Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
7. črc 2009

svetrusko tak to držím palec dvojnásob 😉 a jak dlouho se snažíte?

svetruska
7. črc 2009

dekuji , snazime se rok 😒 ...(je to kratka doba ale pro me strasne dlouha a protrapena) ale zjistilijsme pricinu a tak tohle je nase moznost 😵
jinak vam vsem tehulky gratuluji prosla jsem albicka 🙂

hehena
autor
7. črc 2009

no tak obecně ORCHI:::::

bych se bylinkovým čajům v těhu vyhla - krom těch, který jsou specielně pro těhulky! tam máš jistotu, že jsou bylinky, který ti nijak neublíží! nebo si to musíš vyhledat na netu, nebo v nějaký knize, takže pro klid duše pij hlavně ovocný čajíky! 🙂

pak bych vynechala bublinky - sycený limošky a hlavně se nedoporučuje COLA!
ale to hlavně zažívání! bude ti prostě líp.... no a říká se, všeho s mírou, takže když si občas dáš nějakou limču, bo budeš mít chuť taky se nic nestane.... na velký nevolnosti se dokonce doporučuje COLA - po malých doušcích!

hambáče jsem si už dala dva! a majolku jsem teda neřešila... vyhla bych se rozhodně stánkovýmu prodeji! ale třeba u Meka bych se tolik nebála!

no a pak takový ty klasiky - bacha na nedopečený maso a taky na plísňový sýry - nivu, hermouš, camembert a kozí sýr.... to ti zas může (ale nemusí) způsobit lysteriozu a ohrozit miminko.....

takže jestli chceš mít klid, tak tohle prostě nejez a je to!!!

add KAFE... pila bych max. jednu denně.... mě třeba kafe vyloženě nedělá dobře - i se mi tím dost zrychluje tep, takže to jsem přestala pít po těch potížích se srdcem... prostě kofein asi moc blahodárně na miminko nepůsobí! no ALE, zase je tu jedna věc - když vyloženě silně klesne tlak a necítíš se dobře, bolí tě dost hlava, tak si tu kávu prostě dej!!! když tyhle věci nekonzumuješ po hektolitrech, tak myslím, že to zvlášť ublížit nemůže....

prosteja
7. črc 2009

svetrusko díky 😵 určitě se i vám díky IVF zadaří 😉 důležité je, že se přišlo na příčinu a už se to řeší 😉

hehena
autor
7. črc 2009

no bezva román jsem sepsala fakt 🙂)))) 😀

hehena
autor
7. črc 2009

a koooonečně zdravím a vítám SVETRUSKU!!! 🙂 😵 😵 😵

a jdu dočíst bambule 🙂)

prosteja
7. črc 2009

jů hehe 😀 jsi to krásně shrnula...... 😀

svetruska
7. črc 2009

diky za privitani 😵
jj jsem rada ze pricina byla zjistena tim se muzeme posunout dal , moc se tesim a bojim ale to je asi proste normalni 😉

prosteja
7. črc 2009

svetrusko to je určitě normální 😉 důležitý je, jestli to těšení se převažuje ten strach 😉

orchidei
7. črc 2009

hehe krásný román! Děkuju!
Loučím se musím pracovat! Tak pááááááááááááááááááááááááá mějte se tu úplně nejkrásněji 🙂

hehena
autor
7. črc 2009

SVETRU moc vám držím palce na IVF!!! je fajn, že se na to přišlo a budete to řešit takhle! lepší než se lopotit a trápit třeba další rok! nejlepší je jít do těch věcí rychle a po hlavě!!! 😵 😵 😵

a taky díky za gratulaci .) 😵 😵 😵

svetruska
7. črc 2009

jj to teseni ze uz snad brzy me hodne naplnuje (az mi manzel rikal, abych se an to tak neupinala , ale to uz proste nejde 😵 ..)

svetruska
7. črc 2009

no ono prave bylo zjisteno ze kdybychom takhle pokracovali dalsi rok, nic se nezmeni spis budu i ja i manza prsychicky na tom hure... 😒 ze to normalni cestou proste nejde takze si nechame pomoc a pak uz jen aby se mimisek udrzel 😵

hehena
autor
7. črc 2009

je fajn SVETRU, že to víte v podstatě tak brzo a že s tím manža nemá potíž... protože i takový se najdou, kteří nechtějí jít na vyšetření na spermiogram, a pokud slyší IVF, tak se šprajcnou... buď kvůli strachu nebo ješitnosti....
no a věřím, že upínat se nejde.... je to asi dost těžký!!!!

prosteja
7. črc 2009

orchi tak pááá, ty plašánku náš 😀 😵

prosteja
7. črc 2009

tak svetru držím všechno co mám, aby se zadařilo hned napoprvé 😉

svetruska
7. črc 2009

jj manzel je moc hodnej a splni co mi na ocich vidi takze sel a jsme radi muzem se tak posunout dal 🙂
jina problem s IVF nema oni nam rekli at se rozhodnem jestli manza na operaci a pak tak 2 roky cekat a snazit se(ale neni zarucena uspesnost) a nebo rovnou umele tak manza rekl ze kdyz neni zadna jistota ze to cekani nekam povede a pak bychom na ne stejne museli jit tak pujdeme hned , dokat jsme na tom po psychicky a fyzicky dobre / jde to jedno s druhym vsak to urcite znate 😉

zuzka.o
7. črc 2009

Ahojky, jdu na vás nachvilililinku juknout 😵

Prostejko: už jsem to tady myslím psala, ale ty jsi měla v pátek dovču. Mám ČOČKY! Konečně. I díky tobě jsem se začala bát míň a v pátek jsem se byla mordovat u doktorky. Teď to ještě není napoprvý, ale tak napotřetí si tam tu čóču dám. Je to pořád hnusnej pocit, ale ono to brzo přejde. Takže DÍÍÍÍÍÍÍKY 😵

prosteja
7. črc 2009

svetrus, tak manža to bere dobře a to je fajn 😉 a má pravdu, že než čekat na nejistý výsledek, tak takhle to bude asi lepší 😉

svoja
7. črc 2009

ahojky!!!

