Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
3. lis 2009

hehe,tak jako mela jsem z oho sok,doufala jsem ze pres 15kg nepujdu..ale co,at je mala v pohode a zbytek dame do kupy pak...hehe podle tech stranek je 25tyden 7mesic,je to tak?

carculka
3. lis 2009

cib..trpelivost a mimisek si vas najde,je mi jasny ze je to tezky..ale tady se to tehuli pekne takze urco brzy budes taky tehu

hehena
autor
3. lis 2009

CIBKO držím palce, ať folíky rostou a snaha padne na úrodnou půdu... je to alchymie 🙂

hehena
autor
3. lis 2009

CARCUL já ti nevím... někde tu byla taková ta tabulka, kdy začíná 7 měsíc...

hehena
autor
3. lis 2009

CARCUL tady je ta tabulka

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

7. měsíc začíná v 27tt přesně 26+5

hehena
autor
3. lis 2009

CARCUL to je zajímavý jak ti koník počítá týdny.... přitom TP máme stejnej... 😲 😲 😲 😨 😕

carculka
3. lis 2009

hehe taky to nechapu..zitra mam byt 24 plus nula....je to osel ne kun 🙂 ...a ja uz na to koukala na tech strankach to totiz pocita deset lun.mesicu 😀

hehena
autor
3. lis 2009

jj cARCUL pravda, oni to počítají na 10 měsíců...

no 24+0 je právě pořád ještě 24. týden...

carculka
3. lis 2009

hehe ja vim,dyt rikam ze je to osel 😀

hehena
autor
3. lis 2009

no 🙂)) 😀 jsem právě z těch tvých týdnů občas konsternovaná, tak se ti koukám furt do pasu, kdy teda rodíš, jestli sis to neposunula a neposunula... no nechápu 🙂))

hehena
autor
3. lis 2009

CARCUL zapisovala ti dr. do průkajdy první pohyby a dle toho TP? nebo rozdíl stáří plodu dle MS a dle UTZ???

carculka
3. lis 2009

no ja mam uplne blbou prukazku-rikala i dr(byla tam sestra zaskok a dala mi tu co tolik nepouzivaj)...no a minule se mi jen zeptal jestli pohyby(vubec ne kdy prvni nebo tak)a napsala tam pohyby..no a mam napsany tydny dle uzt(v kolonkach utz vysetreni) a pak ve predu pise jako ze deloha klidna a cipek 0 atd...a vzadu mi pise kolik podle utz jsme a ve predu mi napise tyden a ty dni plus vubec(posl tri kontroly)..no a mam tam termi n porodu dle utz a dle ms a u sebe v pocitaci to ma taky (tydny dl ms a dle utz)

hehena
autor
3. lis 2009

mě právě dr. tohle vůbec nepíše... 😠

svoja
3. lis 2009

Tak jsem si vyzvedla ty kosilky kojici. Jsou uzasny, krasny, material dobrej a jeste jsem dostala malyho plysacka jako privesek🙂 Spokojenost, doporucuju🙂

CAR ja jako myslela, ze 7kg neni moc vis....a myslim, ze zrovna ty s tvoji postavou by ses s tim nemela vubec zatezovat, presne jak rikas, hlavne, ze je mala v pohode....

carculka
3. lis 2009

no rikam me tam napsala -tam dopredu jak napise jen tyden bez tech plus dnu..tak pohyby a tot vse..dal se neptala..a minule sestra,jako jestli otykam-rikam ze jo ale ze to ete neni nakej extrem tamk mi tam napsala ze ne 😠 a je to ta blba co mi furt ze zacatku strasila a je hrozne odmerena a ani se clovek zeptat nemuze...a podle ms j tam jen ten TP a ted se ridi utz....hehe ja myslim ze mas dulezity utz a to tam mas..to podle ms je stejne k nicemu

