Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
21. říj 2009

BAE ahoooj a děkujuuuu 😵

prosteja
21. říj 2009

a co bříško ORCHI? dodáš? 😉

orchidei
21. říj 2009

tak to hned kouknu jen asi nemám odkaz tak mi ho prosím pošli!
Mě zrovna minulý týden přišel balíček s hadříkama z aukra, a jsem moc spokojená a v pondělí mě dorazil balíček z mamitati - peřinky, povlečení s mantinelem, dvě flaštičky dva dudlíky a pro maminku svetřík!
Jinak jsem si myslela jak mám super těhu kalhoty od ségry a předevčírem mě začal tlačit docela dost ten šev kde to přechází v ten bříšní pás takže už jsou pro mě nenositelný, po 8 hodinách sezení v práci mě šíleně od toho pálil podbříšek! Přito když jsem stála tak sedí perfektně ☹ !

orchidei
21. říj 2009

jojo prostěj snad se dneska donutím vyfotit a hned vám hosem ráno hodím! Slibuji!

prosteja
21. říj 2009

ORCHI: http://prosteja.rajce.idnes.cz/

a z mamitati už mám taky objednáno.... jak to přijde, tak určo nafotím 😉 ...... jinak s těma kalhotama mě to mrzí... já teda šla nakonec do laclů a jsem za to fakt ráda, pohodlíčko neuvěřitelný 😀

prosteja
21. říj 2009

taky budu dneska fotit ORCHI, tak ho pak můžeme porovnat 😀

prosteja
21. říj 2009

já právě u těch kalhot s tím pasem měla strach, že když budu sedět celý den u počítače, tak mi to bude dělat zle 🙄 .... a nevím no, zase jak u koho.... jedné kámošce to taky dělá zle, jiná si na ně zase nemůže stěžovat 😉

nuki
21. říj 2009

Orchi: gratuluji ke kontrole...🙂)))

Ahojky Bae: taky Tě zdravíme..🙂

orchidei
21. říj 2009

Mám jedny lacly doma po kámošce ale ještě jsem je nezkusila tak je asi taky vyzkouším! Teď jsem se navlikla do bokových společenských, tak ty jsou OK ale zas mi určitě nevydrží až dokonce a hlavně je vnich zima a musím mít dlouhou košilku aby mi netáhlo na záda! je to děs s tím oblečením! ☹

orchidei
21. říj 2009

Ahoj nuki, moc děkujeme! A co vy jak jste na tom? Zatím žádné pozitivní zprávičky?

prosteja
21. říj 2009

tak ORCHI já mám ty lacle riflový, nemůžu si vynachválit.... 😉 fakt hrozně pohodlný, navíc mi to zakryje záda i bříško, takže spokojenost největší... a vydržím s nima určo až do konce 😉 no a ještě mám objednanou laclovou sukni z aukra, tak se taky těším, že budu moct střídat i sukni 😉 no a kalhoty svoje neobleču ani jedny, to ani omylem..... ale co obleču, tak mám ještě nějaký sukně a ty jsou s takovým volným pasem, takže s tím vyžívám taky 😉

orchidei
21. říj 2009

Prostej jaký je rozdíl mezi velkým a normálním ultrazvukem?

prosteja
21. říj 2009

ORCHI velký utz je genetický, kontrolují se všechny orgány 😉

orchidei
21. říj 2009

No musím teda ty lacle taky vyzkoušet a uvidíme!
A ty už cítíš silný kopance?
Já už taky něco cítím ale je to takový jemný, jakoby mi někdo cvrnkal zevnitř břicha kuličky! Ale víc než kopem tak se boulíme a to už taky cítim solidně, vždycky když ucítim takovej divnej tlak tak šáhnu na břicho a tam boule jak hrom 😀 😀 😀

prosteja
21. říj 2009

ORCHI jj, já už cítím regulérní kopanečky 😉 😵 taky jsem ze začátku cítila takový hemžení, pak takový ťukání a teď asi týden už pořádný kopanečky... 😉 teď už číhá jen manža, až ho mimi kopne 😉

orchidei
21. říj 2009

Aha tak to jsme teda ještě nebyli! Nám teď měřily stehení kost hlavičku, obvod bříška, váhu, množství plodovky a jak je uložená děloha! a oba dva sgreeningi byli negativní takže se mi moc ulevilo!

