepřestane, tak mu říkám že jo, že to jsou léta praxe 😀 tak mi říkal, že jakmile mě začne hlava bolet a nepřestává, tak rychle šup Paralen, že je to lepší i pro mimi, než abych pak 2 dny byla nepoužitelná a Paralen mi na to nezabíral 😉

prosteja
31. srp 2009

a já se zapomněla rozloučit s MONCI 😖 tak papa a zase se tu brzy ukaž 😵

a taky jsem se vám zapomněla pochlubit, že jsem si o víkendu objednala o jedné paní z mimibazaru kojící polštář, přesně ten, co jsem ho tu kdysi ukazovala, 2 svrchní povlaky, má to po jednom dítěti a za poloviční cenu než nový, na fotečkách vypadá parádně, zachovalý, tak jsem spokojená a doufám, že brzy dorazí 😉

blahovka.cz
31. srp 2009

to jo hehe taky znam,kdyz neco boli a ty nemuzes s tim nic udelat,a ted je ti lip????nebo mimisek uz je silnej,tan to vydrzi

prostejko treba ji to prejde,tchyne taky reagovala na oznameni tehu tim,ze to si vezme po porodu dovolenou,si myslela asi,ze k nam bude dochazet,a navic,kdyz budes chcrtit pomoc zavolas mamce a ne tchyni,ale to oni nechapou

zuzka.o
31. srp 2009

HOLKY....ŠTÍPNĚTE MĚ.....!!! 😲 😲 😲

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

hehena
autor
31. srp 2009

tyyy jo, ak jsem zas dočetla BLAHUšku... no BLAHU nemáte to lehký, ale myslím si, že dokud manža fakt nezařve a neudělá vítr, tak to budete mít pořád takhle... :(((

PROSTEJ moje mamina zase říká mrněti furt jen Kubíček a ať ho pozdravujem atp...

myslím, že TCH se mi sem nenakvartýruje, ale o mamce mám pochybnosti, už si myslím zblalila i kufr na cestu sem... 🙂))) zatím je to k smíchu že jo, bo nic takovýho nevyslovila, ale uvidíme, až se to bude blížit... 😅

verled
31. srp 2009

zuzkoooo!!!!gratulace převeliká, tak jsem se dočkala!!!!jupííí, my s Tádou vidíme a štípeme tě🙂))

holky mam takovou radost že ani nezdravim, ahoooj

prosteja
31. srp 2009

BLAHU naštěstí vím, že tchýně je až moc pohodlná a nerada cestuje, takže na to, aby jezdila 2x do měsíce takovou dálku.... to se nebojím 😀 😀 😀 a já s malým miminkem takovou dálku taky cestovat nebudu..... takže se asi ani tak moc neuvidíme 😉 a jinak u nás doma každý řekl, že se určo přijedou podívat, ale že to bude chtít tak ráno k nám a odpoledne zpátky, žádná zdržovačka, že budeme potřebovat klid 😉 což je podle mě rozumná řeč 😉