Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
1. říj 2009

BLAHU papa 😵

sacvi
1. říj 2009

jéé hehenko ty se máš 😵 ..hezky si to užívej..mně se často po bříšku a kopanečkách stýská..je mazec jak to všechno uteklo a už máme Janičku a dnes má už 8týdnů 😵

prosteja
1. říj 2009

jj palce určo držet budeme, doktoři pomůžou 😉

jé HEHE, paráda 😵

hehena
autor
1. říj 2009

SAC no tak takovej přístup od mamky???? možná by bylo záhodno jí dát něco málo přečíst...

takhle přesně reagoval můj táta. ještě půl roku po tý hospitalizaci se mě ptal "a co že ti jako bylo?" absolutně mi nevěřil, že jsem měla fakt infarkt... no a když měl infarkt on, tak vyžadoval pozornost a pak se se mnou teda bavil o tom zákroku, kterej jsem podstoupila i já... já nevím, jak se to jmenuje - ale je to na operačním sále jen s lokálním umrtvením a tepnou v třísle vám vsunou dovnitř takovou mega dlouhou hadičku, kterou ten dr. prosouká tou tepnou až k srdci a vstřikuje tam kontrastní látku... je vám u toho blbě, ale je fascinující to pozorovat na obrazovce... 🙂)) tak až pak mi nějak věřil o co šlo...

mamina ta mě překvapila - od tý jsem čekala reakci, jako má teď tvoje mamina SAC... vždycky tak reagovala na naše bolístky... a ona taťku pěkně sprdla, že jemu je 58, ale ať se podívá kolik je mě.. 🙂)))

nejhůř tohle snášel manžel... i to, že za mnou ani nepřijeli do nemocnice...

nuki
1. říj 2009

hehe: tak to teda muselo být něco..bohužel v tom špatným, někdy je to děs, hlavně, že teď už je vše v pohodě..🙂))

hehena
autor
1. říj 2009

SAC já myslím, že mamině to zřejmě vůbec nedochází, ani né tak, že si to nechce připustit.... prostě to chce i pro ní nějaký info, a hlavně musíte ségru nějak podpořit, aby te'd neměla moc depky, co jí ještě všechno čeká..... :((( držte se všichni!!!!!

verled
1. říj 2009

hehe.super:-)....bude se hejbat teď čim dál častěji🙂

hehena
autor
1. říj 2009

NUKI no teď už o ničem ani nevím 🙂)) jediná připomínka je ten nitrát v kabelce místo pepřáku 🙂)))) jen nevím, jak bych s tím zapůsobila na nějakýho úchyláka... musí se to šplíchnout pod jazyk, ale člověka to fakt zklátí 🙂))) ale pochybuju, že by na mě úchyl vyplazoval jazyk 🙂)))) 😀

hehena
autor
1. říj 2009

VER já teda akorát furt nevím, jestli je to fakt ono, jestli si to nepletu s nějakýma svalovým záškubama.. mám to takhle asi 14 dní... jen teda občasně... uvidíme uvidíme 🙂)) 😵

prosteja
1. říj 2009

HEHE no prožila sis svý...... už je tohle za tebou..... a s tím úchylem, no co ty víš... jestli to vypadá jak pepřák, nemůže vědět takovej úchyl, co to ve skutečnosti je... 😀

svoja
1. říj 2009

Tak dovareno konecne, uklizeno...a jdu vas docist🙂

hehena
autor
1. říj 2009

mno to jo... ono asi i jen šplíchnutí něčím do očí je samo o sobě nepříjemný.. 🙂))) 😀 tak i kdyby to zabralo jen na chvíli... akorát mě nikdo nesmí přepadnout za pár týdnů, to bych s bubnem asi nikam neutekla... 🙂))

hehena
autor
1. říj 2009

SVOJI a copa sis uvařila??? 🙂

prosteja
1. říj 2009

HEHE 😀 😀 😀

sacvi
1. říj 2009

no jo jak člověk nemá info tak je to blbé..

holky já valím odstříkat tu trochu mojeho mlíka dokuď tu mám klid 😀 Ale stejně zase víc jak 30ml z obou prs dohromady nenastříkám a to je vážně nic 😔

verled
1. říj 2009

hehe:to nebudou svalový záškuby ono to jen tak vypadá🙂
svoja:nám to zas za chvilku přestane to kopáníčko..........si myslim že až se mimino obrátí hlavou dolu a vyroste tak už tolik pohybu nebude ☹

prosteja
1. říj 2009

SAC no aspoň něco i když málo 😖 co naděláš, s tímhle prostě nic....

