Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

nuki
9. lis 2009

Ver: Ahojky moc krásná fotečka..🙂))

Zuzi: Ahojky, opatruj se holka..🙂

prosteja
9. lis 2009

ZUZI já teda když jsem nachlazená tak preferuju ten BIOPAROX sprej.... dávám ho i do nosu, je to teda hnus, to jo, ale zabírá okamžitě 😉

zuzka.o
9. lis 2009

PROSTEJ.... to je drasťák, tomáš recht....fuj!

NUKI: mrcha dorazila .... to je škoda, tak bumbej ten kontryhelový čajík a ono se to brzo povede 😉

prosteja
9. lis 2009

BLAHU teda o přivýdělku jsem neslyšela, respektive ne o takovém, který by byl opravdu použitelný a něco fakt vydělal...... když se zeptám nebo pátrám, tak je to samý prodej kosmetiky a parfémů a šperků a tak 😅

prosteja
9. lis 2009

ZUZI no drasťák to je, ale pomáhá 😀

nuki
9. lis 2009

Zuzi: tak to jo, hezky odpočívej.....🙂))

nuki
9. lis 2009

Zuzi: jojo piju a budeme se snažit..🙂))

blahovka.cz
9. lis 2009

jo prostejko tak takovej jsem nsla taky,tak to asi budu mit smulu 😖 chtela jsem neco zkusit doma,ale u nas nic neni 😕

prosteja
9. lis 2009

BLAHU no ono asi nikde nic není 😖 taky jsem si říkala, že bych si mohla postupem času něco doma přivydělat, ale myslím tím fakt přivýdělek, pomáhat někomu s účetnictvím, dělat nějaký papíry nebo tak..... jenže na to narazit, to je asi zlatej důl pak....... protože co jsem tak jako slyšela, tak ti fakt každej akorát nabídne prodej kosmetiky a jak se na tom dá úžasně vydělat 😅

svoja
9. lis 2009

Dobre rano, hlasime se vam s Barunkou konecne vyspinkany 😵 😵

BLAHU s tim dedou to je hrozny, si pamatuju jak jsme se takhle "loucili" s tim nasim 😔 😔 taky me bylo strasne lito mamky 😔

ZUZI ja jsem ten stodal normalne mela, me ho doporucila i dr 😉 ...a hlavne me moc chutnal 😉 narozdil od bioparoxu 😒 tak at jste brzy fit🙂

blahovka.cz
9. lis 2009

no jo,ale jak mam chodit s prckem neco prodavat ti uz nikdo nerekne,vid prostejko 🙂 hodne jsem slysela o podvodech,tak musim pockat az nasi prodaji barak a pak mi tatka snad rekne,jestli to pujde u nej jak rikal

tak Onda byl ani ne pul hodky vzhuru a uz zase spinak,to je u nej nezvykly,ale tak jsem rada,ze mam taky cas pro sebe

svoja
9. lis 2009

AMAL vtipnej manzel s tou kombi...muj taky obcas neco takhle trefnyho poznamena 😉 chichi, tomu nerozumej 😉 mmch, nepoznal Amalku z toho?

svoja
9. lis 2009

VER peknej pupon🙂...uz je ti dobre?

prosteja
9. lis 2009

BLAHU no jednak jak máš lítat s prckem někde a jednak já bych na tohle neměla žaludek...... obíhat lidi a nosit katalog, ať si objednají výhodně parfém nebo šperky 😲 😖 na to já fakt nemám....... tak uvidíš, ty máš v záloze toho taťku, že by jsi mu aspoň vypomohla 😉

ahooj SVOJI 😵 teda taková provokace, prej konečně vyspinkaný 😠 😀

verled
9. lis 2009

prostej:jojo ještě tejden a pak 18.🙂a páápaaaaa.-)))

nuki
9. lis 2009

Ahojky Svoji, to je dobře, že jste se s Barunkou pořádně vysppinkaly..🙂)

verled
9. lis 2009

nuki:ahoj snažilko,děkuji, tak co tak co??testila??

