Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
2. zář 2009

NUKI jj 😉 dneska hold šťastný ten, kdo do práce jde pár minut pěšky..... většina lidí co znám musí dojíždět, ať už městskou anebo i do většího města 😉

zuzka.o
2. zář 2009

Ahoj CAT, já jsem z Písku, ale z J Čech....tohle je Písek u Jablunkova....ale teda moc paní chválím, je to super jednání. Takové se už dneska moc nevidí!

Ahoj Kebulko...mooooc děkujuuuu 😵

nuki
2. zář 2009

Zuzi: Ty jsi z Písku, my jedeme tento víkend do Jindřichova Hradce..🙂

svoja
2. zář 2009

Jeste jsem vas nedocetla...
K tomu dojizdeni...bud bych dojizdela busem asi tak, jak to popsala hehe vys, cili hnus hnusnej (a drahej a casove narocnej a navic me je v nem blbe) a nebo jezdim s tou mamkou autem (cesta trva cca pul hodky), ale ta tady musi urcite hodiny odpracovat. Meli na me vymysleny, ze budu mit ctyrikrat tydne od sedmi + dopoledne co bude kde potreba + vodit deti na obedy v obedu...coz pro me znamena vstavat o pul seste (vim, prostej, ze ty vstavas taky brzo a nejen ty), kodrcat se sem, tady od sedmi byt v zaprahu a domu se dostat tak o pul pate. Masakr. Jsem unavena, je me spatne, mam migreny, boli me zada....proste jsem vyrizena. Ted to zas vypada, ze bych mohla zaskakovat za kolegyni, ktera bude dlouhodobe doma, coz znamena prevzit celej jeji uvazek a normalne ucit. Takze ucila bych od osmi normalne, ale stejne bych tady musela minimalne do ctyr bejt...

svoja
2. zář 2009

A tvrdnout nekde v cizim meste, 25 kilaku od domova, kdyz je ti blbe od zaludku, boli te zada, ze nevis jak mas sedet ani stat, boli te hlava...s vidinou, ze se proste domu nedostanes....

prosteja
2. zář 2009

SVOJI tak jdi na neschopenku 😉 tady asi není jiná rada......pokud tě to tak zmáhá a doma se cítíš líp, tak proč ne?

jinak jak jsi psala, že víš, že vstávám taky brzo, no jo, já jsem taky jedinej exot těhotná tady v práci co to dělá 😀 😀 😀 ne dělám si srandu, potkávám tu spoustu těhulek, je to asi individuální jak kdo to zvládá 😉

prosteja
2. zář 2009

SVOJI já bych to přes koleno nelámala.... 😉

zuzka.o
2. zář 2009

NUKI: jooo, jindřicháč je krásnej. Doporučuju jejich rumíček. Dá se normálka koupit na benzíně točenej do petek. A chutná mnohem líp než ten kupovanej v lahvích.

Svoji: jestli jsi z toho tak unavená, jdi na neschopenku. Určitě budeš pak šťastná nastávající maminka. Takhle Barunce budeš jenom ubližovat.

prosteja
2. zář 2009

SVOJI a kdy máš přibližnej odchod na mateřskou? 😉

nuki
2. zář 2009

Zuzi: na benzínce a do petek...tak to jsem ještě neslyšela..🙂 díky za tip..🙂

hehena
autor
2. zář 2009

jj NUKI, stříknou to s benzinem a to je pak jízda 🙂)))))) 😀 😀 😀

moje rodná hrouda je kousek od Jindřichova hradce 🙂 začíná mi být teskno....

hehena
autor
2. zář 2009

PROSTEJ plánuješ nějaký to těhucvíčo??? já nad tím pořád špekuluju... 🙂))) láká mě to... 🙂)) 😵

zuzka.o
2. zář 2009

NUKI: fakt doporučuju. Nejdřív jsem se tomu smála, ale je fakt lepší než kupovanej.

prosteja
2. zář 2009

HEHE mě to taky láká, pojišťovna mi navíc přispěje, jenže já teďkonc musím počkat až jak nám hýbnou s tou hypotékou 😖 jako zní to blbě, ale jestli nám měsíčně stoupnou náklady o nějakej tisíc, tak to co jsem byla schopná ušetřit nebo vrazit do svých aktivit tak teď asi půjde na tu hypo ☹

prosteja
2. zář 2009

HEHE já si to počítala a vyšlo by mě to asi 1000,- na měsíc a u nás teď každá stovka k dobru... no uvidím, co nám udělají s tou splátkou 😉

hehena
autor
2. zář 2009

no PROSTEJKO to je jasný.... tak cvičit se dá i doma, viď, to není až takovej problém... a chápu, když jsou penízky třeba jinde, tak se nedá nic dělat... hlavně, když ti bude bře, to je nejdůležitější... 😉

svoja
2. zář 2009

Holky diky...uvidim...chtela jsem chodit do prace...Ale jsem fakt vyrizena. Treba je to tim, ze jsem ted proste nebyla zvykla a zlepsi se to....no uvidime. Jinak teoreticky me to vychazi, ze bych mela zari a ri´jen pracovat a v listopadu uz zustat doma. Presne jsem to nepocitala...ale rodim na konci prosince, takze tak cca.

