Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

blahovka.cz
1. říj 2009

ami to ja se pridavam do klubu - letadlem,leda v narkoze,jsem srababa 😀

svoja
1. říj 2009

SAC to je mazec...to je mi lito...hlavne, ze se na to prislo...

VER prodavam obleceni, ktery nenosim...mela jsem vzdycky celkem velkou spotrebu hader a zustalo me jich dost temer nenosenych...tak to davam za symbolickou cenu dal no...

HEHE ja to citim na stejnem miste...ja jsem si to myslela, ze to nejde...

nuki
1. říj 2009

já jsem ještě neletěla,tak uvidíme..🙂

amallie
1. říj 2009

blahu: jakýko klubu??? nic takovýho ženský!!!!! vy mi teda dáváte 😀 😀 😀

verled
1. říj 2009

svoja.podle mě je to možný🙂)))protože mě se taky občas zdá že to cítím a teď už by mělo být slyšet uchem přes bříško, mam to psaný v albu pod tim pasem.-)

hehena
autor
1. říj 2009

isofix je povinná výbava? ty jo já prostě myslela, že isofix je celý nějaká konstrukce, co kupuješ k autosedačce a nějak to do auta zapasuješ 🙂)) ... ty jo já jsem fakt jak analfabet... jdu zjišťovat...

svoja
1. říj 2009

AMAL ale kdyz jsme byli pro rodice na letisti v brne, potkala jsem nekolik letusek...samy krasny holky, krasne upraveny, moc jim to sluselo....a sly se prevliknout a odmalovat na verejny wc 😲 😀 😀

amallie
1. říj 2009

nuki: tak to teda ne, že přiletíš a budeš taky řikat nikdy víc!!!! pěkně budeš chválit, jak se ti to líbilo a jak se těšíš na příště, domluveno? 😉

svoji: a komu třeba? já to vyhazuju, neb nemám komu prodávat........

blahovka.cz
1. říj 2009

ami,ja vim,musi ti to prijit k smichu,kdyz jsi zvykla litat 😀 ale ja bych fakt potrebovala pred od letem uspat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ikdyz vim,ze to cestovani je bezpecny,tak proste mam strach 😀 asi to mam po mamce,ale abych te uklidnila i v jinych sferach,lodi po mori a nevidel na breh bych se taky neplavila 😀

verled
1. říj 2009

já to mam taky kolem toho pupku🙂...a to jsou moje tepny????...no to je jedno každopádně mohla bys ho slyšet, teda manža🙂zkuste to.-)

amallie
1. říj 2009

svoji: a proč jako????? převlíknout ještě chápu, i když teda na hajzlu, to je trochu soda, ale proč odmalovat???? 😀

hehe: isofix je kus v autě a právě kus v té základně autosedačky, kterou si kupuješ a pak to jen klapne do sebe

hehena
autor
1. říj 2009

AMALLI mno jo... my jsme typy nelítací.. já teda vždycky lítala ve snu. to byly zvláštní živý sny, kdy jsem lítala nad rodnou hroudou a viděla shora domečky, rybníčky.. všechno jak to je... možná jen bujná představivost, ale dost dlouho mi to hlava nebrala 🙂)))

NUKI tak pro tebe je to premiéra??? 🙂 tak držím palce, já byla tak nervozní, že se mi strašně klepaly nohy, vůbec to nešlo zastavit. a ten zvuk motoru mi byl strašně nepříjemnej.
ale ségra letěla minulej rok taky poprvý a moc se jí to líbilo.....

no to moje bušení srdíčka, tak to vyloženě cítím tepat těsně pod povrchem kůže, takže tohle opravdu nemůže být srdíčko miminka, navíc by tlouklo rychleji.

verled
1. říj 2009

amal:vyhazuješ??tak proč to radši někomu nedáš??...svoji to prodává na bazárku🙂

prosteja
1. říj 2009

jo HEHE to je možný, že srdíčko miminka je ještě zběsilejší 😀 to ještě nemám možnost porovnat, jen jsem chtěla napsat, že třeba já mám zážitek z utz svýho srdíčka a když jsem slyšela jak letí jak o závod, tak věřím, že miminko musí bušit ještě víc 😀

amallie
1. říj 2009

blahu: no na lodi vidíš břeh jen chvíli ale 😀 😀 😀
v letadle je ta výhoda, že když spadne, máš to skoro jistou smrt, 😀 takže se není čeho bát

já se třeba bojím v autě a to spíš teda zmrzačení, než že bych zařvala

hehena
autor
1. říj 2009

ségra taky prodává hadry a to na aukru.. říkala, že už si dost slušně vydělala... obměňuje teď tak svůj šatník... prodá a za to, co vydělá zas něco málo pokoupí 🙂 je spokojená. i když často teda jezdí na poštu 🙂)) ale nijak jí to neva 🙂

AMALLI aha aha.... 🙂 díky

svoja
1. říj 2009

VER+AMAL no vzdycky jsem ty hadry vyhazovala...nebo davala segre, nebo babicka to rozdavala po pribuznych...pak jak se u me otocilo tech par tehotenskych kalhot(blbe velikosti), tak me napadlo zkusit prodat i nejake obleceni na bazaru...no a parkrat se postestilo...tak me neco dala i segra, at zkusim dat inzerat...

hehena
autor
1. říj 2009

no ono určitě buší víc 🙂 to tak prostě je, i se to všude píše, nevím kolikrát rychleji než matčino... a já mám třeba takovej menší syndrom bílýho pláště, takže srdce mi taky vždycky buší rychleji... akorát když jsem byla v nemocnici a na tyhle vyšetření mě posílali, tak už to tak nebylo, asi jak jsem byla na to prostředí aklimatizovaná nebo co 🙂))

prosteja
1. říj 2009

taky prodávám oblečení na mimibazaru nebo na aukru a co už je takový, že by nikdo ani nechtěl nebo se mi to zdá blbý tam dávat, tak hodím do kontíku pro charitu 😉

sacvi
1. říj 2009

malá se vzbudila tak sem musela za ní..teď s ní jela tchýně nachvilku ven..

