Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
3. lis 2009

nuki:no vypadá to že máš všechny příznaky viď🙂)))už se těšim na test🙂
blahu:však jo, já řekla zuzce svůj, chtěla ho slyšet, tak jí ho taky řekni.....no já myslim že svoja, ta chce bejt na vánoce doma🙂

blahovka.cz
3. lis 2009

no nuki to byl u me jeden z pravdni priznaku+byly citlive 😀

verled
3. lis 2009

cat:ten můj taky řádí, ale já jsem mu to říkala že bude vyvádět, jak se v noci nehnul, je to ´malej parchantík😀D
nuki:a nechceš ten test zkusit teď??.-)))hiiii

svoja
3. lis 2009

bre rano....hrozna noc tohle...

verled
3. lis 2009

cat:joo no vidíš jsem ani nevěděla....ale je pravda že fakt jsem si toho všimla u holek co takhle do toho rychle spadly, podle mě prostě chvilku trvá než se tělo vzpamatuuje HA víme všechny co je ať mi dr říká co chce...s každym zásahem se tělo musí vypořádat.-)

verled
3. lis 2009

svoja:nazdaaaar, další co si bude stěžovat??taky jsi si ve 3 ráno četla??.-)

blahovka.cz
3. lis 2009

tak a je to presne na minutu

nuki
3. lis 2009

Cat: díky moc...jojo to by chtělo..🙂

Prostej: to mi došlo až dneska..🙂))

blahovka.cz
3. lis 2009

holky jak pisete o te noci,tak hlavne,ze vas to nehnalo vybilit lednicku,ne??? 😀

ahoj svoji!

prosteja
3. lis 2009

BLAHU tak gratulace veliká 😀 😵

ahooj SVOJI 😵

NUKI tak jsem teda zvědavá na ten test 😉

blahovka.cz
3. lis 2009

no ne ten kluk uz mi spi hodinu,ze konecne zacal spinkat dyl,nez 45 minut?? 😀

no prostejko za 8 mesicu to bude vetsi slava 😀

tak jsem to zakrikla je vzhuru

amallie
3. lis 2009

dobré ráno, prvušky 😵

jako, moje noc byla taky děs 😖

dnes jdu na nějakej dvouhodinovej předporodní kurz, jsem zvědavá

verled
3. lis 2009

ježiš dneska všecky sršíme optimismema skvělou náladou😀

amallie
3. lis 2009

ver: pěkná košilka, se zdá praktická 😉

prosteja
3. lis 2009

VER 😀 hezký......

ahooj AMAL 😵 teda těhulky měly nějakou divokou noc..... to já jsem si to vybrala asi už odpoledne a v noci byl klid musím zaklepat 😉 😅

amallie
3. lis 2009

hehe: my máme taky ložnici v patře a v PLÁNU (skutečnost se zjistí) mám, že postýlka bude nahoře, budou chůvičky taky a přes den bude malá se mnou dole, když by nespala nějak často a v kuse a to bude buď v nějaký ještě jedný laciný postýlce z Ikea, nebo v nějaký kolíbce, nebo možná i jen na polštáři na pohovce, dokud bude fakt maličká, tak to dle mě stačí, nebo i v korbě kočáru

v půl roce bych jí dala do jejího pokojíku už

blahovka.cz
3. lis 2009

ahojky ami,tak ty jsi dalsi do klubu nespicich tehulek 😀

holky vy jste se snad dneska domluvily

amallie
3. lis 2009

blahu: no, jenže já chodím i do tý lednice 😖

dneska ve 4 to byl pribiňák, banán a džus

svoja
3. lis 2009

tuto noc jsem si poprve za cele tehotenstvi prala, at uz to je proboha za mnou a Bara je na svete....koukam, ze nejsem jedina....asi ten uplnek...to bude dneska den 🙄

AMAL to s tim krtkem je kupovany jako zavinka puvodne, jsem ani nevedela, ze to jde dat do autosedacky...mame zimni fusak do kocarku(ten emitex3v1), do autosedacky(to si rikam, ze jsme mozna ani mit nemuseli) a dve zavinky(toho krtka a tu svetlou) no a jednu deku...myslim, ze to je tak standart....to zelene jsou osusky🙂

cat79
3. lis 2009

Ver košilka vypadá prakticky, ale tak ňák jetě🙂)hihihihiihi

teda tak koukám jsme měly všechny divnou noc a večer. Já teda spím dobře, dnes jen do 7, ale i to stačilo, od 23h🙂

cat79
3. lis 2009

Svoji ten emitex combi je ten 3v1, že?Já to včera zoumala a má to tolik háčků a tak že ani nevím na co to všechno je🙂)obrázek k tomu je, ale nic neříkající..budu asi vědět časem. Vím že něco je jako na zacvaknutí do autosedačky....
Hele a Svoji z porodky asi rovnou ten emitex combi, co?Ty fusaky jak ty máš žůžovej a já modrej, to je asi málo, ne???

