Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

nuki
9. lis 2009

samozřejmě tam má být Cat..🙂))

Hehe: no snažím se, ale ted ještě bojuji s nějakým bacilem, trochu..:(
ale budeme bojovat jako lvi..🙂))

amallie
9. lis 2009

no, mně klesne mateřská o 5tis., prevíti 😠

blahu: třeba byses přidala ke skupině látkovek, to tě vyjde levněji, než ty papíráky 😉

prostej: si piš, předvedeš vyšňořený mimino 😵

blahovka.cz
9. lis 2009

hehe ted nechapu ,takze latkovat budes????a jak??

no ja uz zustanu u jednorazovek,zatim nas financne bere jen Beba

prostejko urcite!!! 😀 😀 😀 😀

amallie
9. lis 2009

hehenko: neumíš nakupovat na ebay? tam totiž najdeš AIO pleny za babku 😉

prosteja
9. lis 2009

AMAL 😀 😀 😀 jen aby se mi nenarodil nějakej uřvanej tur, co v tom nebude chtít být 😀

BLAHU 😀 😵

amallie
9. lis 2009

prostej: jo, to se taky bojím, jak tu psala blahu, že jí v tom ondra nechtěj bejt 😖

hehena
autor
9. lis 2009

AMALLI neumíííím :((( su neschopenko... zkusím mrknout s manžou a kdyžtak to nějak vyřešíme společně... ale já sem tatar.. 🙂))

BLAHU mno chtěla jsem jít jako EFI do vícevrstvých čtvercových plín - i sklad je u nich naprosto jednoduchej... navíc EFI psala, že jí vyšla celá výbava i se svrchníma kalhotkama asi na 2500.- jediný co je na tom trochu blbý, že se ty plínky musí přežehlit...

prosteja
9. lis 2009

AMAL jako kdybych je musela kupovat, tak do toho samo nejdu.... ale tím, že je mám doma, tak jsem toho využila.... 😉 a zatím jsem tohle slyšela jen od BLAHu, co mám kámošky, tak jsou v tom děti spokojený a klidnější 😉

nuki
9. lis 2009

holky jdu na obed...🙂 zatim papa🙂

svoja
9. lis 2009

Taky mame ty vicevrstvy- pro jistotu, kdyby dosly kalhotky....a jsou sympaticky HEHE!

prosteja
9. lis 2009

HEHE ty plíny vyžehlíš v šestinedělí a pak už ani nemusíš, pokud ti nevadí, že nejsou úplně precizně jak list papíru 😉 to tady psala myslím i ANGE, že už čtvercovky nežehlí... a navíc, je to rovný, s tím ti pomůže i manžel 😉 😀

hehena
autor
9. lis 2009

NUKI tak bacil jo? musíš ho upít čajem s medem k smrti 🙂))) no přeju vám štěstí, ať už to vyjde... jak je to vůbec dlouho, co už se snažíte?

PROSTEJ no za chvíli snad dovalí ségra a na chvíli si vyrazíme...

jsem si nějak víc věcí přes víkend ujasnila - byli jsme u kamarádky v těch jeseníkách. její malá je naprosto úžasný hodný dítě, že to jsem ještě neviděla... kéž by se nám takový dítě taky povedlo... 😀
no ale poradila s kosmetikou, dala mi pár hadříků, i zavinku, tu levnou odsávačku a tak... bylo to super...

prosteja
9. lis 2009

NUKI dobrou chuť 😵

HEHE tak, pořádně se natucněte i s Kubíkem 😉 😵 a to je super, že máš takovou kámošku a další věcičky do výbavy a spoustu informací 😉

hehena
autor
9. lis 2009

PROSTEJ jj to mi taky říkala ta kamarádka, že by žehlila ze začátku a pak už ne 🙂 ...
no uvidíme, jak to s tím prádlem budem zvládat, a kdyžtak bysme pak i pro ušetření času pro nás pořídili sušičku... ale to se uvidí, až budem v provozu 🙂