K tem plinkam: my jsme nechteli klasicky ctvercovky, je s nima moc prace, koupili jsme plenkove kalhotky (popolinky) lepsi kvality a co se tyka matrose(tencel) tak pomer schnuti/savost asi nejlepsi. Koukala jsem na to, aby byly "utesnene" kolem nozicek, zadicek, briska...aby se dalo to regulovani nastavit podle postavy (macatejsi mimi, hubenejsi mimi) a vsechno tohle to splnovaly. K tomu jeste mame vkladacky (ty se perou taky a zvysuji savost) a separacky (to jsou ty, co se vyhazuji s kakanim nebo perou taky)....vzhledem k tomu, ze planujem i druhy mimi, byla takhle cesta pro nas nejlepsi....snad budeme spokojeny....🙂

nuki
2. zář 2009

hehe: odkud pocházíš..🙂

Zuzi: budu věřit..?🙂

hehena
autor
2. zář 2009

SVOJI no to, co popisuješ k plínkám mi příde jako značka ideál...

a jinak, dívej ta práce ti nevyhovuje z několika důvodů a proč se psychicky trápit... jsi ve 23tt tak se nic nestane, když půjdeš na mateřskou dřív... když to s gyndařem půjde, tak do toho jdi, po dětech toho ještě napracuješ...

prosteja
2. zář 2009

HEHE já už se vrhám doma pomaličku do té těhu jógy, manža mi i pomáhá, kontroluje jestli ty cviky dělám opravdu dobře, páč já se třeba zezadu nevidím... 😅 😀 no a chci si najít na netu nějaký lehký cvíčo na baloně a uvidím, jak nám vyjdou prašulky 😉 možná bych si zašla pak před porodem, na nějaký dýchací cvičení nebo tak 😉

SVOJI tak já bych se být tebou moc nerozmýšlela.... buď to nezvládáš, tak bych to zkusila tenhle týden a v pondělí si skákla k doktorovi..... jinak pak už máš půlku září a ještě říjen v práci a jdeš na mateřskou.... 😉 ale je to na tobě samozřejmě 😉

s těma plínkama snad budete spokojení SVOJI 😉 hlavně aby vyhovovali miminku 😉

hehena
autor
2. zář 2009

NUKI --- IP 🙂

prosteja
2. zář 2009

HEHE tak do toho taky jdi 😉 klidně z druhé ruky 😉 stačí mrknout na aukro nebo na mimibazar, tam co chvíla někdo prodává takovéhle sady jak tu nedávno popisovala SVOJA a kolem 5 tisíc už ji koupíš slušnou 😉

hehena
autor
2. zář 2009

PROSTEJí já jsem si říkala, že bych si zaplatila pár lekcí těhu cvičení a dle toho, jak by probíhaly, bych pokračovala - kdyby to bylo jednodušší cvičení tak už to pak budu praktikovat doma, hlavně že budu mít základ a budu vědět jak na to správně... měli by tam učit i jak správně dýchat a uvolňovat svaly, ale jestli to bude jen "nějaký jednodušší cvičení" tak na to prdím... ono záleží na tom centru kde se to cvičí a jsem tady na to moc zvědavá...
třeba těhujogu se cvičit bojím sama - bo jsem nikdy necvičila ani tu netěhu jógu, tak bych to nerada dělala špatně...

lowe
2. zář 2009

ahoj holky, nestíhám sem ted chodit, ale Vy jste toho zase napsaly
nám vrcholí zatím přípravy na svatbu, tak to tu trochu víc zanedbávám 😠

zuzka.o
2. zář 2009
svoja
2. zář 2009

Nejak me nenapada, v cem by mu ty plinky nevyhovovaly....

V praci uvidim, chtela jsem to vydrzet ty dva mesice....pristi tyden jdu do poradny...vydrzim to do te doby a pak uvidim....DIKY!

JInak teda se omlouvam, ze nereaguju na nic jineho...samozrejme vsechny zdravim...NUKI i tebe🙂

prosteja
2. zář 2009

jj HEHE chápu, já bych taky raději chodila do cvičení, ale teď fakt nevím, jak mi to bude vycházet s prašulkama 😖

jinak HEHE http://www.aukro.cz/item728432396_popolini_komp...

zuzka.o
2. zář 2009

Ahoj LOWE, jak pokračují přípravy na svatbičku?

hehena
autor
2. zář 2009

LOWE no před svatbou člověk neví kde mu hlava stojí 🙂 třeba se zrovna zadaří, když nemáš čas na to myslet, tak držím paluchy... hlavně ať vám vyjde svatební den 🙂 😵 😵 😵

prosteja
2. zář 2009

ZUZI krááááásný 😵

ahooooj LOWE 😉

SVOJI probírali jsme to tu s holkama, na hodně diskuzích maminky píšou, že miminkám třeba daný tvar plenky nevyhovuje a vlastně každá maminka radí zkusit různé, aby se zjistilo, které vyhovují 😉 já se teda setkávám hodně i s prodejem pleneček, kde třeba má maminka nepoužité a když ji zkontaktuju a chvíli se bavíme, tak z ní vyleze, že je vůbec nepoužili kvůli zapínání, nebo kvůli hubenýmu miminku nebo bůhvíproč 😉