Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

luciebx
4. lis 2009

😀 😀 tak to je dobry.. startrek hehe.. .

nuki
4. lis 2009

Tak jsem Vám našla ty Kiky..🙂

.Firma KiK Praha 4
U Plynarny 1432/64
CZ-14000 Praha 4

2.Firma KiK Praha 10
Goyova 2239/1
CZ-10000 Praha 10

3.Firma KiK Praha Modrany
Obchodní náměstí 1590
CZ-14000 Praha

4.Firma KiK Praha Velka Ohrada
Prusikova 2577/16
CZ-15500 Praha 5

5.Firma KiK Praha Galaxie
Arkalycká 757
CZ-14100 Praha 4

6.Firma KiK Praha 5
Mukarovskeno 1985
CZ-15500 Praha 5

7.Firma KiK Praha
Veronské náměstí 403
CZ-10900 Praha 10

8.Firma KiK Praha Trio
Chodivicka 2311
CZ-19300 Praha Horni Pocernice

svoja
4. lis 2009

nuki ja andel🙂

svoja
4. lis 2009

holky u nas strasne fuci vitr a snezi...fuuuj...

nuki
4. lis 2009

tak já holky pádím, mějte se krásně, zítra tady asi moc nebudu, tak pak zase v pátek..🙂

amallie
4. lis 2009

nuki: díky 😉

svoji: nevím, jak se říká boulím, ale prý když jde ksichtíkem nahoru, tak se často musí tahat kleštěma, nebo tím vakuumextraktorem a z toho teda má šišatou hlavu a modřiny 😲 ale taky prej za pár dní zmizej

snad teda Amálka vyleze správně, ať nemám šišouna

svoja
4. lis 2009

no o klestich nic nevim, ale mam kamaradku, ktera tak rodila bez klesti a malej mel ty boule par tydnu....bylo to legracni🙂 jako ale to je detail, kterej zmizi...

svoja
4. lis 2009

...da se to maskovat cepickou 😀 😀 😀 😀

prosteja
4. lis 2009

AMAL ten KIK na Hájích je směrem to kino 😉

prosteja
4. lis 2009

a jinak teda když tam půjdu a narazím na dobrý ceny, tak budu hned hlásit 😀

blahovka.cz
4. lis 2009

tak jsem zpet,bylo to o nervy,malej plakal a pes mi to jen a jen ztrzuje vzdycky,kdyz uz skoro spi zacne vyvadet,stekat na lidi,vit,proste cokoliv pri cem nejde usnout malymu a kdyz dostane na prdel tak po me vyjede,ted mam toho plny kecky

pro heh a tyx co to zajima za chvilku pridam fota,co jsem koupila na malyho konktretne v kiku,ale spoustu veci uz mam zabalenych,ze z nich vyrostl

prosteja
4. lis 2009

a jinak ještě k tomu KIK, kde přesně je..... tak když jsi AMAL v metru dole a vylezeš po jezdících schodech na tu stranu kde je kino, tak se dostaneš na takový prostranství, kde jsou obchody, je tam Albert, nějaký trafiky, lékárny, myslím drogoška a tak a ten KIK tam nelze přehlídnout 😉 😀

BLAHU hoď fotečky, ráda se podívám, z KIK mám taky fůru věcí 😉 ale je fakt, že víc tam mají ve slevách na holčičky jak jsi tu psala..... 😅

prosteja
4. lis 2009

jo a koho by to zajímalo, tak jsem plus minus propočítala co vrazím do začátku do plínek, s tím, že budu kupovat čtvercovky, asi 6x svrchní kalhotky, budu mít nějaké vlňáčky a asi 10-12 ks plenkových kalhotek, některé jednovelikostní, některé v dané velikosti a vyjde mě to cca na 5 tisíc..... s tím, že když budu počítat, že ještě dokoupím nějaké vkládačky a separačky a lanolinovou kůru a třeba pytlík na použité pleny, tak mě to vyjde do začátku asi na 6 tisíc, plus minus........ 😉