svoja
3. lis 2009

k tomu otehotneni...vitam novou snazilku a preju stesti!!!
me dr rikal, ze muzu klidne otehotnet hned po vysazeni prasku, ze tam je tech hormonu tak malo, ze pauza neni nutna(ptala jsem se trikrat)...my jsme vysadili, mesic to hlidali (takze jednou jsem to dostala) a hned potom jsme do toho sli a zadarilo se. naopak se rika, ze ty prvni mesice po vysazeni je ta deloha jakoby "pohnojena" a je nejvetsi sance, ze se to podari!!!! a ty potraty...to je proste asi osud...kdyz neco neni tak, jak by melo, telo si s tim poradi a je lepsi o to prijit, kdyz to jeste neni miminko nez aby se to dal vyvijelo a pak melo treba vadu nebo umrelo uz mimi v brisku. sem to asi napsala trochu nesrozumitelne, snad chapete, co jsem tim chtela rict...

amallie
3. lis 2009

svoji: já právě vím, mají i oranžové, zelené s rákosníčkem........... já už to měla v košíku a pak jsem si řekla, že to nepotřebuju a zase vrátila, ale jak jsem to viděla u tebe.............. to má totiž takovej materiál fajnovej, heboučké 😵 😵 😵 ty vogo, že já půjdu ještě pro krtka 😀 😀 😀

já nemám klasickej fusak ani jeden, jsem si říkala, že to pořešíme dekou a zavinkou, tak jestli já ho nemám taky pořídit? já to totiž zkalkulovala tak, že malinká bude v dece, zavince, kombinézce a většinou ale doma, pak bude léto a pak větší bude už asi ve sporťáku a tam bych něco pořídila

nebo hned????????? sakra, já nevím............

osušku mám jednu froté a jednu takovou, jako máš ty, s tou kapucí, ale to je jako bavlněný, snad stačí

nuki
3. lis 2009

holky co to v noci vyvádíte , že nespíte?🙂))

svoja
3. lis 2009

cat da se to dat do autosedacky, i prichytit na sportak k vrchu tech zadicek(aby ti neklouzal dolu)...je vychytanej a jsem raada, ze ho mame. z porodky ale asi pojedem v tom ruzovem do autosedacky-vzdyt je teplej jak svina!!!!

amallie
3. lis 2009

nuki: někdy spát nejde, nezabereš, budíš se, čůrat se chce, záda bolí, hlad je, divný myšlenky............ prostě na mašli 😖

holky, hoďte mi odkaz na ten zázračnej fusak, prosím

svoja
3. lis 2009

amal ja bych teda teplej fusak poridila....az bude zima, amal uz bude moct byt venku a jeste rada ji budes s kocarem davat ven (mimina dobre spi na cerstvem vzduchu)...jako ten do autosedacky byl mozna trochu zbytecnej(uvidime), ale ten sedej zimni do kocaru(jde dat i do autosedacky, na sportak, spodni cast se odepina...atd.) bych nevymenila!!! no a myslim, ze amal by rozhodne mela mit krtka🙂🙂🙂 kdyztak se s nim budes mazlit ty 😀

cat79
3. lis 2009

aha🙂)hihihi, díky svoji🙂))

Amal já být tebou tak si ten fusak pořídím, co znám maminky a tak, každá ho doporučuje, uvidíš že neprohloupíš...je to na zimu nutnost, myslím, že deka a zavinka do mrazů nestačí.
Mrknu na babybest stránky, mají ho v akci za 1000kč a to není zas tak moc..a jsou krásný a teplý a vychytaný!!!

verled
3. lis 2009

svoja:jako tě chápeme🙂..jako já mma nějaký boolení i teď teda nějak se mi blbě dejchá a chodí a všechno mě tlačí a už mě to se*e🙂))
nuki:no těš se na to ne??.-)))))