VER já bych řekla, že to vám ty poctivý kopance začnou.... dloub do žeber a tak 😀 ale to musí říct těhulky třeba MONCI nebo tak anebo pak už maminky, jaký to bylo před porodem 😉

sacvi
1. říj 2009

ahoj verledi..no neboj se..třeba tolik pohybů nebude zato ty co budou Ti buď prokopnou žebra nebo je určo nepřehlídneš co to bude za rany 😀 😵

amallie
1. říj 2009

hehe: já myslím, že by se toho bubnu lekl tak jak tak 😀 To říká ten můj drahej, jak je skvělý, že teď po mně nepůjde milenec žádnej 😀 😀 😀

holky, jinak myslím , že lepší, když je mamka sac v klidu a v nevědomosti, než kdyby věděla a chytal jí hysterák, pak by museli řešit ještě jí 😲

Sac: nač odstříkáváš mlíko?

verled
1. říj 2009

sac, prostej:já vim že budou nějaký, ale už to nebude takový to skákací břicho, ale jenom ten "vetřelec pod kobercem"🙂

sacvi
1. říj 2009

amali já totiž skoro žádný nemám..tak odstříkám co odstříkám a podle toho dám malé dokrmu..holky a esi budu eště nědy těhu tak budu odstříkávat už od začátku aby se to mlíčko pořádně tvořilo..některý holky odstříkávaly už v porodce když děti spinkali a příště to asi taky tak udělám..esi teda příště bude 😀

hehena
autor
1. říj 2009

AMALL nevím, ale zas aby to až moc nezlehčovala... její dcera by potřebovala trochu podporu a pochopení, když bude mít strach nebo depku z toho všeho a když jí na to máma řekne "to není tak hrozný" tak jí to moc nepomůže.... mamka se prostě teď pro dceru musí sebrat... aspoň já bych svojí dceru chtěla podpořit.

jo a jinak máš recht, to ho fakt vyleká už jen ten buben 🙂)))

a myslím, že manža je taky teď spokojenej, žárlit nemusí 🙂)) akorát teda měl takovej proslov po tom víkendu. byli jsme u kamaráda, kterej chtěl těsně před manžou chodit se mnou. teda o něco se prostě pokoušel. tak se mě ptal, jestli nelituju, že nejsem s ním, že se mu daří, má penzion 🙂)) no trubka! .... 😀

nuki
1. říj 2009

svoji: no vidíš, jsi šikulka..🙂)

tak já už jdu, musím ještě pracovat..🙂

mějte se ..papa .)

sacvi
1. říj 2009

no ono to je těžký pře ségra totiž bydlí u babičky a mamku vidí sem tam o víkendu takže nic moc..¨

holky já mám po porodu teda pěknej svěšenec 😝 Jako břicho..a boky obrovskýýýýýý 🙄

hehena
autor
1. říj 2009

SAC jsi chvíli po porodu. neboj se, to se všechno ještě srovná! neměj z toho depku, do půl roku jsi v lepší formě a bude jen líp... a až malá začne cupitat, tak z tebe bude kost a kůže 🙂 😉 😵

prosteja
1. říj 2009

VER a co obtisklá nožička na bříšku a tak..... já nevím, ale maminky říkají, že ty kopance jsou daleko intenzivnější a hlavně taky musíš miminko cítit trošku jak se hýbe, když se nehýbe, tak šup do nemocnice.... takže si myslím, že Tadíka ucítíš možná víc než si myslíš 😀 😉

SAC to říká víc maminek, že když od začátku odstříkávají, tak že se pak to mlíko i začne tvořit.... asi jak komu no 😅

hehena
autor
1. říj 2009

šmarjá musím toho koukám ještě hodně načíst... ráda bych plně kojila... uf to je fakt věda. jsem si myslela, že tohle jde většinou přirozeně a ona je to pěkná makačka to kojení...

prosteja
1. říj 2009

jooo HEHE ona to bude pěkná věda celý mateřství 😀 😀 😀 ale neboj, zvládly to ty před náma, zvládnem to taky a ty po nás taky.. horší je, když se to mlíko prostě netvoří no..... to nijak neovlivníš 😖

amallie
1. říj 2009

sac: aha aha, ono se mlíčko jako ztratilo? Takže tu odsávačku si mám koupit určitě? Nebo to záleží, jak miminko saje?

Hehe: já vím, ale většinou se od příbuznejch a blízkýho okolí čeká právě to, že řeknou, to nic není, to bude dobrý a brečej pak potichu v ústraní, nedaj najevo strach............ aspoň tak je to u nás, taky jsem teď máme říkala, že to nic není, ač jsem se klepala, že má rakovinu břicha (naštěstí se nepotvrdilo), nebo s babičkou plánovala, jak budeme dělat to a ono, ač jsem věděla, že nikdy z nemocnice už nepřijde 😲 😲

tak vidíš, i penzion jsi mohla mít 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hehena
autor
1. říj 2009

jo, to abych se pomodlila ještě za tvorbu mlíka... ach ouvej... 😅