svoja:ahoj zlato, no je to už macek🙂jinak je mi jakože líp, normálka jsem si dávala 3xdenně paralen a kapky do nosu pro děti na 4 dny.......protože mi bylo fakt blbě........a nehodlala jsem se tejrat s mořskou vodou a podobně-._

nuki
9. lis 2009

Ver: ve čtvrtek mrcha přišla...tak už není potřeba..:(

svoja
9. lis 2009

Prej provokace...vcera jsem spala snad tri hodiny jen.... ☹ 😀

NUKI vsak jasne...ty kapky a paralen jsou ok 😉

prosteja
9. lis 2009

ale můžeš dospat přes den 😀 já dneska spala asi tak 3 hodiny taky a teď bych klíďo dospávala, ale musím sedět v práci, tak proto píšu, že to je provokace 😀

blahovka.cz
9. lis 2009

ahojky svoji,no videt umirajiciho cloveka,jsem videla mackrat,ale je mi zkratka lito mamky,ma toho ted moc,jako moc problemu na jednu hlavu,tak ji snad zitra rozveselime

no prostejko prave,ze tatka jistej neni,kvuli fin.krizi,vsechno se ukaze az prodaji barak

prosteja
9. lis 2009

BLAHU já vím, že to není jistý, ale tak aspoň nějaká naděje tam je... 😉

cat79
9. lis 2009

Tak jsem tu zpět, jsem musela trošku pracovat a pak jsem si ještě dáchla🙂)hihih
Mooc děkuju za recepty kachny, amal s tím medem to bude ňamka, to udělám a zelíčko a knédl🙂))

Ver super fotka, taky vám se dneska přidám pupíka🙂))já nastupuju mateřskou nakonec taky od 22.11.:-)
Malej se loučil s tatínkem, měl zase spartakyádu🙂)hihihihi
jsme se nasmáli..
Jdu udělat karbanátky, na přání než mužíček odjede, pak si umyju hlavu a pedikůrka a kamarádky.-))hihihi

Blahu Ondrášek už je chlapák, to taaak letí!!!
Amal a co budeš brát do porodky pro amálku???
Nuki neboj, do Vánoc jsi těhulka🙂))

verled
9. lis 2009

nuki:aha, škoda, ale zas aspoň že správně funguješ... 😉
svoja:já jsem verled pamatuješ??koukám Barča ti taky užírá mozek😀D

verled
9. lis 2009

cat:díky🙂jsem se kvulit obě vyfotila před tou mojí rukodělně natřenou linkou abys viděla.-DD

amallie
9. lis 2009

blahu: no já bych ho v tu chvíli praštila, když mluvil o tom pytli 😀 😀 😀 to je zrovna asi nejluxusnější kousek naší výbavy a prej příšernej pytel 😀 Ale z toho nic nepoznal, on to spíš tuší jako nějak intuitivně si myslím 😉 My máme i autíčkový trička a osušky (omyl, že), takže z toho by zas viděla chlapečka, ale on na to ani nekouká...........

prostej: tím se myslí jako kulma na vlasy, jo???? ty jo, tak to nemám takovou, to musí bejt vopruz!!!!!!!!! to skutečně nesmíš zamazat 😀 😀 😀 jako ještě to natáčet, tak to teda....... to se dřív dělalo, jo??? já mám jako takový prostěradlový, s kanýrkama a jsou vyšívané, ale jde to normálně žehlit, ovšem i tak to byl vopruz

svoji: ne, z pytle amál nepoznal, on tyhle věci jako neřeší, třeba to kačenkový a žlutý mu připadá holčičí, zas ale pro možnýho chlapečka koupil růžovou deku.............. prostě, co se mu líbí, to by dítěti oblíknul 😀 😀 ale podle mě holčičku tuší, asi intuice, já to taky věděla i bez utz 😵

svoja
9. lis 2009

PROSTEJ bohuzel, u me to neni slavny s tim spanim ani pre den.... 😒

Jezisi VER a NUKI...prominte....tehu demence 😅 😅

blahovka.cz
9. lis 2009

no prostejko nadeje je to prave slovo

ahojky cat,no je to strasny,ale kazdy obdobi ma neco do sebe,ze zacatku si clovek odpocine,mimi porad spinka,pak cekas na prvni usmev,nebo vydani zvuku,pak na paseni konicku a ted uz je to krasny,je cilej,taky si umi poplakat,ale vetsinou se na me culi a dovadi 😀 proste kazdy mesic mel neco do sebe 😀 😀 😀

prosteja
9. lis 2009

AMAL no to právě doma kulmovat nejde 😀 respektive se to musí umět, jestli to paní dělá kulmou na vlasy nevím, ale dřív se to tak dělávalo 😉 takže opruz to nebyl pro mě ani omylem 😀 jen jsme to tam zanesly, paní to nakulmovala a hotovo, teď s tím nemusím nic dělat 😉 ..... jinak to jsou ručně dělaný krajky, je to fakt 26 let starý, takže asi krapet jiná technika než to, co se dělá teď 😉

nuki
9. lis 2009

Svoja: nic se neděje....my to s Ver zvládáme..🙂))