Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
26. lis 2009

prostej.tak urco muzes byt klidna 😉 prcek budev poradku a pekne si vas pohlidaji

prosteja
26. lis 2009

CARCUL tak to je super 😉 ... já jsem zvědavá jak my oslavíme 3 roky od svatby, už budeme mít prcka u sebe 😀

amallie
26. lis 2009

carcul: a co to nakonec bylo za dárečky?

carculka
26. lis 2009

prostej,budete slavit i s prckem 😀 ..a kdy jste se brali?

nuki
26. lis 2009

Ahojky holky, přeji krásný den..🙂)))

tak jsem dneska byla na gyn na odběru krve na hormonální profil...pak půjdu ještě 3DC....nebo taky neeeeeee...🙂))))

Car: krásné výročí, to chce hezky oslavit..🙂)

Zuzi: 😀 😀 😀 jde vidět, že máš dobrou náladu a tak to má být..🙂))

Ahojky Amal: stále se ji ještě nechce.. 🙂

prosteja
26. lis 2009

AMAL no a k doktorovi jdeš kdy? nebo co ti řekli na minulé prohlídce ohledně přenášení? vím, že termín máš v pondělí.... 😉

carculka
26. lis 2009

amal..jsem koupila milackovi od stormu retizek(ale fakt krasnej a moc mu slusi)a k vanocum dostane jeste naramek k tomu...no a ja dostala naaaadherny nausnicky od DKNY 😵 😵 😵

prosteja
26. lis 2009

CARCUL no a asi si ani nic nedáme, miminko bude ten nejkrásnější dárek.... a svatbu jsme měli 14.4.2007 😉

ahooj NUKI 😵 tak doufám, že na další krev už půjdeš na HCG 😀 😉

carculka
26. lis 2009

ahooj nuki..no myslim ze uz to bude zbytecny,vsak ta mrcha se musi naucit slusnymu chovani a nechodit bez pozvani furt 😀

carculka
26. lis 2009

prostej,dyt budete mit to nejhezci,broucka u sebe 😉 a jak jste celkove dlouho spolu?

amallie
26. lis 2009

carcul: tak to je krásný 😵 😵 😵

prostej: jdeme zase zítram, neříkal nic konkrétně, jen se zmínil "abyste nepřenášela"

nuki: nechce no, docela mě to děsí, co jsem si četla o tom vyvolávání porodu, br.........

prosteja
26. lis 2009

přesně tak CARCUL 😵 už se na toho drobka těším, musím říct, že čím dál víc 😀 a jinak jsme oslavili 11.11. 4 roky začátku vztahu 😉 ale známe se už asi 10 let 😀

zuzka.o
26. lis 2009

CARCUL.... jéééé romantikaaaa 😵

PROSTEJ: my budeme mít teda hned 2dárečky na 2.výročí svatby (2.8.2008) ..žádní troškaři, ne? Asi abychom se nehádali 😀 😀 😀 A vlastně na 12.výročí seznámení jsme si dali // na testíku 😉

NUKI: třeba taky už nebude žádný 3DC..... moc moc moc bych ti to přála. Tfuj Tfuj Tfuj těhu bacílky 😵

cat79
26. lis 2009

Carcul gratulace k výročí!!!

Blahu po dědovi, to je hezký, má to duši a vzpomínky🙂))
Prostěj s plodovkou to bude OK, uvidíš!!!

Amali tak co??jak je??stihneš ještě tu pedikůrku???🙂))

Nuki mrcha pořád nikde?.-)))kéééž by už nedorazila!!!!

prosteja
26. lis 2009

AMAL tak uvidíš, co ti zítra řeknou.... já bych to tak tipovala, že tě prohlídnou a řeknou, že pokud neporodíš přes víkend, tak v pondělí nástup na vyvolání 😉

carculka
26. lis 2009

amal.. tak sup asi budes muset amalku vykourit do zitra..aby si vas tam treba nenechali uz a nemuseli vyvolavat 😕 tak musis malou lakat vic

amallie
26. lis 2009

cat: jo, pedikůrku bych stihla, ale s těma mejma nohama........jsem je včera dala do alba a to byly zrovna lepší 😖

prostej: a to teda ne 😠 😠 😠 😠 😠 😠 nikam nepůjdu 😠 😠 😠

carculka
26. lis 2009

holky dekuju 😅

zuzi,vy teda nejste vubec zadni troskari 😀

zuzka.o
26. lis 2009

AMAL: tééda, to jsou ale oteklý nohy.... koukej Amálce domluvit, ať už vykoukne na svět a netrápí maminku.

Co ROMIK....nemáte zprávy????

nuki
26. lis 2009

Carcul: no taky si říkám, nikdo ji nezve a ona si sem pořád leze..:(((

prostej: taky doufám..🙂

prosteja
26. lis 2009

ZUZI no paráda, pěkně jste si to načasovali 😀

CAT snad jo, snad už to příště bude ok 😉

AMAL 😀 😀 😀 oni se tě asi moc ptát nebudou 😀 a já bych teda raději šla na vyvolání, než ohrožovat malou nebo sebe přenášením 😉

carculka
26. lis 2009

nuki..no vsak uz ma nejvetsi cas na slusne vychovani,ted urcite poleze zas nekam jinam par mesicu 😉

prosteja
26. lis 2009

holky a ještě na vás mám takovej malej dotaz.... ohledně té plodovky jsem se dočetla, že někdy je jí málo, protože může mít žena malý úniky v průběhu těhotenství....... myslíte, že bych to třeba poznala, když mám takový ten těhu výtok a plodovka je průhledná..... 😅 tak jak mám vědět, jestli to ten výtok neobsahuje i plodovku? 😀 ..... já vím, že to sestra kontroluje z moči, kterou nosím do poradny, ale to je tak všechno, co o tom vím 😕

carculka
26. lis 2009

prostej..no muzes donest vlozku a oni ji pokapou roztokem a reknou ti

prosteja
26. lis 2009

CARCUL aha..... tak já předpokládám, že kdyby to chtěli zjišťovat tak mi řeknou že jo... 😉 já jen vím, že jsem četla, že to kontrolují tím chemickým testem z moči, jestli neobsahuje plodovou vodu..... a moč mívám ok 😉

amallie
26. lis 2009

prostej: tak to se mě teda ptát budou a jako v pondělí tam nepůjdu 😠 😠 ve středu nejdřív, nenechám se rozkuchat 😠 😠 😠

jinak únik té plodovky by podle mě poznal mudr, páč tě prohlíží, ne? a asi bys tam musela mít nějakou díru..................
to bude normální těhu výtok

prosteja
26. lis 2009

AMAL jj, taky si myslím, že by to doktor poznal a kdyby měl nějaký podezření, tak se bude snad vyptávat, jestli nemám problémy a tak.... o klasickým těhu výtoku ví, když mě prohlížel, tak říkal, že je vše ok 😉

a jsem teda zvědavá kdy porodíš AMAL.... a neboooj, oni tě nerozkuchají, jen zavedou tabletku a Amálka bude venku natotata 😀

amallie
26. lis 2009

carcul: bych ti ráda připomněla, že jsi jediná, kdo nemá ikonku.........................

carculka
26. lis 2009

amal..nojo no nez se vratis z porodky tak to zkusim napravit 😀

nuki
26. lis 2009

Amal: neboj určitě vše bude v pohodě a přijde to samo, Amálka je přece hodná holčička..🙂)

Zuzi: moc díky, těhu bacílky chytám..🙂))
vidím, že to máte por´řádný, když už tak už... 😀

Cat: má nepřijít až příští čtvrtek..🙂