Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
25. lis 2009

prostej: no aspoň, že tak 😉
já třeba minule narazila na krávu na poště, která mi tvrdila, že bez lístku ze schránky mi prostě nevydá dopis, jako musela jsem hodně štěkat, aby se umoudřila. Tupá slepice a neuděláš nic, no 😖

svoji: no jako jedla jsem no........... a hlavně, už se mi zas nechce 😀 měla jsem jogurt, banán, dvě mandarky, corn flakes, penne arabiata a ananas........... 😒

jdu mrknout na ty kolotoče, aspoň jí ho slíbím od ježíška 😉

luciebx
25. lis 2009

ahojky ahojky vsem... jako holky fakt mi pomaha brusinkovy piti no sem z toho nadsena .. nic cely dny nepiju pac do sebe nemuzu nic dat... a nevolnosti taky pomalu ustupuji.. musim jit po min a vickrat.. aby zaludek nebyl prazdny ani precpany jupiii... snad uz to mam vychytany

prosteja
25. lis 2009

AMAL jo sestřička u doktora je super, všechno krásně vysvětlí a nedělá ofuky s ničím 😉 ....... a s tou poštou, tý jo, to bych normálně asi rozbila to okýnko a vlítla na ni 😀 😠 🙄 ale nenaděláš nic, jak píšeš...... nejhorší je srážka s blbcem, jak říká můj manžel 😀

LUCI to máš podobné jako já, když jsem měla na začátku těhu prázdný žaludek, dělalo se mi blivno, jak jsem byla najezená, tak šup a nevolnosti byly pryč 😉 😀

amallie
25. lis 2009

ty jo, tak jsem slíbila kolotoč a už ať mě top dítě nevydírá 😀

prostej: jako bez dopisu jsem neodešla, ale co mě to stálo vystětlování teda 😠
manžel má svatou pravdu 😀

prosteja
25. lis 2009

AMAL bych tu babu fakt roztrhla asi 😀 .... hlavně, že někdy ten lístek do schránky vůbec nehodí že...... 🙄 a navíc to stejnak hledá podle občanky, tak co... no ale to jsi prostě narazila na blba 😀

amallie
25. lis 2009

prostej: už ti poslali tu zavinku z maminky? mně jještě ne............

prosteja
25. lis 2009

AMAL ještě ne, já myslím, že přijde s prvním číslem 😉

svoja
25. lis 2009

AMAL pekne te ma Amalka otocenou kolem prstiku 😀 😀 😀 😀

amallie
25. lis 2009

svoji: ale jinak jsem přísná jako!!!!! kolotoč dostane, ještě dostane lva a světlušku a to stačí 😉

tak jsem udělala ještě pudink, škoda, že je teplej............. a v tomhle počasí ani na balkoně nevychladne

prostej: a kdy ho pošlou? má to být prosincové číslo............. to už by nám mělo dorazit, ne? jinak u jiných časáků chodí dárky zvlášť

prosteja
25. lis 2009

AMAL no teď by někdy asi mělo dorazit...... 😉 a s těma dárkama nevím, vím, že manža loni taky objednával nějaké předplatné a dárek mu přišel s prvním číslem 😉

prosteja
25. lis 2009

já to s nima navíc řešila to objednání přes mejlíka kruciš, protože jsem měla dotaz na barvu té zavinky, tak tam musím zavolat a ověřit adresu...... tak se kdyžtak zeptám, jak je to s tím dárkem 😉

amallie
25. lis 2009

no že by se mi jako hodila už teď............... 😀 😀 😀 bůhví, kdy jí pošlou 😒 aby mi z ní dítě nevyrostlo

amallie
25. lis 2009

a zavoláš tam jako teď? kdy dorazí časák a kdy zavinka?

prosteja
25. lis 2009

AMAL to snad neee.... ale já tam zavolám, nejpozději zítra, dneska nevím, kdy přijdu domů, jdu na kafčo s kámoškou..... oni mi posílali nějakou bezplatnou infolinku, kde můžu mít dotazy, tak se budu ptát na tu adresu raději a zeptám se, jak ty dárky rozesílají ju? a kdy to tak můžeme čekat 😉 a dám ti vědět......

