Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
5. lis 2009

holky, jídlo přijelo, já se loučím

svoja
5. lis 2009

AMAL hezky vecer!

hehena
autor
5. lis 2009

LUCI a jak se v UK obědvá?

luciebx
5. lis 2009

no spis si vezmes treba chleba nebo ohrejes polivku.. no asi jak u nas vecere..

hehena
autor
5. lis 2009

se nechodí v práci do nějaký restauračky? jsem si myslela, že tam zrovna jo... i kdyby jen na salát... furt nás tu krmí filmama, kde se na oběd chodí do restaurace na hambáč s hranolkama bez tatarky :D 😀 😀 😀 ale to si asi pletu s jinou zemí cooo 🙂))) 😀

hehena
autor
5. lis 2009

huš mi taky jede manželos 🙂)) hurá ho rozplácnu, že si to nedá za rámeček 😀 😀 😀

luciebx
5. lis 2009

no nekdo chodi do restaurace na nejaky rychlovky... ale my co sme doma si udelame co je v lednici hii.. az pak vecere je obr...

hehena
autor
5. lis 2009

jo aha... tak to se dělá u nás taky.... zvlášť když tu není manža tak si vezmu jen chleba... ale to pak často i k večeři... no ale pak mám samo i dny, kdy si dám slušnej oběd i večeři 🙂)) malej mě zas kope ouplně dole... 😅

hehena
autor
5. lis 2009

se mi chce asi prokopat ven či co 🙂)))

luciebx
5. lis 2009

jee ja se tesim az budu ve stadiu kdy bude taky kopat.. dneska sem si kupila vitaminky pro tehu tak uvidime.. vim ze prvnich 12 tydnu je riskantnich takze zadna namaha a hodne odpocinku a vitaminku..

svoja
5. lis 2009

LUCI kyselinu listovou papkej, ta je dobra na vyvojovy vady....teda proti 😉

svoja
5. lis 2009

HEHE rostacek 😀

luciebx
5. lis 2009

no ja mam cosi pregnancare to se da koupit tu v anglii.. no tu listovku si musim nechat dovest od mamky..pac ono moc lidi nevi ze sem tehu to nechceme jeste nejaky ten patek rikat vis.. a nevim zda se to tu da koupit

svoja
5. lis 2009

tak se po tom pozeptej nekde, fakt se to doporucuje 😉

luciebx
5. lis 2009

jj kouknu... leda ze bych napsala kamaradce at mi ji doveze ze jen tak na priste ze budeme planovat.. .hihi taky dobre reseni.. .no ale kdyz uz beru tohle nebudu toho brat nejak moc? sice jen vitaminky ale vis jak.. nic se nema prehanet.. nebo bych mohla jeden den tu a jeden den tu druhou pilulkuk

svoja
5. lis 2009

sem pridala nejake fotky do alb kdo by mel zajem....

jinak tedy se loucim...preju krasny vecer a dobrou noc!

LUCI ta listovka se doporucuje brat uz nejakou dobu pred otehotnenim, takze vlastne to klidne muzes kamosce rict a bude to pravda🙂

prosteja
6. lis 2009

dobré ránko všem 😵

tak jsem jen zběžně dočítala, MONCI tu nebyla, AMAL je snad ok zatím, dneska na vás budu myslet, ať jsou i výsledky ok 😉

a probíralo se očkování, no tak to je pro mě zatím hodně velká neznámá 😀 a nejhorší je, jak jste psali, že nejenom co člověk to názor, ale i co doktor to názor 😲 si pak vyberte...... 😔

prosteja
6. lis 2009

a ANGE ano, je to na Chodově, už jsme tam jednou byli a prodavačky musím říct hodně ochotný 😉 zatím jsem se tam nesetkala s takovou, jak popisuješ ty 😅 ...... kočárků mají asi tak 20 - 30 (musím říct, že víc ne minule když jsme tam byli my 😀 ) a měla jsem vyhlídnutých pár tipů a omrkla je.... a mám favorita 😵