hehena
autor
9. lis 2009

jo a taky mám od kamarádky už jedny PUL Imse Vimse 🙂 ty Zoo myslím 🙂

prosteja
9. lis 2009

HEHE jj, tam jde hlavně o ty bacily, abys měla v šestinedělí všechno vyžehlený.... jinak o nic 😉 a když ti nebude vadit trošku pomačkaná plína, tak je to ok podle mě 😉

hehena
autor
9. lis 2009

jj PROSTEJ jen škoda, že je tak daleko... 3,5 hodiny jízdy žádná vášeň no 🙂))

amallie
9. lis 2009

hehe: tak ti pak kdyžtak poradím, já teda umím jen ebay, ale asi to bude to samé, jako aukro a tohle.......... koupíš AIOn pleny za třeba 40 USD 8 ks, někdy i 10 😉

prosteja
9. lis 2009

HEHE no vidíš, první plenkový úlovek 😀 😵

taky mám všechny kamarádky tak daleko 😔

prosteja
9. lis 2009

AMAL ebay funguje na stejném principu jako aukro ne? akorát musíš umět anglicky no 😅 nakoupit se tam dá, potvrzuju 😉

hehena
autor
9. lis 2009

no taky myslím... stejně na to dám prckovi ještě separačku, takže to prcka nemůže poškrábat...

no holky netušila jsem, že ty plíny se skládají jinak pro holčičky a jinak pro kloučky 🙂)) to jsem mrkala, ale je to logický docela 🙂)

PROSTEJ hlavně je krásný vidět tu péči o dítě... jak to zvládá bez problémů sama... jasný její malá je fakt extrémně hodná, pomalu jsme o ní celej víkend nevěděli... až nám bylo líto, že pořád spí 😀

a jak krásně voněla... furt jsem jí očmuchávala, jak nějakej ouchylák 🙂))

fakt kdyby všechny děti byli takovýhle, tak se rodí o stošest .))))) 😀

prosteja
9. lis 2009

HEHe přesně tak, ještě budeš dávat separačku 😉 takový miminko hodný bych chtěla takyyyyyyyyyyyyy 😵

hehena
autor
9. lis 2009

tak jo AMALLI moc děkuju 🙂

za 40 USD??? to je teda sakra rozdíl 😲 😲 😲 😲 😲

hehena
autor
9. lis 2009

to bych si tu výbavu pak nakombinovala jako SVOJI 🙂

svoja
9. lis 2009

HEHE ty to taky budes zvladat!!!!!!!!!!

hehena
autor
9. lis 2009

mno kdybych měla takový díťátko SVOJI 🙂 tak se nebojím... ale někdy se rodičům narodí takovej uplkánek a tak vůbec, že věřím, že to musí bejt na mašli no...

prosteja
9. lis 2009

no někdy to může být zajímavý, ale tak musíme to zvládnout, ať bude mimi jakýkoliv 😉 a budem doufat, že budou všechny nejhodnější 😀 😵

se musím ještě objednat na ten cukr, úplně jsem to zasklila 😀

amallie
9. lis 2009

hehe: samozřejmě nejsou tak fajnový, jako se dají koupit třeba jedna za 500, ale já jsem si je ošmatala v krámě a něco přivezla a pak dokoupila na ebay, mám je kdyžtak v albu a dobrý
však já ti za chvíli řeknu

sušička skvělej nápad, přesně počítám s tím, že po šestinedělí nic nežehlím, zmačkané to nebude a bakterie už taky řešit nebudu, takže bude vyřešeno i s plenama

hehena
autor
9. lis 2009

já zas zasklila ten 4D... já to určitě prošvihnu :D
😀

hehena
autor
9. lis 2009

tak já bych pár AIO kousků možná brala i nefajnových, prostě na cesty třeba... 🙂

jo ta kamarádka mi taky říkala, že se jí malá strašlivě osypala po Pampers... tak pak musela dávat látkovky a po nic prý naprosto nic! prý si myslela, že je to nějakou mastí nebo něčím, že vyzkoušela naprosto všechno až pak vyměnila plínky a byl klid...