HEHE jsem si rikala, kde jsi cely vikend....ale je fajn, ze se to nezhorsilo a vypada to dobre!!! super!!!

Jinak k tomu, co se smi a nesmi...je tady na konikovi jedna takova vtipna diskuze, kde holky pisou co kde slysely, ze se nesmi. Docela jsem se u toho nasmala...i kdyz to nektere mysli vazne. Holky, neblbnete, nejsme nemocny, jsme tehotny!!! Pokud nejkou potravinu nebo napoj nekonzumujeme po litrech nebo kilech, tak podle me neskodi nic...pokud to neni zkazeny samozrejme. Myslim si, a spousta dr to potvrzuje, ze bychom mely jist na co mame chut, co v sobe udrzime a co neni zavadne. Ani ten matovej caj (pokud nepijes 2l denne) nevadi....ja nevim, asi by se temito informacemi nemelo zbytecne plasit....a ty bublinkaty napoje se nedoporucujou kvuli nadymani ne? Asi kazda z nas ma vypozorovany co s ni ktera potravina dela....

To jsem se rozepsala...pardon...ale me tyhle poplasny informace vzdycky uplne dostanou.

SVETRUS vitam te tady🙂

prosteja
7. črc 2009

jé zuzi ahoooooj 😵 😵 😵 no tak to je paráda 😀 😵 😵 😵 jsem ráda, že jsem tě trošku přesvědčila, abys to zkusila 😀 i když já mám teď brýle, protože čočky mi teď nějak vadí 😖 ale to je asi díky té mé blbé alergii, neberu teď ty prášky co normálně, tak mi asi víc slzí oči a proto mi ty čočky vadí..... tak jsi vlastně převzala štafetu 😀

verled
7. črc 2009

hehe:paráda, já jsem dneska zhřešila a piju už druhá káva, měla jsem bolehlav tak jsem si dala🙂a hlavně mě strašně chutná tak aspoň nějakou neřest ne?.)
orchi:paaačo🙂
svetru:držim palečky i na nohou🙂

svetruska
7. črc 2009

🙂 jj jsem moc rada i kdyz nekdy jsem opravdu osklivakdyz treba vidim ze se vsem okolo me dari a ja mam depku tak to chudacek odnese on ☹ chci se vzdycky vztekat i kdyz vim, ze to nikam nevede ale vetsiou si ulevim a vzdy je chudacek u toho zrovinka 😖 ...
diky za drzeni palecku 🙂

verled
7. črc 2009

svoja:ahoooj kočko.-)jak se vede??.-)

prosteja
7. črc 2009

ahoooj svoji a mimi 😵 jj, mě tyhle poplašný zprávy taky vždycky dostanou 😀 a u nás v diskuzi na to bude asi expert orchi 😀 a tím nemyslím nic zlýho orchi, prostě máš takovou povahu 😉

verled
7. črc 2009

svoja:moje řeč a jestli je to zkažený tak se holt nevyhneme sra*ce🙂))))sory za lidovej název🙂

prosteja
7. črc 2009

no holky já když si představím, jak se těhulilo kdysi 😉 nebyly těhu testy, ženská to dozvěděla mnohdy až dost pozdě, nebyly žádný utz, mnohdy doktoři ani nevěděli, jestli čeká ženská jen jedno nebo dvě..... to se stalo třeba mé tchýni, když přijela do porodnice, tak jí tvrdili, že to budou nejmíň dvojčata a ona prej nene, dvojčata ani omylem a měla pravdu..... 😀 narodil se jí klučík 4,2 kg 😲 můj současný švagr 😀

svetruska
7. črc 2009

svoja diky take za privitani 🙂

prosteja
7. črc 2009

a ženský dělali všechno holky, chodili do práce, mnohdy krvácely a myslely si, že je to ms a pak se přišlo na těhu pozdě atd. atd.... přijde mi, že čím modernější je medicína a lékařský vybavení a tak, tím víc se to tak nějak přehání 😔

zuzka.o
7. črc 2009

Prostejko: já jsem teda brýle nevyhodila (jak jsem jim už nadávala) a večer si čóčy vyndám a čučím na telku v brýlích. JJ, štafeta... ale byla jsem strašnej posera. Učila jsem se to tam hodinu, oči červený jako králík.... já si jí nasadila a pak si jí vymrkla řasama! Doktorka se smála, že tohle ještě neviděla 😀 Ale sama postupně přicházím na tu správnou techniku. Takže parádička!

Svetruško: ono je fajn, že máš takovýho manžílka, že tě podrží. Není to tak časný. A bez hádky by to nebylo ono, teda alespoň u mě. Pak se krásně pročistí vzduch....juuuuu. Takže nová snažilka, co? Ale když půjdeš na umělý, tak to se brzo ve škatulce "snažila" neohřeješ a šupky dupky do "těhulek" 🙂