ani nevím jestli sem dávat odkaz z netu, protože na té fotce vypadá příšerně, vůbec jsem si ho poprvé nevšimla... ale včera na něj byla reklama v té Mamince a tam už vypadal úplně jinak a naživo musím říct, že vypadal ještě o 100% líp...... má velkou korbičku, kola všechna nafukovací, ty přední otočná s možností aretace... nemá teda přehazovací rukojeť, ale korbička sportovní jde nasadit pro i proti směru jízdy 😉 ANGE paní říkala, že je v podstatě srovnatelný cenově i kvalitativně s tím vaším, jen tento má větší korbičku i sporťák 😉 jen o něco, ale o trošku jo... a paní nám tento kočárek hodně doporučila, i ten co máte vy.... prý na ně nejsou žádné reklamace a navíc ten co ho máme jako favorita my teď fotí nové potahy pro kolekci 2010 takže ještě čekáme jak to bude barevně 😉 ale jinak zatím nejlepší kočárek, co jsem viděla 😉

cat79
6. lis 2009

Dobré ranko, rychle zdravím a frčím do Prahy, mějte se zatím krásně, těším se na Monču a terezku a přeju všem krásný pátek a víkend!!!!!

prosteja
6. lis 2009

CAT tak hezký den a celý víkend 😵

prosteja
6. lis 2009

jo a jinak k těm kočárkům mi ještě paní prodavačka říkala, že nejvíc reklamací za tento rok mají na V-Travel a V-Cross kočárky ☹ kdyby to někoho zajímalo...... a mrkala jsem, že výrobce na netu uvádí stejně velkou korbičku jako má ten náš favorit, ale není to ve skutečnosti pravda, takže fakt kočárky omrkout a nejlíp nechat si přeměřit 😉

prosteja
6. lis 2009

http://www.eshopbaby.cz/katalog/oring-s-korbou-... a dávám sem odkaz koho by to zajímalo, ale mě se teda na netu vůbec nelíbí, fakt z netu bych ho vůbec nevybrala, zato naživo mě fakt uchvátil 😉

prosteja
6. lis 2009

no a v té nové kolekci barev ho mají prý připravený s decentní ozdobou koleček..... ten co tam měli vystavený byl takový šedý a s modrýma kolečkama, docela hezká barvička....... tak už se těším až uvidím i další barvičky 😉

nuki
6. lis 2009

Ahojky holky, krásné ráno všem..🙂)) tak já jdu dneska na gyndu, nechat si pro jistotu udělat hormonální profil, at máme jistotu..🙂)
´Přes víkend tady nebudu, jedeme s dětmi na MOravu k mojí kámošce...🙂))

blahovka.cz
6. lis 2009

Dobre rano prvosenky!!!!

docitat vcerejsek uz nemam silu ani cas,tak snasd nic zasadniho . . .

prostejko jukla jsem na kocarek a me se teda libi i na netu a jaka barvicka u vas vede???????

nuki
6. lis 2009

holky stalo se Vám někdy, že by se Vám mrcha spozdila a pak jste měli velice silné krvácení? mám pocit jako by tam něco bylo, ale nevydrželo, možná mám jen tako fantazie..🙂))

blahovka.cz
6. lis 2009

ahojky nuki ja tu vcera nebyla a co MS prisla vcera nebo ne????

blahovka.cz
6. lis 2009

nuki aha tak to ctu,takze MS prisla,ja tohle mela,ale az po porodu,ji mam silnou a taky kusy

nuki
6. lis 2009

Blahu: Ahojky, nebudu to moc řešit, a budeme dále snažilkovat...)))

angetha
6. lis 2009

Ahoj holky 🙂
Nuki mě se to nestalo... 😒
Prostějko je pravda, že původně jsme chtěli ten V-travel, tak je dobře, že jsme ho nevzali a DorJana tenkrát neměli...Na tu Dara Baby jsem na netu taky koukala, docela to šlo ale pak jsem ho viděla naživo a vůbec se mi nelíbil...Každý má jiný vkus 😉
My zas dnes jedem nakoupit, pak na návštěvu, zítra na celý den za babičkou..my furt někam jezdíme nebo někdo jezdí k nám 😅