Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
11. lis 2009

tak jsem si to taky objednala 😉

se mi teda víc líbily ty knihy, nebo ta hra, no, ale to je pro větší děti

prosteja
11. lis 2009

BLAHU jukni, stačí si najít předplatný..... 😉

moncicak3
11. lis 2009

ahojte kočandy 🙂 tak jsem do nového albíčka přidala popis porodu a to, co se dělo po porodu.....jdu připravit manžovi jídlo, za chvilku vyráží do práce, tak se sem pak snad vrátím 😉 pokud se teda neprobudí Terez

prosteja
11. lis 2009

ahoooj MONCI 😵 😵

blahovka.cz
11. lis 2009

holky ja vim,ze uz mate porodky vybrane ale nasla jsem tam databazi porodnic i s detailama

http://www.maminka.cz/porodnice/ahojky monci,konecne tu taky podkavam cetla jsem o porode,jste sikuly,ale teda potrapilo vas to fest 😀

hehena
autor
11. lis 2009

🙂 tak jsem teď pobavila kamarádku-zasloužilou matku tím, že chci látkovat 🙂))) tak aspoň někomu jsem dneska vyloudila úsměv na tváři 🙂)) 😀

p.e.t.u.l.k.a
11. lis 2009

Prostej já právě chci druhé miminko ´brzo po Vítečkovi právě se rozhoduju jestli budou od sebe 2 nebo 3 roy 🙂 já se ségrou jsme o rok a půl a je to super 😵 . jý jsem tu nedávno psala, že ta moje známá šla na 3 roky a jak se zapíjel Víteček tak zplodili miminko 🙂 takže bude pobírat jen 2 roky 7600 kč a zbytek nechá státu 😒

hehena
autor
11. lis 2009

já to nějak s tím navázáním rodičáku asi nechápu... PETI takže si to s dalším dítkem prodlouží o další tři roky... ale v podstatě jí ten jeden rok propadne... nebo jak?

p.e.t.u.l.k.a
11. lis 2009

blahu já už má formuláře taky dávno vyplněné na 3 rky jen je zanést na úřad 🙂 ale pořád nejsem pevně rozhodnutá, chtěla jsem to odvézt dneska, ale nechám to asi až na pondělí až budu na 100% rozhodnutá 😉

blahovka.cz
11. lis 2009

jee tak jsem si precetla o porode,chudak monca,kdyz ji nosili malou jen na kojeni,to bych taky obrecela 😔

hehe to je dobry,ze to beres sportovne 😀 😀

prosteja
11. lis 2009

HEHE na mě každej taky čučí jak na blázna a musím teda říct, že některý lidi mě se svýma názorama už fakt štvou.... před někým řekneš, že chceš zkusit látkovat a když mě někdo začne přesvědčovat, že jsem totální blázen a jak se to nevyplatí a jak to není zdravý a že se vracím sto let za opice a začnou po sobě vrhat takový ty pohledy div, že si u toho neťukají na čelo, tak bych vraždila 😠

PETUL tak to jo 😉 když víte, že chcete tak brzo, tak to chápu, že zvažuješ 😉

p.e.t.u.l.k.a
11. lis 2009

hehenko ona měla pobírat do 1.3.2011 7600 kč ale tím že otěhotněla a miminko se narodí v dubnu 2010 a půjde 6-8 týdnu před porodem na MD tak vlastně příjde skoro o 100000 kč a pak zase záleží na jak dlouho si dá rodičovský příspěvek

nuki
11. lis 2009

holky s látkováním se nenechte odradit..🙂))

p.e.t.u.l.k.a
11. lis 2009

Holky jdu na procházku i když prší tak se mějte zatím pěkně 🙂

blahovka.cz
11. lis 2009

to jsou docela drsna nazory prostejko 😲 😲 😲 😲

peti taky se nemuzu dokopat na urad,je to tam vzdycky na pul dne 😒 zvlast s kocarkem jedine je dobre vyrazit brzo rano

hehena
autor
11. lis 2009

MONCI dočetla jsem 🙂 krásný.... tak žloutenko táhni...

sacvi
11. lis 2009

Ahoj holky,
prostejko já to taky tak v okolí mám 😝 Ale co 😀
Já jen rychle nakukuju a jdu se pochlubit 😀
My se teď vrátily z 3měsíční prohlídky a malá má 6370g a 66cm. No je to už kus ženské 😵 Jinak vše ok a za měsíc se domluvíme na nějakém dokrmu takže počítám že na vánoce bude naše malá beruška už papat perníčky 😀

Teď spinká tak se valím naobědvat než se vzbudí a pak uvidíme třeba se eště ukážu 😀 Zatííím

prosteja
11. lis 2009

BLAHU no a s tím se setkávám skoro pořád.... ☹ tím myslím u kamarádek, známých, kolegů nebo tak... prostě když se začneme bavit a já řeknu o látkových plínách, tak prva všichni vytřeští oči, pak řeknou, že jsem se zbláznila, pak by si nejradši poťukali na čelo a vidíš takový ty pohledy typu, je mladá a blbá a neví do čeho leze 🙄 🙄 🙄 takže radši nikde nic moc neříkám.... s holkama na netu si o tom pokecám víc, než s kámoškama, který se mi smějou ☹

NUKI neboooj, já se nedám 😀

prosteja
11. lis 2009

SAC ahoooj.... 😵 sleduju, že odhodlaný látkařky jsou na tom všechny stejně 😅 ... a gratulace k takové ženské 😀

hehena
autor
11. lis 2009

jo tak já to zatím řekla jen tchánovi a dneska tý kamarádce... a vlastně ségře, ale se nijak zvlášť nedivila... tchán mi řekl, že si myslí, že pak bude malej rychlej chodit na nočník - ale to netuším, jakej to má vliv... třeba fakt jo...

