Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
10. srp 2009

ORCHI
tady je odkaz, koukni co říká Lusinta o Sketch.. ☹

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

A opravdu doporučuju objednávat z Branakdetem...nebo hledat na Mimibazaru

orchidei
10. srp 2009

jj anget jsou! Hlavně mi neříkej že jsou špatný, protože jsem z nic byla vážně unešená!
svrchní jsou jen ty dvoje bílý a ty se musí dávat pře všechny ty ostatní! a ty tmavě zelený ty sjou vše v jednom takže přes ty už se svrchní nepoužívají!

prosteja
10. srp 2009

aha orchi...... 😉 no já právě chci něco podobného jako anget, klasické látkovky a přes to ty svrchní 😉 ty jednorázky asi zatím ee.... ale jak říkám, teprve zjišťuju, co a jak, já bych si ještě netroufla něco objednávat 😅 a vždycky se radím s anget 😀 to je taková naše rádkyně přes plínky 😉

no a četla jsem si o těch Sketch a docela mě to teda zarazilo....... orchi a co tvůj názor, ty je máš doma.... 😉

angetha
10. srp 2009

No ale pak tam píše jedna maminka, že je s nimi spokojená..těžko říct, chce to vyzkoušet 😉
Tak já se jdu natáhnout 😎

prosteja
10. srp 2009

asi to chce fakt vyzkoušet ange 😉 ale teda komentář Lusinty.... no dokonale by mě odradil 😖

orchidei
10. srp 2009

Prostěj komentář fakt nic moc pozitivní! Ale zase z mé zkušenosti když jsem třeba hledala kosmetiku a narazila na nějakou diskuzi tak to prostě bylo 10 holek co psaly něco v tomhle stylu a dalších deset co psalo přesný opak! Tohle je prostě názor od názoru! Už je mám koupené takže s tím nic nenadělám! Ještě chci určitě pár kousků těch lepších a i od jiné značky abych mohla srovnávat a až budu nakupovat větší velikost tak už budu chytřejší! 🙂

nuki
10. srp 2009

holky tak jsem si přečetla popisovaý porod i ty pocity poté, te=d jsem četla o stejných v ženě a život....je to určo normlní a přejde to..🙂 holt je to nová situace a nemůžeme si ji dopředu vyzkoušet a ty hormony...)

prosteja
10. srp 2009

orchi jasně, to je tak se vším 😉 já se právě chystám nakupovat po vzoru anget 😀 od každé značky zkusím jedny svrchní kalhotky a uvidím, co vůbec bude miminku vyhovovat 😉

prosteja
10. srp 2009

orchi uvidíš, jak s nima budeš spokojená... a to máš všechno jednu velikost? nebo jsou to univerzální? 😉

prosteja
10. srp 2009

jako je fakt, že cena je úplně někde jinde no... ale snad se to neodrazí na kvalitě 😖

prosteja
10. srp 2009

nuki určitě, myslím, že to tak má každá maminka, je to prostě úplně nová role a každý se s ní musí zžít 😉

orchidei
10. srp 2009

něco je univerzální a něco je v té nejmenší velikosti! Ty větší budu nakupovat až bude vidět že nám začínají být malé! Já chci pro novorozence používat stejně jen čtvrcové! Hrozně se mi líbí ty skaldy a až budem trošku větší tak začnu používat tyhle!

prosteja
10. srp 2009

díky orchi.... plenky vypadají na fotečkách hezky, teď je otázka, jak s nimi budeš spokojená 😉 trošku jsem pročítala tu diskuzi, jak říkám o těch plenkách toho zatím moc nevím, ale Lusinta tam psala i o praní, mrkni na to, kdyžtak 😉

nuki
10. srp 2009

tak holky má kamarádka v sobotu porodila ikdyž o 14 dní předem, ale vše je v pořádku....🙂)) tak mě to moc potěšilo..🙂 má chlapečka Eliáška🙂

nuki
10. srp 2009

holky tak co, poradíte mi někdo s tou ovulací? jde to nějak i bez měření BT? díky moc 🙂 normálně by měla být uprostřed cyklu, ne ?