blahovka.cz
4. lis 2009

tak je to tam zeny,kdo se chce mrknout 😉

prosteja
4. lis 2009

BLAHU takže pořád problémy s pejskem, ach jo, to mě mrzí 😖 😔

a na věcičky jsem mrkala, parádní 😉

blahovka.cz
4. lis 2009

treba ty hnedy kalhoty prostejko jsem koupila jen za 89,-kc,jo pes me uz fakt nici,nejlepsi je,ze se stresuju a pak se mi startuje crohn,takze travim zas na wc v krecich,fakt skvely 😒

prosteja
4. lis 2009

BLAHU no potvrzuju, že v tom KIK se dá fakt nakoupit.... však to jsi byla ty myslím, co se ti tak líbil ten chlupatej pytel na mimi ne? ten jsem kupovala taky tam 😉

s tím pejskem mě to fakt mrzí 😔

blahovka.cz
4. lis 2009

no nevim co s ni bude,nepomaha domluva,nepomuze kdyz ji poslem na misto,kdyz dostane na zadek,proste nic a pokud bych si mela vybryt mezi malym a ji . . . tak myslim,ze to je pro kazdou matku jednoznacny,vubec nevim,co s ni budem delat,jestli poridit nejakej ten klidnici obojek,co meli v te polepsovne mazlicku,jak striknul vod,nevim,ja tre si neumim predstavit,az bude malej vnimavejsi situaci,ze okrikujeme psa a ona na nas zpetne vrci,vzdyt se ji pak bude bat 😖

blahovka.cz
4. lis 2009

prostejko a to ani nepisu,co hardu mam odtamtud ja 😅 😀

prosteja
4. lis 2009

BLAHU no je to těžký s tím pejskem, když je najednou tak jinej 😖 .... uvidíte, třeba se ještě zklidní...... ale je fakt, že i malej to začne za chvíli vnímat a když uvidí, že pes vás neposlechne, tak se ještě může bát 😖

blahovka.cz
4. lis 2009

prave,ze se to neklidni vubec,je absolutne neposlusna . . . nevim co s ni bude

vcera u nas byli tchanovci,prinesli na okouknuti fusak po manzovi,je peknej zachovalej,ale shodli jsme se s manzou,ze nam prijde nizkej,ze by rto bylo reseni jen na jednu zimu,tak to musime porovnat i tim kiku zitra

no tchanovci celkem usli,akorat me dvakrat nastvala 1.kdyz nechtela moji mamku pustit k malemu kdyz odchazela,aby se rozloucila (ale mamka se nedala,protahla se kolem ni,jinak uz jsem chtela rict,ze ji tam snad pusti kdyz odchazi) 2.kdyz jsme malyho odsavali a on hodne plakal,tak jsem ho konejsila a ona okamzite musela taky a smatala na nej vsude mozne (kdyz tu jsou babicky obe,tak je nechavam at chovaji a uzijou si malyho,ale tak jsou okamziky,kdy konejsi rodice,protoze na dfite plati a ona samozrejme,protoze jsem ho mela na ruce ja,tak musela hnedka vsude hladit 😠 a to byly jednine dve minuty za jejich navstevu co jsem mela malyho na ruce)

prosteja
4. lis 2009

BLAHU teda ty si s tou tchýní fakt užíváš 😅 .... no já nechci vidět sebe 😀 .... jak jsem tu sama, nemám tu ani svoji rodinu ani tchánovce, tak budu asi zvyklá, že mám mimi sama pro sebe, respektive s manžou, že se staráme sami a musíme to zmáknout sami a nevím, jak pak budu zvládat tyhle výlevy u tchýně.... protože je mi jasný, že když tam pojedeme třeba, tak celej víkend na svý dítě nebudu mít nárok 🙄 a teď se může stát, že maličký nebude zvyklý že jo, když babičku neuvidí každej týden, takže může řvát a kdesicosi..... no chci se vidět 😀 😀 😀

blahovka.cz
4. lis 2009

je a to si postezovla manzovi,ze malyho malo vidi jenze manza byl tyden a pul nemocnej,dalsi tyden jsme je zvali,ale ona ze je nakrapana,ale na prochazku s detma manzo sestrenky mohla,ale s vlastnim vnukem na prochazku s nama nemohla,no jestli si mysli,ze si to tenhle vikend prihasi,tak je na omylu - byli tu minuly vikend a vcera,to staci,taky o vikendu che jit manza za svyma babickama