prosteja
21. říj 2009

ORCHI no tak nám vyloženě doktor mrkal na mozek, srdíčko, ledviny, žaludek a tak 😉 kontroloval taky placentu a pupečník, no prostě úplně všechno 😉

orchidei
21. říj 2009

takže to už můžu taky cítit příští týden něco silnějšího viď! Ono je i na těch boulích znát že jsou větší a víc citlivý! ještě před týdnem jsem nevěděla že se mi udělala když jsem neměla ruku na břiše a teď jdu po ulici a říkám si ale ale kdo pak se nám to tam zase dere ven! Ale jsem za to fakt moc ráda protože má alespoň člověk jistotu že je prcek OK!

orchidei
21. říj 2009

a to dělá Dr nebo se na to chodí do nemocnice? jdu k Dr zase za 14 dní tak to by bylo asi akorát viď!?

prosteja
21. říj 2009

ORCHI jj, určo to bude zesilovat 😉

prosteja
21. říj 2009

ORCHI no jak který doktor.... třeba mě to dělal přímo můj doktor, HEHE myslím taky.... někdo ale tady na diskuzi zase říkal, že musel do nemocnice.... takže asi záleží jaký má doktor utz 😉

orchidei
21. říj 2009

aha tak se necháme překvapit! A už jste objednaný na 3D?

prosteja
21. říj 2009

ORCHI my jdeme na 3D společně s příštím utz...... takže 25.11. 😉

nuki
21. říj 2009

Orchi: minulý týdden bla ovulka, tak ted už jen zase čekáme..🙂 tak se necháme překvapit..🙂))

orchidei
21. říj 2009

Tak to nuki držím moc palečky a ať manžílek pěkně pusinkuje bříško, když by tak šmoulík byl ať se dobře uhnízdí a udrží!

nuki
21. říj 2009

Orchi: provedeme...oc díky🙂

eeefffaaa
21. říj 2009

ahoj holky!!

vubec mi nsel konik,az ted jsem to zkusila a konecne jde...co je tady novyho??Monci nerodi??

jinak u nas je novy to ze uz skoro davam jen umelou vyzivu ☹ jako obcas jeste kojim nebo odstrikuju co maly nevytahne,ale uz ho to uplne nezasyti takze musime dokrmit...byli jsme s nim ted u doktorky a ma bez par deka 5kg 🙂 takze pribira krasne,pry az moc...jinak v noci zacina krasne spat a i pekne usina...uz ho dame do postylky po jidle a za chvili spi,ale vecer kdyz uspavame a pres den spinka v kocarku v obyvaku...dneska spinkal ukazkove-kolem osmy jedl,pak se vzbudil v jednu na jidlo a pak az kolem osmy takze krasa...uz se zacina uplne strasne smat a povida..kolikrat ma uplny zachvaty smichu 😀 to je hrozna prca...uz to zacina byt vsechno velejsi...ted ma Milan dovcu,ale stejne jsem si zatim moc neodpocinula,v pondeli ho trapily zuby a dneska musel dopoledne do prace,takze na prdlacku...

nuki
21. říj 2009

Efi: jde vidět, že si to už pěkně užíváte a tak to má být..🙂

hehena
autor
21. říj 2009

ahoooj holky... tak jsem se nabaštila a teď zas mrkám na vás 🙂 a musím dohánět neb jsme se zdrželi...

zdravím ORCHI konečně jsi taky tu 🙂 a už víš co se vám v bříšku schovává??? 🙂

u nás novinky ty, že jsme byli minulej pátek na velký UTZ, všechno ok a čekáme chlapečka 🙂 to větší kopání cítím asi tak 4 dny a manžu kopnul malej do ucha 🙂)

jinak jsme ještě nepokoupili nic...

hehena
autor
21. říj 2009

EFI ahoooj... tak že by malej víc plakat, že mu nestačilo tvoje mlíčko?
jinak je fajn, že si to víc užíváte! 🙂