já jí to neberu, má svoje s dětma odžitý a třeba má pravdu, že se zblázním 🙂)) a nijak mě ty řeči neodrazujou, zvlášť když se mi nesměje do obličeje, ale píše mi to po skypu 🙂 prostě zkusím a uvidím, kdyžtak plíny prodám no )

PETI mno to je nemilé no... :( ale tak nedá se čekat, že by těch 100 tisíc dostala... bo takhle by ti sociálně slabší rodili jedno dítě za druhým asi... prostě to tak je no... .(
a zatím pááá 🙂

NUKI ahooj 🙂 😵

blahovka.cz
11. lis 2009

ty brdo sac vy nas beret hopem 😀 😀 😀 😀 my meli ve 4.mesicich 6810g a 63 cm a to jsem si myslela,ze je Onda dlouhan 😀 😀

tak se na ne vyprdni,ja si zase myslim,ze treba na tehle diskusi valcuje letkovani papiraky naprosto 😀 ikdyz my to probirali s manzou ze vsech stran a nakonec se rozhodli,ze uz zustaneme v tech papirakach,musim kapnout bozskou,ze i z pohodlnosti

prosteja
11. lis 2009

HEHE taky to tak beru... chci to zkusit, plíny můžu vždycky prodat že jo...... 😉 a po Skypu je to v poho a něco jinýho, když řekne, no to se zblázníš, jsi odvaha a něco jinýho, když na tebe fakt někdo kouká jak na blázna..... to vždycky ztichne celá místnost, když to někde řekneme 😀 .... nedávno u manžové tety, manža to tam jen tak nadhodil, protože nás varovali jak budeme vychytávat slevy na plíny a manža říká, že my asi ne a teď takový to trapný ticho a nikdo nevěděl, co říct..... 🙄 a pak úžasnej dotaz: vy budete používat látkový plíny? jste se zbláznili ne? 😠

nuki
11. lis 2009

Hehe: Ahojky🙂

Moni: přečetla jsem, tak ted at už je vše jen v poho..🙂)))

Sac: gratulace k pohodové kontrole a že je vše OK..🙂

prosteja
11. lis 2009

BLAHu já to beru zase tak, že má každej svobodnou volbu že jo.... a že někdo řekne, jéééé, vy jste blázínci, ale fandím vám, je to fakt o něčem jiným, než když tě někdo začne zarytě přesvědčovat, že látkovky jsou fakt blbej nápad 😠 .... třeba jo... já taky nikomu nevnucuju, že má používat látkovky že jo...... u ničeho jinýho jsem se s tím nesetkala, ale u těch plín jo 😉

hehena
autor
11. lis 2009

tééééda SAC gratuluju 🙂 😵 😵 😵 😵

no PROSTEJ radši nikde neříkat... mě se o tom ani mluvit s ostatníma moc nechce. každýmu je do toho prd...
já se o tom radila i s tou mojí kámoškou, co látkovat chtěla a pak to vzdala a sama mi říkala, že to vzdala, bo byla líná no... že celkově si myslí, že péče o plínky není nic náročnýho, jen pak měla tkaový provozní potíže, že pračka byla v dolním patře a oni bydlí až na půdě - bo mají penzion, takže by se fakt řádně natahala s plínama tam a zpátky a věšet prádlo venku atp...

hehena
autor
11. lis 2009

PROSTEJ ber to tak, že většina ženských se o látkování ani nezajímá... takže mi ta kamarádka tvrdila, jak budu každej den vyvářet plíny a žehlit 🙂))) no tak to je taky tím... a nemá smysl to někomu vysvětlovat... třeba nám to fakt nepůjde a dáme jim za pravdu...... no a abych tu kámošku ještě dorazila, tak jsem zmínila ještě ten mýdlovej sliz na praní a to jen přišel dotaz: "na jak dlouho, že chceš přestat pracovat?" .)))))) no mě to vůbec nepřekvapuje... no... takže já se směju taky... 😀

prosteja
11. lis 2009

jj HEHE asi tak, taky už to nikde neříkám.... jen vždycky odkývu rady, který papírovky jsou nejlepší a už nic neříkám 😀 mě na tom nepřišlo dřív nic divnýho říct, že se chystáme látkovat, když už na to přišla řeč, ale když jsem slyšela ty reakce, tak už jsem se taky zařekla a nic neříkám 😉 ...... myslím si, že hlavní důvod proč lidi nelátkují je ta pohodlnost nebo jak to nazvat... a nechci tady nikoho urazit, ale to je podle mě první faktor, kterej si člověk musí říct, že je ochotnej obětovat, to, že kolem toho bude muset lítat víc než kolem papírovek... a někdo ochotnej je a někdo ne.... 😉 o tom to celý je 😉

prosteja
11. lis 2009

HEHE 😀 tak kámoška to bere s humorem, to beru 😀

blahovka.cz
11. lis 2009

tak malej uz si tu u me spokojene hraje,to zvire spalo jen 40 minut 😠 ale on se prospi az pujdeme tatinkovi naproti 🙂

prostejko ja si myslim,ze to rikaji protoze to neznaji jako ono to soucasny latkovani je opravdu o nicem jinem,nez to drivejsi

prosteja
11. lis 2009

BLAHU no bude hůř, začne si chtít spíš hrát než spát 😀

jj, a kdo si nepozjišťuje ty informace, protože ani třeba nechce, tak o tom nic neví..... jen do toho pak mluví 😀 🙄