Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

blahovka.cz
30. říj 2009

tak konecne mi to funguje sekl se mi konik

je to kolobeh zivota,ja jsem se smrti setkala mockrat jako sestra,tak ale bojim se jak to zvladne mamka,je teda fakt,ze to je silene rychly,to nikdo necekal,jeste pred tydnem a pul se o sebe zvladl postarat,asi ta rakovina uderila moc silne

jak pise monca,je to zivot a jeho kolobeh

blahovka.cz
30. říj 2009

ami ahojky,no ja termin predbehla,v dobe 1.terminu porodu uz jsem byla asi tri dny doma z porodky 🙂 ale tak cisar je jinej

verled
30. říj 2009

holky děkujem všem🙂

Blahu.dědy je mi líto:-/....ale co naděláš......

angetha
30. říj 2009

Blahu máš pravdu, bohužel to tak chodí ☹ ☹ i my jednou umřeme..

cat79
30. říj 2009

Dobré ranko!!
Vše nej..nej...nej.. tadíkovi🙂))
Monči teda my už mysleli že to máš za sebou🙂))ale neboj, do konce týdne to přijde, to by byla sranda kdybyste se ségrou rodily stejně🙂))

Mě včera večer už koník vypadl, ale koukala jsem že jen Svoja a Carcul řešily nákupy🙂 a ty já už mám zakázané🙂)
Teď budu mít velké výdaje do reklamy na firmě, polepy na auta, letáky a tak, musím před Vánocema zabrat, to je jasné!!!!
Dneska cvičit nejdem, ale musíme zařídit plno věcí....

blahovka.cz
30. říj 2009

teda holky omlouvam se,dneska jsem nahodila hned poranu ponure tema 😒

verled
30. říj 2009

cat:táda děkujeeee
monči:pospěš si už🙂)))
blahu.t je v pohodě, hlavně to patří k životu ne? 😉

baeszinka
30. říj 2009

Ahojky holky,jsem tu jen na skok,přišla jsem se mrknout,jestli už Monči nemá miminko a pořád nic 😕
Monči,nic si z toho nedělej,já taky byla zavřená a na porod to u mě nevypadalo a za dva dny už jsem jela 😉 🙂

moncicak3
30. říj 2009

ahooooj tak jsem zas tu 🙂 hodila jsem už druhou várku prádla do pračky, manža jel na pracák se odhlásit a já půjdu vyluxovat a pokračovat ve stříhání videa....

Amal no já si fakt myslím, že u nás to bude po termínu....někde jsem vyčetla, že větší děti se rodí před termínem a menší děti po termínu, ale věř tomu....třeba přenášet nebudeš 😉

Cat to by byla sranda, kdyby jsme jely se ségrou stejně 😀 ale u ní to půjde asi rychleji, protože už bude rodit podruhý 😉

holky jdu luxovat, tak zatím páčko, ještě se tu dnes ukážu 🙂

moncicak3
30. říj 2009

ahooooj Bae, no to jediný mě utěšuje, že třeba ségry kámoška byla na kontrole, byla zavřená a večer jeli 😉 tak snad......a co Kryštůfek?

tak zatímky 🙂

nuki
30. říj 2009

Ahojky holky, tak jsem tady..🙂))

Ver: gratuluji Tadeáškovi k svátku, at si to hezky užijete a pěkně Te pokope..🙂)

Vidím, že Monči ještě nic..:(

blahovka.cz
30. říj 2009

je ahojky baes!!tak co jak zvladate,porazili jste prdiky???

ver prave,kazdej tam musi

angetha
30. říj 2009

Ahoj Bae, zdravíme vás 🙂
Ahoj Nuki 🙂
Amal..od této fotky dále výroba mýdlového slizu 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

nuki
30. říj 2009

Anget:Ahojky🙂)) no teda to je podrobný popis i s obrázky..🙂 něco podbného dělám na záclony, ale místo sody hydroxid sodný...to pak jsou záclony sněhobílé..🙂

baeszinka
30. říj 2009

Ahoj,ahoj,ahoj všem 🙂
Monči,to dopadne,už to uteče a za pár dnů už budeš mít miminko u sebe 😉
Jinak my se máme fajn,ale prdíky nás trápí stále,ale my bojujem 😉 .Včera jsme byli na prohlídce v šestinedělí a vážíme 4820gramů v měříme 55 cm 😵 .Akorád v bříšku mi ležel pořád na jedný straně a tak se stáčí i teď na tu stranu,tak se musíme obědnat na neurologii a pak na rehabilitace ☹