prosteja
25. lis 2009

AMAL no zavolám ale nemám to číslo u sebe, tak musím doma vyhrabat ten mejlík.... 😉

prosteja
25. lis 2009

a když už budu volat ohledně své adresy, jestli ji tam mají správně, tak se zeptám na časák, kdy ho tak můžeme čekat a na ten dárek 😉 a dám ti vědět zítra nejpozději ju? 😉

prosteja
25. lis 2009

ale teď už se loučím holky, mizím na to kafčo.... tak se mějte krásně a zítra papa 😵

amallie
25. lis 2009

tak to, tak zítra 😉

papa

amallie
25. lis 2009

koukám teda na ty hrochy, jsou 😵 😵 😵 😵 a i ti mýšánci 😵 😵 😵 😵

máme se svojou stejnou vanu, já mám ale oranžovou (ač jsem objednala bílou)

nuki
25. lis 2009

Cat: taky přeji vše nej k svátečku..🙂)))

svoja
25. lis 2009

AMAL no jasne, uz ted ma Amal spartanskou vychovu ze 😀 😀 😀 😀 ja chci taky jeste lamaze neco...asi to nevydrzim...ma slibeno, kdyz se vyklube, tak asi zakoupim a budu ji lakat... 😀 😀 😀

Bila a oranzova...chichi...to neni zas az takovej rozdil 😀 😀 😀

hehena
autor
25. lis 2009

čus ženštiny 🙂 jak se máte? 🙂 😵 😵 😵

jsme se teď vrátili z procházky a z pozdního oběda 🙂 jelikož dneska nebylo až tak moc práce, tak jsme konečně vyrazili, neboť už jsem musela po tom týdnu na vzduch a pejska to potřebovala ještě víc 🙂)) no krásný počasí, mlask! 🙂 😵 😵 😵

svoja
25. lis 2009

HEHE hoj...to ste se z te nocni prochazky vratili az ted?🙂 😀

hehena
autor
25. lis 2009

nene 🙂)) noční procházka ani nebyla, to byla vyjížďka, bo jsme museli do tiskárny zkontrolovat tisk katalogu... 🙂))

ráno mi akorát moc nešel net, a kolem 2 jsme šli na tu prochajdu s obídkem 🙂

nuki
25. lis 2009

hehe: Ahojky, jde vidět, že jste si to hezky užili tak to má být..🙂))

hehena
autor
25. lis 2009

NUKI hoooj 🙂 jak se máš? 🙂 😵 😵

hehena
autor
25. lis 2009

tak jsem dočetla PROSTEJčin 4D a držím palce na další kontrolu, snad to bude v pořádku. myslíš, že kdybys nešla na ten UTZ tak by se to vůbec zjistilo z 2D UTZ? na fotce je náhodou obličejí vidět... .) a chci vidět to s tou pupeční šňůrou 🙂) sem s tíííím 🙂)) 😀 😵 😵 😵

CAT bioparox ve streji se určitě může právě proto, že je to lokální... několik mých kamarádek těhulí ten sprej během těhu užívaly a doporučil jim to dr., takže já jsem šla do lékárny na jistotu... a musím říct, že je to super účinný, šla bych do toho i když to máš už na průduškách... mě se po tom vždycky dost uleví...

nuki
25. lis 2009

Hehe: já se mám dobře, ikdyž v práci docela fofr a manža ulehl ....tak je v izolaci, abych to nechytla, kdyby teda třeba byla těhu....sice to není chřipka, ale i tak.. 😒

svoja
25. lis 2009

hehe ja myslim, ze by to z utz normalniho zjistili taky tu vodu

svoja
25. lis 2009

nuki no tak hlavne jestli manzel pred "ulehnutim" splnil sve povinnosti 😀 😀 😀 😀