hehena
autor
3. lis 2009

SVOJI super, kdys je objednávala... dneska šla i CAT pro nějaký košilky... 🙂

jinak já se uklidňuju tou tvojí tabulkou... nabereš kila i díky zátěži krevního oběhu, myslím, žes sem vkládala a bylo tam dvě kila jen na krevní objem... navíc každá má jiný množství plodovky, i jinak těžkou děložku, jinak se zvětšujou prsa... byla bych v klídečku!!! 🙂 😉

hehena
autor
3. lis 2009

no mě tam právě nenapsali ani stáří plodu dle UTZ, mám tam pořád jen MS... a to jsem si tu MS ještě sama posunula, to by byl větší rozdíl... jsem prostě věděla, kdy zhruba byla ovulace a tak... no...

nuki
3. lis 2009

Ahojky holky, tak na Vás ještě koukám..🙂) vidím, že jste řešily zase trochu kočíky...no to bude věda..🙂

luciebx
3. lis 2009

dobry vecer holky.. prisla sem o neco? neco noveho? dneska cely den jen tak relaxuji a zitra sup znovu na krev..

svoja
3. lis 2009

hehe jo, cat objednala z te stranky, kterou jsem sem davala...jen jinaci kosilku🙂 hele a stim terminem to je divny, tak se ho na to zeptej, nebot me muj dr rikal, ze nejpresnejsi termin je podle prvniho scr., kterej uz mas ze sebou, tak bys mela mit termin podle toho...me teda prijde. me se zas dr nikdy nezeptal na pohyby...asi predpoklada, ze je citim🙂...a asi nejsou zas az tak podstatny v nejaky diagnostice cehokoliv

kuk
http://www.tehotne.cz/na-kojeni/kojici-nocni-ko...

NUKI no to teda, mela bys uz zacit🙂 jestes netestila?

nuki
3. lis 2009

Svoja: počkám do rána...🙂)) nebudu plácat tolik testů a pak být zbytečně nervozní...🙂

ikdyž me se takhle ms nikdy nespozdila..)

svoja
3. lis 2009

nuki jezisi to jsi dobra!!!! mas muj obdiv, ja nebyla takhle klidna teda🙂

luciebx
3. lis 2009

nuki: ja sem testila pred 5 lety jako blazen.. pak sem se na to vykaslala.. minuly tyden sem nalezla na tuto stranku bylo mi poradeno ze mam merit BT tak sem to delala a teplotka vysoka.. vsichni rikali at udelam testik.. takze sem testila a bylo to tehu... aji od doktora to mam potvrzeny... je to tezce v zacatku ale je to vazne super ....klidne placej tetikama.. 🙂)

nuki
3. lis 2009

Svoja: Luci: do rána už to vydržím, ikdyž ráno jsem vždycky hrozně nervozní...🙂) ráno má být nejvyšší množství..🙂)

luciebx
3. lis 2009

no je to fakt.. .ale ja treba meskala pouze 1 den a hned druhy den sem si jeden udelala tak v 11 a dalsi tak o pul 1.. a oba pozitivni.... mela sem dost velke bolesti briska ale od vcera uz je to ok... dnes zatim dobry... takze budu drzet palecky...

nuki
3. lis 2009

Luci: díky🙂))

hehena
autor
3. lis 2009

ty jo SVOJI to není noční košilka, to jsou regulérně šatičky... krásný! .) 😉 😵

hehena
autor
3. lis 2009

NUKI i já držím držím pořád!!!! 😵 😵 😵 a jsi fakt dobrá, já bych nevydržela no 🙂)) 😉

nuki
3. lis 2009

Hehe: taky moc díky..🙂)) musím vydržet přece nejsem Béčko..🙂))

carculka
3. lis 2009

tak nuki pak nam dej hned vedet,ju 😉

svoji a jakou velikost jsi objednala..jsou fakt paradni a dobra cena 😀 a jakou mas ty?

hehe,tak fakt nevim..a to to tam nemas nikde podle utz?