prosteja
4. lis 2009

BLAHU tak taky se k vám snad nemůže cpát pořád ne? 😅

svoja
4. lis 2009

Asi si tady zase udelam nepratele, ale co je na tom spatneho, ze se chce babicka mazlit s vnukem? Kdyz je to jednou za cas, nebylo by lepsi to proste brat tak, jak to je? Jako a ze ho hladi, no a? Ja nevim, snad mu to nezpusobi nakou nemoc nebo tak neco ne? a ze ho chce konejsit kdyz breci? To je prece hezky ne? ja teda nevim, ale nektery babicky treba o svy vnoucata nestojej, neni lepsi byt rada, ze ma zajem...? Neni to prece cerstvej novorozenec, nechces z nej snad sklenikovou kvetinku, na kterou muzou sahat jen rodice a ostatni clenove jen na predem domluvene casti tela??

Nemyslim to spatne nebo nejak osobne, jen se na to snazim koukat nezaujate....

blahovka.cz
4. lis 2009

svoji no a kdo pise,ze si ho nemuze pochovat,hladit a dat pusu,prakticky se na navsteve babicky od malyho nehnou a ja jim ho neberu,jsem rada,ze si dachnu,ale dve minuty,kdyz jsem ho vzala z prebalovaku,hned po odsati,tak tak snad dve minuty mohla pockat,nez ho uklidnim a pak si mohla vzit

a s tou kvetinkou dost ujizdis a prehanis myslim svoji

prosteja
4. lis 2009

SVOJI proč nepřátele 😀 ...... BLAHU to prostě vadí no.... jak říkám, co tu tak čtu, jak holky válčí s miminkama, tak jsem zvědavá jak já budu rozdýchávat tchýni 😀 ...... já teda proti babičkám a jejich mazlení se s miminkama nemám absolutně nic, ale je fakt, že už jsem se setkala i s přístupem babičky, která prostě za každou cenu musela utěšovat miminko, to řvalo jako tur s prominutím a ona ho nechtěla dát z ruky, mamince to rvalo srdce, chtěla už tu svoji berušku utěšit, ale babička si dál pletla svou, že ona si vnučku ukonejší sama.... tak to třeba nevím, jak bych rozdýchávala já 😅 no uvidíme........

blahovka.cz
4. lis 2009

asi tak myslim,ze kdyz tu jsou treba dve hodky a ja utesuju malyho dve minuty,ze to snad neni moc,navic rodice v tehle vecich,jako treba po odsavani uz vedi co nejrychleji uklidni jejich ditko

prosteja
4. lis 2009

jako když už jsme na to téma narazily, tak já můžu říct zcela otevřeně, že mám trošku strach, jak se budou babičky chovat, když uvidí mimi jen jednou za čas...... moje mamka si myslím, že bude mít respekt trošku, už z toho jak se o tom teď bavíme a jak se chová teď, že si určitě mimi pochová a pomazlí se s ním a tak, ale nebude to nijak přehnané...... zato u tchýně mám strach, že jakmile vystoupím z auta, tak miminko celou dobu co tam budeme neuvidím 😅 😖 ...... ona je schopná si ho vzít k sobě i na noc a nebo mi ještě předělávat třeba naučený režim a tak.... ale třeba jí strašně křivdím a hrozně se pletu a bude to úplně jiné 😀 😅 kéž by 😔

blahovka.cz
4. lis 2009

jo tak takhle prostejko vypadaj nase navstevy,ale ono se jinak rika v tehu a jinak po porode,jak jsem psala,ja jsem rada,ze si od maleho po dobu navstev kohokoliv odpocinu

a jak se bojis,ze by si male vzala na noc,to jako myslis miminko??nebo jako vetsi dite,ktery ma zajety rezim,treba 1,5roku?manza rovnou rekl,ze minimalne do jednoho roku nikommu malyho pres noc neda

svojo ja mam vztah s tchyni,no proste to je neco extra . . to bys musela znat celou story