angetha
30. říj 2009

To věřím Nuki 😀
Mno a taky jsem se dnes vážila a mám váhu jako před těhu..ta je teda stejně nic moc, ale kojení a běhání kolem miminka opravdu funguje 😉

blahovka.cz
30. říj 2009

hoky malej se za chvilku vzbudi,tak pak uz se sem nedostanu a v poledne frcime,tak se mejte papa

angetha
30. říj 2009

Papa Blahu
Bae to je chlapák...a to budete cvičit tu Vojtovu metodu?

baeszinka
30. říj 2009

Ange,tý jo,závidím tu váhu...já mám asi ještě 4 kila nahoře a dolu si myslím už to teď nepůjde,páč hodně jím-kvůli mlíku 😒
Uvidíme co nám řeknou na tý neurologii,ale myslím,že to bude ta Vojtova metoda...

nuki
30. říj 2009

Anget: tak to je super, že už máš vše dole...šikula, no jo běhání dělá své...🙂

Bae: Ahojky. neboj, Vojtovka Vám určitě pomůže, když bude potřeba...🙂

angetha
30. říj 2009

Vojtovka pomáhá, to je odzkoušené, i když miminka řvou, protože se musí namáhat 😉
Bae taky to shodíš, klídek 😉 já taky nedržím žádnou dietu, dělá to to běhání...

cat79
30. říj 2009

Ahooj Nuki a Bae a Ange a všechny co jsem ještě nezdravila🙂)

Jo zapomněla jsem Zuzce mooc pogratulovat k super kontrole dvojčátek!!!!🙂))
Holky jak se dělají takové ty koláže z fotek, jako že tam dáte bříška od 2-9 měsíce a pak to máte v 1. fotce za sebou, nebo víc fotek u sebe?
Nemám ale photoshop☹(a stahovat mi nejde, je to strašně velký a zadělalo by mi to notebook, ale mám olympus master 10.0
Chci si fotečky už upravovat pomalinku do albíčka🙂))
Pořád špekuluju které věcičky vezmu mimískovi do porodky....kolik se tam čeho má brát asi závisí na porodnici, že?
Blahu copa chtěli ve Varech?Včera na kurzu jsme byly upozorněny na Happy 0🙂))a pí Zajdovou🙂))
ale co s sebou pro mimi jsem propásla byla jsem na WC🙂))

amallie
30. říj 2009

ange: děkuju za slizovou instruktáž 😉

to nastruhaný mejdlo jde, to vypadá jak sejra 😀 😀 😀

ovšem ten zbytek 😖

holka, nejde mi ale do hlavy, ze z jednoho mejdla a kelímku sody je toho tolik........ to nemůže nic vyprat přeci, nebo jsem blázen..........

angetha
30. říj 2009

Plínky to pere 🙂 🙂
a už vím co malou včera trápilo 😅 ..měla to z obou stran až na svrchní kalhotky..kdyby měla papírovou tak je to na mě, na kojícím polštáři i na sedačce 😝

nuki
30. říj 2009

Ahojky holky, dneska toho mám nějak hodně..:(

amallie
30. říj 2009

anget: já ti věřím, jen nechápu 😲 😲 😲 Já asi pro začátek zkusím vždycky rozpustit jen to, co šoupnu do té pračky a uvidíme, třeba si zvyknu

a nebo se to rozpustí samo? když to dám na 60?

luciebx
30. říj 2009

ahojky snazilky mam dotaz.. meri ti tu nektera z vas teplotu a pouziva ten graf na fertility friend online?
ja si to tam vcera zadala ale dnes rano sem mela 37,5 no ale na to tam tak vysoky okynko neni.. neporadi mi nekdo.. 😒

cat79
30. říj 2009

Ahoj Luci, já bohužel nevím☹(
Holky o kousek výš mám taky pár dotazů, tak mi někdo, please odpovězte🙂))))díky

luciebx
30. říj 2009

no tak s tim fotoshopem ti asi neporadim sem taky antitalent..

cat79
30. říj 2009

snad mi někdo poradí🙂)))strašně se mi líbí když jsou ty fotky poskládané časově za sebou, jak to bříško roste a i mimísek🙂))