Ona tam málo tepů má už kolik let..a babička s ní byla u mudr a ta jí jen řekla že to tam mít může..navíc se jí dělá černo před očima a piští ji přitom v uších..až teď šla k jiné mudr a tam ji udělali holtra a zjistili že ji srdce vynechává a tepe opravdu málo. Normál kolem 80-90 a ona má dyž moc 38. Hlavně že v noci je to špatné a právě mají mudři strach aby třeba sebou někde nesekla a pak aby se třeba v autě nevybourala nebo tak..jako fakt hrůza..Teď jde 7.10.znovu na toho holtra a pokuď to bude stejné tak musí jí na operaci ☹ Ale pochybuju že by se jí to za měsíc zlepšilo dyž už to takhle má kolik let. To pak nemůžete skoro mít u sebe mobil a dyž už ho potřebujete použít tak levou rukou a vyhýbat se magnetickýmu poli a hlavně zátěži, sportu já nevím co všechno ale je to vážně hrozný..sama říkala že tam byla plná čekárna důchodců a ona mezi nima taková mladá. Prý to může mít od narození nebo esi přechodila nějakou nemoc a sedlo jí to na to srdíčko ☹

svoja
1. říj 2009

No ja na tom teda spis prodelavam...ale zas me prijde lepsi to za 80 Kc prodat nez to hodit do popelnice, coz jsem delala driv...Ale se trochu krotim s tema hadrama, nekupuju si toho uz tolik a spis kvalitnejsi veci.

verled
1. říj 2009

svoja:a dyk jooo........i když málo pořád z toho něco kápne🙂

hehena
autor
1. říj 2009

tak co se týče letadla... mě je nepříjemný, že je tak vysoko... že není na zemi 🙂))) ani na vodě... v obou případech je šance, že v případě kolize přežiješ... ale u pádu letadla, je to v podstatě nemožný. a děsí mě tam, že kdyby se cokoliv stalo, tak padáš X minut.... ble...

a v autě se bojím taky... 😖

nuki
1. říj 2009

amal: jasně domluveno..🙂

blahovka.cz
1. říj 2009

ami ja bych musela plout kousek od brehu jako vyhlidkovou plavbu,teda ted jsi opravdu presvedcila litat s tou jistou smrt 😀 😀
ami,ale je to fatk,jednou se nam vyboural dost osklive kamarad v kamionu,to jsem byla jeste na zdravce,pak jsem ho na chire obvazovala,mel silene zmasakrovany nohy,vypadal,jako by ho napadl zralok a ne na autonehodu,bylo to strasny,byl nejakej cas i na vozku,ale vylizal se z toho postupem casu,ale rikal,ze to bylo sileny,nez prijeli zachranari 😒

amallie
1. říj 2009

Holky, tak to já jsem asi mimo, já všechno vyhazuju 😖 Teď při stěhování jsem vynesla 5 banánovek oblečení do popelnice 😲 😲 😲 nemám to komu dát a bylo by mi to hloupý, aby to někdo nosil po mně..........a prodat mě to nenapadlo, neb si říkám, že to stejně nidko nekoupí 😲 jediný, co jsem darovala bylo starý auto nějakýmu chlapíkovi

hehe: no, jestli tě znervoznoval zvuk motoru, tak bych te chtela videt, kdybys ho neslysela 😀 😀 😀

hehena
autor
1. říj 2009

SAC to znám... čekárná plná důchodku u kardiologa a já mezi nima.. akurát teda na oddělení v ikemu byla jedna mladší holčina a jedna 30ti letá, která už tam ležela nějakou dobu.

to černo před očima s pískáním v uších jsme měla během dospívání a to hodně. nebyla jsem schopná ničeho, nic jsem neviděla.... ale naši se o nás moc nezajímali, neřešili, já to taky nikomu nepovídala, tak se o to nikdo nezajímal. ale to jsem rozhodně neměla takový jako tvoje ségra.

a ta moje srdeční choroba - angina pectoris - tu taky mají převážně důchodci... a to mi taky řekli, že je to pravděpodobně z přechozených nemocí v kombinaci s kouřením, užíváním hormonální antikoncepce....

hehena
autor
1. říj 2009

myslím AMALLI zkuk motoru při startu, při tom obrovským zrychlení... takový hnusný svištění, no popsat to nemůžu, ale když slyším něco podobnýho, ouplně se mi stáhne pipina 🙂))) 😅

jo a já oblečení vozila domů a máma to rozdala známým a teď jsme v průběhu těch 5ti let dovezla asi tři tašky k IKEE, mají tam taky sběrnej konťas pro charitu... ale já moc často hadry nevyřazuju...

verled
1. říj 2009

amall:já chci bejt tvoje kámoška, všechno co chceš vyhodit mi radši pošli.-))))

tak jsem si právě udělala čaj od Hipp pro těhotný, na studeno teda, nejdřív mi to fakt nechutnalo, ale teď už to jde docela 🙂a asi je to zdravý🙂

blahovka.cz
1. říj 2009

sac tak to je smutny,fakt u mladych je to silenost,tech 38 je fakt malinkato,ale po tom holtru se ukaze,ikdyz nadeje na to zlepseni je mala,bude muset zabrzdit se zivotem a uzivat si ho pomalu,navic teda asi by mohla mit problem az bude chtit deti,ikyd hehenka ma za sebou infarkt a hele jak tehuli,tžak ji vyrid,ze na ni s Ondraskem myslime