prosteja
10. srp 2009

hus jsem tu, musela jsem tu něco vyřídit...... nuki kamarádce mooooooc gratuluju 😉 😵 😵 😵

a s tou ovulací........ no já ti nevím, někdo prostě říká, že ovulaci cítí, bolesti podbřišku, hlen bílkový a tak..... já můžu říct, že tohle všechno jsem měla a stejně jsem neovulovala 😅 takže třeba u mě jediným směrodatným způsobem, jak zjistit ovu bylo měření BT...... 😉 jinak pokud máš cyklus pravidelný, tak by měla být přibližně uprostřed 😉

nuki
10. srp 2009

prosteja: díky za kamarádku🙂
a díky za info..🙂 já přesně uprostřed cyklu mívám teď bolesti v podbřišku (co jsem vysadila HA)

nuki
10. srp 2009

tak si čtu o šátcích na nošení miminka, jaký je Váš názor a nevíte kde levně koupit? 🙂)) díky

prosteja
10. srp 2009

no nuki to by mohla být klidně ovulka 😉 tak držím pěsti, ať se tento cyklus zadaří 😉

kde se dá levně koupit nevím, já pořizovat nebudu..... četla jsem, že to není dobré na dlouhodobé nošení, že to ničí páteř miminek 😉 ale orchi ho teď pořizovala nějak docela levně, tak se zkus obrátit na ni 😉

prosteja
10. srp 2009

údajně lepší než šátek je takový vak, je to něco mezi klokankou a šátkem 😉 ale třeba ti poradí ostatní holky, snad mají načteno víc...... 😉

nuki
10. srp 2009

prosteja: před HA jsem uprostřed cyklu slabě krvácela, takže to byla nejspíš ovulace..🙂

prosteja
10. srp 2009

nuki no je možný, že to byla ovulka 😉 některý ženský u toho slabě krvácí 😉

zuzka.o
10. srp 2009

Omlouvám se, měla jsem práci 🙂

Prostejko: gratuluju k bleskové registraci 😉

Orchi: jj, snaženíčko pokračuje, mrcha přišla, docela jsem se držela, ale v sobotu večer to na mě nějak dolehlo a byla jsem dost smutná ( i když jsem samo dělala hrdinku a snažila jsem se být veselá). Ale teď už mám zase chuť do dalšího snažení, tak uvidíme, co nám přinese další měsíc. Ráda bych byla další na řadě, abys už nebyla poslední 😉 A děkuju za přání, ať se sanžení daří 🙂 Vám ať krásně roste bříško 🙂 A mimochodem krásná výbavička.....

Hehe:jj, dneska jsem 4DC .... docela mi to zase vzalo, ale slzu jsem utřela a jedeme dál 😉
Jééé, vy jste malovali, to je moje oblíbená činnost, většinou maluju jenom já. Pak mi nebaví ten úkllid.... ale když se nastěhuje nábytek, to je pak pokoukáníčko na zdi 🙂 Když jsme bydleli v cihláku, tak všechno padalo ze zdí. Prostě se ta hmoždinka vydrolila. bylo to dělaný horkou jehlou. Bála jsem se pověsit i malej obrázek, aby nespadl. Na to je nejlepší panelák. Tam na zdi drží všechno 🙂

Nuki: já jsem 4DC, takže to bude fajn, mám další spolupřípadnouovulajdici a spolupřípadnoutěhulici .....parááááda
😵

prosteja
10. srp 2009

holkyyyyy, můžu na vás mít intimní dotaz? 😅

nuki
10. srp 2009

Zuzi: jsme na to spolu, tak nám to určitě teď půjde lépe..🙂 a brzy budeme obě těhu...tak ymi to blo líto, ale nic hrozného se neděje..🙂

prosteja
10. srp 2009

před chvílí jsem se bavila s jednou známou, co je taky těhu, dlouho jsme spolu nemluvili, tak jsem po mejlíku aspoň vyměňovaly novinky a tak...... je o trošku dál těhu než my, asi 14. týden 😉 a měla stejnej problém jako já, hematom...... tak jsem jí psala, že už snad hematom zmizel, že jsem už ani nešpinila, že jen ten jeden den a že nejhorší pro mě je, vydržet bez sexíku a tuleníčka, že budu za chvíli nadržená jak stepní koza 😀 😀 😀 a ona se mi hrozně divila, že jí doktor zakázal pouze pohlavní styk, ale nějaký to tuleníčko, pomáhání rukama a tak jí nezakázal 😖 😲 já myslela, že tam jde hlavně o to, že při orgasmu se to tam vevnitř všechno stahuje a mimi by to mohlo ublížit a není to dobrý, když je tam ten hematom.... nevíte o tom některá něco? 😅

nuki
10. srp 2009

prosteja: jasně..🙂

nuki
10. srp 2009

prosteja: tak to vážně nevím...možná jde jen o mechanické porušení hematomu...

prosteja
10. srp 2009

no jako jestli já tady trpěla zbytečně takovou dobu, tak asi zastřelím doktora 😀 😀 😀 ne dělám si srandu, ale ta známá mě fakt dostala......... jediný v čem se omezila byl přímo pohlavní styk, ten si na nějakou dobu odpustili, ale jinak tuleníčko a tak se vším všudy bylo.....tak jsem z toho volaký zmetený 😀 😅

prosteja
10. srp 2009

no nic holky, tu stejnak nikdo, jen nuki a ta si s mým dotazem neví rady 😉 tak se mějte krásně a zítra papa 😵 😵 😵